Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

asiunia19852704 (offline)

12-04-2012 16:18:40

Ustroń
Witam kochane majówki dawno mnie u was nie było ale dopiero dzis wyszłam ze szpitala jeszcze 2w1 ale jak długo tak jeszcze bedzie to nie wiem bo odszedł mi już czop śluzowy i mam 1,5 cm rozwarcia . Moja córeczka waży 2843g ale niestety w czasie usg wykryto u niej ślady płynu w worku osierdziowym , czego nie było wcześniej ale lekaże powiedzieli że mam sie na zapas nie martwić bo do porodu może on zniknąć oby . Wypuścili mnie bo poród może zaczac sie w każdej chwili i nie ma powodu żebym sie meczyła w szpitalu bo może to być nawet za 3 tygodnie a może już dziś jak sie smiali


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 16:25 przez asiunia19852704.

cassia91 (offline)

12-04-2012 16:29:46

krysiaczek ja kupiłam to pieruńskie termoopakowanie z canpolu dokładnie takie [link widoczny po zalogowaniu] i też jest napisane że do wszystkich typów butelek a tu doopa wyszła z ich obietnic ;/

Nika w sumie mnie zastanowiłaś bo sama wiem że sie nie obcina i zakłada niedrapki które spakowałam dla małej a jednak ten komplet tez tam walnęłam jednak go wyciągnę ... ktoś kiedyś pisał o kiślu zamiast mózgu że się podobno robi w ciążytongue sticking out smiley

asiunia trzymam za was kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło !

asiunia19852704 (offline)

12-04-2012 16:30:46

Ustroń
Guzik ty jedz do szpitala i niech sprawdzą dlaczego twoja dzidzia mało sie rusza bo u mnie też tak był powiedzieli ze dobrze ze przyjechałam bo mała ilość ruchów dziecka zawsze musi zostać skontrolowana


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Frogi (offline)

12-04-2012 18:18:45

Byłam dzis u mnie kolezanka i wyciagnęła mnie na herbatke do siebie, takze niedawno wróciłam i właśnie was czytam smiling smiley
u nas tak samo zakaz obcinania maluszkom paznokci w szpitalu.
krysiaczku ja praktycznie wszystko co ty napisałas spakowałam plus jak juz dziewczyny pisały tamtum rose 2 saszetki.
paja swietuje razem z Toba!zjadłam juz z 3 batony i kawałek ciasta u kolezanki smiling smiley

polecam taz podcierac sie chusteczkami nawilzanymi, bo kolezanka mi powiedziała ze tam nas wszystko bedzie bolało a one sa duzo delikatniejsze.

Frogi (offline)

12-04-2012 18:23:07

guzik spróbuj zjesc cos słodkiego i pocwicz to oddychanie co kiedys nika pisała-mi pomaga!!
asiuniawitamy cie!!a powiedz jak wyglada ten czop??i jak to rozpoznałas??

Honka (offline)

12-04-2012 18:38:37

Poświętne
Guzik i dziewczyny, w moim brzuszku jest to samo co w brzuszku u Guziczka. Nie martwiłam się tym bardzo dopóki Was nie poczytałam. Godzinami mała się nie rusza, ale raz na jakiś czas się ruszy. Nie wiem czy to tak musi być? Dziś rano jak się wierciła to naliczyłam kilkanaście tych ruchów ale od tamtej pory aż do teraz raczej cichutka jest. Guzik a u ciebie wciąż bez zmian?

Co do zielonego stroju dla męża, to mnie chyba wrobili w tym szpitalu, bo wysłali mnie do apteki a tam za coś takiego zapłaciłam 35zł! A Wy mi tu piszecie że 5 zeta to w maszynie kosztuje! (?)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

12-04-2012 18:40:46

Szamotuły
Cały post mi się skasował sad smiley Więc od początku

Cassia Moje bebetto magnum przyszło dzisiaj. Kolor jest bardziej stonowany niż na zdjęciu, dla mnie to lepiej. Ale fotek nie zrobiłam, bo przyszło do teściowej (u nas nikogo w domu nie było, a i tak kurier mógłby tu nie trafić) i tam sprawdzaliśmy, a do domu zabraliśmy znów w częściach. Może jutro pokażę Wam samą gondolę.
Fotelik też przyszedł, więc muszę zamówić adaptery.
A ja tak jak Ty parówki, to robię mortadelę, kroję w grubsze plastry i jak schabowy panierkę smiling smiley

