Listopad 2012

Wysłane przez net 

niunia88 (offline)

10-01-2014 17:45:14

bagillt
Moja mała bardzo często się w nocy budzi chociaż nie je. Dziewczyny co dajecie na kolacje dzieciaczkom oprócz kaszki i kanapek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

10-01-2014 21:09:32

Wrocław
Niunia, ja Filipa karmię wieczorem moim mlekiem i czasami daję mu kaszkę, puki co to mamy ubogie menu wieczorowe, za to w dzień to w żłobku dostaje już jedzenie jak dzieci z drugiej i trzeciej grupy, czyli je wszystko, z czosnkiem włącznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

10-01-2014 21:11:49

Dzierżoniów
Mój syncio dzisiaj kaszką pluł, za to śledzie z mężem wcinał jak szalonyspinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 21:13 przez asia1125.

bettyyy (offline)

11-01-2014 13:32:33

Ja małej daję flaszkę mleka a przed tym i tak zje na kolację bułeczkę lub kanapkę albo zależy co my jemy na kolacje
U nas bilans 8 ząbków i Zdobyty szczyt schodów smiling smiley
Proszę o głosik na kinderbalową - przekąskę [ebobas.pl]

SYLWUNIA8989 (offline)

11-01-2014 13:36:38

betty głosik oddanysmiling smiley

U nas na kolacje zwykle jest kaszka, różne smaki, a potem cyc po kąpielismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

w_kolacz1987 (offline)

12-01-2014 21:23:23

Żory
Witam dziewczyny czytam was na bieżąco ale nie mam już czasu pisać, Chciałabym Wam kobitki złożyć najlepsze życzenia na ten nowy rok, Żeby wasze pociechy rosły zdrowo w oczach, a Wy kochane szczęśliwe i spełnione.
U nas ogólnie wszystko w porządku. Ale te nasze dzieci rosną jak oglądam wasze zdjecia to cieszy mi się mordka smiling smiley
Pozdrawiam Was serdecznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Weronika

w_kolacz1987 (offline)

12-01-2014 21:38:17

Żory
.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]




Weronika



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-12 21:39 przez w_kolacz1987.

Beata789 (offline)

14-01-2014 18:04:47

Dzieki za link marta. Zastanawiam sie czy Matylda da sobie zalozyc maske. I jeszcze w tym wysiedziec iles czasu?.....chyba ciezko bedzie. Ja mam z nia problem ze wszystkim i z ubraniem i ze zmiana pieluszki...Ucieka ,wyrywa sie ,masakra,wszystko nie. Co bedzie jak przyjdzie bunt dwulatka....juz sie boje. Z jedzeniem u nas kiepsko. Ani chlebka z serkiem ani jajka ani kaszki. Juz od sniadania zaczyna sie moja walka o wciskanie jedzenia. Tylko makaron, groszek i owoce .no i cyc. Zazdroszcze mamom ktorych dzieci wszystko jedza.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 18:07 przez Beata789.

slawmarta (offline)

14-01-2014 21:35:40

Wrocław
Beata, ja nie używam maseczki, mój Filip też nie potrafi wysiedzieć chwili, więc na rurę zakładam taką płaską końcówkę, jakby gryzak (jest w zestawie). Co do jedzenia to u nas też różnie bywa, był taki czas, że każdy posiłek okupiony był płaczem, teraz jest trochę lepiej, ale to chyba zasługa żłobka, no i ząbkowanie tez ma znaczenie, jak Filipowi wychodzą zęby to zwykle nie chce dać sobie włożyć łyżeczki do buzi. Dodatkowo moje dziecko ma problem z wysiedzeniem w foteliki, czasami muszę używać pasów, żeby go przypiąć a wtedy to płacz jest gwarantowany. Także Beata nie jesteś sama inne mamuśki też miewają trudnowinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

20-01-2014 16:22:30

bagillt
Hej. U nas ostatnio wszystko ok. Laura ladnie je,a nawet ostatnio posmakowalo jej mleczko. Dostaje co wieczor po kolacji jak się kładzie spać. I tak zasypia wypijajac całą butle. A dziś nawet rano piła. Pogoda też dopisuje. Laura oczywiście w wózku nie chce jeździć. Ale w rowerku chetni


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.