ciąża KWIETNIÓWKI 2010 ciąża

Wysłane przez Magda 

Magda (offline)

17-07-2010 16:48:39

Roberciku nie marudź mamusi i bądź grzeczny w kościółku - napewno taki będziesz, bo przecież jesteś z 12 kwietnia cool smiley the finger smileymłody kozak.

Moonia to jak można na spacer wyjść z ospą to nie jest tak źle, ale lepiej odpukać i nie chorować winking smiley.

Anuszka , Moonia , Anya zajebista jest ta butla tommee tippee !!!! Błażej jak się zassał to nie mógł się odessać młody rycerz. Wychlobotał na raz tyle ile było w butelaszce - czyli około 70 ml - sukces w jego wykonaniu młody kozak, a później jeszcze doprawił się karmienie piersią. Byłam w carreofurze i kude znowu zapomniałam mu kupić wody thumbs down. Przegotowałam kranówę i mu studzę - ciekawe czy zechce pić. Ponieważ jutro wyjeżdżamy zrobię mu herbatki i kupię aquarell - niech pije chłop ile chce młody kozak. Oczywiście chciałam dziś kupić do picia marcheweczkę i jabłuszko z hippa - żeby stało w lodówce i czekało LOL - ale mąż powiedział, że nie zabraknie tego w sklepie i jeszcze zdążymy kupić :laugh_new:. A Ty Anyu jakiej firmy dajesz Lenuszce soczki ??? Nie wiem jak inne soki, ale te z Hippa chciałam wziąć bo rzuciło mi się od razu w oczy, że one są bez dodatku cukru. W sumie innym firmom się nie przyglądałam to nie wiem jak jest przewracjący oczami.

Anuszka dr brown's to szajs , jakich mało - Błażej nie miał pojęcia, jak ten beznadziejny smoczek złapać szaleniec i tylko go miętosił w buzi diabełek. Normalnie jestem zła, że kupiłam tą butelachę, nawet jak sklepowej powiedziałam, że mamy taką butelkę - to zrobiła minę z dezaprobatą - a u niej w sklepie była kupowana.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

syka7 (offline)

17-07-2010 17:06:24

Zabrze
WITAM WSZYSTKICH PO TAK DŁUGIEJ NIEOBECNOŚCI NA FORUM.

Wczoraj wróciłam z Mateuszkiem ze szpitala - (1.07-15.07) masakra jak ten czas się ciągnął, dziękuję za życzenia i pozdrowienia w imieniu synka. Jestem wyczerpana, zregeneruję siły i postaram się nadrobić stronki. Mamy duży problem z Mateuszkiem, jesteśmy na etapie szukania dobrego kardiologa dla Matiego. Mały miał zrobione w szpitalu UKG i EKG i źle wyszło czeka go operacja.
Pozdrawiam Was.


Syka7 - Zabrze.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

imagines (offline)

17-07-2010 17:21:33

Gościcino
syka super ze jestes juz z nami, bidulek tak sie nacierpi, jeszcze operacja jestem w szoku masakra bardzo wm wspolczuje nadal bede trzymala kciuki aby wszystko bylo dobrze buziaczki dla Mateuszka ;**

dziewczyny u nas taka burza sie rozpetala jest czarno jakby noc byla a huka tak ze az filipus sie obudzi i jeszcze zaczelo lac ale dobrze moze oddychac bedzie sie dalo bo taka duchota


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

imagines (offline)

17-07-2010 17:24:48

Gościcino
jejcia takie deszczu to ja juz nie pamieta ohoho jak dlugo oberwanie chumry normalnie tak leje ze potok mam przed blokiem az rynny nie nadazaja wody spuszczac


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Filipek ur. 31.03.2010 z waga 2800g mierzyl 52 cm i dostal 10 pkt

