Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

simka (offline)

16-12-2012 11:01:54

Szamotuły
Dziewczyny poodpisuję Wam wieczorem, bo nie mam siły. Na razie pożalić się musze. Pola w nocy nie śpi!
Położyłam ją po 18 a o 23.30 już nie spała. Szalała do 2. Znowu obudziła sie przed 5 i do 7 znów nie spała sad smiley Ja nie wiem, ale ona w środku nocy chce sie bawic


[link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

16-12-2012 11:11:04

Swarzędz
Cześć! A u nas dzisiaj jakoś tak szaro i ponuro,spacerek chyba odpada. Ogarne sobie Bartka pokoik. Od rana juz musiałam odkurzacz brac,bo K. wlazł w traperach do pokoju :/

Simka poprzestawiała sobie konkretnie. Mojej kuzynki syn jak jej zaczął takie cyrki urządzac,to się zawzieła i jednego dnia w domu nie zrobiła absolutnie nic,ale smroda przetrzymała bez drzemki i jak padł o 20 to wstał o 8 rano i potem ponoc juz tak mu zostało smiling smiley Oby Poli minęło. Ja póki co (odpukać!) nie mam problemu,Lila co prawda zasypia dopiero o 22,ale śpi do tej 7.

Renata również współczuję,oby to sie unormowało.

Werci cuuuduny kolaż,dziekujemy smiling smiley

Warzywa póki co mam jeszcze ze swojej działki,np.dynie,marchewke i seler,resztę kupuje na bazarze. U nas we wtorki,piątki i soboty jest targ i przyjeżdżają gospodynie z okolicznych wsi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marta1105 (offline)

16-12-2012 11:34:15

Toruń / Dublin
WERCI dziekujemy za wspanialy kolaz !!! smiling smiley jestes wielka smiling smiley

buziaki i pozdrowienia niedzielne dla wszystkich Mamusiek smiling smiley

ja dzisiaj mam wolne wiec planuje duzo sie bawic i przytulac z Olusiem zeby nadrobic ostatnie dni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

16-12-2012 12:14:34

Poświętne
Nika dzięki za instrukcje! A warzywka spróbuj poszukać na bazarku. Tak jak Tosia pisze, często są to warzywka zdrowe bo przyjeżdżają ludzie z okolicznych miejscowości i przywożą swoje.

Frogi jeszcze raz podaję Ci linka do strony mojego M, bo tam wkleiłam jedną z otwartych stron a to jest główna. Myślałam, że jeszcze uda mi się zmienić we wczorajszym poście, ale już nie mam takiej możliwości:
[link widoczny po zalogowaniu]

Simka wydaje mi się że 18ta to jeszcze za wczesna godzina by maluszek szedł już spać na całą noc. Ja też jak położe Helenę około 18ej to około 22ej się obudzi wyspana. Staram się ją kłaść zawsze około 19, 19.30 i wtedy śpi już dobrze.


Nena pięknie ma na drugie Twoja córeczka!

A ja się pochwalę, że dzisiaj jemy sobie z moim M i Tymusiem śniadanko, Hela siedzi w krzesełku. Nagle patrzymy a ona bawi się swoimi stopami!!!! W pierwszym momencie nie zajarzyłam, mówię : fajne masz stópki Helenka? i nagle: "MATKO! ONA BAWI SIE STOPAMI!!!" Już zapisałam tą datę w pamiętniku, żartowniś

Renata paczka jak wysłana w piątek to dotrze w poniedziałek lub we wtorek.

A ja ostatnio jestem zła na zakupy internetowe i jak nigdy nie było problemów, tak teraz zaczynam mieć dość! Już dwa tygodnie jak wysłałam paczkę z prezentami dla mojego chrześniaka do Anglii. Kupiłam przez allegro i poprosiłam by wysłał bezpośrednio na adres w Wielkiej Brytani. On twierdzi że paczka została nadana a kuzynka mówi, że jeszcze jej nie otrzymała.
Potem nieszczęsny czajnik. Kupiłam taki o jakim marzyłam od dawna. Odkładałam na niego moje zaskórniaki, w końcu przyszedł, radość a potem rozczarowanie, bo okazało się po kilku dniach, że czanik przecieka. Napisałam do gościa. Kazał odesłać czajnik i albo zwróci mi kasę albo przyśle nowy czajnik. Chciałam czajnik, ale póki co ani czajnika ani kasy. Nawet na maile nie odpowiada.
No i wczoraj kolejna przykra niespodzianka. Kupiłam zabawki dla dzieciaków z rodzinki i jednej nie było w paczce. Nosz kurka, myślałam że wypale dziurę w podłodze bo tak się zagotowałam z wściekłości. Teraz czekam na maila od gościa co z tym fantem. Pewnie będzie mi wpierał, że zmyślam bo jak nie otworzyłam paczki przy kurierze to nic udowodnić nie mogę. A ja nigdy paczek przy kurierach nie otwieram, bo im się wiecznie spieszy.

