Listopad 2012

Wysłane przez net 

Moni8989 (offline)

23-07-2012 09:24:09

Śląsk
Witam po weekendzie

Milusiamusisz teraz słońce uważać, niech malutki tam siedzi grzecznie, na pewno będzie dobrzesmiling smiley
Sylwunia kolor naprawdę super

Nasz mały tak skacze,że nie raz to mnie nawet boli, dużo siły ma chłopak, mam nadzieje że po porodzie nie będzie taki ruchliwywinking smiley i będzie grzecznie spał hewinking smiley Ze stanikami to masakra ja już przeskoczyłam z B do D, zawsze chciałam mieć większe ale już wystarczy, bo chyba bym musiała je na plecach nosić.
My wczoraj byliśmy w Kudowie Zdroju, zabraliśmy się z moimi rodzicami, troszkę pospacerowaliśmy, ogólnie miło spędzona niedzielasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiam80 (offline)

23-07-2012 14:15:16

Jarocin
Witam wszystkie listopadowki ja mam termin na 5 listopada,jestem w szostym miesiacu ciazy i ma byc coreczka bardzo sie cieszymy z mezem,ale mala daje nie raz popalic.Miewam nie raz skurcze lydek i zazywam magnez.Pozdrawiam.ciążasmiling smiley

Katarzynka2030 (offline)

23-07-2012 14:39:06

Elbląg
Witam was moje drogie Panie. Cieszę się że oprócz mnie są przyszłe mamusie z tego samego dnia no i oczywiście miesiąca smiling smiley
Ja jestem z Elbląga , moja kruszynka jest moim pierwszym dzieckiem smiling smiley planujemy wstępnie dać imię malutkiej : Jessica grinning smiley
Jak macie do mnie pytania to śmiało smiling smiley pozdrawiam smiling smiley

MILUSIA (offline)

23-07-2012 17:08:28

Daleko
WITAM
A NOWE Mamusie Witam podwójnie ciąża
Ja sobie leżę i nic nie robię mam wszystko w nosie Mr. Green przez 3 tyg będę leżała niech się wali niech się pali dom brudem nie zarośnie a jak coś to gonię dzieci niech sprzątają w swoich pokojach koniec laby :cleanning:
POZDRAWIAM


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Katarzynka2030 (offline)

23-07-2012 18:14:33

Elbląg
Milusia czyli robisz sobie urlop od porządków tongue sticking out smiley
Ja ostatnio zrobiłam porządek w mojej komodzie , przeznaczyłam ją na ciuszki smiling smiley
Malutka zaczyna coraz częstsze i mocniejsze kopniaczki dawaj czasami też boksy w żebra dostanę , ciekawe to jest uczucie i bardzo przyjemne smiling smiley Niestety teraz dopadły mnie jakieś duszności sad smiley zauważyłam też że jak zjem np rosół to niestety za jakiś czas on mi się cofa sad smiley chyba mała nie akceptuje go hmm . W dodatku moja lekarz ma od dziś do 10.08 urlop muszę poczekać i wtedy prędko do niej , bo martwią mnie trochę te duszności , pare razy na dzień mnie dopadną i w nocy dwa razy hmm.

MILUSIA (offline)

23-07-2012 18:21:20

Daleko
KATARZYNKA no takie przymusowe wakacje bo mały pcha się na świat a ma posiedzieć do 28 tyg więc mam nakazane po ostatniej akcji leżenie więc mam wszystko w nosie i leżę turlanie po kanapie A dzieciaczki coraz większe to siłę mają i kopią mocniej trenują przed przyjściem na świat ciąża łobuziaki


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Katarzynka2030 (offline)

23-07-2012 18:27:46

Elbląg
Milusia ja teraz od dwóch dni też więcej leże , nie bardzo wiem o co chodzi z tymi dusznosciami i czy mam się martwić ??
mam nadzieję że niedługo mi te duszności przejdą bo zgłupieję tongue sticking out smiley dasz radę winking smileyuśmiech

MILUSIA (offline)

23-07-2012 18:45:21

Daleko
KATARZYNKA
Duszności są od tego że brzuszek wysoko spokojnie za parę tygodni opadnie i będzie lżej ciąża


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 18:45 przez MILUSIA.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.