Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

ewelinafear (offline)

03-09-2014 12:41:38

Stargard Szczeciński
Widziałam terminy warsztatów, z chęcią bym się zapisała i tym razem, ale nie hu hu sad smiley W Szczecinie są chyba koniec października no i jak mam jechać...? Mariusz w pracy od pn-pt...a ja z 1,5 rocznym Gabrysiem i 1,5 miesięczną Kają... sad smiley żałuję, że nie mogę się wybrać. Może na maj jakoś inaczej się ułoży.

Kasik to nazbieraj i dla mnie tych grzybków grinning smiley bo ja nie pamiętam kiedy ostatni raz na grzybach byłam. Ze środka miasta jakoś ciężko się wybrać i nie znam okolicznych lasów...co innego u rodziców, tam mnie można z zawiązanymi oczami puścić. smiling smiley
Tego wiesiołka biorę 4 tab dziennie. Tak żeby na dwa tyg mi starczyło, sama mam nadzieję - zobaczę jakieś efekty z tego. smiling smiley

A, i byłam właśnie na prawie 2 godzinnym spacerze z Gabrysiem. Leeedwo wózek pchałam grinning smiley Kaja może tak mocno się nie pchała, ale kość ogonowa nawalała jak szalona i cały czas towarzyszy mi ból pachwin, nawet w nocy, wstaję do wc jak paralityk a kilka metrów do wc idę jak kaczy-pingwin...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-03 12:45 przez ewelinafear.

martucha1979 (offline)

04-09-2014 12:16:55

Stęszew
hej kobietkismiling smiley

Ence super że się dogadaliście!smiling smiley straszne jak teściowa chce się wtryniać w nie swoje życie i tylko problemy młodemu małżeństwu robi. Ale tak jak Asiulla mówi w malżeństwie murem za sobą przeciwko wszystkimsmiling smiley

Ewelka ale Ci zazdroszczę że jesteś już na końcówcesmiling smiley za chwilę Kaja wyskoczy Ci z bebzolkasmiling smiley ciekawa jestem reakcji Gabrysia na siostrzyczkę!smiling smiley

Kasik już wyprawkę? szybka jesteś kobieto ale jak Ty tyle zajęć masz to w sumie się nie dziwię a poza tym później będzie coraz trudniej z takimi brzuchami i maluchami się toczyć na szopingigrinning smiley

Byłam dziewczyny na badaniu i ... na 99% dziewczyna grinning smiley nie powiem bo jestem szczęśliwa, sama mam siostrę i bardzo sobie to chwalę (poza momentami gdy udusiłybyśmy się gołymi rękomagrinning smiley bo i tak bywagrinning smiley ) Ale najważniejsza nie płeć a żeby dziecię zdrowe było. U nas w rodzinie od 40 lat chłopca nie było wielkie oczy więc byłby chyba szok gdyby tym razem chlopak się urodził. Za to mój teść na bank marzył o wnuku...żeby nazwisko przekazać rozumieciegrinning smiley jakby ktoś tu szlachcicem byłwinking smiley ale co po nazwisku jak relacji brak...?

Za to mój tato jest szczęśliwy bo on zawsze córki chciał mieć i wnuczkismiling smiley i obydwie go ubóstwiają bo dla nich szaleje, udaje koniki, pieski, sarenki i co tam sobie wymyślą, koloruje, weźmie do piskownicy i bawi się w szukano, żeby były zadowolonesmiling smiley smiling smiley choć sam często pada ze zmęczenia. Taki jestsmiling smiley

Ach i rwa mi przeszła!!smiling smiley jaka ulga, matuluuuu!!! pozaprawialam Kasik te ogóry wg Twojego przepisu - ależ to będzie masakra co? sam ocert bez wodysmiling smiley chyba pycha co?smiling smiley my z D lubimy takie ostre więc dwie porcje zrobiłam, z tym że jedną morzyłam a drugą nie i zobaczę jaka będzie różnica.
Pokupiłam też papryki i pieczarki i chce leczo do słoików porobić. Na zimę jak znalazł, szczególnie że mniej czasu wtedy i będę miała z dwójkąwinking smiley
Śliwki właśnie mamy więc nalewkę będę szykowałasmiling smiley

oj mała sie obudzila, muszę lecieć


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

04-09-2014 14:11:16

Mosina
Marta no gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednak dziewczynka!!!!!!!!!!!!!! No to wyprawka prawie jest po Kalince.....

