ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

efas (offline)

26-09-2011 09:32:03

Police
Witajcie dziewczynki... Przepraszam za moją ostatnią nieobecność ale muszę do jutra oddać plan rozwoju do dyrekcji i siedzę nad nim i coś tworzę... Na wieczór zostawiłam sobie poprawki i drukowanie, więc może uda mi się wtedy Was nadrobić...
Szczerbinka dziękuję za pyszną kawkęsmiling smiley Ale Wam fajnie, że mogliście sami pobyć ze znajomymi...
Żanetka no proszę to rodzinka w komplecie... Super, Aluś nacieszy się dziadkamismiling smiley Powiem Ci, że ja też się rozglądam za łóżkiem dla Wiktorka i chyba kupie coś podobnego jak pokazała Gabi
Gabi Misiek ma podobne łóżko z tym, że bez barierki. Ja szukam czegoś podobnego i po nowym roku zmienimy Wiktorkowi na zwykłę łóżko. Misiek też miał niespełna 2 latka jak przeniosłam go na "dorosłe" łóżkosmiling smiley
Magda u nas też problem z samodzielną zabawąsad smiley Wiktorek ciągle musi mieć koło siebie kogoś do zabawy a to czasami jest męczące, bo nic zrobić w domu nie możnasad smiley
Resztę nadrobię później a teraz lecę szykować się do pracy....
Miłego dnia życzęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

26-09-2011 09:58:34

Rzeszów
witajcie dziewczynki
szczerbinka dzieki za kawesmiling smiley fajnie ze spedziliscie razem mily weekend)
gagi biedny Kubus, ale wiiesz co ja czytalam ostatnio ze przy biegunkach wlasnie nie powinno sie stosowac restrykcyjnej diety tylko jesc normalnie, bo wtedy organizm szybciej walczy z wirusem) dobrze ze Maly nie jest odwodnionysmiling smiley
olask nie bylam w Pszczynie wogolesad smiley
a ja bede miala chyba meza caly tydzien bo zostaje prawdopodobnie w Rz chociaz u niego w firmie to roznie bywasmiling smiley a i chcialam sie pochwialic ze Klaudia juz kilka dni z rzedu robi rano do nocniczka kupe i siku i wola mama si
milego dnia kochane


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Malgo (offline)

26-09-2011 10:26:49

Magda a o jakim smaku delicje dajesz do tego ciasta?
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

26-09-2011 11:28:26

Rzeszów
malgo zakupilam juz pocztowki tylko musze wybrac sie na pocztesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

olask (offline)

26-09-2011 11:33:12

polkowice
Witam i ja słonecznie smiling smiley

Szczerbinka dziękuję za kawusie smiling smiley To fajnie spedziliście czas ze znajomymi smiling smiley Taka odskocznia jest potrzebna od czasu do czasu smiling smiley

Magda no u mnie na szczescie nie mam problemu, Patryśka potrafi sama się zabawić smiling smiley Był problem przez kilka dni , jak szkoła się zaczęłą , bo jej rodzeństwa brakowało, ale później wszystko wróciło do normy smiling smiley Także i ja wszystko zrobię i ona zawsze ma zajęcie smiling smiley

Kasiaszum nocniczkowe gratulaski !!!! Klaudia jaka dzielna dziewczynka smiling smiley

Miałam cos jeszcze napisac , ale zapomniałam ... Skleroza czy cóś winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam Ola smiling smiley

Malgo (offline)

26-09-2011 12:57:08

Becia89 (offline)

26-09-2011 13:06:29

Sochaczew
Dzień dobereksmiling smiley

Przepraszam za nie obecność,ale tak piękna pogoda że aż żal siedzieć w domu i całe dnie spędzamy na powietrzu Maja nie chce w domu siedzieć a na dworze jest chociaż grzecznamłody kozak W sobotę Marcin spacerował z Mają a ja robiłam porządki w domu okna pomyte nawet. Sorki że tak tylko o sobie ale piszę tylko że u nas wszystko ok,może dziś wieczorem znajdę chwilę to popiszę.
Miłego dniasmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

gabigaga (offline)

26-09-2011 13:40:44

Olask dziekuje za zyczonka zdrowka, ja już sama nie mam sil na ta biegunke, wczoraj mu się tak tylek odparzył ze ma rany na skorze sad smiley co do Pszczyny nie pomoge, no wlasnie lozeczko bezpieczniejsze, boje się ze będzie mi wypadal

Zanetka ja mam ten sam problem z lozeczkiem, chociaż powiem ci,ze wczoraj zasnal ze mna w lozku bo cos nie chciał w lozeczku i o 1 w nocy musiałam go przenieść do lozeczka,bo tak mi się wiercil w lozku ze szok, cos mu było niewygodnie

Szczerbinka zazdroszczę wypadow, my możemy pomarzyć sad smiley

Efas i jak myślisz nie będą z nich wypadac?

Kasia ja już sama nie wiem co o tym myslec, gratuluje osiagniec nocnikowych

Czesc dziewczyny, noo i niestety pierwsze moje wymiotowanie rano zaliczone sad smiley a myslalam ze mi się uda bez tego przetrwać sad smiley a tak to u nas po staremu, dalej walczymy z rozwolnieniem sad smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

26-09-2011 14:08:17

Witam.
U nas pięknej jesieni ciąg dalszy.
Wczoraj znowu byliśmy w parku na zbieraniu kasztanów, a wieczorem robiliśmy z kasztanów stworki-potworki :e_wink:. Może jakieś zdjęcie pstryknę i zgłoszę na konkurs - bo mąż postarał się i napracował - może jury doceni jego pracę:e_wink:, bo na uczciwość w głosowaniu nie liczęprzewracjący oczami.
Z nocniczkiem u nas bez zmian, raz jest siusiu i coś mocniejszego, a innym razem nic nie zrobimy. O tyle dobrze, że synek bez problemu i 30min siedzi na tronie Mr. Green.

