KWIETNIÓWKI 2013 :wozek:

Wysłane przez ziz77 

Agnesecosti (offline)

28-11-2012 12:13:34

Puławy
hej kochane mojesmiling smiley
Czytam Was codziennie ale brak czasu na pisanie! jeszcze do tego mam jutro Audit w pracy ( albo w piątek) i mam troszkę stresasad smileysad smiley już chciałabym mieć to za sobą!
W piątek idę na andrzejki z moim M do znajomych- mają dom weselnysmiling smiley i jest jeden problem!!! " nie mam się w co ubrać!!!!!!" sad smiley dzisiaj planuję obchód po sklepach i może coś znajdę trzymajcie kciuki!!!
gratuluję kochane udanych wizyt i fajnie że wyrównujemy listę jeśli chodzi o płeć!!
życzę Wam dobrego samopoczucia kochanesmiling smileysmiling smiley

acha kochane jeszcze mam takie pytanie...od kilku dni mam bóle krocza takie napieranie i bóle nóg w udach!!!! tez tak macie!!!????


następna wizyta 20 grudnia 2012 roku o godz. 15:10smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gusia4 (offline)

28-11-2012 12:26:08

Kielce
Agnesecosti ja takiego napierania nie mam , ale może to dzidziuś naciska na szyjkę. Trudno powiedzieć - może dziewczyny coś wiedzą więcej albo zadzwoń do lekarza czy położnej - zawsze lepiej zapytać.

Fajnie że wybieracie się na imprezkę. Życzę udanej zabawy andrzejkowej.



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gusia4 (offline)

28-11-2012 12:34:22

Kielce
[link widoczny po zalogowaniu]

głupie ale im dłużej oglądałam tym bardziej się śmiałam LOL



Badania prenatalne … 15.12


pierwsze ruchy maleństwa - 18.11.2012r. [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elusia85 (offline)

28-11-2012 12:42:27

gusia chyba masz dziś dobry humor smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
ciążaciążaciąża Pierwszy mocny kopniaczek 14.11.2012 ciążaciążaciąża

Amaranth (offline)

28-11-2012 12:51:39

Piekary Śl.
Cytuj
ziz77
Amaranth, no ja dziś się raczej nie przemecze, ale wolnym bym tego dnia nie nazwalasmiling smiley korepetycje, szkoła, nauka do testu standard. Ty za to będziesz mogła trochę poszaleć z zakupamismiling smiley widziałam cudne sukieneczki w panterke w h&m ale chyba nie będzie mi dane kupić... smiling smiley
A miałam się Ciebie pytać czy Tymek Twój się budzi na picie w nocy?

Podobno spal u babci jak aniolek, szkoda, ze w domu tak nie śpi.

Ziz ja nie podaję nic Młodemu. Jak był mały to jak się budził-dostawał cycka...z czasem zaczęłam mu nie dawać, żeby niebudził się na jedzenie. Jak się już budził, to Go tuliłam ale bez picia.

Noce zaczął przesypiać jak miał przeszło rok-ale i tak nie zawsze. Do teraz się przebudza w nocy. Czasem jak dziś śpi całą nockę a wychodzi z łóżka o 7:30, ale czasem ma tak, że się o 4, albo 6 przebudzismiling smiley

A co do picia jeszcze to dużo chyba zależy od osoby-dziecka. Moja siostra np. od zawsze(a kiedyś miałyśmy razem pokój) budziła się w nocy, żeby się napić-Ona ma nad krwistość-może dlatego...
Ja znów nigdy tak nie miałam-chyba, że po imprezietongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley



Cytuj
gusia4
Jeszcze wrócę na chwilę do tematu płci. Moja siostra która ma 3 synów i też pragnęła córeczki choćby dlatego że chłopcy szybciej usamodzielniają się - wychodzą z domu z kolegami albo wcześniej zaczynają pracę. I ona tak rozpacza że sama zostanie na stare lata. No i coś w tym jest. Ja też się tak czuję , że czas zleci niewiadomo kiedy i mi chłopaki z domu wyfruną a wicie jak to jest z chłopakami - oni już tak mamusi nie potrzebują w dorosłym życiu jak córki.