[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

17-07-2010 17:37:53

Magda juz Ci miałam w sumie pisac smsa odnośnie butli jakby Błażejek i tej nie zaakceptował ,bo prądu nie miałam , wyjściem ostatecznym co do butli by była butla NUKOWA , ma identyczny smoczek jak ten który ssa Błażejcio.. Moja miała problemy z piciem i naprawdę rózne butle u mnie stoją , różnych firm , i wkońcu zakupiłam identyczny smoczek z butelką i mała zadowolona , miałam taki problem ze ssała smoka a butli nie złapała. , więc myślę ze na 10000 % Błażejcio by pił z tej butelki a naprawdę jest fajna no i smoczek ma dwa przepływy jak dziurka jest na górze to leci wolno a jak na dole to szybko.. płaczące dziecko widzę ze dzien jutrzejszy zaplanowany , to fajnie ze oderwiecie się troszeczkę choć od rzeczywistości.. smiling smiley i spędzicie choć z Błażejciem romantycznie pierwszą rocznicę :jemiola: ta woda Nestle jak dla mnie Bomba , Michał dla mnie kupił kiedyś zgrzewkę do picia i zwróciłam uwagę ze ma własnie coś tam instytut Matki i dziecka.. i podaje tez małej.. co do soczków to kupuje i z Hippa , i Bobofrut , i Bobovita - są bez dodatku cukru,tak mi się zdaje ze wszystkie nie mają własnie cukru ,przewracjący oczami myślę ze na początek Jabłko lub Jałbko melisa , są takie w smaku fajne , zresztą spróbujesz to zobaczysz LOL nektary są geste i słodkie , jak małej kupuje to mieszam z wodą bo sama słodycz. ma ły palacz

SYKA bardzo , ale to bardzo współczuje choroby Mateuszka , nawet sobie nie wyobrażam co przeżywasz , mam nadzieje ze wszystko się dobrze skończy , Trzymam za was kciuki a najbardziej za Matiego !!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-17 17:40 przez Anyawro.

KINGUS78 (offline)

17-07-2010 18:23:06

Wroclaw/Anglia
Witam!
ja tylko na chwileczke bo zaraz spadam na panienskie kolezanki wiec chyba sie normalnie napije alkoholu pierwszy raz odkad planowalam w ciazethe finger smiley
cos czuje ze nie wiele mi trzeba i jutro kac murowany ale raz sie zyje:laugh_new:
A jutro rano chrzciny syna znajomego i potem urodziny synka kolezanki wiec grafik napiety.Zobaczymy jak to bedzie.
A wam zycze milego weekendusmiling smiley
No i jeszcze wszystkiego dobrego dla Kacperka z okazji ukonczenia kolejnego mesiaczka!!!


Kinga
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-17 18:24 przez KINGUS78.

moonia (offline)

17-07-2010 18:56:28

Rybnik
Mój Marek zabrał małego na spacer to mam chwile... na ogarnięcie domu ale jak nie zajrzec tutaj
Magda wyobraź sobie że leci telewizor tzn. muza jakieś pół godziny i nagle obraz się zatrzymał myślałam że się zawiesil po 10 min przełączam na inny a tu komunikat tego programu nie ma w twoim abonamencie czyli wyłączyli aż się nie spodziewałam ale dobrze przynajmniej nie musze tam dzwonic uff. To superrr że ta butla taka fajna ja podam małemu z niej jak ze spacerku wrócą bo musze ją wygotowac.
Imagnes toś miała dziś pecha tak wyrżnąc ałłłłc fajnie że u Was leje chociaż chwile ochłody
Syka oj aż brak mi słów że tak Mateuszek musi się nacierpiec ale wszystko będzie dobrze serduszko będzie zdrowe zobaczysz trzymam kciuki
Magda udanej romantycznej kolacyjki
Kingus udanej imprezki dasz rade kochana
A ja spadam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magda (offline)

