Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

kryssiaczek (offline)

17-02-2013 17:16:42

Bydgoszcz
witajcie,
bardzo prosimy o głosiki
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
dziękujemy i pozdrawiamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

18-02-2013 17:32:05

Gdańsk
Basiu - no jak 6300 to przecież ładnie waży. Ci lekarze, jak się czasami czegoś czepną to szkoda gadać...

Mary - no ja zawsze byłam nadgorliwa. To jak tak Ci sie nie spieszy, to nie będe mamie zawracać głowy i wyślę Ci ok 1 marca

Ale tu pustka...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

basiasz (offline)

18-02-2013 20:32:16

Cieszyn
Maja mój lekarz jest bardzooo dziwny i szczerze powiedziawszy to nie ufam musad smiley a nie mam do kogo przepisać Olinka bo reszta pediatrów w moim mieście to...szkoda gadaćsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

19-02-2013 11:36:05

Gdańsk
No dziś ciężko znaleźć dobrego pediatrę.
Ja Tymusia specjalnie zapisywałam do innego ośrodka niż Adaś chodzi (ma 2,5 roku i 4 pediatrę nie z mojego wyboru tylko z powodu rotacji) i okazało się, że lekarka od nowego roku nie pracuje a ja w tym czasie byłam tylko raz na szczepieniu i akurat u innej lekarki, więc tej, do której chciałam nie zdążyłam spr.
Wiem, gdzie tamta pracuje, ale nie chcę znów zmieniać ośrodka.

Basiu mogłabyś napisać mi na priv, jak się nazywał ten specyfik do uszek. Z tego mojego nie jestem zadowolona. Skończę go, ale już raczej nie kupię. Szukałam na fb watku z tym, ale się nie doszukałam. Wchodziłam też do Ciebie, ale też mi nie wyszło. Jak będę miała info na priva to łatwo znajdę jak mi będzie potrzebne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

anulla1993 (offline)

21-02-2013 15:56:45

Biała Podlaska
matko jaka jestem zalatana jutro wejdę to poczytamwinking smiley a póki co proszę o pomoc w głosowaniu można codziennie po 3 głosy na razwinking smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

22-02-2013 10:56:07

Bytom/Dublin
Heeey

Boze, wieki mnie tu nie bylo.
W weekend bylismy u Eda brata. 2 h jazdy samochodem... Beniowi za bardzo sie nie podobalosmiling smiley Fajnie bylo, niestety, ja znowu pojechalam tam jako opiekunka do dziecka i kucharka. Gdyby nie to, ze wszyscy tam chcieli sie zajmowac malym to pewnie gotowalabym z dzieckiem przy cycku. Lubie gotowac, wiec mi nie przeszkadzalo, tylko, zebym miala minute dla siebie, zeby odpoczac... Aaa... niestety, o tym chyba moge zapomniec- jak dlugo jestem z edem tak dlugo bede skazana na sama siebie.
We wtorek pojechalismy sobie nad morze, zeby Beniutek pooddychal swiezym powietrzem. Pogoda byla pieknasmiling smiley Pokarmilismy mewy i dzibek tak sie cieszyl, ze az mi lzy w oczach stawalysmiling smiley No ale slonca sie boismiling smiley To taki maly szczegol hahah.
Jutro urodziny tesciowej i wiecie jak mnie to obchodzi? Wcale. Ale coz, trzeba jechac, prezent dac, zjesc obiad i deser(talerze z obiadu jeszcze na stole leza a ona juz kladzie deser i kaze wszystkim jesc deser...zazwyczaj cos obrzydliwego, ale jesc trzeba... i zachwalac tez). Boze, ja naprawde nie chce tam jechac:/ MIalam sie z kolezankami spotkac ale nie... ja znowu u tesciow wyladuje. Opiekujac sie dzieckiem kiedy Ed bedzie zabawial swoich braci opowiadaniami o tym jakim jest swietnym ojcem albo podajac im przepisy na jedzenie, ktore ja gotowalam ale on podaje za swoje.