Ja chyba chciałam na przekór sobie udowodnić wszystkim że też potrafimy spłodzić dziewczynkę. I takie głupie przekonanie panuję u mnie w środowisku że jak już ktoś ma córkę czy syna to każdy oczekuję że będzie parka. No i zaczepiąją mnie plotkary w przedszkolu z tekstem "ciekawe czy będzie córka" . To mnie irytuje i złości .

Gusia ale czasem jest odwrotniesmiling smiley Córki szybciej uciekają. Poza tym z synami chyba jest inna więź. Nie można chyba tak jednoznacznie porównać.
A te plotkary to olejsmiling smiley Poza tym Krzysiu będzie miał towarzysza zabawsmiling smiley No i z tymi ubrankami to rzeczywiście fajnietongue sticking out smiley Możecie mu drogie buty i ciuchy kupić, a i tak się nie zgubią!!

Ja się śmiałam do eM, że przesrane za kilkanaście lat będzie..Tymek lat 17...Mała lat 15...Ona będzie chcała prywatności-jak to nastolatka, do Tymka koledzy będą wpadać-bo ma fajną siostręsmiling smiley Albo odwrotnie-do niej bo ma fajnego bratagrinning smiley Wtedy będzie wesoło...w jednym pokoju będą-niestety nie mamy domusad smiley


Agnesecosti to trzymam kciuki !!!
No i życzę miłej imprezy!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

28-11-2012 12:55:12

Puławy
Agnesecosti, powodzenia! smiling smiley I w pracy i na zakupach smiling smiley

Mazik, dzięki smiling smiley

Ja to podziwiam mojego P, bo poznaliśmy się półtorej roku temu, on żył sobie sam w Krakowie, robił co chciał, nie miał stałej pracy,b o nie musiał, o nic się nie martwił. A tu nagle bach, baba z dzieckiem, po 4 miesiącach się wprowadził tutaj, ponad 300 km od Krakowa, po miesiącu zamieszkaliśmy razem, pół roku później zaręczyny, teraz dziecko i niebawem ślub. Nie bardzo miał czas się przyzwyczajać do sytuacji, a i tak nie mogę narzekać, daje radę, stara się bardzo i przejmuje wszystkim. Mi szczerze mówiąc chyba dłużej zabrało przyzwyczajenie się do nowej sytuacji jak zaszłam w ciążę niż jemu z tym wszystkim smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

28-11-2012 12:56:52

Puławy
Hellenaj, bawcie się dobrze smiling smiley

Ja porobiłam notatki biorę się za obiad, bo za pół godziny korki, potem oczywiście szkoła i test :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Amaranth (offline)

28-11-2012 12:59:25

Piekary Śl.
Hela gratulacjesmiling smiley Ja lubię takie małe rocznice-małe, czyli niestandardowesmiling smiley \

Ja już zjadłam zupkę-dziś kapuśniaksmiling smiley Tymek śpi, eM wraca dziś wcześniej, więc ten plan odkładam na później...muszę Go posłać do OBI po żarówki do Tymkowego pokoju i po wielki wór ziemi...
Wiem, że lepiej na wiosnę przesadzać,ale wiosną i latem się przeprowadzaliśmy...więc nie miałam kiedy, a moje kwiaty już błagają o nową ziemięsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Amaranth (offline)

28-11-2012 13:00:15

Piekary Śl.
No Ziz, rzeczywiście jak na faceta to niemal nierealne osiągnięciesmiling smileysmiling smiley
Super, że Wam się układasmiling smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Amaranth (offline)

28-11-2012 13:04:12

Piekary Śl.
Zaraz zmykam łazienkę posprzątać...kurzui tam tyle, że szok...Jesczze mamy łazienkę nie skończoną..tylko do połowy kafelki, a reszta miała być zrobiona gładzią i pomalowana na biało, ale nie mamy ani siły, ani chęci na remontytongue sticking out smiley Tak więc ze ścian się sypie nadal:/


[link widoczny po zalogowaniu]
TYMOTEUSZ 01.02.2011 waga 3600g wzrost 59 godz. 8:40
[link widoczny po zalogowaniu]
MAGDALENA 31.03.2013 waga 3450g wzrost 56 godz.23:28
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.