marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Holly82 (offline)

06-03-2013 20:20:05

Bydgoszcz/Birmingham
Kurcze, no właśnie tez o niej dziś myślałam... no ciekawe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

06-03-2013 20:28:37

Bydgoszcz/Birmingham
Zaczęłam się pakować do szpitala, mamuśki co wy zapakowałyście? Ja mam tak: 3 body z dł. rękawem, 2 takie spodenki ze stópkami (nie wiem jak to się nazywa) jedne spodenki na wyjście i bluzę, skarpetki, niedrapki, jeden kaftanik cieplejszy i jedną kurteczkę - nie wiem jak duży będzie mały i co będzie wygodniejsze, muszę jeszcze śpioszki zapakować, bo zapomniałam, no i kocyk, czapeczkę i miękkie buciki. Do tego pieluszki tetrowe i pampersy. Nie wiem czy to wszystko co potrzebuję.
No i muszę jeszcze siebie spakować, też nie wiem co wsiąść, najgorsze będą spodnie.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

06-03-2013 20:33:32

Chorzów
mpuchala ten z dłuższymi włosami to Kuba . U nas w mieszkaniu zrobiło się zimno jakaś awaria.Mały co chwilę czkawka .Jak tu dziecko przewinąć jak taki chłodek .Jeju jak mi się chce spać .Antoś poprzestawiał dzień z nocą .Obiecuję sobie że położę się w ciągu dnia jak zaśnie ,ale zawsze coś wymyślę do robienia .
Zaglądam tu która mama kolejna da znać że się rozpakowała .
Ciekawe jak tam u Mieszka z mamusią .


[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

06-03-2013 20:43:01

Aligol wybaczcie, że się wtrącam, ale zaglądam czasem z ciekawości, bo sama mam termin na 17 marca smiling smiley
Aligol ja bym posżła z tym pępuszkiem. Mam niespełna dwuletnią córeczkę i mieliśmy podobną sytuację z pępuszkiem. I tez położna olała sprawę...A lekarz dał nam żółtą kartkę! ochrzan i maść antybiotykową , bo juz było nadkażenie, a powiedział , że od tego może być nawet sepsa. Jeju jak ja ryczałam wtedy! Na szczęście u nas maść i spiryt z monopolu do czyszczenia pomogły. Trzymam kciuki!

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych i łączę się we wszelkich bólach z oczekującymi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

07-03-2013 07:03:28

Gorzów Wlkp.
Hej kochane:* U mnie wszystko ok, tylko jakoś mocy brakwinking smiley na dodatek nie mamy ciepłej wody, bo obok chyba jakaś awaria była;/ zimna leci, ale za niskie ciśnienie jest żeby terma zatrybiła i zaczęła grzać;/ tzn. w kuchni jakoś daje radę, ale po jakichś 10min się wyłącza;( ehh mam nadzieję, że dziś już skończą i będzie woda normalniesmiling smiley

ITAN Kostek jest cudowny!!!! Mam nadzieję, że Ty już się dobrze czujesz:*

Launcia trzymam kciuki za Mieszka!! Wierze, że szybko wyzdrowieje!!!

Malwina ślicznie wyglądasz!!! Rzeczywiście jakaś ściema z tym, że dziewczynki urodę zabierająsmiling smiley

Vesame mam nadzieję, że szybko malutką wyleczą z tego zapalenia!!! Ehh gdzie ona to złapałasad smiley

ewela no szkoda, że mama ma możliwość a z niej nie skorzystasad smiley przecież chyba prędko Was nie zobaczy, jak teraz nie przyjedzie, bo wyprawa z dwójką małych dzieci nie jest taka prostasad smiley może jeszcze mama zmieni zdanie!!

natula i Malwina czekam na wieści z wizyty!!!!

Kamcia super, że w domku jesteście!!! I jak fajnie, że wszyscy Wam pomagają!!! Pozazdrościćwinking smiley

aligol ale fajne te Twoje chłopaki!!! I jacy wpatrzeni w braciszkagrinning smiley

Holly jeszcze nie urodziłamsmiling smiley Jak się zacznie, to na pewno dam znaćsmiling smiley Ja do szpitala tylko zabieram dla siebie rzeczy, bo dla Hani Bartek ma przywieść następnego dniasmiling smiley ale mam dla niej spakowane: 3 śpiochy z długim rękawem, łapki niedrapki, czapeczkę smerfetkę, skarpetki, chusteczki nawilżane, 3 pieluchy tetrowe i 3 flanelowe (taką listę dostałam na szkole rodzenia, więc to przygotowałam)... Na Wielkie Wyjście nie szykuje nic, bo nie wiem jaka będzie pogodawinking smiley siostra ma przyjechać i pomóc Bartkowi wybrać.. No dobra, zrobi to za niego, bo chłopak na pewno by sobie nie poradziłtongue sticking out smiley A dla mnie na wyjście, to mu powiem, jak już będę po porodzie i zobaczę jak wyglądamtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-07 07:04 przez kp0018.

madziarka99 (offline)

07-03-2013 10:12:02

Ostrów Wielkopolski
Cześć Mamusie smiling smiley

I znowu nasze grono się powiększyło smiling smiley

Itan, gratuluję synkasmiling smiley Śliczności!! Ale duży smiling smiley Miałaś co dźwigać smiling smiley)

Stella, moje gratulacje, Iki jest super ! Wreszcie się doczekałaś winking smiley Mam nadzieję, że już wyszłaś ze szpitala?

