Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

mgielka (offline)

17-01-2012 22:08:36

KRK
czesc babeczkismiling smiley

zapisalam sie kiedys do wassmiling smiley

i mam zamiar bywac tu regularniewinking smiley

mam nadzieje ze mnie przyjmiecie smiling smiley

u nas 15tc leci!!!! dzis!!!

Bylam tez dzi u GINAsmiling smiley DZIDZIA super rosnie wyniki sa super!! tylko sie cieszyc


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mąż i Żonka-26.12.2010



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 22:09 przez mgielka.

mada7777 (offline)

18-01-2012 06:20:52

Słomniki
Dziewczyny jestem taka szczęśliwasmiling smiley Moja dzidzia pięknie rośnie widziałam ją wczoraj na usg 13 mm, serduszko pięknie bije 154 uderzeń na minutęsmiling smiley Wszystko narazie ksiązkowo wygląda. Dostała skierowanie na badania bardzo długa lista...... nawet toxo i cytomegalie mi kazała robić pomimo ze robiłam rok temu.... no ale cóż nie będę dzidzi żałowała. Miłego dnia dla Wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

18-01-2012 09:51:43

Mikołów
hej,
ciesze sie wszytsko u Was dobrze, ja mam wizyte w piątek i juz nie moge sie doczekac smiling smiley mam tez oczywiscie troche stresa czy wszystko jest OK
poza tym mdłosci troche mniejsze, ale dalej jestem potwornie śpiąca winking smiley
mgielka widze ze bedziesz sporo mniejsza róznice wieku niz my smiling smiley martwisz sie troszkę jak dasz rade? Emilka juz chodzi? duzo ja podnosisz? bo ja niestety sporo dzwigam Gosie sad smiley

miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasienka20o (offline)

18-01-2012 10:15:09

Tychy
Czesc,
ja jestem w 10 tygodniusmiling smiley dzisiaj ide do ginekologa załozyc karte ciazy. Juz widzialam moja fasolke i sluchalam serduszka- uczucie niesamowite. Z mężem staralismy sie prawie rok o malenstwo i sie udalosmiling smiley

myszka12151919 (offline)

18-01-2012 10:17:53

Puck
Witam Brzuszki!!!
Milego dnia zycze!!!

HOGATKA Nie martw sie wizyta na zapas,napewno bedzie wszystko ok.Ja takze chcialabym juz miec za soba prenatalne,lecz musze wytrzymac do wtorku,jedno szczescie ze mam na 7.30 hihi

KASIENKA20o Witamy wsrod ciezarowek :-)

Powiem wam dziewczynki ze brzuszek mi juz ladnie wybil i teraz mam taka mala pileczke,no w koncu jeszcze niecaly tydzien i zaczynam czwarty miesiac :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 10:19 przez myszka12151919.

alex0822 (offline)

18-01-2012 11:46:03

Zabrze/UK
witajcie dziewczyny

ja tez nie moge sie doczekac USG mam dopiero 24.01 bo lece w piatek do Polski zeby isc do gina,tez sie obawiam tym bardziej ze mam prawdopodobienstwo miec konflikt serologiczny gdyz ja mam Rh- a moj Rh + i obawiam sie o to ale zobacze co mi powie lekarka.
zaraz wybieram sie na wizyte do poloznej.

milego dnia

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 12:18 przez alex0822.

myszka12151919 (offline)

18-01-2012 13:14:43

Puck

JolciaKKK (offline)

18-01-2012 13:45:15

Grójec
Cytuj
kasienka20o
Czesc,
ja jestem w 10 tygodniusmiling smiley dzisiaj ide do ginekologa załozyc karte ciazy. Juz widzialam moja fasolke i sluchalam serduszka- uczucie niesamowite. Z mężem staralismy sie prawie rok o malenstwo i sie udalosmiling smiley

Gratuluję nowym rodzicom. A na kiedy termin?

lezka - super gromadka, buzie uśmiechnięte super smiling smiley

A ja już po usg genetycznym. Wszystko wyszło dobrze. maluszek rozwija się zdowo. Posłuchałam serduszka widziałam przepływ krwi i doktor pokazał mi wszystkie ważne narzady mózg, serce przedsionki nóżki raczki zmierzyła przeziernosć karkową kość nosową i wiele innych istostnych w rozwoju narządów. Wszytko jest dobrze, ale dla pewności zrobiłam też test PAPA (on w połaczeniu z usg genetycznym daje 95% pewności właściwego rozwojudzidzi). Wyniki prawdopodobnie w piatek, ale gin powiedział że nie ma powodów do obaw.

W galerii załączyłam zdjęcia z tego usg.

Pozdrawiam dziewczynki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 13:53 przez JolciaKKK.

aska24 (offline)

18-01-2012 14:11:43

Rawa Mazowiecka
hej mamusiesmiling smileycieszę się,że u Was dobrzesmiling smileyja czuję się raz lepiej raz gorzej,niestety częściej gorzej,poprzednie ciążę znosiłam lepiej,najgorsze są te nerwy,nudności i zaparcia.W szpitalu zrobili mi wszystkie badania z możliwych...wszystkie wyniki dobre,nawet anemii się pozbyłam smiling smileyZa tydzień kolejna wizyta ,to będzie już 10/11 tydzień,ale ten czas leci...tylko,że cały czas się martwie czy będzie wszystko dobrze...mówią,że jak są dolegliwości to z ciążą też wszystko dobrze i mam nadzieję ,że tak będziesmiling smiley
pozdrowienia Aśkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alex0822 (offline)

18-01-2012 15:08:00

Zabrze/UK
JolciaKKK super zdjeciawinking smiley juz nie moge sie doczekac az zobacze swoje dzidzi ja wlasnie wrocilam od poloznej ale sie wysiedzialam tam;/znow musze isc na dniach do szpitala zrobic badania krwi bo ona nie mogla mi pobrac (mam bardzo cienkie zyly) i na skan mnie umowi tu w Uk ok 25 stycznia.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.