ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Magda (offline)

07-07-2011 13:41:42

Witam.

My z synem już po spacerze i zakupach w carrefourze - jak wychodziliśmy ze sklepu to tak lunęło, że szok - kilkanaście minut czekaliśmy w sklepie az przestanie padać, a z nami masa ludzi stało. A jak zagrzmiało to ci co stali w przed sklepem szybciorem byli w ...

Efas, Kwiatuszek, Domi dzięki za odpowiedź w sprawie serków.
Gabi zdjęcia śliczniutkie, Kubus jak zwykle uśmiechnięty.
Sarahia mi się wydaje, że jeszcze sporo czasu minie zanim moj syn zacznie chodzić.
Syka no to nasi chłopcy się zgrali - mój zasnął wtedy o północyeye rolling smiley , a wstał o 9:20. A jaki mój M był zły, że syn nocne harce urządza przewracjący oczami. Dzięki za pochwały zdjęciowe. A gdzie Twoje zdjęcia z wakacji :whipping:.
Kwiatuszek, tak udało mi się jeszcze wtedy zasnąć :e_wink:. Z rączką Błażejka lepiej, już nie jest spuchnięta, ale jeszcze pęcherzyki z ropą są sad smiley. Fajnie, że Emilka już wcześniej zasypia, u nas na odwrót - nie wiem co się porobiło z tym moim synem przewracjący oczami, o tyle dobrze, że rano dłużej śpi. U nas w nocy też czasasmi płacz jest - ja obstawiam albo ząbki, albo brzuszek - dziś co chwila kwękanie było przewracjący oczami. Dziękuję za pochwałę zdjęć i info serkowe - to ja chyba zacznę dawać naturalne i dorzucać będę owoce - choć kiedyś tak dawałam i syn nie chciał jeść - zrobię kolejne podejście. Cudne zdjęcia Emilki, wesoła z niej dziewczynka , nawet jej śliczne oczy się śmieją the finger smiley. Chętnie chodzi Ci w szelkach ?
Zanetka fajowe zdjęcia, nie nudził się Aluś w sadzie młody kozak, rozrywek ma co niemiara. Widziałam te szklanki z biedronki - trzymałam już je w rękach, ale stwierdziłam, że szklanek mamy aż, aż - 24 sztuki to narazie nam wystarczą :e_wink:.
Sosenka chyba się urlopuje, nad morze wyjechała o ile się nie mylę przewracjący oczami.
Anilewe, a Ty tak zapracowana czy tez urlop ?
Efas, a Ty nie na Dukanie :e_wink: ? JA od poniedziałku przechodzę na kapuścianą dietę - mało przy niej roboty, więc mi odpowiada, a i kapustę też lubię - ciekawe czy tydzien wytrzymam yawning smiley.
Anya no to ładnie powrót już tuż, tuż - przyzwyczaisz się raz-dwa :e_wink:. A Lenka na pewno z babcią będzie grzeczna the finger smiley.
Kasiaszum ja niestety nie pomogę, w necie poszukajcie noclegów, opinii. Dziękuję za pochwałę Błażejka. O kurcze, ale masz się ostatnio z tymi zębami, tak to jest - po ciąży niektórym szybko sie psują np. u mnie:e_wink:.
Paulinka no jak nie pamiętamy, jak pamiętamybuziak od dziecka. To jednak powrót do PL ... Gratuluję Kubusiowi zabków !!!


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Paulina87 (offline)

07-07-2011 13:50:02

Hastings
Magda Powrot do Polski z czego bardzo sie ciesze smiling smiley dziekuje za gratulacje zabkowe winking smiley masz fb??




[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

07-07-2011 14:03:15

Paulinka a gdzie tam, ja zacofana jestem :e_wink:- ani konta na FB, ani na NK yawning smiley. Jak się cieszysz z powrotu do PL to ja sie cieszę razem z Tobą, widocznie tak miało być ...


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

domi28 (offline)

07-07-2011 14:06:22

Mielec
Witam!
Kasiuszum przsepraszam czytam wczesniej a potem odpisuje widocznie cos pokickalo mi sie... chodzilo mi o Kwaituszkową Emilkegrinning smiley
Syka do biura chyba nie mam uwag ale rezydentka nasza byla beznadziejna taka traktujaca ludzi z gory.
Magda a u nas dzis pieknie slonecznie jak Igorek wstanie zje obiad to zakupy i spacerek zaliczygrinning smiley
Paulina bidna to jestes zabiegana teraz - 3maj sie kochana!
Anya szybko sie zaakliamtyzujesz bedzie gitsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Paulina87 (offline)

07-07-2011 14:25:36

Hastings
Magda Kochana mi lepiej jest tutaj niz tam przynajmniej nie mam problemow i stresow takich

Domi wole byc zalatana niz zestresowana




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 14:34 przez Paulina87.

domi28 (offline)

07-07-2011 14:38:44

Mielec

Paulina87 (offline)

07-07-2011 14:42:30

Hastings
Domi Teraz jestem szczesliwa i Kubus tez calkiem inne dziecko




[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

07-07-2011 14:49:30

Mielec
Paulina a to jest najwazniejsze, po co Kubus ma byc znerwicowanym dzieckiem i dostarczac mu niepotrzebny stres...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

sarahia (offline)

07-07-2011 15:26:36

Germany /Bc
oj...u nas taki upal, ze nie idzie wytrzymac na podworku...wrocilysmy do domu, a niedlugo po Claudie i tak wyruszymy...w ten gorac ponownie!

Niedawno zrobilam fotki Lilki (chcialam uchwycic jej uzebienie i trzeba kombinowac aby zechciala zabki pokazac smiling smiley) Fotki robilam przez szybe balkonowa..A na 1szej fotce najpierw byl placz, bo zamknelam jej drzwi przed nosem, ale widac uzebienie dolne...gornego to juz nie chce pokazac po dobroci smiling smileyLOLLOL




Paulina dopytujem sie o Ciebie co chwilka, takze pamietamy o Tobie i mocno 3mamy kciuki aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli!!





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

07-07-2011 15:36:42

Stargard
My po kulkach,było bardzo fajnie,bo byliśmy sami,Aluś troszkę był zszokowany ale ogólnie mu się podobało,muszę częściej z nim tam jeździć do dyspozycji były również:duże auta,bujaki,wózki itp.i najważniejsze bardzo czysto bo niedawno otworzyli.
Paulinka!Cieszę się,że się wyrwałaś....życzę Ci w PL powodzenia początki mogą być trudne ale potem to będzie z górki,gratki ząbkowe dla Kubusia,nareszcie dziadki nacieszą się wnusiem jak trzeba:-)
Magda!Ale gapa ze mnie zapomniałam Ci napisać o tych serkach,ja też już dawno nie kupuję tych droższych tylko np;6 pak z Biedronki Gismo-truskawkowe lub waniliowe,lub Danone biszkoptowy lub wafelkowy,naprawdę są dobre,polecam.To masz tych szklanek,ja się dorabiam wiec wiesz,muszę powoli kupować czego nie mam.Dziękuję za opinie o Alusiu:-)A u nas piękna pogoda i bardzo duszno!
sarahia!To z Lili kruszyna jest:-)dziękuję za opinię o Alusiu:-)no duży jest to prawda.Na kulkach też jeździł wózeczkiem:-)Ale świetna Lila,pięknie pokazała ząbki:-)a mama zamknęła jej drzwi przed nosem:-(
kasiaszum!Dziękuję i życzę szybkiej przeprowadzi na swoje:-)
Aluś śpi,babcia też a ja buszuję.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 15:37 przez Zanetka.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.