Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

Toska83 (offline)

18-12-2012 07:23:48

Swarzędz
To i ja się tu wypowiem. Jestem za całkowitym przeniesieniem na forum prywatne,nie chcę znowu się pilnować co mogę napisać a czego nie. Wolę pełną swobodę. A dwóch też nie dam rady ogarnąć. Jeśli jednak zadecydujecie inaczej,to zrozumiem,ale się pożegnam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

renataa25 (offline)

18-12-2012 08:39:52

Ostrołęka
Ja również jak pisałam, mimo wcześniejszych obiakcji jestem za tym prywatnym forum. Co do przyłączenia nowych dziewczyn to mam troszke mieszanie uczucia, ale nie upieram się mogą się przyłączyć!!!
SIMKA- nie wierzę że taka szorstka jesteśsmiling smiley
Frogi, Honka- fajnie ze napisąłyście bo myślałam, ze może się na nas obraziłyściesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

18-12-2012 09:01:36

Wrocław i okolice
MANIA- witaj serdecznie smiling smiley to mieszkamy stosunkowo niedawno, ja mam ok. 60 km do Lubina smiling smiley i tam też mam rodzinkę a do Legnicy to już blisko grinning smiley Myslę, że jeśli karmisz piersią to nie masz powodu do zmartwień, bo dziecko je tyle ile potrzebuje smiling smiley co do wagi to może taka jej natura, zacznie biegać to zgubi smiling smiley i raczej nie powinno się dziecka odchudzać. Skoro dostaje tylko wartościowe posiłki to krzywda jej się nie stanie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marti84 (offline)

18-12-2012 09:07:27

Cześć smiling smiley!

Przepraszam, że tak do Was piszę, ale Czerwcówki się już gdzieś przeniosły. Jestem mamą prawie 6 miesięcznej Wiktorii i jakiś czas temu dołączyłam do Czerwcówek ale później miałam troszkę przerwy z powodu małego kryzysu i jak już wróciłam to dziewczyn nie ma sad smiley! I teraz strasznie mi brakuje możliwości rozmowy z Osobami które mają Dzieciaczki w podobnym wieku. Ale widzę, że u Was też się już spóźniłam bo Wy też macie zamiar uciekać. Rozumiem to bo w sumie już długo się znacie i nie macie ochoty żeby ktoś obcy czytał o Waszych intymnych sprawach. Przeglądałam tak od czasu Wasze forum i macie tu wspaniałą atmosferę i widać, że już sie troszkę zaprzyjaźniłyście smiling smiley!
Już nie marudzę powiem tylko że wszytskie macie cudowne Dzieciaczki i jesteście strasznie sympatyczne smiling smiley!

Pozdrawiam Marta

pola103 (offline)

18-12-2012 09:08:57

honka zaproszenia nie dostałam ,bo ja mało pisze .myslałam że mieszkasz niedaleko mnie ,ale u mnie sa Święte .ja mam do skierniewic 10 km .domek masz fajny .nam z mezem podobały sie drewniane ,ale mielismy duzo pustaka (a to zawsze taniej ,bo nie trzeba kupować)i mamu murowany .Bywasz w skierniewicach?

simka to jakie kryteria trzeba mieć ,byś kogoś zaprosiła do forum???????????????/

Ja was czytałam i co ??? Zrobiłam komuś jaką krzywde tym ,że czytam ??????????????????


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

manieczka_cmok (offline)

18-12-2012 10:16:21

Legnica
DZień dobry smiling smiley

Toska, Renata nie wiem czy dobrze odbieram więc pytam... czy nasza czyli nowych mam obecność tutaj też wam przeszkadza ? CZy chodzi wam o prywatne forum ? Ja szanuje i rozumiem to że nie chcecie nowych u siebie na prywatnym , ale tu chciałabym pisać , nigdy nie przeszkadzało wam dołączenie nowych mam więc mam mieszane uczucia i nie chce czuć się jak intruz...

Nena a widzisz świat mały smiling smiley skąd dokładnie jesteś bo moj M. TEż z okolic wrocławia a dokładnie to z urazu a rodzinę na w Pegowie. Blisko gdzieś CIebie czy nie te okolice ?

Martusia 88 myślę że jeżeli ,,stare "(wybaczcie - to taka przenośnia tylko tongue sticking out smiley) majowki nie będą miały nic przeciwko , to możemy spróbować stworzyć tu na ich wzór nowe znajomości smiling smiley nie będzie łatwo bo wysoko wisi poprzeczka , ale jak pisałas: do odważnych świat należy smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Widzisz ją też mam problem z karmieniem MAłej ale zupełnie na odwrót... moja by tylko jadła i jadła...sad smiley jest co nosić a nosić się lubi dama winking smiley


22nika27 (offline)

18-12-2012 10:29:50

To może ja się wypowiem jako najstarsza stażem (zaraz po WerCisza, która założyła wątek) majówka. Nie podoba mi się to, że dziewczyny podczytujące nagle się ujawniły i chcą dołączyć bo zamykamy tutaj wątek. Jesteśmy na tym forum ponad rok, mogłyście dołączyć wcześniej a nie czytać nasze życiowe problemy nie tylko dotyczące maluszków, wiem że forum to forum ale jak ktoś szuka odpowiedzi na pytanie np. jak zbić gorączkę u maluszka to znajduje odpowiedź i nie odwiedza więcej forum, a Wy czytałyście co u nas i nagle jak chcemy w większości się przenieść to "olśnienia" nastąpiły. Wiem, że to wredne ale to moje zdanie a ja od 2 kreseczek się tutaj udzielam.
Werci wieczorem pewnie poda wyniki ankiety, zobaczymy jaka będzie decyzja ale ja jestem za nowym forum bez "podczytujących"
Aha i wątpię, aby podczytujące nagle zaczęły się udzielać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 10:33 przez 22nika27.

Marti84 (offline)

18-12-2012 10:38:01

Ja chciałabym się wypowiedzieć w swojej obronie. Ja Was wcześniej nie podczytywałam, jak znalazłam to forum to od razu zapisałam się do Czerwcówek bo moja Wiktoria urodziła się w czerwcu, jak tylko miałam czas to starałam się udzielać. Ostatnio niestety z powodów problemów osobistych nie miałam wogóle czasu żeby nawet czytać co u Dziewczyn słychać a co dopiero napisać. Wczoraj wróciłam ale niestety Czerwcówek już nie ma więc pomyśłałam, że może Wy mnie przyjmiecie. Nie czytałam wszystkich Waszych wpisów tylko tak kilka żeby się zorientować czy ktoś może osttanio dołączył i jak przyjmujecie nowe Osoby. Ja Was rozumiem, że się przenosicie i ja się nie narzucam smiling smiley!

Mona78 (offline)

18-12-2012 11:03:41

Gdańsk
Informacja dla majówek które jeszcze nie są na nowym forum (no i dla tych co się raptem ujawniły) Test pokazał 2 kreskismiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.