Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

nadzieja85 (offline)

23-12-2013 21:39:14

Błogocice
Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych swiat! Pociechy z bobasow, przespanych nocy, spelnienia wszystkich marzen oraz duzo zdrowia i usmiechu!

aldona4 (offline)

25-12-2013 13:22:42

Rzeszów
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, pociechy z maluszków i samych radosnych dni! Wesołych Świąt winking smiley




aldona4 (offline)

27-12-2013 18:04:19

Rzeszów
Byłam dziś u lekarza, który potwierdził ciążę i zlecił mnóstwo badań. Pozdrawiam was serdecznie i udanego skoku do Nowego Roku!




diamentowa (offline)

29-12-2013 13:27:32

Starogard Gdański
aldona Super!!! Moje gratulacje!!!
kaliszanka Cieszę się ,że przepisy przypadły do gustu smiling smiley

Ostatnio nie zaglądałam tutaj winking smiley U nas wszystko w porządku ,roczek za nami - Michaś dzielnie wszystkich przyjał i nawet troszkę dłużej pohasał niż zwykle. Szczepienie też za nami - mamy 9,3 kg i 79cm. No i doszły nam kolejne dwa ząbki czyli w sumie już 14 na powierzchni! Jesli chodzi o pierwsze kroczki to nastapiły tydzień po urodzinkach smiling smiley teraz opanowujemy tę sztukę bardzo chętnie.



wysadzonafpowietrze (offline)

01-01-2014 21:39:02

Leszno / Chorley
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Wam życzę i spóźnione 100 lat dla wszystkich naszych listopadowo/grudniowych pociech winking smiley

Aldona- Najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! winking smiley dbaj o siebie Kochana!!!

W nowy rok wkraczamy z zmianami. Pierwsze urodzinki wyprawione i udane, po świętach kilogram na plusie a po szalonej sylwestrowej nocy czas powrócić do rzeczywistości. Zuzanna ruszyła w świat przed roczkiem i dzielnie ćwiczy nową umiejętność, pyskuje i jest jej wszędzie pełno. Od dobrego miesiąca uczepiła się okropnie mojej spódnicy, nie mogę znikać jej z oczu na kilka sekund bo zaczyna histeryzować! Mam nadzieje, że to tylko przejściowe bo bywają dni co nie schodzi mi z rąk! Moje dziecko nie ma również czasu jeść i muszę za nią ganiać. Niestety nie dojada w dzień więc od 2 tygodni budzi się dwa razy w nocy na flaszkę! Ząbki - po 4 miesiącach przerwy zaczęły wychodzić kolejne dwie dolne dwójki, łącznie jest już 8.

Jakie postanowienia noworoczne?smiling smiley
Ja się biorą za siebie aż wstyd przyznać ale zapuściłam się i czas wymienić garderobę - precz z dresami!!!!!!

Pozdrawiam Serdecznie
Hania




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-01 21:41 przez wysadzonafpowietrze.

wysadzonafpowietrze (offline)

03-01-2014 16:50:20

Leszno / Chorley
ana-t - Kochana jak znajdziesz dorobione czasu wrzuć kilka przepisów na pasty do chlebka które sporządzasz dla córci - będę dozgonnie wdzięczna winking smiley







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-03 16:51 przez wysadzonafpowietrze.

nadzieja85 (offline)

03-01-2014 21:25:17

Błogocice
wysadzona z Nadii też zrobił się straszny "cycuś". Większość dnia spędza na moich rękach, jest ciężka i coraz bardziej podupada mój kręgosłup...ale jak tu jej nie nosić, jak biega za mną po podłodze i płacze żeby ją zabrać na ręce...
Nauczyła się całować maskotki i całuje wszystkie misie prosto w usta smiling smiley to taki rozkoszny widok!
Oprócz tego zaczęło się oblizywanie przedmiotów, piekarnik jest ulubioną rzeczą do lizania i całowania smiling smiley
Wydaje bardzo fajne dźwięki podczas mówienia, takie "gulgające". I ulubione słowo :buta buta (nie mam pojęcia co oznacza, bo na pewno nie buty smiling smiley )

Pewnie wszystkie bobasy już biegają, a moja w dalszym ciągu nie stanęła na nózki, Prowokuję stawanie w łóżeczku, daję wysoko maskotkę, aby po nią sięgała...wspina się na kolanka, a jak nie sięga płacze i dalej nie próbuje...

