marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

hanulka24 (offline)

10-07-2014 20:30:58

Podkarwów
Hej kobietki

Ja tylko na chwilkę bo są u nas dzieci brata T i muszę ich iść zagonić do mycia bo będą jeszcze szaleli tak do północy .Niebyło mnie u Was dawno ale przez dwa tygodnie niemiałam internetu no i ostatnio jakoś ciągle brakuje mi czasu ,nie jestem na bieżąco z czytaniem (spróbuje jednak to nadrobić).Hanula ząbkuje i trochę marudzi ,nie ma apetytu ,niby je ale to już nie to co było.

1310 (offline)

10-07-2014 23:45:34

Zabobrze
Hej Dziewczynki,
natula, cieszę się że żyjesz! Jak tak, trochę już udobruchałaś się w stosunku do K.?smiling smiley
Stelcia, podoba mi się, że tak sobie chodzicie po górach. Z mężem też? I jak, nosiliście małego w nosidle na plecach? Rózia też często ma takie dni, że nie podchodź, płacze i snuje się. Jej dopiero czwórki lecą.
Holcia, szkoda że się wcięło! Napisz jeszcze raz! Co tam u Ciebie?
Inez, gratulacje z okazji zdania sesji no i też mi się Twoje wyjazdy podobają.
Aligol, wypoczęłaś sobie bez dzieci? A jak mama dała radę?
Malwinka, trzymam kciuki za to, żeby 20 nie było okresusmiling smiley a skoro jeszcze bywa, to masz możliwość trochę się pobawićsmiling smiley Jak tam było na festynie?

Mi szefowa zapowiedziała, że mam się szykować na kwiecień/maj przyszłego roku, żeby pojechać na 5-6 dni z nią i jej zastępczynią gdzieś do Hiszpanii czy inengo ciepłego kraju na szkolenie. A ja tak się boję Rózię zostawić na tak długo... Będę musiała przestać karmić... Patrzcie jaka ja jestem kwoka. Tłumaczę sobie, że to będzie dobrze dla nas, bo Rózia ma babcię i tatę i brata i da na pewno radę i się na mnie nie obrazi i nie będzie miała traumy....

Radek pojechał do Krakowa na występy a my sami w domku, Maks pojedzie w niedzielę wieczorem więc zostanę w ogóle tylko sama z Rózią, jak przy jej urodzeniusmiling smiley


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-10 23:46 przez 1310.

aligol (offline)

11-07-2014 15:52:41

Chorzów
Witam
No i mi żarło co napisałam .Tak krótko więc .Kamcia twoi spoko dadzą sobie radę to ty będziesz przechodzić traumę a nie Rózia .
Mama spoko dała sobie radę z synami . Moja mama to Matko -Babka Polka ,kobieta pracująca co żadnej pracy się nie boi .


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

12-07-2014 14:29:16

Łęczna
hej hej

Kamcia co do K. to dalej leje na niego ciepłym moczem, skoro on może być egoistą to i ja też mogę a nawet musze bo sobie za dużo pozwala... za dobra dla niego byłam i się rozpuścił jak dziadowski bicz.

ja tylko tak w skrócie bo jestem w trakcie robienia przetworów z porzeczek.... :/ kręgosłup mi już siada, nie mam na nic czasu bo jak nie dzieci to dom jak nie dom to jakaś robota, teraz zaczęło się robienie ogórków, sałatek na zime, dżemów i soków... więc wysiadam...

wpadłam powiedzieć że w poniedziałek po 18 mam wizyte i usgsmiling smiley 3majcie kciuki żeby małej nic między nogami nie wyrosło ;P


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

12-07-2014 15:20:29

Łęczna

aligol (offline)

12-07-2014 15:31:15

Chorzów
Natula to trzymam . Ty jesteś obrotna babeczka ,jakbyś miała trojaczki jeszcze też byś wszystko obskoczyła .


