ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

domi28 (offline)

19-07-2010 21:28:33

Mielec
Anya nawet nic ni emow bo jeszcze nie chcetongue sticking out smiley za 2 lata ok ale jak sobie pomysle jak fatalnie znosilam ta ciaze to chyba bym sie pochlastal;a zajmowac Igorkiem i trzymac sie jeszcze muszlitongue sticking out smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

anilewe17 (offline)

19-07-2010 21:48:57

Sierakowice
cześć dziewczyny
u mnie znowu deprecha sad smiley strasznie mi się chce ryczeć, w domu rodzinnym coraz gorzej, mówiłam mamie żeby podjęła jakieś kroki, a nie męczyła się z tym ...

babka, która miała nam wynająć malutki domek miała go wyremontować i mięliśmy tam zamieszkać, a teraz stwierdziła, że musi zmienić samochód i remont poczeka... jestem w totalnym dole, strach pomyśleć co byłoby gdyby nie Maciek, żyć mi się nie chce sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Ewelina i Maciuś

Zanetka (offline)

19-07-2010 21:52:11

Stargard
Anya!Chłopaki zawsze muszą być troszkę przypakowani a Lenka dziewczynka dba o linię;-)ja widzę,że ona taka filigranowa jak Michał.
Magda!Rzeczywiście usta też Twoje,czyli mowia jak i u nas jedni,że do mamusi podobny,drudzy że do tatusia a my sami mowimy ze to taki maly mixik:-)A mój też biedny bo też go wycaluje,lubi po szyjce byc calowany:-)
domi!Ale cyrki by byly jakbys jako pierwsza zostala kwietniowka 2011:-)nie chce nic mowic ale u mnie pierwszy objaw to wlasnie odrzucilo mnie od kawy:-)
anilewe!Tak mi Ciebie szkoda,chcialabym pomoc nie mam jak,trzymaj się ,dobrze,że masz Maciusia.
Aluś już znowu śpi,obudzilam go,umylam,witaminki dalam,nakarmilam i śpi mój skarbeczek:-)
Ja też zmykam ide sie myc i bede czekala na mame wraca ok 23 z pracy.
Dobrej nocki kochane:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 21:54 przez Zanetka.

madziorek103 (offline)

19-07-2010 22:58:09

stalowa wola
witajcie wieczorkiem kobietki!
magda mi tez wpeprzało sie cos po rosyjsku przez dluzszy czas i nie moglam napisac na forum...a co do Błazejka krew mi zmrozilas!!!!!!! myslalam ze to on spadl..dobrze ze to tylko zdjecie...a na zdjeciu to twoj synek juz jest taki dlugi ze hej!!!
anuszka dobrze ze Robercikowi pomoglo w dolegliwosci brzuszka! i co najwazniejsze ze chrzciny sie udaly!smiling smiley poza tym zdjecie bardzo ładne i ładnie wyszłas na nimsmiling smiley
szczerbinkaja napewno skorzystam z zakupu jakiejs sukieneczki z tej stronkismiling smiley a co do spacerowki to Szogunek nie płacze a ja moge spokojnie wyjsc z nia na spacersmiling smiley
efasciesze sie ze jestescie juz w domku!smiling smiley
anilewewspolczuje ci z calego serca i ja rowniez nie wiem jak ci pomoc ale trzymam mocno za ciebie kciuki i wierze ze wkoncu sie ulozy..