z ciekawości - czy Wasze dzieciaczki potrafią wskazać palcem na obrazek w książeczce? Podobno roczne maluchy już potrafią, ale Nadia nie umie. Uczę ją tego już od dawna i zero efektów smiling smiley, w ogóle nie ma mowy o chwyceniu rączki, zaraz ją wyrywa złośnik mały...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-03 21:29 przez nadzieja85.

aldona4 (offline)

06-01-2014 21:23:26

Rzeszów
Byliśmy na szczepieniu. Amelka waży 9 kg. Oprócz tego ostatnio strasznie się rozgadała. Mówi: da! jak coś chce, albo pokazuje paluszkiem i mówi: to! lub „tam”! Jak je, albo jak jest głodna, to mówi: mniam, mniam. Jak szumi pralka czy odkurzacz, to mówi „szszsz...”. Potrafi już schodzić po schodach tyłem, ale tylko takich gdzie są dywaniki. U nas w domu się ślizga, bo jeszcze nie zakupiliśmy ich. Na razie tylko pozwalam jej wchodzić. Śmieszne jest, jak jej czegoś zakazuję, to grozi sobie palcem, patrzy na mnie, kręci główką na nie i mówi: nie, nie, nie. Po czym, albo przestaje to robić, co robiła, albo robi to dalej. Czyli tak do końca, to jeszcze nie rozumie, czego nie powinna. Lubi się wspinać na wypoczynek i denerwuje się, jak jej się nie udaje. A jak wejdzie po wszystkich schodach, otworzy szafkę, zamknie lub jeszcze coś innego trudnego, to bije sobie brawo winking smiley Albo jak ja ją chwalę, to sobie też bije brawo. Gdy gra muzyka, to tańczy w kółko i również bije brawo. Wskazuje paluszkiem na obrazki w książeczce, ale nie zawsze prawidłowo.




zipjc (offline)

07-01-2014 19:40:08

Wrocław
aldona właśnie przeczytałam twój opis mojemu mężowi smiling smiley i oboje zgodnie stwierdziliśmy że to tak jakbyśmy czytali o naszej Ani tylko po schodach nie schodzi bo nie mamy smiling smiley ale oprócz tego to wchodzi do łóżeczka jak jej szczebelki wyjmiemy albo na każde łóżko chce wejść także bardzo podobnie smiling smiley
szczepienia nie zrobiliśmy jeszcze bo teraz ma katar a wcześniej była chora, najwyżej nam się przesunie w czasie
jak się czujesz ??


sonya83 (offline)

15-01-2014 13:22:54

Witamsmiling smiley,

nadzieja85 moja też jeszcze nie chodzi.A wstaje tylko wtedy, gdy ma na to ochotę i cos ją zainteresuje.Okno w pokoju mamy dosyc nisko,więc wstaje trzymając się parapetu i spogląda na światsmiling smiley

zipjc ,aldona4 chyba ten"wiek" tak masmiling smiley. Marysia też uwielbia całowanie.za maskotki się nie bierze, ogólnie nie lubi maskotek,ale za mnie, męża,babcie i dziadka to tak. Rozdziawia buźke i całuje, każdy po tym jest mokry od ślinysmiling smiley
Tańczy siedząc, ulubiona piosenka to ta z "Świnki chudzinki" albo "Strażników miasta", wtedy też bije brawo.
Książeczek mamy całą kolekcję.Wskazuje sama, nie za bardzo chce ,zeby jej pomagać.Potrafi wskazać słoneczko,drzewo ,pieska.Ogólnie psy uwielbia, to jest atrakcja każdego spaceru, najważniejsze ,zeby jakiś zaszczekał,wtedy go naśladuje tym swoim "hau, hau".
Na szczepieniu jeszcze nie bylismy.najpierw mała chora, teraz ja mam anginęsad smiley,musze jeszcze odczekać i zobaczyc czy czegoś ode mnie nie podłapała.Zastanawiam się nad szczepionką p.ospie. Chrześnica-2 ,5l. niedawno przechodziła.Kuzynka żałowała,że jej nie zaszczepiła, 3 dni miała wysoką gorączkę, noce były podobno koszmarne i cały czas sie drapała. wiadomo,ze z ospą to róznie, może miec kilka krostek,albo miec je wszędzie.szczepionka 100% gwarancji nie daje,ze dziecko nie zachoruje,ale przynajmniej nie będzie tak ciężko tego przechodziło.

O ktoś wstałsmiling smiley, pozdrawiam i zmykam


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.