Ogórki mam nadzieję ze będą wam smakować.I wbrew pozorom tego octu aż tak bardzo nie czuć....

Nalewka ze śliwek.....hmmmm nie robiłam poproszę o przepis.Ja w tym roku robiłam malinową, jagody maliny i poziomki(ponoć pyszna) i maliny z jeżynami.

Mam jeszcze przepis na pyszną kawową mogę podesłać.

A leczo to dobry pomysł muszę podziałać...

ewelinafear (offline)

05-09-2014 15:42:29

Stargard Szczeciński
Hmmmm zjadłabym leczo... grinning smiley chyba zrobię na weekend grinning smiley

Martusia to gratulacje z powodu powiększonego babińca! grinning smileygrinning smiley dziewczynki są urocze! I jak na 4 zaciążone majówki jest 3:1 dla dziewczynek! grinning smiley
Taki dziadzio jak Twój tata to marzenie! dziewczynki pewnie będą za nim szalały do późnych lat! grinning smiley

Powiem Wam, że mam już szczerze dość ciąży, z dnia na dzień jest mi coraz trudniej. Bardzo bym chciała żeby Kajcia już się zdecydowała, bardzo ciężko mi wstać w nocy, ból pleców i pachwiny sprawia że ledwo chodzę, żeby przewrócić się z boku na bok muszę całe łóżko skotłować i nasapać się jak słoń po maratonie. :/ chcę już tulić tą kruszynkę i patrzeć jak zmienia się z dnia na dzień a nie stękać całe dnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

07-09-2014 19:26:17

Stargard Szczeciński
Yo, wpadłam między skurczami powiedzieć, że są regularne co 7-5 min i cały dzień mnie męczą. Ponad to duuuużo krwistego śluzu, więc zaraz się zbieram i jadę na ip. Najwyżej przesiedzę noc, choć wolałabym w domu :/
Papaty i jak coś to trzymajcie kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

07-09-2014 19:54:23

Mosina
Ewela no co za wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A właśnie gadałam z mężem że za chwilę kolejna majówka się rozpakuje... Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród.... i jak najszybciej daj znać co i jak......Powodzenia....

martucha1979 (offline)

07-09-2014 20:43:46

Stęszew
Ewelka! trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekkiego porodu!!!!!!!!!!!!!!!smiling smiley cudnie! czekamy na wieścismiling smiley niech pcha się dziewczyna na światgrinning smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katiuszkaaa (offline)

07-09-2014 22:00:58

Neulussheim
Oooo, Ewelinko, 3mam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie winking smiley Szybkie i bezbolesne winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaWilamo (offline)

07-09-2014 22:58:44

Sochaczew
EWELINKO! JESTEM Z TOBĄ MYŚLAMI KOCHANA! Daj czadu! smiling smiley
Tulę Cię mocno! Oby minęło w szybko i na ile się da bezboleśnie!
urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

09-09-2014 12:07:17

Mosina
Ewelina malutka jest po prostu śliczna!!!!!!!!!!! Jeszcze raz

gratuluję!!!


Jak już dojdziesz do siebie to wpadnij i zdaj relację z porodu.....Normalnie nie mogę się na nią napatrzeć na fb.No i karm piersią jak najdłużej a jakby co to pisz pomożemy w razie problemów.....Ale muszę przyznać że poszłaś piorunem chyba 5 godzin i Kaja była z wami.....

no ja dziś po teście cukrzycowym i chyba znów będzie powtórka z rozrywki...Już pierwszy wynik podwyższony a boję się jaki będzie drugi......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 12:08 przez kasik77.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548570, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.