Chcialam wam oznajmic ze moja Oliwka nie ma pasozyta!!!!!!! jestem przeszczesliwa normalnie kamien z sercasmiling smiley
a wiec w sobote mialam pełne rece roboty poza tym skwar niemilosierny i brak czasu na forumsad smiley a pod wieczor wypisywalam zaproszenia na slub i dwa na chrzest -myslalam ze mi reka odpadnie od tego wypisywania!!! No i wczoraj mowi moj madry ze jego ojca brat przyrodni przyjedzie z jego "wspaniałą" zona i 3 letnim synkiem a ja no ok niech przyjezdzaja..ae na sama mysl o tym ze bede musiala ugoscic te jego jedze to mi sie noz otwerał juz w kieeszeni..no ale co zrobic trzeba cos przygotowac..dobrzze ze dzien wczesniej upichcilam placka-normalnie palce lizac! sie nie chwalacwinking smiley- no i szybko jakas salatke zrobilam dip do szaszłykow i kielbasy zrobilam i wogole jakies papranie na ich przyjzad..nie dosc ze obiadu nie zjedlismuy bo akuratnie przyjechali nie w pore to najleprza akcja "Podniesc Madzi Cisnienie" ..dajemy zaproszenie jej(nie mowiac o tym ze go nie wziela tylko jej maz) no i z tejstem :no do mojej przyjaciolki zaznaczam najleprzej przyhaciolki nie idziemy to ty znajdujesz teraz czas ze pojdziemy do nich??? w takim raznie nie przyjdziemy na wesele- nic ze mnie to walilo czy ona przyjdzie czy nie ale zapewne witkowi sie milo nie zrobilo przeciez to jego rodzina ale ja mu powiedzialam z prostakami nie rozmawiam no i pozniej jakis tekst dowalila ze czego witka siostra nie pojedzie przeciez jej coreczka bedzie miala 3 miesiace(do mnie w jedna strone jest 140km) i mowi jeszcze ze jej kolezanka zostawila pod opieke 3 miesieczne dziecko i pojechala do anglii na rok (zajebista ma kolezanke nie ma co tez taka madra jak i ona ale to szczegol) a moj witej no to jak jestes taka modra to ty zostaw syna i jedz do anglii co a sama sie boi go zostawiac..ze tak powiem ja juz mam na jej temat wyrobione krotkie zdanie ..ona ma spierdolony łep i tyle-przepraszam za wyrazenie ale nawet teraz cisnienie mi w gore idzie jak sobie o niej pomysle...ehh
Orajt kobietki ide kimac bo jade rano do rzeszowa Buziaczki i DOBREJ NCKI ZYCZE:sleeping_baby_55:


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Gosia26 (offline)

19-07-2010 23:06:04

witam!
w końcu udało mi się wejść smiling smiley smiling smiley

Od razu skąłdam spóżnione życzenia: Kacperku, Jesephine, Olu z okazji kolejnych miesiączków samych pogodnych chwil smiling smiley no i Magda wszystkiego dobrego z okazji pierwszej rocznicy ślubusmiling smiley
Syka jak czytałam twój opis to aż mi się smutno zrobiło sad smiley trzymam kciuki za Matiego smiling smiley
Magda, że też tyle rzeczy musi się czepić Błażejka - ale widzę, że dziś już w lepszym nastroju smiling smiley wszsytko będzie dobrze smiling smiley smiling smiley a no i trzymam kciuki za Amelkę spinning smiley sticking its tongue out a co do prezentu na roczek to my kupiliśmy taką dużą ciężarówke z Wadera z przyczepą coś takiego jak ten traktor [link widoczny po zalogowaniu] mały miał radochę i do teraz tym się bawi smiling smiley ale wiadomo rowerek też super sprawa smiling smiley \a
Sosenka Oleńka super z kaczuchą smiling smiley ja juz od jakiegoś czasu zabrieam się za zakup takiej - dzieci lubią takie zabawki smiling smiley o widzę, że ty też juz zaczynasz podawać jedzonko - a Ola tak jak Karolinka na cycu - ja chyba poczekam jeszcze ze 2-3 tygodnie i też zacznę podawać słoiczki smiling smiley
Szczerbinka dobrze, że z Maksiem już wszystk ok smiling smiley ale mieliście przeżycia sad smiley
Anuszka biedny Robercik po chrzcinach sad smiley może faktycznie go coś bolalo, a może miał już dość tego upału, my dorośli nie wiemy co ze sobą zrobić a co dopiero takie małe dzieci. A co do zdjęć to może wystórj Robercika i porób mu fotki - wiadomo to już nie to samo - ale zawsze coś smiling smiley mam nadzieję, że u Ciebie juz lepiej co smiling smiley że choć humor Ci się trochę poprawił smiling smiley uszy do góry smiling smiley będzie dobrze smiling smiley
Lena super rodzinka smiling smiley
Anya o matko jakie ty masz sny smiling smiley fajny prezent dosytała Lenak - a zainteresowana już tym??
Moonia kciuiki za Kubuśia mocno zaciśniete smiling smiley
Żanetka Aluś to cała mama smiling smiley

A nam popękała glina z odciskami sad smiley chyba przez ten upoał za szybko schnęło - zastanawiam się czy nie kupić zwykłego gipsu i nie spróbować w nim zrobić odcisków..