Launica, oj biedna Ty... nadenerwujesz się pewnie. Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło !

Holly, dobrze że spakowałaś torbę. Podziwiam, bo Ty już w 40 tygodniu jesteś i dopiero teraz to zrobiłaś... Moje torby leżą już prawie od 3 tygodni. Zwarte i gotowe smiling smiley Przestraszyłam się jakiś czas temu, kiedy miałam jedną noc pełną skurczów i zaraz potem stwierdziliśmy z mężem, że torby muszą być naszykowane.

Kamcia, ale fajnie, że już jesteście z powrotem i jaka fajna rodzinka - wszyscy pomagają. Tylko pozazdrościć. Ciekawe, jak to będzie u mnie...

Vesame, współczuję i przesyłam dużo wiary i siły, że córcia szybko wyzdrowieje... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, ale dla dzieci mamy podwójne siły więc dasz radę! Trzymam kciuki!

Ewela, szkoda, że Twoja mama nie dotrze. Tak trochę przykro, nie? Ale mogę pocieszyć Cię, że nie tylko Twoja mama się tak zachowuje. Kiedy mojej siostrze w zeszłym roku urodziło się trzecie dziecko (mieszka w Londynie), a miała wtedy niespełna 5-letnie Bliźniaki, moja mama też się nie pofatygowała aby jej pomóc. A jest już parę ładnych lat na emeryturze i nie skończyła jeszcze 60-tki... Czasem brakuje słów...

Aligol, fajne masz te Dzieciaczki smiling smiley Takie Aniołki smiling smiley

Natula, Malwina, czekamy na wieści z wizyt smiling smiley aaa i Malwina, fajny brzuchol smiling smiley

A u mnie chyba jeszcze daleko do rozwiązania. Byłam we wtorek na wizycie. Nic się nie dzieje. Żadnego rozwarcia... nooo stwierdził, że może max 1 cm. Szyjki już prawie nie ma. Ale poza tym ani widu ani słychu. Zawyrokował że raczej dociągnę do końca marca... I jeszcze mnie zdenerwował, bo oznajmił, że coś mocno bioderko odstaje, ale później stwierdził, że skoro to chłopak, to jest to w granicach normy. Nie wiem, czy coś chlapnął, a później chciał się z tego wycofać, czy widział, że się zdenerwowałam i już nie chciał dalej drążyć tego tematu... Sama nie wiem, co mam o tym myśleć... Modlę się teraz, żeby wszystko było ok...
A poza tym, jestem już na swoim, juuuupihot smiley Mam cały czas wrażenie, że jestem u kogoś na wakacjachwinking smiley No i najgorsze jest to, że nie mogę nic sprzątać. Ani mi się nie chce, ani nie mogę... drażni mnie to niemiłosiernie, bo muszę liczyć na pomoc innych. Pokoiku dla dziecka też jeszcze nie mogę urządzać - "bo są na razie ważniejsze rzeczy", ech...
No i wczoraj stuknęła mi 30-stka... Sama nie wiem, czy się cieszyć, czy biadolić... Imprezy nie było, no i raczej nie będzie, ale mama z teściową upiekły po torciku więc miło było smiling smiley
A dzisiaj jeszcze muszę wybrać się do księgowej, zanieść zwolnienie (tak mi się nie chce...) a wieczorem szkoła rodzenia... i znów będę padnięta...

Miłego dnia Mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-03-2013 10:36:15

ostrzeszow
Madziarka wiec wszystkiego najlepszego smiling smiley duzo duzo zdrówka dla Ciebie i malenstwa i przede wszystkim szybkiego rozwiazania smiling smiley

Holly ja nie biore dla malutkiej nic oprocz pampersów i chusteczek nawilzajacych , jesli bedzie potrzebna mi tetra to Tomek mi przywiezie ...ubranek nie biore bo nie trzeba , zreszta w szpitalach czesto gina ....spakowałam jeszcze masc bephanten moze sie przydac zarówno dla mnie jak i dla małej , ubranka na wyjscie mam naszykowane , Tomek mi je przywiezie ...
dla siebie mam 2x koszula nocna , majtkie wielorazowe 4 szt , wkładki laktacyjne , klapki pod prysznic , kapcie , kosmetyki , sztucce, szklanka , tantum rose do krocza , masc na brodawki , podkłady poporodowe 3 op , podkłady na łózko 5 szt , reczniki 2 , jeden duzy drugi mały . i oczywiscie karta ciazy , wyniki badan , a i dziewczyny zaopatrzcie sie w wode , bedzie na pewno bardzo przydatna . Polozna mowila zeby kupic sobie jedna 1l i taka mniejsza z dziubkiem .

