termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

czulajestem (offline)

16-01-2013 22:33:08

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Witam Was, kochane

Praca była i się zmyła
asystentka szefa-typowo biurowa, ale zrezygnowałam sama, bo nie chciałam przykładać ręki do oszustwa. Facet sprzedaje zwykłą wodę ze studni, potem ja jonizuje i wciska kit, że to lekarstwo na wszystko. Syf na na terenie firmy, gruzy, jakieś części po maszynach. Była kontrola sanepidu i zawiesił sprzedaż.


Kurcze w między czasie myślałam, że znowu zostanę mamusią juz po cichu się cieszyłam.
Mam zawroty głowy, nie che się mi jeśc, wymiotuje.Prawie tydzień miałam spóżnienia @, Chyba z 3 kg mi doszły a Tu inc. Lekarz mi mói, ze to przez kręgosług.

Mój Przemuś uparty jest zesrany zasikany, ale broń Boże tylko nie w nocnik. Ma 2 nocniki, i podkładkę na sedes, ale niczym Rambo mało śpi i wszystkich Przetrzyma. Kilka razy się uda., ale sumując porażka. Jestem kiepska bo efekt jest taki, że Przemek daje w pieluchy. Tyle latania do nocnika a i tak zdoi się na podłogę albo zdarza mu się zsikać na kołdrę. a to już chyba specjalnie mi zrobił.
Jak pracowała to maz mu odpalał komputer bo Przemek wtedy jest tak grzeczny i na tych grach klika, a facet miał z głowy problem, a teraz to coraz gorzej nawet usiąść przy biurku nie mozna bo młody potrafi wejśc na głowe z nadziaja, ze komputer rodzice mu włączą.

ŁAdnie je i sam. Kuma o co biega w bajkach. Fajnie się bawi z innymi dziećmi. Zaskoczył mnie gdy raz płakałam jak bóbr. Przyszedł do mnie, przytulił, pogłaskał , usiadł na kolanach i zasnął.

Jest szalony jak słyszy muzykę, tańczy i zaprasza do tańca najcześciej mnie, bo tatus nie nadąża.


[link widoczny po zalogowaniu]

wandi (offline)

19-01-2013 21:44:16

zagranica
Dobry wieczórsmiling smiley

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013smiling smiley

dormik masz rację grunt że zdrowe u mnie chorowali przez święta porażkasad smiley a do tego rodzinka przyjechała i też się pochorowali,wymioty,gorączka,kaszel i katar przez tydzień czasu,żal mi ich było bo nic nie pozwiedzali tylko w domu się kurowali,mimo wszystko zadowoleni i planują w lecie przyjechaćsmiling smiley

czuła przykro mi że już nie pracujesz ale nie trać nadzieji napewno coś znajdzieszwinking smileyto uparciuch z Przemusiasmiling smileymoże jak ciepło się zrobi to już pamper nie będzie potrzebny,nic na siłę mi się wydaję -nie wszystkie dzieci są takie samewinking smileyprzyjdzie pora na synkasmiling smileyu mnie to różnie z tym jedzenie u dziaciaków ale dobrze że zdrowewinking smiley
Co do komputera to Bartosz też by tylko siedział przy kompie już nawet hasła pozakładaliśmy więc wie że jak włączy to nic z tego,
z zabawą i muzyką u nas szaleją jak usłyszą weekend-ona tańczy dla mnie i PSY - GANGNAM STYLE smiling smiley

Kobietki dowiedziałam się że będę chrzestną matką u siostry i nie wiem jaki prezent w sumie mam jescze czas bo to w drugi dzień świąt winking smiley
Pomożecie???

Gdzie jest więcej marcóweczek coś cisza tutaj nastała

Jak ten czas szybko ucieka nasze pociechy już będą miały 3 lata smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

15-02-2013 00:19:08

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Hej ja róniez zostane chrzestna u brata.

Mega wiadomośc Przemek siusia juz do nocnika, zaprzyjaxnił się z ta czynnościa, spi bez pieluchy i jest sucho.

Maż mój ma mega problemy ze swoja matką. Później opiesz. Wcześniej opisałam to, ae gdzies moje wypracowanie zniknęła. Muszę spadać bo syn sie obudził


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

15-02-2013 22:47:44

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Hejka

U mnie 2-ch młodszych braci spodziewają się swoich potomków: Młodszy już w 100% syna, a najmłodszy bliźniaki i nie wiadomo czy trojaczki i to najmłodszy oświadczył mi , że zostaje chrzestną.