Martusia baw się baw z sunusiem! Miłego popołudnia!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 12:18 przez Honka.

renataa25 (offline)

16-12-2012 12:17:14

Ostrołęka
SIMKA I GOCHA - to faktycznie kruszynki te wasze dziewczyny, mój to pewnie już z 9 kilo ma na liczniku!!! Nosi 74, ale już kupuje 80, bo te na 74 to takie akurat!!
U nas wczoraj i w nocy to tyle śniegu nasypała, że ho ho, do kolan i jest sliczniesmiling smiley tylko co z tego jak odwilż zapowiadająsad smiley
JULZAB- witamy w naszym groniesmiling smiley Urocze szczęściesmiling smiley
NIKA- mój tez uwielbi ana golasa, śmieje się od ucha do ucha i szaleje na łóżku, ja tez zawsze mu tak daje poleżeć przed kąpielasmiling smiley
WERCI- pochwal męża ZUCH CHŁOPAK!!!
GUZIK- JA też chcę na kiermasz, ja w malej wiosce mieszkam ( jak bym to mój M usłyszął to by mi dał za ta wioske, bo ja tu za nim się przeprowadziłam) i nie ma takich kiermaszysad smiley

TOŚKA- dwa miesiace nad morze to super, ja też chcęsmiling smiley)) Macie jakies sprawdzone miejsce!!!
Bede odpisywała po kawałkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Toska83 (offline)

16-12-2012 12:23:05

Swarzędz
Honka ja tylko raz się nacięłam na zakupach internetowych. Laska sprzedawała kosmetyki jako nowe,a one nie dośc,że były używane,to jeszcze niektóre przeterminowane o rok. I cięzko z nią miałam,dopiero jak policją postraszyłam,to raczyła oddać kasę.

Renatko Świnoujście to rodzinna miejscowość mojego K. i on ma tam mieszkanie,które przez cały rok stoi puste odkąd się tu przeniósł,a teraz latem je wykorzystamysmiling smiley

Nie da się sprzątac jak Lila śpi,byle puknięcie ksiązką czy czyms i się kręci diabełek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

16-12-2012 12:38:20

Poświętne
Tosia widzisz na fejsie kolaż Wierci, który przed chwilą udostępniłam? Bo ja chyba coś zchrzaniłam! Wyświetlił się mo wpis ale kolażu nie widzę i co oni wszyscy sobie pomyślą, że coś tu tworzę i ściemniam! Ratunku!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julzab (offline)

