Listopad 2012

Wysłane przez net 

MILUSIA (offline)

27-03-2012 11:22:15

Daleko
WITAM MAMUŚKI
NET współczuję bólu głowy i wymiotów oby nie trwały zbyt długo ciąża
SIAGO ja też mam na badania ale mam je zrobić po 1 kwietnia i też mam glukozę aż mi szkoda Ciebie w pierwszej ciąży też tak miałam wymioty i nie mogłam spać w nocy ale za to w dzień nic mi nie przeszkadzało spałam jak zabita ale noc była koszmarna smutny
Ja dzisiaj zrobię rewolucję u synka w szafie muszę poodkładać za małe ciuszki i wymienić na coś letniego chęci mam ale jak to będzie to nie wiem Mr. Green POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA ciąża


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

asenkaa (offline)

27-03-2012 14:04:26

Gdańsk
Kochane kobitki dziękuję za Wasze opinie na temat śluzu. Uspokoiłyście mniesmiling smiley Od wczoraj siedziałam jak na szpilkach bo dziś badanie usg (na tym 1,5 tygodnia temu był tylko pęcherzyk i ciałko żółte więc moje nerwy ogromnesmiling smiley Właśnie wróciłam i jestem uśmiechnięta. Widziałam zarodek, a w nim bijące już serdusio...strasznie się wzruszyłam i odetchnęłam. Okazuje się,że to siódmy tydzień, pęcherzyk ma 28mm, a zarodek 10mm. Zastanawiam się czy to przyzwoite rozmiary jak na ten "wiek"smiling smiley. Lekarz chciał abym przyszła za tydzień bo mówi,że w 8tygodniu jak wszystko jest ok to zleca badania. Mnie w następnym tygodniu nie będzie bo wyjeżdżam więc już dziś przepisał mi szereg badań... Mam nadzieję,że u Was też dziś lepiej z mdłościami.Net powiem Ci,że mnie od niedzieli tak boli głowa jak nigdy. Z reguły bardzo rzadko miewam takie dolegliwości, a teraz strasznie...no i te okropne mdłości. Tylko dziś poprawa ale to pewnie dlatego,że jestem wzruszonasmiling smiley Pozdrawiam Was cieplutko!!!

net (offline)

27-03-2012 18:32:19

Gliwice
witam smiling smiley dzisiaj troche lepiej ale tylko troche :/ na swieta chce jechac do polski 1000 km autem i ja musze prowadzic. co sadzicie na ten temat?? czy to jest duze ryzyko??? pozdrawiam was Mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

asenkaa (offline)

27-03-2012 19:29:16

Gdańsk
Net widzę,że w masz takie dylematy jak jasmiling smiley też czeka mnie w przyszłym tygodniu podróż 2000km tylko,że raczej nie podejmę się prowadzenia... myślę,że to dość ciężkie wyzwanie przejechać jako kierowca 1000km zwłaszcza,że masz bóle głowy i mdłości. kochana pamiętaj,że musisz czuć się na siłach, inaczej nie ryzykuj.

SYLWUNIA8989 (offline)

28-03-2012 09:53:48

Dzień dobrysmiling smiley
Ja juz po badaniach, jade w piatek zobaczyc wynikismiling smiley
kascyk no oczywiscie, ze o Ciebie chodzilOsmiling smiley

Dziewczyny jeśli chodzi o jazde autem to 1000 kim prowadzic samej to za duzosmiling smiley Przydałby się ktoś na zmainę, albo przynajmniej parę postojów na drzemkę.

Ja jestem ciągle śpiąca, zaraz jak wstanę, to juz bym się kładłasmiling smiley a po obiedzie drzemka to już reguła. czasami mnie tez głowa boli, no i piersi cały czas pobolewaja, szczególnie utki, musze uważać jak się do męza przytulam, bo mnie bolą.
Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kascyk (offline)

28-03-2012 13:30:14

witam kochane mała zmiana planow u mnie , miałam jechac na pierwsza wizyte za tydzien , ale jade dziasiaj ze wzgledy na to ze kurat psiapsióła mnie prosiła bym z nia pojechala a to ten sam gin wiec zobacze od razu co tam u mniesmiling smiley ciesze sie i troszke martwie czy oby nie za wczas ale widze ze juz chyba wiekrzosc byłasmiling smiley trzymajcie kciuki buzka

SYLWUNIA8989 (offline)

28-03-2012 17:31:11

Trzymamysmiling smiley Ja juz była i nawet mam kartę ciązy juz założoną. Myśle że zależy od gina. Daj znać jak poszłosmiling smiley A mnie coś brzch pobolewasad smiley Nie tak bardzo żeby od razu nospę brać, ale jednak go czuję


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

28-03-2012 17:55:27

Dzierżoniów
Witam wszystkie mamusiekarmienie piersią Trochę mnie tu nie było więc piszę jak bylo na wizycie - tak jak obiecałam.
W poniedziałek miałam wizytę w poradni genetycznej, pani doktor przeprowadziła ze mną długi wywiad na podstawie ktorego zakwalifikowała mnie do programu badań prenatalnych. w pierwszej kolejności są to badania nieinwazyjne tj. test PAPPA (z krwi) oraz szczegółowe usg. Jeśli będzie ok. to na tym się skończą.
Głowa mnie czasem jeszcze pobolewa, ale wtedy najlepiej sprawdzają się zimne okłady, okna nadal nie umyte ale poza tym wszystko ok.
Trzymajcie się cieplospinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

kascyk (offline)

28-03-2012 19:22:15

jestemsmiling smiley no niestety serduszka nie posłuchałam bo pani gin mowi ze ma słabe usg bez czegos tam nie pamietam, no i ze w tak wczesnej ciązy to nie słychac ale zarodeczek jestsmiling smiley we wtorek mam odebrac skierowanie na badania, troche ich jest ze wzgl. na moje hasimoto ale chociaz tyle ze bede miec za darmo bo normalnie place za wizyte no i za 3 tyg powtorka

MILUSIA (offline)

28-03-2012 20:47:55

Daleko
WITAM MAMUŚKI ja miałam wczoraj plamienia więc tak się przestraszyłam że zadzwoniłam do mojej gin. i kazała zażyć luteinę nospę i leżeć a jak coś by się działo to mam przyjechać na oddział ale nie widzę narazie takiej potrzeby i mam nadzieję że nie będę musiała jechać na oddział ciąża
NET odważna jesteś za kierownicą tyle kilometrów zależy od Ciebie jak się czujesz i czy dasz radę sama nie wiem co Ci doradzić jakby jechały dwie osoby zawsze mogłabyś odpoczać bo jak dopadną Cię mdłości to nie będzie za fajnie ciąża
ASENKAA a dokąd taka długa podróż ale widzę szofer jest więc u Ciebie nie będzie tak źle uśmiech
ASIA to w sumie nie tak źle było na tych badaniach napewno wyjdą dobrze i nie będzie trzeba reszty robić innej opcji tu nie widzę buziak od dziecka
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM MAMUŚKĄ DUŻO ZDRÓWKA ciąża


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.