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

13-07-2014 12:05:44

Łęczna
Aligol kocham moje dzieci ale jeszcze trojaczków bym nie chciała już mieć tongue sticking out smiley hehe wystarczy mi ta moja trójcatongue sticking out smiley

dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzieńsmiling smiley wkońcu! mały poszedł spać, chłopaków wygoniłam z domu na ryby została tylk moja mama któa zaraz jedzie do pracy smiling smiley tak wiec chwilowy chillout i po drzemce adaśka znów trzeba obroty zwiększyć a jutro ponownie podkręcić na maksa bo wiśnie już wydrylowane puszczają drugi dzień soki i czekają na swoją kolejtongue sticking out smiley a do max 15 muszę się ze wszystkim obrobić bo potem to już kąpanie i szykowanie dzieci i w drogę do lekarzasmiling smiley

nie wiem czy wam pisałam, po zapuszczaniu kropli na badaniu Bartkowi wyszła wada wzroku, lekarz stwierdził że to genetycznie napewno poszło no i młody ma już okularki smiling smiley ślicznie w nich wyglądasmiling smiley najlepiej jak pojechaliśmy z nim wybierać oprawki i baba w optyku dawała mu takie a'la harry potter! boże nigdy nie zapomne tego przerażenia w oczach tego dzieckaLOL ale wybrał sobie podobne jak ma tata, kuwa dwa klony teraz już całkowicie chodzą hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

13-07-2014 14:46:08

ostrzeszow
witajcie kochane

ja tez sie melduje ze zyje smiling smiley mama jest nadal , o dziwo milo spedzamy czas , ale niestety jutro juz jedzie. mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze w to lato odwiedzic rodzinne strony .

hania rosnie jak na drozdzach, jest wzrostem rowna z 2latkami, wszyscy mowia ze wysoka. mowi ladnie daj jak cos chce , albo nie jak jest juz najedzona i nie chce jesc wiecej. jedyne co mnie wkurza to te noce i jej budzenie sie na mleko , no mam tego po kokardy na serio.

natula wygladasz cudnie , a co do K to masz racje .a ja tez zmieniam sie w egoistke , ogolnie mam Tomka fochy w pupce , mowie mu co mysle i mam gdzies ze sie obrazi, ale ostatnio przesadza ze swoim uciagnietym nosem.

kama na festynie bylo ok. Hania potanczyla przy muzyce Feel , zjadla gofra , mama wypila piwko i do domku smiling smiley

mialam duzo do napisania ale wylecialo mi z glowy .

milej niedzieli kochane


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

13-07-2014 16:51:48

Chorzów
Ja dziś znowu synów wywiozłam do mamy .Kuba zastanawiał się czy zostać w końcu zdecydował że jedzie do domu , niedawno przyjechaliśmy a on już się popłakał bo żałuje swej decyzji . Życie ,sam wybrał ,na pewno z nim nie pojadę .Ja zmykam się położyć przed pracą jak jest ku temu okazja .


[link widoczny po zalogowaniu]

hanulka24 (offline)

13-07-2014 20:42:14

Podkarwów
hej kobietki

wakacje trwają dopiero dwa tygodnie a ja chciałabym żeby się już skończyływykrzyknikdzieci (te starsze oczywiście) dają mi niezle w kość, Kuba udaje już dorosłego bo jest przecież w gimnazjum a N przechodzi okres buntu wszysko jest na NIE smutnyna szczęśnie Hania jest w miarę grzeczna .

Malwinka na moją Hanulę też wszyscy mówią ze wysoka ,przerosła nawet już troszkę naszego sąsiada który skończył dwa lata ,i już niewiem albo ona taka wysoka jak na swój wiek albo on taki niskigrinning smiley

Natula wyglądasz cudnie i skąd Ty bierzesz siły na taki zapierdziel w ciąży confused smiley jakby powiedział mój syn -szacun kobietko
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.