marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

grzywcia5 (offline)

07-06-2013 22:26:14

Trójmiasto
Hej hej

Ale miły dzień dziś spędziłamsmiling smiley Przyjechała ta koleżanka z tym małym (tydzień młodszy). Poszłyśmy na dłuugi spacer, karmiłam w parku smiling smiley kocykiem przykryta troszkęsmiling smiley No i uwaga! Akurat kupy poszły grinning smiley no i oczywiście Olka wiedziała o tych moich alergicznych podejrzeniach i jak zobaczyła to wyśmiała mnie, że piękne kupki i w ogóle i że ze mnie dalton grinning smiley i jej pediatra tłumaczyła, że nie ma co wymagać by kupki, były jak u noworodka, bo przecież skład mleka się też zmieniasmiling smiley kurde kamień z sercasmiling smiley

Kamciu cholerka, zmartwiłaś mniesad smiley daj znać jak tam!!! Może nawet jak Ci da antybiotyk, to nie musisz rezygnować z karmienia, dasz małej mm, a sama będziesz odciągać przez czas kuracji.. no będzie dobrze na pewno! A tak pisałam o lactovaginalu, bo akurat ponoć jedyny tak działa, ale jak stosowałaś to i po co. Ja brałam kiedyś pamiętam tabletki, bo się zmagałam długoo oj długo, tak wyjałowiona pochwa była.

Misia myślę, że to od szczepionki, bo ja jem już wszystko, nawet myślę, że kapusta by nie szkodziła, bo im kompletnie tydzień przed 3m wszelki kolki, pierdzioszki etc przeszły. No i w każdym razie jak się nawet najem to nigdy bąki nie śmierdzą czekoladę też jadłam i nic. Kurde a tak Ci współczuję tej akcji ze szczepieniem, dla mnie to jakiś dramat i do teraz nie mogę jak sobie pomyślę... jak ona mogła ?!!!!

Heh dziś międzynarodowy dzień seksu, ja mam okres od 5 więc S niepocieszony grinning smiley kurde w tamtym roku miałam 4, pewnie tym razem termin bym miała na 12 marca grinning smiley ale tfuuu tfuuu! Już niedługo spłodzą się nowe marcóweczki!!!!!!!!!!!!!!!!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

08-06-2013 14:35:49

Wodzisław Śląski
Halo kochane,
ja już w górach odpoczywam z chłopakami smiling smiley Okazało się, że zapomnieliśmy jednego adaptera do nosidełka i nosidełko na wózku tak krzywo stoi, ale jest stabilne, Bogu dzięki, bo wracalibyśmy do domu ;p Pogoda dopisuje, M zmierzły, Iki kochany więc mi to wynagradza smiling smiley idziemy zaraz połazić sobie.
Kamcia, daj znać co u lekarza!
Madzia, widzisz, tak się bałaś. Mój Iki ma śmierdzące kupy, śmierdzace pierdziochy, no ale to po mm. Mi się właśnie okres skończył także może będziemy świętować tongue sticking out smiley
Launica, ITAN, dawać znać, że żyjecie !!!
Udanego weekendu kochane moje!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-08 14:36 przez steliyah.

1310 (offline)

08-06-2013 15:11:08

Zabobrze
Hej dziewczynki,
Dzięki za wsparcie, nie martw się Grzywcia ja też w ten dzień seksu niedysponowana jestem....

Byłam wczoraj u tego lekarza, cała się trzęsłam niemal, myślałam że zwariuję przez to pieczenie i parcie na pęcherz, dał mi taki antybiotyk w saszetce do picia na noc i jakieś trzy globulki z antybiotykiem, wczoraj wzięłam jedną.

Jak zasypiałam to normalnie aż mi ten pęcherz w środku pulsował, ale rano już było znacznie lepiej. Jak chodzę i się załatwiam to jeszcze mnie dreszcze przechodzą i w brzuchu bulgoce po tym antybiotyku ale mam nadzieję, że teraz wszystkie te bakterie już wypłuczę, mam dużo pić.

Na szczęście lekarz powiedział, że mogę małą karmić, o jeny jak się cieszyłam, bo jeszcze do sklepu latać po mm a potem podawać w tych butelkach których nie mam, mała by płakała, ja nie mogłabym się z nią naprzytulać....

