Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

fufa (offline)

25-08-2012 13:45:58

Toruń
hej!smiling smiley przecztałam tylko ostatnią stronę, nadrobie kiedy indziej, także Mama_mai GRATULACJE!!!!smiling smiley

Ja mam pytanie do mamuś, które karmią piersią - odciągacie czasem pokarm do butelek i podajecie w wyjątkowych sytuacjach maleństwu?Np. jak gdzieś wychodzicie?Jeśli tak, to jak sie pokarm przetrzymuje?

Moja mała wczoraj bez przerwy na cycu siedziała :/ Przystawiałam ją do piersi, possała chwilkę i podsypiała, to ją budziłam, wypluwała cyca i zasypiała. jak ja odkładałam do łózeczka to sie budziła, płakała i lizała i ssała paluszki, więc ją znów przystawiałam i tak w kółko.. Też Wasze pociechy tak robiły???

Ogólnie kapieli mała nie lubi, co mnie trochę martwi, bo zamiast przyjemnością, to kąpiele sa dla nas dużym stresem..sad smiley

i jeszcze pytanko o krocze- jak długo Was bolało??


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiulka28 (offline)

25-08-2012 13:55:22

Niemcy
Fufa spokojnie malutka polubi kapiel. Moj synek na poczatku tez sie darl az siny byl a to dlatego ze dzieci maja uraz po szpitalu jak je kapia pod zlewe polozne. Powinno do miesiaca sie uspokoic smiling smiley

cichutka20 (offline)

25-08-2012 14:16:00

Łódź
Witajcie:joliecouette:
Meldujemy sięsmiling smiley
U nas szału nie masmiling smiley tzn. z mleczkiem z cycasad smiley miałam taki nawał, że po brzuchu mi leciało, jak z krowy, a teraz cisza mały nie dojada co chwila się budzi... przechodzę na mleko modyfikowanesad smiley bardzo mi przykro z tego powodu ale niestety mleczka nie wywróżesad smiley a czemu dostałam zastoju nie wiemsad smileysad smileysad smiley bardzo mi śmutnosad smiley ale przynajmniej wiem, że mały ma pełny brzuszek i smacznie śpismiling smiley
Dzwoniłam do połoznej czy podawać witaminę K przy karmieniu butlą, ale ona mnie zrąbała i mam karmić małego cycem, ja się pytam kuźwa jak!? Jak chce go karmić to on się męczy i jasad smiley sama nie wiem co robić...
Mamuśki wiecie coś o przepajaniu maluszka przy karmieniu butlą?

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aska24 (offline)

25-08-2012 14:19:00

Rawa Mazowiecka
Mama_Mai GRATULACJE
fufa no to jedziemy na tym samym wózku smiling smileymoja mała robi identyczniesmiling smileymi się wydaje,że nie umie sama usnać tylko cycek jest potrzebny,dzisiaj podłożyłam jej pieluszkę z jej zapaszkiem i usneła więc jest nadzieja ale od rana do połodnia wisiała na mnie i moja niunia też nie lubi kąpieli :/
alicja2904 ja tak jak pisałam jeszcze długi spacerek i 5 przysiadów (bo więcej nie dawałam rady )
mała śpi więc sie wziełam za sprzątanie bo goście dzisiaj zjeżdzająsmiling smileytrochę weselej będzie bo człowiek nie ma się do kogo odezwać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

25-08-2012 14:40:42

Jakuszowice
Mama-Mai Jeszcze raz gratuluję, Zdrówka dla ciebie i Malutkiej!!!!!!!!!!

Fufa Mój też ma dni spędzane przy piersi. Np. wczorajsze popołudnie i dzisiejszy poranek.
Przy kąpieli darł się jakbym mu robiła krzywdę ale teraz już jest lepiej i na tyle zaczęło mu się podobać, że tylko czasami pojekuje ale oczy ma teraz otwarte a każdą kąpiel w tym tygodniu kończy sikaniem do wanienki.
Bolało ok 2 tygodni, ale z każdym dniem było lepiej - bardzo pomaga tantum rosa i laktacyd ginekologiczny - jedno i drugie przyspiesza gojenie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agadkam (offline)

25-08-2012 15:45:16

Świętochłowice
hej 100lat mnie tu nie bylo

dziekuje dziewczyny za wiadomosci na privie....

ja dalej czekam...nie wierze ze znow mi sie to przytrafia ze bede miec dziecko z 42tc lol ale coz
pomalu zaczynam miec dosc jutro ide na czwarty zel pewnie dalej mnie nie ruszy...

gratuluje wszystkim mamom

jest jeszcze ktos az tak przedatowany jak ja?!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

25-08-2012 17:11:15

agadkam są wśród nas jeszcze oczekujące i zniecierpliwionewinking smiley Może miałaś źle termin wyliczony? Chciaż ja tam też się mogę tak przedatować, bo u mnie brak oznak a przyspieszacze nie działajągrinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

kreska7 (offline)

25-08-2012 18:26:16

obywatelka świata :)
witam mamy smiling smiley
ja dzisiaj miałam przeprawę mała nie spała od 8 do 13.00 normalnie w depresję wpadnę przez nią, potem kolka teraz dziękuje niemieckim farmaceutom za krople grinning smiley.
mama mai Gratulacje smiling smiley
fufa ja odciągałam póki miałam pokarm i dawałam do lodówki bo były upały żeby się nie zepsuło
cichutka na pocieszenie u mnie było tak samo, lało się jak z kranu a teraz już nic.. co do położnej to też krzywo na mnie patrzyła, że ropę miałam w piersi i zastój, a jak jej wspomniałam o modyfikowanym mleku to myślałam, że mnie zabiję.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fufa (offline)

26-08-2012 13:33:01

Toruń
Hejwinking smiley

I jak tam sytuacja u Was, która jest w ciąży jeszcze?Bo juz się trochę ggubię smiling smiley

Nowym mamom- GRATULACJE!! winking smiley

Aśka24 - ja się boję ,że mała tak się przyzwyczai do wiszenia na cycu,że nie dam rady jej odzwyczaic ;/ Z drugiej strony jest malutka, więc musze jej dawać piers. Wczoraj było lepiej z kąpielą,ale jeszcze troszke płaczu było .

Dziewczyny, a powiedzcie, czy u Was, po szyciu krocza tez pojawił się świad? Teeraz mnie tak swędzi,że świra dostaję, plucze Tantum Rosą, podmywam się po każdej toalecie,ale mam wrażenie, ze wtedy co tak mała cały dzien na cycu była aja ją na siedzaco karmilam, to jakbym sobie odparzyła ,niew iem.. Odchody połogowe mi zanikły, nie za szybko trochę? Wszedzie czytam ,ze po około 2-4 tyg.zanikają .


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-26 13:33 przez fufa.

Aleksa00 (offline)

26-08-2012 13:33:15

Zielona Góra
Dzień Dobry smiling smiley

nie miałam do nikogo numeru telefonu więc piszę dzisiaj, bo wróciliśmy wczoraj ze Stasiem do domku smiling smiley Urodził się 23.08 o 16.50 i miał 3700g i 58 cm, SN, jak znajdę trochę czasu to na pewno opiszę poród. Muszę przyznać, że szybko poszło winking smiley


trzymajcie się Mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546910, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.