ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

Emily (offline)

16-08-2012 11:40:48

Giengen/Gerstetten
Witajcie

Zanetko wyrazy współczucia

Dla wszystkich chorych dzieci szybkiego powrotu do zdrowia

A u nas wszystko ok mi caly czas niedobrze wymiotuje nie umiem nawet czuc zapachu jedzenia a w czoraj w nocy biegunka i bol brzucha dzis jest troche lepiej dostalam tabletki zebym nie wymiotowala a jak to nie pomoze to do szpitala
zycze milego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

darinka216 (offline)

16-08-2012 15:15:00

gubin
witamsmiling smiley prosze się czestowacsmiling smiley dzis ja stawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Emily najlepszego z okazji 4 rocznicy slubu!!Współczuje dolegliwosci, ale z pewnoscia wkrótce miną i bedą tylko wspomnieniemsmiling smiley
Efas! tak mloda jestem ale dla mnie to i tak duzosmiling smileyUdanego wyjscia w sobote zyczesmiling smiley

Nie ma nawet komu odpiac dziewczyny chyba korzystaja jeszzce z ostatkow wakacjismiling smiley

Milego dnia pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

16-08-2012 19:07:44

Stargard
Witajcie!
Dziękuję za kondolncje,pogrzeb jutro ale z wiadomych przyczyn nie będzie nas tam:-(
darinka!Sto laturodzinowe balonikiMłoda jesteś!Śliczne fotki,widać,że Zuza zadowolona z wakcji:-)śliczna z niej dziewczynka:-)
ewelka!Jak Weronika?nie chce jesć bo boli gardło,oby dużo piła.Zdrówka la niej.
emily!Wszystkiego najlepszego zo kazji rocznicy ślubu!No i lepszego samopoczucia:-)
anya!O jejku biedna Lenka,ale ważne że koniec ze smoczkiem.Zdrówka dla niej:-)
efas!Masz rację korzystaj i idź na spotkanie z kol.niebawe powrót do pracy i koniec laby.
Dziś dostałam propozycję biletu na Paraolimpiadę...zastanawiam się czy iść bo muszę Alusia z kimś zostawić?...
W południe byłam z Alkiem na zajęciach muzyczno-ruchowych w przedszkolu-było naprawdę świetnie-pani grała na gitarze,były instrumenty a na koniec dzieci dostały prezenty:-)
Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

ewelka73 (offline)

16-08-2012 20:13:13

Nowa Ruda
darinka Sto lat !!!urodzinowe baloniki Jesteś bardzo młoda smiling smiley
emily Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu smiling smiley
efas Korzystaj ja jak tylko mogę też korzystam smiling smiley
U nas dalej katarkowo i gardełkowo sad smiley no nic daję syropy i kropelki powinno przejść


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley

efas (offline)

16-08-2012 21:00:49

Police
Witam...
Darinka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!


Emily wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu... Dużo miłości...


Żanetka szkoda, że nie możecie być w tym dniu w Plsad smiley Kurcze fajnie byłoby zobaczyć paraolimpiadę ale wiem, że ciężko z opieką... Mój kolega będzie ze swoją ekipą na paraolimpiadzie, bo jest trenerem wioślarzy... Także za nich trzymam kciukismiling smiley O i Aluś znowu chodzi na zajęcia do przedszkola, fajnie...
Ewelka zdrówka dla córci życzę...
Darinka częstuję się ciastemsmiling smiley Oj kiedy ja miałam 24 lata... Fajnie byłoby wrócić do tych czasówsmiling smiley
Emily oby mdłości przeszły i żeby ominął Cię szpital...
I kolejny dzień za nami... Jutro idę na plotki do koleżanki (ale to z dziećmi), też dawno się nie widziałyśmy więc mam nadzieję, że chłopcy dadzą mi porozmawiać (tam na szczęście też będą dzieci). A dzisiaj się dowiedziałam, że koleżanka która jest rok po ślubie już nie mieszka ze swoim mężem... Nie wiem co się dzieje z ludźmi. Mają dzieci a tu takie coś ją spotkało...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

