sierpnióweczki 2009 winking smiley)

Wysłane przez Blondi19 

Czarna_Smoczyca (offline)

20-01-2010 10:05:09

Emmeloord
Hej dziewczyny,my tez sierpniowe smiling smiley a dokladnie 30 o 3.30 sie wyklulo to moje malenstwo.Teraz ma juz 65,5cm i wazy 6400


[link widoczny po zalogowaniu]
Jessica Nasz Skarbek

kargab (offline)

20-01-2010 10:17:38

Śląsk
Cytuj
Czarna_Smoczyca
Hej dziewczyny,my tez sierpniowe smiling smiley a dokladnie 30 o 3.30 sie wyklulo to moje malenstwo.Teraz ma juz 65,5cm i wazy 6400
witaj,to masz starszą coreczkę o 1 dzień,my jutro idzimy sie zważyć,ale podejrzewam,ze 6 kg jeszcze nie przekroczymy,ale zobaczymysmiling smileysmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

aszka (offline)

20-01-2010 11:11:36

Cytuj
Czarna_Smoczyca
Hej dziewczyny,my tez sierpniowe smiling smiley a dokladnie 30 o 3.30 sie wyklulo to moje malenstwo.Teraz ma juz 65,5cm i wazy 6400
Ale Ci zazdroszcze, że Twoje maleństwo ma dopiero taką wage, moje już prawie mają 9 kilo każde i niby nie jedzą dużo i nie widać aby były takie tłuściutkie jak je kąpie:washing:


Aga

kargab (offline)

20-01-2010 11:13:36

Śląsk
aszka twoje szkraby napewno dobrze wyglądają i myśle,że jak na swój wiek to ważą tez w sam raz



[link widoczny po zalogowaniu]

Czarna_Smoczyca (offline)

20-01-2010 11:35:27

Emmeloord
Ja to sie czasami martwie,ze moja za chuda wrecz,taki szczypiorek po tatausiu,bo on tez wysoki i szczuply
A co wasze dzieciaczki juz majstruja,jak sie rozwijaja??Moja zaczyna trafiac gryzakami do buzi,ale jeszcze troche nieporadnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
Jessica Nasz Skarbek

aszka (offline)

20-01-2010 11:48:18

Ja jestem zadowolona z rozwoju moich pociech, pomimo tego , ze są to bliźniaki z 35 tygodnia to rozwijają się książkowo, już się przewracają z brzuszka na plecki i s powrotem już nawet jak się czegoś przytrzymają to siadają, same już łapią zabaweczki i przekładają z rączki do rączki naprawdę są pociesznesmiling smiley
Czarna smoczyca moje chłopaczki są z początku sierpnia więc jest trochę różnicy, bo kilka dni to naprawdę dużo zobaczysz jak Twoje maleństwo się zacznie teraz rozwijać z dnia na dzień bo moje też tak ruszyły w 4 miesiącusmiling smiley


Aga

kargab (offline)

20-01-2010 13:16:48

Śląsk
Cytuj
aszka
Ja jestem zadowolona z rozwoju moich pociech, pomimo tego , ze są to bliźniaki z 35 tygodnia to rozwijają się książkowo, już się przewracają z brzuszka na plecki i s powrotem już nawet jak się czegoś przytrzymają to siadają, same już łapią zabaweczki i przekładają z rączki do rączki naprawdę są pociesznesmiling smiley
Czarna smoczyca moje chłopaczki są z początku sierpnia więc jest trochę różnicy, bo kilka dni to naprawdę dużo zobaczysz jak Twoje maleństwo się zacznie teraz rozwijać z dnia na dzień bo moje też tak ruszyły w 4 miesiącusmiling smiley

moja tez juz od jakiegos czasu przewraca sie z plecków na brzuszek także nie można jej samej zostawić gdzie wysoko,bo fika
od wczoraj mi w lezaczku sie dźwiga do siadania,a gryzaki obgryza juz od dawna tym bardziej,ze u nas początki ząbkowania są
bardzo ładnie bawi sie na macie,łapie zabaweczki itp
Czarna Smoczyca moja to tez szczypiorek i jutro idziemy własnie skontrolowac wage,obyśmy juz do 6kg dobijały,bo marnie nam idzie



[link widoczny po zalogowaniu]

aszka (offline)

20-01-2010 14:00:19

Kargab a co Twoje maleństwo je? Ja moje musiałam już w szpitalu karmić mlekiem modyfikowanym bo na moim nie przybierały na wadze i nie chcieli nas wypuścić ze szpitala, kazali mi napisać wniosek o dokarmianie , jak już wróciliśmy do domu to z kolei jadły co półtorej godziny czy to noc czy dzień tak było przez dwa miesiące i przybierały po okolo kilograma miesięcznie dlatego już prawie pod koniec 3 miesiąca wprowadziłam obiadki i deserki, czyli te słoiczki po 4 miesiącu dawałam już po 3 i tak jest do chwili obecnej, moje brzdące jedzą dosłownie wszystko w niczym nie wybrzydzająsmiling smiley
A jeśli chodzi o ząbkowanie to już od miesiąca strasznie się ślinią ale ząbków jak nie ma tak nie ma!!!!


Aga

kargab (offline)

20-01-2010 16:11:36

Śląsk
Cytuj
aszka
Kargab a co Twoje maleństwo je? Ja moje musiałam już w szpitalu karmić mlekiem modyfikowanym bo na moim nie przybierały na wadze i nie chcieli nas wypuścić ze szpitala, kazali mi napisać wniosek o dokarmianie , jak już wróciliśmy do domu to z kolei jadły co półtorej godziny czy to noc czy dzień tak było przez dwa miesiące i przybierały po okolo kilograma miesięcznie dlatego już prawie pod koniec 3 miesiąca wprowadziłam obiadki i deserki, czyli te słoiczki po 4 miesiącu dawałam już po 3 i tak jest do chwili obecnej, moje brzdące jedzą dosłownie wszystko w niczym nie wybrzydzająsmiling smiley
A jeśli chodzi o ząbkowanie to już od miesiąca strasznie się ślinią ale ząbków jak nie ma tak nie ma!!!!

moja mała jest na piersi,ale od 24 grudnia dostałyśmy zielone światełko na jedzonko i jemu zupki,deserki,ale na razie jeszcze bezmiesne jutro zobaczymy czy juz bedzie można wprowadzać czy jeszcze poczekac
ja na szczęście nie musze jeszcze dokarmiać,tylko mała za szybko rośnie a mło przybiera,alae każda z moich córek tak przybierała wiec sie nie martwię zbytnio,a każdą karmiłam piersią po 1,5 roku teraz tez zamierzam tyle karmić



[link widoczny po zalogowaniu]

Czarna_Smoczyca (offline)

20-01-2010 16:26:53

Emmeloord
A jak twoja corcia wychodzi na siatce centylowej???
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasza jest obecnie:wzrost 80, waga niecale 50


[link widoczny po zalogowaniu]
Jessica Nasz Skarbek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.