Mama zadzwoniła czy mi w czymś nie pomóc to poprosiłam żeby małą wzięła na spacer no i choć jej się nie chciało bo ona nie uważa że spacery są ważne, to poszła bo powiedziałam że ze wszystkim innym dam sobie radę tylko zbyt nieswojo jeszcze się czuję żeby wychodzić, a uważam że dla dziecka przebywanie na dworze to po prostu klucz do zdrowia... u nas w mieszkaniu jeszcze tyle tych fal komórkowych, wi-fi... Maksio na szczęście się umówił z kolegą i poszedł na rower. On taki zasiedziały w domu jest i w ogóle na rower go wyciągnąć ciężko więc strasznie się cieszę.

Z seksem i tak by raczej nie wyszło, bo męża w ten weekend nie ma, dziś jest znowu w Kaliszu wraca w nocy i od rana znowu gdzieś jadą, na jakąś dobrze płatną fuchę, więc niech jadą.

Ale Tobie choć Stelcia życzę fajerwerków!smiling smiley I zazdraszczam tych gór! A gdzie jesteście-bo chyba nie doczytałam?

Misia, kurczę, biedny Twój maluśki, boli go... współczuję.... A jak dzisiaj? I ja też tak jak Grzywcia jem wszystko-pizzę, kapustę, nawet fasolki trochę czasami dodaję do potraw- a mała nie płacze, także przyczyna płaczu musi być gdzie indziej... no to udanego obiadu jutro - my mamy z mężem 2 rocznicę ślubu 18.06.-nie wiem co tam wymyślić...

Grzywcia, dziś też się ucieszyłam z telefonu przyjaciółki, może jutro jak się będę lepiej czuła pójdziemy na spacer razem a jak nie to za tydzień się spotkamy-cudnie tak razem sobie pobyć z przyjaciółkami, od razu stres się zmniejsza i życie wydaje się piękniejsze! Muszę jej jakiś prezencik na urodzinki wymyśleć i dla jej córeczki.

Natula, czytałam na facebooku że chora jesteś!?! Ale o so chodzi?! Pisz nam tu szybko!


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia1989 (offline)

08-06-2013 19:56:37

Osiniec
Kamcia dobrze ze u Ciebie lepiej smiling smiley życze powrotu do zdrowia smiling smiley
Stelcia pozazdrosic miłego wypadu smiling smiley
Dzień sexu dobre heh nie ma mojego męża ale nadgonimy smiling smiley
Dzisiaj znów Adaś płakał po wyjęciu z wanienki i położeniu na przewijak zawinieciu w ręcznik juz 3 dzień po szczepieniu..nie wiem co mam robic az mi go zal nie wiem co mu jest przez tego babsztyla z przychodni juz sobie myslałam nie kąpać ale jak nie myć codzień.To jest taki płacz ze az sie dusi bezsilna płacz Z kupką ok rano zaserwował az 3 razysmiling smiley pierdoszki pszeszły, za 3 razem wszystko do przebrania Adaś przewijak wszystko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

09-06-2013 09:25:48

ostrzeszow
Witajcie dziewczynki

Stella udanego wypoczynku smiling smiley o co chodzi z tym czosnkiem do zuzi ??


Kama Tobie zycze szybkiego powrotu do formy smiling smiley ja tez dosyc dlugo meczylam sie z grzybica , załapałam ja na basenie i ciagle mi sie dlugo dlugo , zadne tabletki nie chcialy jej wyleczyc , raczej leczyły na troche a pozniej powrót , w ciazy to juz nie powiem co chwile cos mi sie tam tworzylo , a to takie glupie uczucie , mnie to swedzialo jak cholera . Mi minie dwa latka po slubie 13.08 smiling smiley chyba lubimy tą 13tke bo dziecko chrzcimy 13tego lipca winking smiley

Natula własnie co z Toba ???

Dziewczyny z tego co wiem to Launica teraz nie ma za wiele czasu na forum , w chwilach wolnych biega z Pawłem smiling smiley wiec zamiast na forum to na biegi smiling smiley

No i wczoraj przyszedł okres , rowniutko 28 dni po poprzednim , zmienily mi sie po ciazy 2 rzeczy po 1 jest o wiele mniej bolesny , mozna nawet powiedziec ze bezbolesny ale za to jeszcze bardziej obfity :/

No i pytanko mam , od ilu stopni ubieracie maluszki w krotki rekaw ?? U nas dzisiaj zapowiada sie upał jest juz 23 stopnie w cieniu .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

09-06-2013 10:30:07

Łęczna
hejka

ja tylko tak migiem przez tel pisze...

choróbsko mnie rozłożyłosad smiley gardło boli aż jeść nie moge do tego katar, kaszel i masakryczny ból głowysad smiley nie mam na nic siły ani wigoru... leże jak błoto w domu albo na dworze na hamaku:/ mam nadzieje że mi na niunia nie przejdzie bo bym chyba tego nie przeżyła jużsad smiley