Gosia26 (offline)

19-07-2010 23:16:29

a i jeszcze jedna storna smiling smiley
dalej jakoś dziwnie wyświetla mi się to forum sad smiley
Magda ale długaśny ten Twój synuś - to się nie dziwie, że robicie przymniarki do spacerówki smiling smiley wogóel super zdjęcia smiling smiley
Domi nic się nie martw najwyżej założysz nowy wątek na ebobasie smiling smiley z dwójką dzieci napewno dasz radę - ale jak drugie forum rozkręci się tak ja to, to chyba nie nadążysz czytać smiling smiley
anilewe sad smiley dobrze, że masz Maciusia smiling smiley tak mi przykro, wspóczuje takiej sytacji w domu, miałam nadzieje, że ojciec zmądrzeje i was przeprosi.
Madziorek dobrze, że Oliwka zdrowa smiling smiley a takich gości jak opieujesz to lepiej nie mieć na weselu smiling smiley




Sympatyczna (offline)

20-07-2010 00:04:47

dziewczyny - mam nadzieje, ze awaria za nami i wróci dawna aktywność smiling smiley

mam do sprzedania kilka zabawek - za grosze - jedna juz na bazarku, jutro wrzucę inne - info na pw smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Anyawro (offline)

20-07-2010 00:17:13

anilewe współczuje Ci naprawdę , wszystko Ci się na głowę zawalilo, dobrze , ze Maciuś jest i to jest ważne, Trzymaj się jakoś , niebawem to wszystko minie!! nigdy nie jest tak ze zawsze jest źle.. wkońcu słoneczko zaświeci..

Gosia co do glinki to nie pomogę u nas tez ze tak powiem do dupy to wyszło, moze faktycznie dokup Glinę i zrób na nowo , albo taką masę specjalną - Magda nie miała gliny tylko jakąs białą i super to wygląda , jestem pewna ze można to gdzieś dostać smiling smiley

domi oj Kochana chyba nie uważałaś jednak zakurzona kanapa

madziorek wow to faktycznie kobietka działająca na nerwy ,szaleniec

MAGDA przyjrzałam się Błażejkowi z bliska i musze przyznać , ze to mały olbrzym , ale nie zeby był za duży tylko taki w sam raz , fajny jest , a jakie on ma stópki duże wielkie oczy Oj Moja to naprawdę kuropatwa w porównianiu z Kluskiem Błażejciem , ale spoko jeszcze nadrobi LOL

KINGUS78 (offline)

20-07-2010 00:42:23

Wroclaw/Anglia
Witam Panie!
Olenko wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia 4 miesiaczkow!
Nie pisalam bo weekend byl napiety a poza tym za kazdym razem jak probowalam wejsc na forum to rezultaty byly marne.Teraz juz wiem dlaczegosmiling smiley
Syka bardzo Ci wspolczuje choroby synka i caluje go mocno.Badz dobrej mysli.
Anilewe no to sytuacja nie do pozazdroszczeniasad smileyDobrze ze choc syneczek podtrzymuje na duchu.
Magda twoj Blazejek to naprawde kawal chlopathe finger smileyJakbym mojego Oliego widziala.Dobrze ze moj wozek ma fest godole bo moja siostra ma x-landera i sprawdzalysmy ostatnio ile Oli ma miejsca i musze powiedziec, ze sie ciesze ze tez go nie kupilam (taki mialam zamiar) bo moj "maly" to nie wiele miejsca by w niej mial a nie chcialabym go w tym wieku to spacerowki wkladac:wozek:
Domi ty sie nic nie martwsmiling smileyNapewno bys dala rade z dwojeczkathe finger smileyMiedzy mna a moja siostra jest 13miesiecy roznicy wiec ja mialam okolo 4mies. jak moja mama zaszla znow w ciaze i dala radethe finger smiley
Anya rzeczywiscie sny wypasnesmiling smiley
Madziorek to tez Ci "rodzina" cisnienie podnosismiling smiley


Kinga
[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

20-07-2010 01:08:35

Kinguś Ja mam x-landera , i potwierdzam ze gondolka na maxa mała.. pocieszenie mam w tym , ze Moja Lenka jednak duża nie jest i jest w sam raz , jak się przestanie mieścić moze za 2 miesiące to w sam raz pójdzie do spacerówki , o ile wczęsniej jej nie dam młody kozak

Moja córa się rozbudziła i spać mi nie chciala , męczyłam się z nią 2 h dopiero padła zaskoczony i wiecie co ona jak leży to główke tak dziwne przyciska do poduszki , ze normalnie nosem i ustami ją dotyka , jakby czegoś szukała - ale nawet jak ma smoka w buzi to tak robi, niewiem czy to normalne?pytajnik
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.