Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

brunetttaaa (offline)

24-04-2012 10:55:43

Ja odkad jestem w ciąży mam przeróżne sny, a dziwnych na potęge ! Dzisiaj np snilo mi sie, ze wkradałam sie do jakiegos zakładu protetycznego, zabrałam jedną niegotową proteze żuchwy i uciekłam, a potem jakis gosciu z karabinem mnie gonił smiling smiley
Wczoraj wzielam na noc tą tabletke na mdłosci o której Wam pisałam. Zasnelam o 22 a wstalam niedawno ok 10:30. Sen mialam bardzo głęboki. Ale co najlepsze- budze sie i nie mam mdłosci, normalnie wstaje, robie sobie herbatke...z tym ze ciagnie mnie na słodkie..poleciała juz kostka czekolady i ciasto francuskie z budyniem do herbatki. Pierwszy dzien odkad tak fajnie sie czuje. Jeden skutek uboczny to zmeczenie- dalej bym spala, ale zaraz planuje wyjsc przed dom do pralni, pochodze po parku i sie rozbudze.

Humor dopisuje, pogoda nawet w sztokholmie ładna...choc powietrze jeszcze "rześkie" zeby nie powiedziec zimne smiling smiley

Co dzis gotujecie na obiad? Skoro mnie nie mdli to moze przygotuje cos dla swojego mezczyzny smiling smiley

domilika (offline)

24-04-2012 11:14:23

Warszawa
uff to dobrze smiling smiley to moja pierwsza noc gdy mnie jakieś dziwne sny meczyły. wcześniej spałam tak słodko i fajnie, że tylko zielona trawka mi się śniła.

na pierwszy obiadek dziś będzie barszczyk (z torebki niestety) z uszkami - znalazłam ostatnio jeszcze wigilijne smiling smiley a na drugi z moim facetem to jeszcze nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

brunetttaaa (offline)

24-04-2012 11:20:05

Dzisiaj andziula21 ma USG , ciekawe o której smiling smiley Mam nadzieje, ze sie podzieli dobrymi wieściami jak wróci smiling smiley

domilika (offline)

24-04-2012 12:28:15

Warszawa
a jutro ja mam pierwsze usg. jejku, mam nadzieję, ze wszystko będzie prawidłowo, że dzidzia prawidłowo się rozwija, że ma te 0,6 mm i że chociaż widać serducho. chciałabym już wiedzieć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

inkam (offline)

24-04-2012 12:58:56

warszawa
Domilika trzymam kciuki za badanie. To jeszcze trochę wcześnie na serduszko chyba tzn, że nie musi ono być jeszcze widoczne, mimo że czasami już coś się rusza smiling smiley mam nadzieję, że będziesz tą szczęściarą, która coś zobaczy.


[link widoczny po zalogowaniu]

inkam (offline)

24-04-2012 13:02:25

warszawa
Volara, chciałam Ci podziękować za pomoc w ustawieniu suwaczka. Inaczej nie dałabym chyba rady smiling smiley

Mam w czwartek usg. Lekarz powiedział że trzeba zrobić ocenę zarodka. Wiecie coś dziewczyny na ten temat? czy robi się to standardowo w tym czasie ciąży?


[link widoczny po zalogowaniu]

domilika (offline)

24-04-2012 13:21:36

Warszawa
A ocena zarodka to nie jest standard? jak widziałam na youtube, po prostu pomiar wielkości zarodka, po tym określa się faktyczny wiek ciąży. tak jak chyba jo2304 pisała, że jej od @ wychodzi 2 tyg dłużej niż z faktycznego wieku ciąży ocenionego na usg.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

brunetttaaa (offline)

24-04-2012 13:29:33

Inkam znalazlam w sieci taki link : [link widoczny po zalogowaniu] tam na samym poczatku masz opisane wszystko w tym co wchodzi w sklad oceny zarodka smiling smiley

samara86 (offline)

24-04-2012 15:03:08

Białystok
Witajcie!
DomilikaW ciąży często śnią się dziwne rzeczy. Jakieś 3 tyg temu, zanim dowiedzałam się o moim stanie przyśniło mi się, że urodziłam dzidziusia, rozwijam szybko z kocyka...patrzę...trzeci siusiak będzie w domu! Dlatego sądzę, że to będzie chłopiec, bo w 1szej ciąży też miałam sen, że chłopca urodzę i się spełniło. Bardzo bym się cieszyła, bo Dawid miałby brata o rok młodszego, ale perspektywa bycia jedyną kobietą w domu trochę mnie przeraża.
inkamJeśli chodzi o USG to miałam na początku ciąży, jak dzidziuś miał 4mm (nie pamiętam który to był tydzień) i już mogłam usłyszeć serducho, póżniej 13 tydz, 20 tydz i miesiąc przed porodem, aby ocenić położenie. Jestem pewna, że wszystkie urodzimy śliczne, zdrowe bobasy. brunetttaaaDziś mieliśmy ciężką noc, przez katarek Dawid budził się co 2 godziny, musiałam czyścić mu nosia, a to chyba najmniej przyjemna rzecz, jaką się wykonuje, i dla mamy i dzidziusia. W związku z tym mój mąż nie otrzyma dziś obiadu, niech sam coś zorganizuje po powrocie z pracy bo mama nie ma siły. Przecież ciężarna też musi trochę odpocząć, a nie cały dzień w kuchni grinning smiley
Mam pytanie do palących dziewczyn, czy udało się wam już rzucić?
Miłego popołudniasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inkam (offline)

24-04-2012 15:14:40

warszawa
Dzięki dziewczyny za pomoc. Zdziwiła mnie ta ocena zarodka, bo już na ostatnim USG widać było, że serduszko bije. Rzeczywiście zarodka nie dało się zmierzyć, ale samo pulsowanie było widoczne. Przyzna, że troszkę panikuje i czarnowidztwo uprawiam, ale to przez wcześniejsze zle doświadczenia.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.