Werci Mój M. uwielbia centra handlowe, ale w czasie wyprzedaży. Nosi mały rozmiar, a te zazwyczaj zostają, więc ubiera się za grosze. I jak wchodzimy do sklepu to każdy w swoja stronę, a spotykamy się w przebieralni smiling smiley I nawet szpera w damskich ciuchach jak mi rozmiar nie odpowiada smiling smiley A na początku ciąży to zaskoczył mnie w Auchan, bo szukałam stanika i mi się nie chciało ich przeglądać, bo za dużo do wyboru, to siedział w tej bieliźnie i szukał, a znalazł odpowiedni rozmiar i kupiłam to co wybrał. Ale zawsze musi tez odwiedzić empik, bo uwielbia gry, a książką przygodową lub fantasy też nie pogardzi. Tylko spożywkę z nim kupowac to katorga, więc wolę to robić sama
A metek nie obcinam, ciuszki mam po innych dzieciach i jak je nie drażniły, to może moje tez nie. A jak nie ma rozmiaru to się wściekam, bo musze porównywać

Kryssiaczek Niespodzianka super, szkoda, że u nas się jeszcze baby shower nie przyjął. Ale u nas kraj zbyt zabobonny i biedny

Gocha, Mona, Paja To u mnie na odwrót. Teściowie czasem nam na coś pożyczają, a później nie chcą zwrotu. Aż mi nie raz głupio, bo tylko teść pracuje, a nie raz jakieś grubsze pieniądze to są, a nie drobne za zakupy. A jak teściowej mam coś kupić to oddaje co do grosza i nie chce słyszeć odmowy. Za to z moją mamą muszę się zawsze rozliczyć, ale nie wymaga od nas żeby jej coś kupować. Jak mieszkaliśmy z nią to musieliśmy płacić za siebie, ale to normalne. Moi chyba po prostu rozumieją, że każdy ma swoje życie, swoje wydatki.

Paja skoro świeto to zaraz wciagnę cos czekoladowego tongue sticking out smiley

A ja jeszcze nic nie spakowałam, ale mam to w planach do końca kwietnia. Z waszych rad skorzystam smiling smiley

Ja chyba jakimś ewenementem jestem, bo cala ta moja ciąża taka lekka. Śpię jak dziecko, na siku wstaję dopiero rano, albo raz w nocy, nic mi nie przeszkadza. No może czasem kot, jak się uwali na poduszce smiling smiley A jak się przebudzę, to zaraz zasypiam. Oby tak dalej (odpukać by nie było inaczej smiling smiley)

Dzisaj późno byłam w domku, bo rano badania i na uczelnię. W pociągu myślałam, że padnę. Pierwszy raz tak mialam po badaniu krwi. Ludzi pełno, na szczęście miałam miejsce siedzące, ale modlilam się żeby już był Poznań i otworzyli drzwi, bo bylo tak duszno, że nie mialam czym oddychać. Na pierwszym wykładzie udiadłam z tylu i lekko się zdrzemłam tongue sticking out smiley (tak półświadomie) i mi przeszło smiling smiley
Znowu bylam w lumpku, ale kupilam tylko kilka rzeczy dla małej, już na 9-12 mc.


[link widoczny po zalogowaniu]

masiajdp (offline)

12-04-2012 19:35:15

Turawa
Witam smiling smiley
Mam do odsprzedania śliczną wyprawkę po moim Kwietniowym dzieciątku, gdybyście były zainteresowane to zapraszam: [link widoczny po zalogowaniu]


Pozdrawiam serdecznie smiling smiley


09-kwietnia-2011 o 13:05 na świat przyszedł mój Kubuś po narodzeniu ważył 3300g i miał całe 55cm długości smiling smiley Kochamy Cię bardzo Skarbie




[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

12-04-2012 19:44:05

Tychy
Honka , Paja i pozostałe majóweczki Synek się od czasu do czasu przeciągnie, wypnie pupkę albo ma czkawkę. Nie jest tak, że nie czuję go przez kilka godzin.Poczekam jeszcze do jutra, bo on zazwyczaj w piątek i sobotę wieczorem jakiegoś wariactwa dostaje, hihihi taki imprezowicz. Wizytę mam w poniedziałek, no ale jeśli będzie mało ruchliwy to na to KTG zawsze mogę do szpitala podskoczyć, chyba zrobią bez problemu nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

kryssiaczek (offline)

12-04-2012 20:05:54

Bydgoszcz
no to dobrze Guziczku. Martusia kiedyś pisała, że po 30 TC bez problemu robią KTG także trzeba z tego przywileju korzystać smiling smiley a jakby co to zadzwoń na oddział. Mój szkrab też w PN i WT kiepsko się ruszał ale pod koniec tygodnia zaczyna częściej się wypinać. Ale w Pon.prawie cały dzień spał.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.