karolina z ta uroda to faktycznie bujda , bo Tobie tez nic nie zabrała tongue sticking out smiley smiling smiley

Natula chyba juz na wizycie , a ja dopiero na 16 .....matko , niech to zleci jak najszybciej


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-03-2013 11:38:16

ostrzeszow
Wiesci od Launici : Dzisiaj w koncu jada do domku smiling smiley !!! Mieszko ma juz ustawione leki , niestety Launica wyladowała na pogotowiu ginekologicznym , dostała antybiotyk i miala robione ponowne ciecie bo rana jej sie bardzo pasudziła , no ale najwazniejsze ze dzis wracaja do domku ....

Wiesci od Itan : Wczoraj wyszli ze szpitala , Kostek jest super smiling smiley , jak na razie jest grzeczny , jedyny problem w tym ze Itan siadł kregosłup , w sumie nie ma co sie dziwic , troche ciezaru miala do noszenia . Adrian oszalał na punkcie syna smiling smileybardzo duzo pomaga mamusi smiling smiley no trzymamy kciuku za kregosłup smiling smiley zeby wszystko ładnie doszło do formy ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

07-03-2013 15:21:22

Bydgoszcz/Birmingham
Hej dziewczyny!!

madziarka ja dopiero teraz się spakowałam, bo nasz nieszczęsny remont mnie hamował - to był mój sposób na nie stresowanie się porodem, tym, że może przyjść wcześniej. winking smiley To chyba dobrze, że maluszek jeszcze posiedzi w brzuszku. Ciekawe co ten lekarz miał na myśli, nie martw się, na pewno będzie dobrze !!

malwina pozdrów bardzo, bardzo mocno Launicę. Ona biedna tyle przeżyła w tej ciąży. Dobrze, że już będzie w domu, trochę odpocznie. Kurcze, każda lista inna, ja wolę mieć wszystko ze sobą bo znając życie mój chłop nic nie znajdzie winking smiley

Karolcia to odpoczywaj póki możesz winking smiley mam nadzieję, że wodę już Wam naprawili.

Piszecie o tych chusteczkach, ja chcę ich jak najmniej używać, do szpitala ich nie biorę, będę używała czystej wody. W domu też, chusteczki tylko na wyjście, lepiej jak najmniej chemii na pupcię i ciałko małego człowieczka. Do kąpieli też na początku nie będę nic dawała. Mam nadzieję, że mały uniknie przez to podrażnienia od pieluszek.
No to u mnie dziś ostatni dzień, teraz czekam na to jak się zacznie, oby przez weekend mały wytrzymał jeszcze w brzuszku. Jestem dziś strasznie poddenerwowana, już krzyczałam na męża i pewni jeszcze nie raz dziś oberwie ode mnie, no cóż...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

07-03-2013 16:36:57

Trójmiasto
hej Kochane

Ma sa kra. Złapało mnie zapalenie piersi, wczoraj dosłownie 20 min przed powrotem Sylwka(szczęście w nieszczęściu) leżałam naubierana i telepałam się pod kołdrą, gorączka 39sad smiley i noc spędziłam z kapustą w staniku...nie tyle ten ból mnie wykończył, co gorączka. Nie polecamsad smiley

Kurcze ja po porodzie też się namęczyłam z plecami, nie dość, że znieczulenie, to chyba się prostował, bo miałam (zresztą do teraz się utrzymuje) mega wygięty, także Itan, mam nadzieję, że ból przejdzie, jak mnie już...

Biedna Launica, przechodzi kobieta swojesad smiley tak myślę, że zawsze po burzy wychodzi słonko, także trzymam kciuki za Nich z całej siły!

Holciu ja bym ci jednak poleciła do szpitala wziąć chusteczki, na początku tyle tej smółki, później dziecko dosłownie co 5-10 min kupkę robi, nie nadążysz myć, jeszcze będziesz zapewne obolała, u nas dziewczyna nie miała, to nie dość, że jej położne od razu kazały kupić, to nie byłaby w stanie, ode mnie brała. I mogę Ci polecić pampers sensitive, nie pachną, ale są mega delikatne!

Polecam też zamiast niedrapek, wziąć zwykłe skarpetki, bo niedrapki szybko spadają, moje smyki maks pół minuty mieli na łapkach

No i popisałam, lecę Olo wzywawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.