17-07-2010 20:54:11

Anyu dziękuję za troskę :joliecouette:. Wiesz, że jak byłam kiedyś w sklepie to chciałam do Ciebie dzwonić i pytać o radę (już nawet nie pamiętam co chciałam kupić) ale stwierdziłam, że jakoś tak głupio zawracać Tobie głowę moimi błachymi sprawami the finger smiley.
NA szczęście Błażejek zaakceptował butlę, jeszcze mamy w domu taką najzwyklejszą canpola - ja w ciąży byłam to kupiłam i nawet z niej umiał pić, a z doktorowej nie ! Kurcze ta NUK-owa butla też fajowa, ja w sumie chciałam kupić taką, która najbardziej przypomina karmienie piersią. Woda przegotowana dla synka też smakowała - popijał sobie na dworze młody rycerz.
Tak mi się też wydaje, że te soczki dla dzieci to chyba raczej wszystkie bez cukru. Nektaru raczej nie będę kupować, bo właśnie one strasznie słodkie, ale w sumie można rozcieńczyć - tak, jak Ty to robisz the finger smiley i będzie git. Mi napewno posmakuje Błażejkowe słoiczkowe jedzonko. Jak dzieci siostry były małe to się trochę napróbowałam - najlepsza pomidorowa z kluseczkami LOL.
Dziś już pogrilowaliśmy - mieliśmy we trójkę grillować, a tu pół rodziny się zleciało młody kozak, nawet Błażejek nie spał, był grzeczny i się śmiał zaskoczony. Jutro wyjeżdżamy koło 9-ej, żeby nie jechać w ten największy upał, troszkę pospacerujemy, powdychamy świeżego powietrza i powrót.

Syka kochana witaj !!! Trzymam kciuki za MAteuszkowe zdrówko, nawet jeśli operacja synia jest niezbędna to wszystko będzie dobrze - nie może być inaczej skoro tyle kwietniówek będzie trzymać za Was kciuki thumbs up.

Moonia dobrze, że odłączyli Wam polsat i obeszło się bez problemów. Kurcze Anuszka pisała, że ta N jest droga, więc nie wiem jaki inny wybór nam pozostaje. Ja w sumie i tak nie bardzo mam czas oglądać telewizję teraz, ale jesienią pewnie coś by się obejrzało , no i mąż mówi, że jednak by się coś przydało eye rolling smiley.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Anyawro (offline)

17-07-2010 21:11:55

Magda Ja tam służe pomocą w razie W , tak więc śmiało dzwoń młody kozak a ten dr Brown to faktycznie szajs... a juz nie wspomnę o jego cenie , bo przerasta wszelkie oczekiwania!!! dobrze , ze Ja się nie skusiłam :confused: z canpola butlę miałam szklaną tylko smok był ten żółty i mała nie chciała mi z Niej pić , teraz u nas króluje Nukowy sprzęt the finger smiley nam do pomidorowej chyba dużo jeszcze brakuje , narazie widze po 4 miesiącu same jarzynki typu marchewka , ziemniaczki , szpinak , dynia , z owoców wiecej a od 5 miesiąca sie jeszcze nie przyglądałam ale wiem ze dalej juz nawet spaghetti jest zaskoczony Ja i tak w pózniejszym czasie zamierzam małej sama robić obiadki , to teraz muszę w sumie Trzy robić :laugh_new:LOL Magda oj zazdroszcze wam tego wypadu.. napewno lepsze to niż siedzenie w domku smiling smiley a Błażejcio widzę towarzyski chłopak , jak śmieje się do każdego , Moja ostatnio jakaś dzikuska się zrobiła jak Bogusia Generała do Niej do wózka zajrzała to się rozdarła jakby ją ze skóry obdzierali eye popping smiley az jestem ciekawa jak jutro zareaguje na Moich rodziców , bo mają zamiar przyjechać zaskoczony

lena84 (offline)

17-07-2010 21:29:17

Poznań ( Okolice )
Robusiu wielu Łask Bożych z okazji chrztu świętego

Kacperku dużo zdrówka z okazji wkroczena w kolejny miesiąc

syka trzymam kciuki za mateuszka, napewno wszystko skończy się dobrze

Kurcze zapowiadało się u Nas na ochłodzenie, tak się zachmurzyło i grzmiało..... i dupa wszystko poszło bokiem. Nasz synek dzisiaj jeszcze nieśpi!!! A ja się dzisiaj skusiłam na hamburgera, mąż właśnie pojechał po niego, mniam.... Życze spokojnej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nasze Słoneczko Kochane **Gracjanek** ur. 1 kwietnia 2010r. godz. 19:50, 3240g. 53cm
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.