20-08-2012 15:17:01

Kraków/Wieliczka
Witam,
wpadam tylko umieścić obiecane zdjęcia z chrzcin, minął tydzień a ja dopiero teraz daję, ale ostatnio czas to towar deficytowy u mnie. Zresztą widzę że nie tylko u mnie.
Pozdrawiam.
Mój elegancik




We 4


Z chrzestnymi (dziewczyna brata D. i mój brat cioteczny)


Z dziadkami (moi rodzice)



[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

20-08-2012 16:57:52

Stargard
Witajcie!
Faktycznie tu pustki jak nie wiem co...
My się tylko wczasujemy...nie śmiejcie się ze mnie ale ja korzystam tak my moim M.nigdzie w sumie na urlopie nie był i week.spędzamy w plenerze,Wczoraj byliśmy nad morzem w Southend i jechaliśmy kolejką po najdłuższym molo w świecie mierzącym 2 km:-)widoki piękne.Za tydz.jedziemy do rodzinki do Notthingham i tak nam czas pływa w miłej atmosferze.Raz w tyg.chodzę z Alusiem do przedszkola,spotykamy się z koleżankami i dzieci zadowolone i mamusie:-)
efas!Ha,gdybyś tu była chętnie dała bym Ci bilet,no chyba,że masz ochotę wpaść do mnie week.?;-)chyba pójdę a Aluś zostanie z M.bo i tak chyba weźmie wolne.Taka okazja często się nie zdarza więc muszę skorzystać.Już po pogrzebie babci-myślami byłam z rodziną!Cóż takie życie,tak dużo młodych ludzi się rozwodzi-przykre to ale prawdziwe.
ssylwia!Jakby powiedział mój syn:Iwo elegancki:-)fajnie ubrany,Alek miał podobne ubranko tylko zimowe:-)Iwo cały tata,Lenka podobna do...dziadków no i po babci ma piękne dołeczki:-)Ty wyglądasz b.ładnie,chrzestni młodzi i piękni:-)
U nas w UK nadal upały nie idzie w domu wysiedzieć,dobrze że mamy ogródek!
Dziewczyny hop,hop.....piszcie
Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

ewelka73 (offline)

20-08-2012 21:17:59

Nowa Ruda
ssylwia jaki mały przystojniak smiling smiley Rodzinka super. dzieci śliczne smiling smiley
zanetka korzystaj ile możesz, bo nadejdą dni kiedy tylko dom będzie a tak będziesz mieć wspomnienia smiling smiley
U nas małej już przeszło.Jest tak gorąco że nawet w domu nie można wytrzymać, a co dopiero na podwórku.Małej rozłożyłam basen ale już mały i cały czas jest w wodzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley

efas (offline)

21-08-2012 07:55:34

Police
Witam... No widzę, że coś się ruszyło w końcusmiling smiley Ale to i tak nie to samo co kiedyś...
Ssylwia śliczny Iwosmiling smiley No i cała rodzinka pięknie wyglądała...
Żanetka korzystajcie ile możecie ze wspólnie spędzonych chwil... Przyjdzie zima to nie będzie takich wyjść... Z chęcią skorzystałabym z tego biletu i przyleciała do Ciebie na weekend, żeby tylko to było trochę łatwiejsze...
Ewelka dobrze, że córcia już zdrowa... U nas też przez weekend były upały ale na szczęście już chłodniej (przynajmniej nie ma takiego słońca).
No i za 2 tygodnie praca... Jestem ciekawa jaki plan będę miała w tym roku. Misiek już przygotowany do szkoły, też już mu się nudzi i chce iść (ma to po mamiegrinning smiley).
Weekend spędziliśmy nad wodą, bo były takie upały, że nie dało się wysiedzieć w domu... Dzieci szczęśliwe wyszalały się, bo mieli towarzystwo kuzynów. A wczoraj była taka ulewa i wichura, że bałam się że dachy pozrywa (byłam akurat na zakupach). Wyglądało to strasznie... Na szczęście później się wszystko uspokoiło...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelka73 (offline)

21-08-2012 14:50:09

Nowa Ruda
efas to miałaś przeżycie na zakupach, nie wiem co ja bym zrobiła, chyba leciała do domu do córki smiling smiley
U nas dzisiaj słońca nie ma ale jest gorąco i parno, cos mi się wydaje że u nas zawita.W nocy padało i to strasznie


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.