ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

kasiaszum (offline)

03-11-2011 10:12:13

Rzeszów
efas to porzadnie zakrecony jest Twoj synek, ale mialas ubawsmiling smiley gratuluje pozbycia sie smoczka, widzisz Klaudia umie juz wolac siku ale za to droga do pozbycia sie smoczka jeszcze bardzo dlugasmiling smiley ale ja nie nalegam bo jak bedzie chciala sie go pozbyc to sie pozbedzie sama, tak wlasnie jak twoj Wiktor sam zdecydowal ze juz nie chce wiec ja jeszcze czekamsmiling smiley milego dnia tez zycze i do wieczorka
zanetkagratuluje nowych slowek Alusia, ja tabletek jeszcze nie biore bo nie zdazylam wykupic ich przed okresem wiec na razie jeszcze czekam do konca listopada bo wtedy bedzie kolejny okres. zobaczymy jak bede reagowac boje sie ze troche przytyje, ale moze dam rade sie zdyscyplinowac wiec oksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

03-11-2011 10:48:04

Rzeszów
wSTAWIAM ZDJECIE Klaudii i mojego podworza a ta zielnona chalupka to moj domeksmiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

moniaes (offline)

03-11-2011 11:48:14

Witam smiling smiley
cześć wszystkim po straszznie długiej przerwie dziecko za kanapą
nawet nie wiem jak si8ę tłumaczyć ale u nas tyle się działo ze nawet do kompa nie dochodziłam smiling smiley czasem na chwilkę na nk i fb i albo coś do roboty ,albo młody nie dawał mi popisać a wieczorami to jakoś nie umiem się zmobilizować . no i co U Nas otóż zaczęliśmy budowę Naszego Domku. dojechali chłopaki do stropu i narazie koniec ,czekamy do wiosny .
Mieliśmy duże zmartiwnie ,teściowa Nam zachorowała przez półtora miesiąca była w szpitalu. przez pierwszy miesiąc był stan ciężki ale jakloś powoli dochodzi do siebie ,teraz jest w domu ale nadal wymaga opieki i pomocy sad smiley
no i co u Mojego łobuzka , mało mówi nie woła ani nawet nie chce na Nocnik siadać ,je już prawie wszystko ,nie przepada za owocami sad smiley niestety . Jak narazie odpukać zdrowy smiling smiley
A no i wracam do pracy Michał będzie z Nianią sad smileyjak narazie Misiek pozytywnie Na Nią zareagował smiling smiley od poniedziałku idę do pracy ,strasznie się boję o Mojego łobuzka ale co zrobić, chcąc na wiosnę ruszyć z budową trzeba będzie wziąć kredyt sad smileyno i jakoś muszę podnieść naszą zdolność kredytową winking smiley
serdecznie gratulująę naszym brzuchatkom ,zdrowych i bezproblemowych ciąż Wam życzę smiling smiley
nie wiem co jeszcze miałam Napisać smiling smiley serdecznie wszystkich pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

03-11-2011 12:07:33

Rzeszów
Moniaes witaj po dlugiej przerwiesmiling smiley super ze domek juz stoi, teraz do wiosny i dalszy ciagsmiling smiley Jak Michal pozytywnie zareagowal na nianie to bedzie wsyztsko dobrze, zobaczysz. Wspołczuje sytuacji z tesciowa i dobrze ze juz ok, wraca do siebie to najwazniejszesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

moniaes (offline)

03-11-2011 12:16:25

Kasia szum ale Klaudusia fajna smiling smiley gratki samodzielności super że już woła:0
żanetka dzięki za przywołanie mnie do Was przyznam że troszkę się zmobilizowałam smiling smiley
Efas no to nieżle Miłosz sie wybrał do szkoły
sarahia fajne mieszkanko macie , Lilka jaka ślicznoitka , a zmywarkę Ja mam 60 i jest git przy naszej czwórce to codziennie ją włączam smiling smiley
domi o I Was plany Powodzenia smiling smiley fotki super smiling smiley
Imagines OMG jak ty Nadrobiłaś pięknie smiling smiley podziwiam smiling smiley mnie by chyba z tydz zajęło winking smiley
Kosiatka jakie śliczności maleńkie a Adasio jaki duży chłopiec już smiling smiley
madziorek powodzenia w szukaniu mieszkanka ,zdrówka życzę i dbaj o siebie smiling smiley
szczerbinka jeszcze raz gratulacje smiling smiley oj biedulek z tą chorobą lokomocyjnąsmiling smiley
gabi śliczny brzusio smiling smiley
Magda pamiętam że jakoś we wrześniu mnie wywoływałaś ,bo czasem i do Was zaglądałam ale wtedy kompletnie głowy nie miałam do niczego sad smiley fajny Błażej w czapie gdzieś go tu widziałam smiling smileysuper Błażejek prezenty od cioci dostał smiling smiley
Gosia k swietne hallowenowe fotki smiling smiley
kilka stron nadrobiłam a teraz juz muszę lecieć smiling smiley z Miśkiem do fryzjera ,właśnie wstało dziecię moje przepraszam jeżeli kogoś niechcący pominęłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

