MAMY 2009 zakurzona kanapa

Wysłane przez yvonta 

agatha_88 (offline)

09-01-2012 16:55:07

Stargard Szczeciński
Dziękujemy za zaproszenie do dołączenia do waszego grona
Mam na imie Agata a mój synek Wiktor ur 19.06.2009

asia0105 (offline)

09-01-2012 17:29:37

Doruchów
yvonta no z tą moją Natalką to jest różnie,na początku to sie cieszyła,musiała wszystko widzieć co my robimy,ona musiała nóżke jej umyć jak ją kompaliśmy,a teraz jest po prostu o nią zazdrosna.Zaczeła sikać w majtki(ale już się unormowało),nawet przyszła i powiedziała że mam nie dawać Hani mleka tylko z nią sie bawić.I coraz częściej zdarzy sie że ją ukrzywdzi.


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

duszyczka (offline)

09-01-2012 18:41:03

asia0105 Slyszalam, ze dzieci wyrastaja z zazdrosci jak mlodsze podrosnie troche i kontaktowe sie zrobi. Wtedy moze Natalka spojrzy na to ze siostra to moze byc tez fajna kompanka do zabawy i do rozsmieszania a nie tylko mala dzidzia co tylko je, spi i zabiera czas mamie winking smiley

yvonta Ja tez w domku z malutkiem. Juz myslalam by isc do pracy bo maly niebawem do przedszkola pojdzie ale zdecydowalismy sie na druga dzidzie wiec ciagle dom w perspektywie. Jak drugie troche odchowam to dopiero pracy poszukam. Jeszcze nie wiem czy do zlobka dam czy poczekam az pojdzie do przedszkola. Zobaczymy co zycie przyniesie. Jakos nie mam zaufania do zlobkow, szczegolnie posylajac dziecko ktore bedzie jeszcze za male by mi powiedziec co robilo w zlobku i czy mu ktos jakiejs krzywdy nie robil..



ulinka (offline)

09-01-2012 18:51:30

Gdynia
No jak fajnie, znalazło się jednak parę mamuś z 2009 roku smiling smiley

Ja wróciłam do pracy jak Piotruś miał 9 m-cy ale pracowałam przez pół roku na 1/4 etatu i w czasie kiedy byłam w pracy to Piotruś był z M, potem byłam w ciąży z Madzią i poszłam na zwolnienie i teraz poszłam do nowej pracy od września a dzieciaki do przedszkola i żłobka, no i mamy nianię, która zostaje z nimi jak są chorzy. Niania jest w sumie druga, bo pierwsza się z nami bardzo niemiło rozstała.

Piotruś o Madzię jest strasznie zazdrosny, niestety nie przeszło mu. Czasem się fajnie razem bawią a czasami np ogląda sobie bajkę, podchodzi do Madzi, pac w głowę i wraca do bajki.

Jak Wasze dzieci śpią w nocy? Piotruś się budzi niemal co noc i albo chce spać z nami albo nie chce spać w ogóle, tylko bajki oglądać albo po prostu krzyczeć. Dziś to już przeszedł samego siebie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

09-01-2012 18:56:05

Duszyczka dopiero się zorientowałam że jesteś w ciąży a pokaż tego synusia winking smiley
Agata fajnie że jesteś smiling smiley
Asia dziewczyny na pewno później się dogadają, mój mąż ma 7 lat młodszego brata jak się urodził to też chciał mleko z butli pic do tego stopnia że miał smoka na takiej butelce od oranżady grinning smiley Potem go chciał nauczyć chodzić a dzidzio nawet 2 miesięcy nie miał, ten go podnosił za rączki aż w końcu poszedł do mamy powiedzieć że mały nie chce chodzić winking smiley A do tej pory się nie dogadują


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

09-01-2012 19:01:55

Kędzierzyn-Koźle
Czy mogę sie również przyłączyć?cool smiley
Mam na imię Sabina i mam synka Wiktorka, który urodził się 16.07.2009
Witam znajome osóbkithe finger smiley
Ulinko Wikuś chodzi spać około 22iej, a już koło połnocy jest u nas w łóżku, albo od razu idzie do naszegoposzłooo!
M się śmieje, że jakprzyjdzie drugie dziecko to będziemy musieli kupować łóżko na zamówienieeye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

09-01-2012 19:05:23

Doruchów
Fajnie że powstało takie forum,ja byłam na forum lipcowym ale tam się nic nie dzieje,no i jestem na forum pazdziernikowym2011.Mam nadzieje że będzie nas więcejwinking smiley

Moja Natalka śpi sama w swoim pokoju,ale bardzo często przychodzi w nocy do nas do łóżka.


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

09-01-2012 19:24:51

Misia witam grinning smiley

Ulinka Nika nigdy z nami nie spała na początku bałam się że jej coś zrobię jak zasnę poza tym tak często się budziła że wolałam się porozkładać przez godzinę w łóżku. Teraz mamy ogromne łóżko ale ona lubi spać w swoim czasami jak jest chora to chcę ją wziąć to pokręci się troszkę i mówi że chce do siebie i Bandziora (jej sponiewierany misiek winking smiley) Ale śpimy w tym samym pokoju. Moja Wera ma jeszcze łóżeczko ze szczebelkami już myślę o nowym tylko mało miejsca mamy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

09-01-2012 19:26:13

Gdynia
misia No witaj smiling smiley Chyba dawno Cię nie było winking smiley A wiesz że takie łóżko by się przydało, bo we 4 to ciężko się pomieścić na jednym a nieraz już tak spaliśmy.

asia Ja byłam na forum lutowym i nawet sporo dziewczyny pisały, ale potem poodchodziły i wątek umarł sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatha_88 (offline)

09-01-2012 19:27:15

Stargard Szczeciński
misia84 o22???? Mój Wiktor zasypia o 19-20 za to wstaje 6-7 rano!!!!
Co do zazdrości nie wiem jak by to było gdyby pojawiło się drugie dziecko ale jak jesteśmy gdzieś gdzie są małe dzieci to chce głaskać i przytulać a nawet karmić

Jak jest u Was z piciem przed snem bo nie wiem jak oduczyć małego picia mleka do poduszki a co się z tym wiąże nocnego moczenia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.