Listopad 2012

Wysłane przez net 

Beata789 (offline)

28-04-2014 17:18:44

Hej
Ciesze sie,ze sie odezwalyscie. Juz myslalam ze to koniec forum.
Marta to niezle Cie logopeda przestraszyla. Kurcze nie za ostra ta diagnoza?
U nas dobrze,matylda nawija glownie po swojemu,ze slow to mama,tata ,Sasa(sasza,nasz kot)dzieci,am,ball(pilka),bye,tat(tak),nie,dati(dac),jaja(lala)
Kilka dni temu bylismy w zoo,polecam,mala byla zachwycona.
Czyzbym zostala sama z karmieniem?


[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

28-04-2014 23:45:45

Wrocław
O to Matylda ładnie rozwija się pod względem mówienia. Jestem ciekawa jak u Asi i Maminki.

Co robicie na długi weekend?
My postanowiliśmy powdychać nadmorskiego powietrza i jedziemy do Dźwirzyna na 5 dni. Jestem ciekawa jak Filip zniesie podróż tym razem-ostatni raz w dłuższej podróży byliśmy w czerwcu 2013.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

30-04-2014 08:37:31

Do mnie przyjezdza przyjaciolka z 3 letnia coreczka na trzy dni smiling smiley ciekawe jak sie laseczki dogadaja.


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

30-04-2014 15:58:05

Marta myslę, że logopeda troszke przesadziła, ale to jest moje zdanie, lekarzem nie jestem. mój siostrzeniec długo nie mówił dopiero po 3 r. ż sie rozkręcił i teraz nawija jak katarynkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

30-04-2014 22:26:34

Ruda Śląska
Hej dziewczyny , mój Karol mówi bardzo dużo podstawowych słów ale nie mówi mama , ja i mąż oboje jesteśmy Tata.
Mówi jeśc, dac, nie chca, siusiu, huś huś brum brum , babol , babcia i takie różne ale najlepiej mu wychodzi am czyli jeśc. Jak tylko sie obudzi to leci do kuchni i woła am am jesc dac. Lubi sobie zjeśc.
Niestety na majówkę sie nie wybieramy ,mąż pracuje cały czas na noc to praktycznie wolnego ma nie wiele.
Cieszę sie również ,ze ktoś coś pisze.Dziewczyny jesteśmy już razem jakieś dwa lata, a to kawał czasu. Kurcze jutro o 5 będzie pobudka bo mały śpi juz od 19 stej , był 4 godziny na placu zabaw to tylko zjadł i padł , nawet nie był kąpany .


[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

04-05-2014 18:16:45

Hej. Nasi goscie juz pojechali. Bylo super ale czuje sie jak kon po westernie smiling smiley trzy dni bardzo intensywnie spedzone. Malutka byla bardzo grzeczna,wesola,zachwycona towarzystwem.


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

07-05-2014 15:23:43

Dzierżoniów
Witam !
Dawno mnie tu nie było ale ostatnio w ogóle nie mam czasu a na dodatek mój syncio zniszczył mi ładowarkę więc musiałam czekać aż mąż wróci i coś zaradzi. Miłek to straszny łobuziak ale kochany, bardzi dużo już mówi i ma nieziemskie poczucie humor. Z jedzeniem niestety gorzej, muszę się czasami nieźle nagimnastykować żeby zjadł. Sam już je i potrafi założyć buty, czapkę, koszulkę, kurtkę..., lubi się sam myćwinking smiley a najlepiej wychodzi mu szorowanie zębów.
Muszę lecieć ale jak znajbę chwilke to na powno wpadnę tu jeszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

13-05-2014 14:01:29

Gliwice


czesc smiling smiley 100 lat mnie tu nie bylo. ale brak czasu i zapominam o wielu rzeczach. Cassandra gada jak oszalala. nawet aaa kotki 2 spiewa smiling smileymiesza polski z niemieckim a rozumie 2 jezyki. bije dzieci w piasku az mi wstyd bo inne mamy zabieraja swoje od niej smiling smiley nie wiem skad to ma bo telewizji nie oglada. 4 jej teraz wychodzila a to byla tragedia. ubiera sama buty i skarpetki, spodnie tez jej sie uda. uwielbia moje staniki i zaczyna zakladac moje szpilki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-13 14:03 przez net.

niunia88 (offline)

17-05-2014 13:21:29

bagillt
hej dziewczyny. moja mala tez duzo mowi, juz nawet nie zlicze ile slow zna. nawet pojawiaja sie proste zdania, np mamo daj mi to. moja sie sama nie ubiera, jak narazie to wychodzi jej tylko rozbieranie. a z jedzeniem to zalezy u nas od dnia, raz je non stop a raz musze za nia latac aby cos wogole przez dzien zjadla. z dziecmi sie bawi ladnie, ale ostatnio pojawiaja sie odruchy bicia ale jak na nia krzykne to odrazu wraca na wlasciwy tor. je sama, a zeby musi koniecznie myc sama, nie pozwoli nawet poprawic tylko musze jej udzielac wskazowek ze np nie umyla z tylu u gory. boze jakie te nasze dzieci sa juz duze. dziewczyny musimy sie z motywowac i zaczac pisac wiecej, bo kazda z nas chce troszke poczytac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PolaJ (offline)

31-05-2014 16:17:43

Orzesze
Witajcie,
dawno już niczego nie pisałam ale jak niunia każda chcę coś poczytać.
Mój synek gada jak nakręcony - niestety po swojemu jednak ma słówka, które rozumiemy. Dziś zaczął mówić ama - czyli sam( bardziej przypomina sama) ale co tam grunt to się dogadać. jak chce jeść też woła am pić to tii a na drzewo woła tri ( śmiejemy się, że to po angielsku tea i treewinking smiley czasami powie atka - zamiast brum brum na autka. W tym tygodniu zaczął mówić is na liska. Większość jednak słów to dzięki naśladowcze albo pokazywanie o co mu chodzi...
Straszny niejadek się zrobił - dziś pije tylko mleko i owoce zajada a kiedyś to taki mięsożerca był. Nie zdziwię się, że mu 5 zaczną wychodzić ale to troszkę za wcześnie by było. Jednak znam dziecko, które jeszcze nie ma 2 latek i całe mleczne uzębienie w buzi winking smiley

Wszystkiego dobrego na jutrzejszy dzień dziecka winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.