16-12-2012 13:40:40

Skierniewice
Dziękuję dziewczyny za komplementy dla Mateuszka smiling smiley Jesteście super, na serio smiling smiley
22nika27 nie zniknę raczej tak szybko smiling smiley) nie ppzbędzie się już teraz mnie, hehe, bo trzeba przyznać, żę pisanie i czytanie jest dość uzależniające winking smiley
Nena podziwiam Cię za tą naukę, nie wiem kiedy masz na nią siłęi czas...Ja ledwo wyrabiam z obrobieniem domu i Mateusza. Czasem z piżamy wychodzę koło południa. Wy też tak macie, czy tylko ja jestem tak mało zorganizowana? smiling smiley
Paja - u mnie podobie jak u Ciebie na święta jeszcze nic nie gotowe. Niby gotować nie muszę,bo całe święta w rozjazdach, ale chociażw domu przydałoby się ogranąc. A ja ani okien umytych, ani nic. Dziś z racji tego, ze mąż w domu to on ogarnia małego, a ja zajęłąm się czyszczeniem szafek w kuchni, bo taki burdel, że szok. W życiu nie miałamtakiego syfu w domu, ale jakoś nie mogę się z tym wszystkim ogarnąć...
Mona to w takim razie trzymam kciuki, żeby okres nie pojawił się co najmniej przez 9 miesięcy..Fajnie móc o ciązy powiedzieć w święta, super prezent smiling smiley Mnie niestety męczy miesiączka, niby karmie piersią, ale już się pojawiła jędza...Nie powiem było całkiem przyjemnie bez niej...
Werci Ty to masz smykałkę do tych wszytskich zabawek. Kurde człowiek chciałby wszystko kupić...Nie wiem,czy też tak macie, ale w ciązy szalałam z cuiuszkami, a teraz "pierdolec" mnie wziął na zabawki. Już nie mam gdzie tego wszystkiego tzrymać, Mateusz połową się nie bawei, a ja i tak wszstkie grosiki wydaje na niego...Sobie w sumie nic nie kupuje, bo jakoś mi szkoda, za to wypad na miasto zazwyczaj się kończy jakimś "fantem" dla Małego...Chyba muszę przystopować, bo zrobi się z niego "wszystkochcący", rozpieszczony jednynak...
Honka zdjęcie nie robione przez profesjonaliste, tylko przez naszego znajomego. Ma trochę lepszy aparat i rzeczywiście smykałkę do robienia fotek. Od razu widać różnicę w porównaniu z tymi, które sama robię. To jest jedno z moich ulubionych zdjęć Małego smiling smileyMam jeszcze pytanko do Ciebie, bo z tego co czytałam to od niedawna podajesz te "zdrowsze" kaszki Holle i Nominal. Czy Twoje pociechy jedzą je bez problemów? Bo mój Mały w ogóle nie chcę tknąć tych słodkich z Bobovity (w sumie w cale mu się nie dziwiwie) i tak pomyśłałam, że może je ze zmakiem zje?? No i gartulacje dla Helenki z powoduy tych stópek smiling smiley
Renata jak czytam o Twoim MIchałku i jego spanbiu to jakbym czytała o swoim Matim. Ja nie wiem,co ja źle robię, że on tak kiespko śpi. Jak ma 3 podbudki w nocy to jestem przeszczęśliwa, bo zazwyczaj budzi się co godzinę !!! Trochę pośsie cycka i zasypia, bo bez niego jest ryk. Nie wiem czy on aż tak głodny jest? W ciągu dnia 20-30 min spania i tyle. Nie wiem skąd te dzieciaki biorą siłę, żeby p[otem cały dzień rozrabiać, jak my dorośli ledwoi na oczy patrzymy smiling smiley Fajnie, że mały zaczął się przerwacać. Mój jeszzce niestety jest leniuszkiem. Ale na razie nie panikuję, wiem, że i na niego przyjdzie czas, a wtedy zatęsknie za tym, jak spokojnie leżał smiling smiley
Simka łączę się w bólu z tym spaniem w nocy...Miejmu nadzieję, że nasze dzieci kiedyś się nad nami zlitują...

Uff ale się rozpisałam...Koniec relaksu, waracam do tych moich nieszczęsnych porządków smiling smiley
A i podpowiedzcie mi proszę jak ustawićsobie taki fajny podspisik z wiekiem dziecka jak Wy macie?Bo ja jestem lewa w tych wszystkich komputerowych rzeczach...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 13:43 przez julzab.

renataa25 (offline)

16-12-2012 14:25:12

Ostrołęka
FROGI- my też dzisiaj od rana z mężem na szmacie jeżdzimy a mamy 44 m. Mały nam pomaga jak sie dasmiling smiley
Ubraliśmy choinke, ale wcale nie zrobiła wrażenia na małymsad smiley
WERCI- kolaż jest super, ale jakoś tak mało tych naszych dzieciaczków??
HONKA- JA CHCE TAKI domek, a Twoj mąż to jeden by tak wolontariacko nie zbudowałsmiling smiley dla Michasiasmiling smiley Kurcze szkoda tych paczek, ja zawsze zamawiałam i nie miałam takich problemów, może to teraz taki szał przed świętami. Oby się wszystko wyjaśniło!!
Uciekam bo mąż wrzeszczy że ciągle siedze na neciesmiling smiley)papapa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

16-12-2012 14:40:09

Tychy
Cześc Laseczki

Póżniej Was nadrobię, wpadłam się zameldować i zaraz uciekam, bo jedziemy na zakupy prezentowe.
Tośka dobrze oamiętasz, że mialam mieć imprezę wczoraj, ale koniec końcem moich gości przetrzewiły choroby i szalona impreza przeniesiona na styczeń, a wczoraj tylko spotkanko w małym gronie było.
Dziś ok. 11.00 poszliśmy na rynek, bo jest kiermasz świąteczny, a piękne słońce świeciło. Zjedliśmy z męzem lunch, a pani w restauracji pochwaliła Borysa, że taki grzeczny, hihihihi, nie widziało go czasami w kacji winking smiley.

No i wrezcie siedzi w tych wszystkich restauracyjnych krzesłach, tak jest wygodniej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.