Listopad 2012

Wysłane przez net 

Beata789 (offline)

25-07-2014 20:56:58

Hej
Ja wlasnie wrocilam z urlopu w Polsce. Bylo fajnie ale tez umeczylam sie no i byly tez spiny z babcia np.kiedy ciagle dawala malej slodycze albo chleb. Teraz mamy przeprowadzke, normalnie tyle pakowania ze juz wymiekam,do tego remont mieszkania ktore kupilismy i oczywiscie na koniec trzeba wysprzatac na glanc dom ktory do tej pory wynajmowalismy. Zyczcie mi duzo silywinking smiley Matylda super,bardzo sie rozwinela na wakacjach,nawija caly czas i powtarza wszystkie slowa jakie uslyszy. Lobuz i urwisek z niej,ale przy tym slodka i smieszna ;wszystkie ciocie i babcie powiedzialy ze takiego dziecka jeszcze w rodzinie nie bylowinking smiley Ma niestety etap bicia ,rzucania przedmiotami...buntu na razie jako takiego nie ma i oby nie bylo bo i bez tego bywa ciezko.


[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

11-08-2014 20:35:32

Ruda Śląska
Oj dziewczyny nasze forum wkrótce umrze śmiercią naturalną , nikt nic nie pisze , cisza całkowita , każda z Was wróciła do swojego życia a dzieciaczki cóż rosna , rozwijają sie i jest okej. Teraz sezon urlopowy to wypoczywacie i nikt na forum nie pisze , ale i tak juz to ciągniemy prawie dwa lata. Aż sie wierzyc nie chce .Jestem ciekawa co tam u niektórych dziewczyn np. u tej co była w Angli i jej sie z chłopakiem nie układało , albo była taka młodziutka dziewczyna co chłopak nie bardzo wiedział czego chce , czy koledzy wazniejsi czy kobieta i dziecko. Jeśli ktoś ma ochotę to piszcie co tam dalej u Was jak Wam sie życie toczyJesteś Super Mamą!.Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

12-08-2014 19:01:41

No ja mam nadzieje ze nie umrze; mysle,ze to cenne dla nas dzielic sie doswiadczeniem w wychowywaniu naszych dzieciaczkow. Zawsze ktos cos podpowie, doradzi albo cos nowego dla nas odkryje,zainspiruje. My od prawie dwoch tygodni w nowym mieszkanku. Na razie mam mieszane uczucia,jeszcze sie nie zaklimatyzowalam. Jakos troche mi smutno...na plaze bliziutko ale jakby nic poza tym...no nic,moze z czasem bedzie lepiej.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

20-08-2014 20:05:03

bagillt
hej. tez mam nadzieje ze forum przetrwa i kazda chociaz raz na jakis czas napisze co u niej. U nas wszystko ok. Laura rosnie, rozrabia i buzka sie jej nie zamyka. Powtarza wszystko i kloci sie o swoje. Az czasami ciezko ja okielznac. Po calym dniu warjacji pada miedzy 19 a 20. Wiec w koncu wieczorami mam troche wiecej czasu dla siebie. Jednak powaznie zastanawiam sie nad wymiana lozeczka, bo to rzeczywiscie robi sie troszke male... a za tym znowu ida dylematy. Czy brac jakies z bajkowa aminacja czy czyste bez niczego...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

28-08-2014 21:30:20

Dzierżoniów
Dziewczyny jak duże są Wasze dzieciaczki?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-28 21:30 przez asia1125.

niunia88 (offline)

28-08-2014 21:35:29

bagillt

slawmarta (offline)

30-08-2014 22:02:20

Wrocław
Hej, cieszę się że odezwałyście się.
My wróciliśmy dzisiaj z urlopu w Chorwacji. Jechaliśmy nocą, żeby Filip lepiej podróż zniósł i muszę go pochwalić. W tamtą stronę korki były straszne i jechaliśmy 18h-masakra, pod koniec to już nieźle marudził, wiec zrobiliśmy długą przerwę, polatał z gołym tyłkiem po placu zabaw i pojechaliśmy dalej. Powrót zajął nam 14h nie było w ogóle problemów.
Niestety młodzieniec przechodzi nadal fazę buntu, wszystko jest na nie, do tego w trakcie urlopu był niejadkiem, więc były momenty kryzysowe(kilka razy leżał plackiem na chodniku).

Filip obecnie waży około 11,5kg i ubrania 86 robią się małe, a 92 jeszcze są trochę duże.
Co do łóżeczka, to na urlopie spał na pojedynczym łóżku dla dorosłych(szerokość na około 90cm), tyle tylko, że miało drewniany, trochę wyższy bok od strony ściany, to je odwróciliśmy wyższym bokiem do przejścia, żeby nie spadł w nocy i spał jak król-we wszystkie strony. Postanowiliśmy, że w domu ściągniemy mu bok łóżeczka(mamy taką możliwość), jak wypali to jeszcze trochę pośpi w łóżeczku, a jak nie to kupimy mu jakieś proste łóżko.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

31-08-2014 13:37:09

Hej. Marta zazdroszcze urlopu w Chorwacji smiling smiley Musze zmierzyc Matylde,ostatnio wyrosla z ciuszkow i czuje ze zrobila sie ciezsza.


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

02-09-2014 20:46:21

Dzierżoniów
Ja też zazdroszczę, nas przestraszyły te kilometry(mieliśmy jechać do Chorwacji ze znajomymi) i wylądowaliśmy w zielonogórskim nad jeziorami. Na szczęscie pogoda dopisała.
Młody też waży ok.11,5 i ma jakieś 90cm.
Muszę sie pochwalić że od tygodnia jesteśmy odpieluchowani.
Marta Miłek z koleji nie chciał jeść przez pierwsze trzy dni, on ma takie fazy czasami cały czas by jadł a są dni że muszę za im chodzić.
Dziewczyny jak wasze dzieciaki zachowują się w sklepach bo u nas to jest różnie, Młody nie chce siedzieć w wózku.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.