Malwina ja małego ubieram w krótki rękaw jak jest ok 20 stopni ciepłasmiling smiley dzisiaj od 9 już na dworku leży w krótkich gatkach bez skarpetek i krótki rękaweksmiling smiley jak śpiocha to tylko flanelowa pielucha go przykrywam.

uciekam już bo sie niunio właśnie obudził i coś marudzi w wózku...

miłego weekendu kochane:*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

09-06-2013 19:50:58

Wodzisław Śląski
Kamcia, wylądowaliśmy w Stryszawie, fajne miejsce, wysoki poziom etc. Pogoda dopisała, ale nie wiem jak ludzie w zime tam dojeżdżają, bo my z ledwością wjechaliśmy, bo to na samej górze.. dosłownie tongue sticking out smiley i ciągle pod górkę. Ma sa kra.
Natula, oj to kuruj się kochana:* biedna, ale co się dziwić taka pogoda teraz w kratkę, że koniec.
Malwina, kiedyś na początku forumowania polecałam zabieg, wsadzenia sobie czosnku do zuzi kilka razy w tygodniu.-czosnek nawijasz na sznurek i jak tampon:p- Ja miałam przez 1,5 roku ciągle jakieś zapalenia, to była masakra. Już posądzałam M o puszczanie się po kątach, no i kiedyś natrafiłam na artykuł o domowych sposobach no i czosnek, i rzeczywiście, od tego czasu nic, zero. W ciąży kompletnie nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

10-06-2013 12:11:34

ostrzeszow
hej dziewczyny u mnie dzis kapletny spadek formy , jeszcze Hania dzis tak przerazliwie plkała a ja razem z nia , nie wiem czy czegos sie przestarszyla , czy moze ja cos bolało ....ja dzisiaj tez pol dnia przeryczałam , chyba musze isc do psychologa bo juz chyba nie radze sobie sama ze soba . Wiem tylko ze chyba do konca swoich dni bede wyklinac dzien w ktorym wrocilismy do tego domu ze stancji , niby krzywda mi sie tutaj nie dzieje ale jestem juz tak uprzedzona ze samo przebywanie w nim ryje mi psyche a na dodatek za 2 tyg wraca tesciowa

Mam ogromy zal do T za to ze jak bylam u mamy to obiecal mi cuda wianki , ze pojdzie naterapie itd itp a gowno nic nie zrobil ....ech


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

10-06-2013 14:19:22

Wodzisław Śląski
Malwina, tak to już jest z tymi chłopami.. naobiecują i temat zamknięty. Wierć mu dziure w brzuchu i mów o swoich odczuciach.. prędzej czy później coś ruszy. Ja Ci się nie dziwie, ja tak mialam z moim ojcem.. po tych wszystkich latach byłam do Niego tak uprzedzona, ze nawet jak mi nic nie robił to było mi źle. Dostałaś po dupie przez ta rodzine i to calkowicie normalne, że nie da się tego zapomnieć i siedzi to w Tobie. Postawa T też nie pomaga. Na razie staraj się nie myśleć o powrocie teściowej.
Mi M wczoraj powiedział, że mnie podziwia za to co robie, że jestem matka polka superstar. Ostatnio ojciec przez telefon jak rozmawiał to też, że co ma wolne, to ja zapierdalam jak dzika, że zawsze jest czysto, jest obiad etc. miło, że ktoś potrafi docenić, że nie robią tego krasnoludki. Oczywiście M oburzony, że jak moglam Wam powiedzieć, że smarka do ręczników i koszulekgrinning smiley True story, powiedziałam mu, że jak zacznie sie normalnie zachowywać to nie będę pisałagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

misia1989 (offline)

10-06-2013 20:37:01

Osiniec
Stelcia ale znalazłaś sposób na M...aż sie uśmiałam ale to dobrze smiling smiley mojego Ł nie ma, nikt nie nie docenia może jak przyjedzie smiling smiley
malwina wiem co czujesz naprawde mój ojciec tez pił po dupie dostalismy równo ale już 8lat nie pije ale to musiał byc szok zeby przestał pic... szkoda wracac i rozpamiętywać!!! Biedna Hania wiem co czułaś ja przez 3 dni tak miałam jak Adas po kąpaniu płakał...cos okropnego. Dziś wykąpałam Go w pokoju a nie w łazience i było ok ale sie cieszyłam. Myśłałam ze juz robie coś nie tak i w ogóle wkrecałam sobie co z mnie za matka ze On tak płacze ale po dzisiejszym aż papka mi sie smiała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.