Bardzo przezywam problemy rodzinne męża. teściowa próbowała nastawić mnie przeciwko niemu i prawie się jej udało. moja mama bardziej wspiera zięcia niż jego rodzona matka. Ja już wcześniej czułam do teściowej niechęć. Ona chce groźbami sądem, policją wymusić na swoim synu by zrzekł się spadku po ojcu. Strona rodziny stoi po stronie mego męża. Ja nawet pojechałam do babci męża. Jako najstarszej z rodu i matce zmarłego ojca męża dowiedzieć się o co kaman.
Daniela siostra jest siostrą przyrodnią. Jako ojciec, chciał dać swoje nazwisko i myślał, że jego żona to zrobiła, pokochał ja własne, ale okazało się, że robiąc porządki znalazł dokumenty. Na wszelakich dokumentach było nazwisko prawdziwego ojca, który nigdy się nie interesował . Dziewczyna uciekła z domu a on jak głupi jej szukał wszędzie. Wiadomo młodzieńczy bunt. Nie wiedział co się działo z przybraną córka, a matka wiedziała o każdym posunięciu. Gdzie nocuje czy nie głoduje i takie tam, a on szalał z rozpaczy. ja wróciła do domu córeczka bo chciała być niezależna i posmakować dorosłego życia okazało się, że mama wszystko wiedziała i miały cały czas kontakt. Teraz po śmierci ojca, który nie żyje z 7 lat, dowiedziała się, że mąż z matką są jedynymi spadkobiercami. Wychowywana była , że ona jako starsza siostra kupowane ma wszystko nowe, a mój maż jak wspominał chodził w ciuchach po swej siostrze. Nigdy nie miał nic nowego, babskie ciuchy itd. W szkole miał przez to przykrości. Nie dziwie się.
Rozwaliła związek swojej kuzynce, która ma już prawie pełnoletnia córkę bez ojca. Ten i tak ożenił się z inną. również rozwaliła kolejny związek. Mając wspólne dziecko wzięli slub gdy dziecko miało 3 latka.
Wzięła pieczątkę swojego brata podrabiając podpis by dostać pożyczkę w banku.

Wcześniej kiedyś pisałam, że potrafi zadzwonić o 4-tej w nocy by im kupić wódkę.

Jak się dowiedziała, że maż jest współwłaścicielem mieszkania po ojcu wojskowym to granda jest na całego.

Maz wynajął mieszkanie swoim znajomym na 6m-cy teraz od lutego.Za zgoda swej matki. Ta teraz by zrehabilitować się w oczach pierworodnej córki, w tajemnicy zaczęła obdzwaniać po męża znajomych wróciła z Anglii również w tajemnicy. Jej dokumenty , ubrania są u nas. Pokój do swojej dyspozycji, kasa z czynszu według udziału. teściowa w ogóle nie zadzwoniła, że jest w Polsce. Opowiada, że teraz zostało jej mieszkanie pod gołym niebem- mostem. Adwokat doradził,że może zamieszkać w hotelu i tak długo jak tam będzie mieszkać syn będzie musiał za nią zapłacić. Ja na to, że owszem jak jej tak adwokat doradził to ok, ale hotel najpierw będzie chciał od niej zapłatę a z uregulowanym rachunkiem może iść do sądu. Za każdy wbity gwóźdź lokatorów sobie policzy.
Maż, że hola hola, on całe mieszkanie remontował. kładł instalacje elektryczną, , gipsował, malował, położył panele w mieszkaniu, w łazience zmienił zabudowę wc i cały komplet na nowocześniejszy, płytki kładł. Pralkę kupił. Każdy grosz inwestował, sam projektował meble komody itd. Złota rączka tzw
Jka pracowała jako barmanka i umierała na kaca, bigał po tabletki do apteki, gdzie ona miała na przeciwko.A synek kochany przez pół miasta leciał, bo mama umierająca. Nie kwestionował, jak przez rok mieszkał obcy facet i zajął jego pokój, a synka ubranie wyniosła do piwnicy.

.
Dzięki temu, że mąż kazał zabrać najpilniejsze ubrania i dokumenty by mogła rozliczyć się z pit za zeszły rok. Znalazły się jego dokumenty. (paszport, książeczka wojskowa, jego akt własności, decyzje spadkowe) Jak maż chodził i szukał za paszportem to mówiła, że to ja pewnie zabrałam i schowałam.
Ja byłam tak zmanipulowana,przez teściową, że chciałam się rozwieść z mężem, skoro jego własna matka mówi, że mąż mnie oszukuje , okłamuje, i co tam jeszcze. Po tej rozmowie pojechałam z synkiem do mojej mamy z płaczem, czy mnie przygarnie, bo źle się dzieje. Opowiedziałam jej co i jak. moja mama doradziła, bym Przemek został u niej na noc, a ja jak maż wróci z pracy mam poważnie i szczerze porozmawiać z mężem.