GosiaK a może Ninka poprostu wystrzeliła w górę i dlatego wrażenie, że schudła. Dziękuję za pochwałę zdjęć. Widzę że i Ty już podajesz witaminki dziewczynkom - lepiej zapobiegać niż leczyć.
Sarahia to mąż niespodziankę zrobił i Ty "niedobra" :e_wink: nie poznałaś męża :e_wink:. A morze czerwone to żaden problem:e_wink:.
Ssylwia ale smakołyki zaserwowałaś - poczęstowałam się z wielką chęcią. Dziękuję radość.
Kasiaszum gratuluję Klaudii postępów nocniczkowychmłody rycerz - u nas daleka droga do wołania sisi:e_wink:. Będę musiała zadzwonić do poradni, żeby mi przypomnieli, na którą mam zgłosić się z synem do alergologa - coś mi świta , że koło 9-tej, ale nie jestem pewna yawning smiley.
GAbi kurcze nie wiem czemu lekarz nic Wam nie przepisał od biegunki. A może kup synkowi marchwiankę z Hippa , alba sama ugotuj mu marchewki, ryżu. Długo czasu ta biegunka już jest i przecież wypłukuje potrzebne witaminy płacz. Podawaj mu probiotyki np. lacidofil. A może spróbuj dać smectę przewracjący oczami. Nawet jeśli to od ząbków to i tak coś trzeba z tym zrobićpłacz. Orsalit to lek nawadniający. Współczuję wymiotów - a już myślałam, że u Ciebie zdecydowana poprawa. Byś pokazała nam swój brzusio ciąża.
Zanetka Aluś czekał podekscytowany na dziadków i nie w głowie mu spanie było :e_wink:. Błażej niestety nie zajmie się sam sobą, a co za tym idzie nic w domu nie mogę zrobić płacz. Obiad na następny dzień przygotowuję wieczorem, jak M jest w domu.
Efas ja też nic nie mogę w domu zrobić, bo jest jeden wielki ryk sad smiley.
Malgo podwójna paczka delicji pomarańczowych, ale jak np. Twoje dziewczynki inny smak lubią to wydaje mi się, że nie muszą być pomarańczowe. A delicje trzeba położyć na masę z soku ( w przepisie pisze, że na biszkopcie) i ja troszkę nasączyłam biszkopt, bo lubię taki wilgotny. No i jeśli kremówki dasz 375ml to galaretki rozpuść nie w całej szklance wody, tylko w połowie - bo wyjdzie za rzadka masa.
Olask Ty to wogóle masz złote dziecko młody kozak, nie to co mój acymonek :e_wink: - ale widzę, że on z zachowaniem wdał się we mnie przewracjący oczami- bo i ja w dzieciństwie za spokojna nie byłam, natomiast mojemu M do szczęścia dużo nie brakowało - tylko spanie i jedzenie - bezproblemowy był :laugh_new:.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 14:35 przez Magda.

sarahia (offline)

26-09-2011 15:23:07

Germany /Bc
Witam w piekny, sloneczny poniedzialek...

U nas wszystko ok, milo spedzilismy week z rodzinka i nacieszylismy sie Tatusiem , korzystamy z pieknej pogody ile sie tylko da--- taaaaaka jesien jak najdluzej poprosze!! Rewelacyjna pogoda... W przyszlym tyg. podpisujemy umowe o mieszkanko (jeszcze chcemy negocjowac o wczesniejsze oddanie nam kluczy aby powoli malowac i sie urzadzac na nowym..), takze powoli juz kompletujemy '''druzyne A'' LOL LOL do pomocy przy przeprowadzce...jak sie okazuje bedzie kilka osob . Takze powinno sprawnie pojsc... Po 1szym stratujemy z pakowaniem.

Zanetka mysle, ze wszystko pod kontrola bylo...chyba... :laugh_new:the finger smiley:laugh_new: A swoja droga, to gdzies w horoskopie wyczytalam ..uwaga na bociana...noszzzz kurdeee...az podsunelam mojemu aby to przeczytal i...wielkie oczy dokladnie taka sama mine mielismy...zaskoczony:laugh_new: Ale zaraz przyszlo ''otrzezwienie'' nie wierzymy w te bajki dziecko z grzechotką

gabi kurcze to moze faktycznie zabki, tak daja popalic...sama juz nie wiem co o tym myslec, bo skoro lekarz juz go zbadal, to chyba wina zabkow...naprawde dlugo Was to trzyma...wspolczuje...oj biedna i dopadly Cie nieprzyjemnosci ciazowe...3maj sie i oby szybciutko ustapily!!
Szczerbinka o fajnie, ze udalo Wam sie wybrac na imprezke!
Magda Oooo to chetnie poogladamy kasztanowe fotki smiling smiley Wrzuc na konkurs, wrzuc, bo czasami mozna sie milo zaskoczyc smiling smileythe finger smiley
kasiaszum Gratulacje dla Klaudusi za takie ladne korzystanie z nocniczka!! Brawo!!





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 15:27 przez sarahia.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.