termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

kikin (offline)

24-09-2009 17:09:53

Poznań
joaskad - moje najserdeczniejsze gratulacje!!! cieszę się, że z synkiem wszystko dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karola28 (offline)

24-09-2009 19:45:45

Gdańsk
cześć , chciałabym sie do was dołaczyć, podobnie jak Wy mam termin porodu na 17 marca. Czytałam wasze forum i stwierdziłam ze naprawde fajne z Was babeczki. Jestem już mamą , mam 4 letniego synka,a teraz oczekuje na drugie maleństwo, niestety nie znam jescze płci i nie mogę się doczekąć ale to dopiero 4 pażdziernika. ?Mam do Was pytanie jak długo brałyście kwas foliowy i w jakiej dawce?jeden raz dziennie czy dwa? i czy kwas foliowy w większej dawce może zaszkodzić? Tak się zastanawiam do kiedy go brać bo w pierszej ciązy brałam do 17 tygodnia. A czy czujecie już ruchy ? Dziękuje za odpwiedzi i miłego wieczoru?

gbdarecka (offline)

24-09-2009 21:16:10

Witaj Karolasmiling smiley
Kwas foliowy wezmę jeszcze dziś a od jutra zestaw witamin dla kobiet w ciąży. Nie wiem,czy dwie tabletki kwasu foliowego mogą zaszkodzić, ja brałam jedną. I gratuluję maleństwa pod sercem grinning smiley

Joaskad jeszcze raz gratuluję syneczka, suuupersmiling smiley Imię baaaardzo ładnesmiling smiley

wampi (offline)

24-09-2009 22:16:59

Hello smiling smiley
Witaj w naszym gronie Karola28 smiling smiley)) fajnie że jest nas coraz więcej smiling smiley
Ja chyba z was wszystkich najpóżniej dowiem się co się urodzi o ile na badaniu jak poprzednio moje dziecko nie obróci się plecami smiling smiley

Frauka to badanie było strasznie 36 kubków z jakimś roztworem tzn i słonym i słodkim jutro też na to ide ale cóż trzeba pomóc polskiej nauce smiling smiley

Co do kwasu foliowego na moim pisze że max 1 tab dziennie, ja biore w kratke witamine feminatal400 i źle się z tym czuje że nie biore go regularnie codzien obiecuje sobie że będe go brać sad smiley

wampi (offline)

26-09-2009 22:28:32

hej Dziewczyny jak się czujecie??
ja się dziś przeforsowałam bo niosłam ciężką siatke i później miałam straszne bóle naszczescie przeszły.
Byłam później na imprezie urodzinowej i napiłam się 3 małe łyki szampana i tak mnie to osłabiło ( nie wiem czy akurat to) że nie mogłam podnieść ręki bo mi sama opadała a nogi miekkie jak z waty. Okropne nigdy więcej!

wampi (offline)

28-09-2009 15:41:13

Hello

Frauka wziełam sobie do serca to co napisałaś i nie będe tzn będe się starałam nie robić nic,
Dziś zmartwiłam się moim śluzem który był przezroczysty wszedzie pisze że w ciąży jest biały lub żólty. chyba musze przestać panikowac, w środe mam wizyte u ginekologa chyba śpiszę wszystkie pytania które mnie martwią

kklusia83 (offline)

30-09-2009 11:42:58

Radom
Witam Wszystkie Przyszłe Mamy.

Mój planowany termin porodu przypada na 08.03.2010r. zatem dołączam do grona "marcówek"...
Niestety nie znam jeszcze płci dziecka a dowiem się dopiero za 2 miesiące pod koniec listopada, ponieważ mój ginekolog wyznaczył mi tak późno termin usg, więc muszę cierpliwie czekać, mam tylko nadzieję, że dzidziuś będzie chciał wtedy jeszcze pokazać co tam ma...winking smiley Chociaż wszyscy znajomi mówią mi, że będę miała dziewczynkę, w sumie to jest mi to obojętne co będzie ważne tylko żeby było zdrowesmiling smiley
Czego życzę wszystkim przyszłym mamusiąsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hanka40 (offline)

30-09-2009 15:53:40

Bojszowy
kklusia83 i karola- witajcie.

W poniedziałek mam wizytę może się wkońcu dowiem płci moich maluszków mąż chce oczywiście chłopaków,a ja bym chciała dziewuszki.Zresztą płeć nie wazna byle były zdrowe...Kurcze ja tez czasami porywam się z motyką na słońce torby z zakupami,mycie okien a potem trzeba leżeć bo brzuszek boli.Ale obiecałam sobie że muszę się oszczędzać.Dziewczyny czy kompletujecie już wyprawkę dla waszych maluszków???Pozdrawiam...))))


[link widoczny po zalogowaniu]

wampi (offline)

30-09-2009 21:11:54

Witam kolejne marcóweczki smiling smiley

Byłam dzis u lekarza nie zronił mi usg bo miałam miesiąc temu a za 10 dni mam usg prenatalne.
Ja jeszcze nie kompletuje wyprawki myślę że tak po nowym roku zacznę kompletowac ubranka. Wiekszość moich znajomych urodziła córki więc w spadku dostane tylko wanny huśtawki zabawki itp reszte musze kupić ponieważ w naszej rodzinie bardzo rzadko rodzą się faceci.


Pozdrawiam

hanka40 (offline)

01-10-2009 07:41:53

Bojszowy
Witam!
Właśnie też tak myślałam że jeszcze czas z zakupami, lecz ja muszę kompletowac dla moich maluszków podwójnie i to mnie trochę przeraża.Część ubranek dostałam już od rodziny to myślę że jakoś sobie poradzę.

Miłego dnia życzę..))))


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548650, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.