03-11-2011 12:25:07

Rzeszów
moniaes dziekuje za gratulacje nocnikowesmiling smiley
a zapomnialam wam powiedziec, ze moja Klaudia tez byla u fryzjerasmiling smiley Moja mama jest fryzjerka i jak bylysmy teraz u rodzicow to sciela jej wloskismiling smiley Klaudia bardzo lubi cyk cyk, jak tylko widzi mame z nozyczkami to wola baba cyk cyk


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

imagines (offline)

03-11-2011 13:05:34

Gościcino
czesc
ale u nas paskudna pogoda dzis, leje ze nawet wyjsc sie nie da

domi
wspaniale wiesci przynosisz to kolejna kwietnioweczka zacznie starania superr.
Pewnie ze wystawie zdjecia, momencik, pokaz nam nowa fryzurke

kasia
supeer ze Klaudia dostala tyle prezentow na pewno bardzo sie cieszy, my tu
nikogo nie mamy wiec Filipek nie dostaje, raz lub 2 razy na miesiac my mu cos
kupujemy zeby mial cos nowego do zabawy, to rewelacja ze Klaudusia tak odstawila
pieluszke, jestem w szoku ze nawet jak jej zalozysz to nie chce tam siusiu zrobic,
brawo. Super fotki przed domkiem. Powiem Ci ze jak zaczelam brac tabletki to przytylam
15 kg ale to jednorazowo teraz juz nie tyje w ogole. Dobrze ze Klaudusia lubi sie obcinac
bo u nas to problem jak A. strzyze Filipka

efas
to pewnie mialas niezly ubaw jak to zobaczylas, hmmm uczysz w tej szkole do ktorej
chodzi Milosz? Dobrze ze juz bez smoka,oby jeszcze nocki sie pole[pszyly, Filip
przesypia cale noce od 21-22 do 7.30-8.30 wiec nie narzekamy w ogole

Zanetka
no to Twoj M ma kare ;p, nie dobrze zrobil, trzeba byc konsekwentnym,
wiec na syke tez zaglosuje. Do jakiego zlobka chodzi Alus11,1` gratuluje
nowych slowek. U nas taka sama pogoda jak i u was, troche mil nas dzieli
ale widze ze pogoda sie nie roznimy

moniaes
super ze sie odezwalas, wspolczuje choroby tesciowej, najwazniejsze ze jest juz lepiej,
oby szybko wyzdrowiala. A Michalek zacznie mowic, tym sie nie przejmoj, kazdy w
swoim czasie. Glowa do gory. A owoce i tak musisz mu dawac, dziecko powinno jest owoce,
mieszaj mu z czyms moze wtedy bedzie lepiej, Filipek np. bardzo lubi banany winogrona
gruszke i jablko i te owoce mu podaje nie zmuszam do jedzenia innych poki co. Fajnie ze
zaczeliscie budowe, oj tez bym chciala. Mi to 2 dni zajelo, ale warto bylo przynajmniej.
Ale kilka stron udalo Ci sie nadrobic.

U nas nocka rewelacjna zreszta jak zawsze, Filipek spi sam i przesypia cala noc
Filipka nowe slowka to buja,buja, mam, moje kazde slowo potrafi powtorzzyc czasem smiesznie wychodzi ale zrozumiale
Dziewczyny, ktore z waszych dzieci nie ssa juz smoka?
mialam cos jeszcze zapytac ale wyszlo mi z glowy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

imagines (offline)

03-11-2011 13:33:45

Gościcino
domi na Twoje zyczenie

Filipek na wakacjach z nafrzeczona Ninka corka naszej Gosiak


w Ustce


u rodzinki na wakacjach, niepamietam nazwy miejscowosci, gdzies w polowie polski ;p


na wiezy tor czyli tam gdzie mieszkamy glastobury uk


angielski placa zabaw z mamusia


te same fotki sa na nk

Filip mowi dzidzia

a takie butki kupilismy Filipkowi na zime



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

anilewe17 (offline)

03-11-2011 14:11:12

Sierakowice
witam,,

Szczerbinko gratuluję Maleństwa !!! cieszę sie z Wami !!
GAbi pięknie wyglądasz z brzusiemB
łażejcio super masz czapkę
Imagines, tzn, mieszkasz teraz w angli, uuu.... długo mnie nie było
Maciek od piątku maił gorączkę, niby po niedzieli był zdrowy ale we wtorek znów temp. także nawet na groby nie poszliśmy, dziś jest ok ,a le ma kaszel, boję się że t oskrzela, ma na szyji jakieś dziwne zgrubienie niby żyłki takie pogniecione, muszę to zbadać, martwię się co to !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

imagines (offline)

03-11-2011 15:23:49

Gościcino
anilewe
tak mieszkamy w anglii juz od 2 miesiecy. Zdrowka dla Maciusia oby jak najszybciej kaszelek przeszedl.
Moze ma powiekszony wezly? Lepiej to zbadac. fajnie ze sie odezwalas. No i nam spotkanie nie wyszlo,
teraz to juz nie predko chyba ze zawitam do polski na wiecej dni i bedziesz miala czas to czemu nie.


juz wiem co mialam zapytac
jak myjecie swoim szkrabom zabki to czy wypluwaja pozostalosci pasty czy polykaja?, bo Filip polyka
ucze go pluc ale ciezko jest troche sie tym martwie

dziewczyny tak sie boje ze do swiat nie bedziemy mieli swojego mieszkanaka, chyba sie wtedy zalamie,
bo tu ani pralki ani lodowki w ogole nie ma kuchni ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.