Tak pza tym, to w przyszlym tygodniu ide do lekarza zbadac sie, czy nie mam depresji. Tzn. ja jestem a 99% pewna, ze mam. Zaczne od tego, ze nie chce mi sie zyc. Gdyby nie Beniu to pewnie juz bym nie zyla. NIe chce siedziec w domu, ale jak z niego sie ruszymy to od razu chce wracac. Nic nie sprawia mi przyjemnosci... Placze caly czas. Nie spie po nocach bo boje sie, ze mi maly umrze, wiec co 30 min chodze patrzec czy on oddycha. Zaniedbuje siebie. Najgorsze jest to, ze ja zdaje sobie z tego wszystkiego sprawe a nadal jakos nic z tego sobie nie robie.
Mam naprawde duzo na glowie. Dziecko, dom, niepracujacy narzeczony, glupi kot, umierajaca babcia, durna tesciowa... do tego wszystkiego zero pomocy.
Powaznie... nic tylko sie pociac:/

Majuniag tez musze kupic ten specyfik do uszeksmiling smiley Beniu ma strasznie brudne i zwykle patyczki na to niestety nie pomoga:/ Co do pedniatrow to moja nawet czasami mi malego nie kaze rozbierac, patrzy na niego i podaje swoje diagnozy. Z polskich lekarzy niestety jak sie okazuje to kazdy tylko na kase liczy i niestety, malo kto cos robi. Tak wiec czekam az pojade do pl i tam sie zajmiemy malym porzadniesmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulla1993 (offline)

22-02-2013 22:20:29

Biała Podlaska
Dopiero się obrobiłam, nie miałam czasu byłam taka zalatana do tego do dziś miałam wielkie porządki, na szczęście już jestem obrobionawinking smiley Do poradni neonatologicznej próbowałam się dodzwonić od czwartku czyli 6 dni a dopiero w środę łaskawie odebrała i powiedziała że nas nie zapisze ale jak przyjedziemy to może nas przyjmie i co? i dupa. Więcej naskrobałam na blogu...
sandra1987 na szczepienie jest maść emla działa ona znieczulająco tylko jest na receptę. Hahaha dobrze że ja nie przepadam za ciastami i jakimiś wymysłami więc mnie nie torturują. Moja też niedawno miała dowiedziałam się wieczorem więc nie było kiedy złożyć życzeń wredna ze mnie przyszła synowa i wice wersa;D Udaj migrenę, złe samopoczucie, zatrucie czy coś. Kochana też mam ostatnio takie durne myśli... Plus Adrian tak mnie wkurza że zastanawiam się nad rozstaniem;( według niego siedzenie w domu to sama radość niby siedzę i nic nie robię a dziecko, dom, obiad, pranie, prasowanie itp itd ale nie on myśli że krasnoludki przychodzą i to wszystko za mnie robią to tego ta pizda ciągle się wpierdala. Kochana Ty swoją co jakiś czas widzisz a ja mam swoją na co dzień aż się rzygać chce;/


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla1993 (offline)

22-02-2013 22:22:33

Biała Podlaska
Jakie cudeńko macie do uszek? Bo ja nie w temacie a też mamy ten problem...


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla1993 (offline)

25-02-2013 15:58:51

Biała Podlaska
Ej laski co tu tak cichutko?


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

28-02-2013 11:42:19

Bytom/Dublin
Anulla prawei wszyscy porzeniesli sie na grupe na facebooku. Jak chcesz to tez moge cie dodac... Znajdz mnie Sandra Przepiora.

Rzeczywiscie strasznie tu cicho. Az serce sie kruszy, ze nasze biedne forum umarlo.
No na szczescie jest jeszcze ten FB.

Ogolnie, to ja juz zalatwilam, ze do pracy nie wracamsmiling smiley Wczoraj bylam u lekarza i super bedzie. Dostalam skierowanie do psychiatry, zeby sprawdzic ta moja depresje... Talbletki na spaniesmiling smiley Ahhh... moze znowu bede normalna?

Moj Beniutek cos niedobry ostatnio. Placze, marudzi...ale chyba zabek mu idzie, bo dziaselko jakos dziwnie wyglada...

A co z Wami...? Agul, Pony, Misiak i reszta...? MOze skuscie sie na tego facebooka... zeby kontakt sie nie urwalsad smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 11:44 przez sandra1987.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.