Stycznióweczki 2009

Wysłane przez Kasiek73 

oskardmowski (offline)

03-03-2010 20:49:26

gabif Wogóle to widzę że Polcia niewiele młodsza od Oskarka jestsmiling smiley jak miło hehegrinning smiley Fajnie że się maleńka wybawiłasmiling smiley oj mój Oskarek tak samo ciągle "kaszle" hehehe i ma nawet swoją ulubioną reklamę w tv jakiegoś syropu na kaszel jak tam tak kaszlą;P wtedy to dopiero się zaciesza ;P a poza tym to uwielbia jeszcze udawać odgłos niedźwiedzia i wilka :O grinning smiley mamy taką ksiązeczke o zwierzatkach z odgłosami zwierząt i ja wprost uwielbia i ciagle uczy sie nasladowac nowe odglosysmiling smiley najśmieszniej jest zawsze kiedy dochodzimy do wiewióreksmiling smiley na obrazku są wiewiórki i jest napisane obok nich "skrriit skrrit skrrit" i ja mu tak robie do ucha po cichu a on sie odwraca i zaczyna mnie gryzc w nos hahaha grinning smiley i to tylko przy tym dzwieku wiewiórek;P


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabif (offline)

04-03-2010 10:58:35

hehehe te ksiazeczki sa dobre smiling smiley my mamy taki komplecik ,,dzwieki farmy,, krowki itp... mala tez zaciesza smiling smiley
grinning smiley
NIEMAM COS WENY POSTARAM SIE napisac cos pozniej mega zmeczona jestem po tej nocce :9(


oskardmowski (offline)

05-03-2010 14:44:45

no to odpoczywaj kochana odpoczywaj smiling smiley polecam mój dzisiejszy wpis na blogu jeśli mała się skarży na ząbeczki winking smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2010 20:37:28

Warszawa
Zapraszam do wzięcia udziału w nowej zabawie - oceniamy najlepsze książki dziecięce

Więcej o Skali eBobasa można poczytać na eBobasowym blogu winking smiley


oskardmowski (offline)

08-03-2010 17:04:16

Halo stycznióweczki ! czy nas jest tak mało czy jesteście takie nieśmiałe czyyyy COOO ????? grinning smiley POKAŻCIE SIĘ !!! smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gabif (offline)

15-03-2010 17:46:43

hej styczniowki!!
cisza na tym forum........hm....

U nas jakos leci Polunia dzisaj zaliczyla ze mna basen normalnie maly plywak z niej!!!! uwielbia wode za tydzien powtorka!!! smiling smiley
Mamy 9 zabek 4 gorna lewa jej wyszla nawet niewiem kiedy smiling smiley, troszke sie meczyla ale jakos poszlo!!!!
A wy co myslicie o basenie?????? ,Mowie wam super sprawa POLECAM!!!


ja_iwka (offline)

24-03-2010 13:48:51

Hej dziewczyny! Dołączamy do stycznióweczek, moja córka Hania urodziła się 24. stycznia 2009


Kasiek73 (offline)

06-10-2010 20:44:25

Sława
Hej.
Aż mi wstyd że tak długo tu nie zaglądałam. Ale widzę że nie tylko ja "zapomniałam" o forum...
Dziewczyny chyba wiem czemu to nasze forum tak wolno idzie... Po prostu dzieciaki są tak absorbujące że człowiek nie ma czasu na nic.A wieczorem trzeba troszkę czasu poświęcić sobie.
U nas same nowości. Toni ma już wszystkie ząbki. Biega jak "perszing". Króluje na ślizgawce. I coraz częściej zauważa inne dzieci. Mówi dużo i na każdy temat....tylko że po swojemu. Troszkę nad tym boleję. Ale każdy mnie pociesza że chłopcy zaczynają później mówić po naszemu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ja_iwka (offline)

07-10-2010 09:49:59

Oj, oj, ja tu od marca nie byłam płacz aż wstyd .. no ale racja, że to chyba przez brak czasu. Teraz jak już trochę mamy rytmu wypracowanego będę mogła może częściej zaglądać na forum.

Kasiek73 czy Twój synek ma też już piątki? Bo Hani na razie powychodziły właśnie wszystkie oprócz piątek. Kiedy ich się spodziewać?

Pozdrawiam :joliecouette:



Kasiek73 (offline)

21-10-2010 22:10:37

Sława
Hej.
Ostatnio sprawdzałam i rzeczywiście nie ma piątek. Z tego co się orientuję to tak koło 30 miesiąca życia. Ale Antek mi się za mocno ślini,a tak to już wszystkie ma.
Muszę Młodego odzwyczaić od pampersów. Dziewczyny jak to zrobić?? Na razie Toni nocnik omija szerokim kołem. Nie powiem- siada na nim,ale w ubranku. Bez- nie chce.Ostatnio z Munżem posadziliśmy Tonia normalnie na nocniku..... "Włączył syrenę" i szybko wstał.A potem wyniósł nocnik do swojego pokoju i schował pod łóżeczko.
Poradźcie jak to zrobić ,żeby ominąć histerię.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.