POmimio wszystko staram się wbrew sobie zachować poprawne kontakty z teściową. Powtarzam mężowi, że trochę czasu minie i może męża mama to wszystko sobie przemyśli.
Jednak wczoraj rano przyszła do Daniela, że oczywiście z obstawą, że ma się zrzec swej części to da spokój. Potem do mnie podchodzi i spokojnie milusio mi powtarza, że mam przekazać, by się z rzekł, jakby był uposledzony i nie rozumiał co się do niego mówi.
ręce opadają.
Teraz nie dziwie się, że od jakiegos czas mój mąż powtarzał, ze życie nie ma sensu, ze lepiej by mi było bez niego.


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

15-02-2013 23:13:15

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Myślałam, że jak odbierał telefony i wychodził na zewnątrz to pewnie ma kogoś. Od 2-cy zero sexu.

Jedyna pociecha, że Przemuś chętnie siada na nocnik lub na nakładkę w toalecie.
Jak narobi do nocnika razem idziemy do łazienki. Jest plum, potem spłukujemy i nie ma fuj ani psi psi.dzieci z piłkąZaczyna mówić po polsku heheczesciej niż po arabsku czy po chińsku.
Nie mogę doczekac się wiosny-lata.

][/url]

][/url]

][/url]

][/url]


[link widoczny po zalogowaniu]

wandi (offline)

18-02-2013 21:12:15

zagranica
czułajestemWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO SOLENIZANTA ZOKAZJI 3 URODZINEK.PRZEMUSIU DUŻO ZDRÓWKA,UŚMIECHU I DUŻOOOOO PREZENTÓW


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia26 (offline)

18-02-2013 23:11:32

Dla Adasia, Bartoszka i Przemusia STO LAT!! Już 3 lata mają nasze szkraby smiling smiley

Czuła nie zazdroszczę sytuacji - nie mogę uwierzyć, że matka może tak zachowywać się wobec własnego dziecka! Trzymajcie się smiling smiley




czulajestem (offline)

19-02-2013 16:45:05

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Cześć, dzięki za dobre słowo


My z Przemysiem również zyczymy wszystkiego najlepszego dla solenizantów.

Adasiu , urodzinowe baloniki Bartoszku, urodzinowe baloniki Igorku urodzinowe baloniki


Wczoraj i dziś dostałam dwie oferty pracy od firm. Jutro w jedenj mam spotkanie i próbna obsługę klienta. Nauczyłam sie nie cieszyć, by nie zapeszyć. Jutro mam spotkanie, a włosy w grudniu zrobiłam na złoty -miodowy blond i mam odrosty, a kasy brak.



Cudownie mnie synek zaskakuje dziś już sam biega robić siusiu na nocnik lub próbuje wejść na kibelek.


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

21-02-2013 10:56:21

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
Hej wszystkim

wczoraj to miałam dzień złośliwości rzeczy martwych

Parkując na parkingu osiedlowych pod tzw. chmurką. Odsnieżając samochód z 30cm śniegu, myślałam, że place mi odpadną. Nie mialam łopaty snieżnej to noga odpychałam snieg i obcas w bucie się złamał i podeszwa się w prawym bucie odczepiła. W środę u nas jest dzień targowy i pół województwa jedzie do Sierkowic na rynek. dzień tragowy i jest dosłownie wszystko. Wiadomo troche się korkowało. Potem samochód zakopa się w śniegu. W środę u nas jest dzień targowy i pół województwa jedzie do Sierkowic na rynek. dzień tragowy i jest dosłownie wszystko. Wiadomo troszkę się korkowało. Miałam byc na godzine 8-mą a byłam na 8-10.
Miałam przyjśc na spotkanie chwilke porozmawiać z pracownicami, zapoznac się z produktami, programem itp. Myslę , że poszło mi dobrze, ale konkurencja równiez nie Śpi.
Kolejna propozycja pracy jest od kwietnia, facet obiecuje, że chce mnie napewno, bo w zeszłym roku mnie zapamietał, jak roznosiłam Cvi jakos zapadłam mu w pamięci i by zdobyc do mnie namiar dzwonił do mojego byłego zakładu pracy.

Bylismy dzis Przemusiem na spacerku, na sankach. Napierw, odśniezyliśmy auto na parkingu, potem szalelismy na placu zabaw. chcielismy ulepic bałwana, ale śnieg jest za sypki. Nawet kulki nie da się skleić.

POzdrawiamy ze śneiznych Kaszub


[link widoczny po zalogowaniu]

czulajestem (offline)

26-02-2013 03:35:07

Kartuzy-Trójmiasto-Kaszuby
uu nadal pusto

Przemek Fajnie załapał siusianie i złaszanie swoich potrzeb
czasem chce sam, siada na naocniku, ale sika przez spodenki, hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.