KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

Izabela84 (offline)

04-02-2013 00:54:49

Niszczewice
Matko...

Yoasiu, przegięłaś.. Wiesz, ja miałam nadzieję że Twój pierwszy post, ten "pożegnalny" był wynikiem złego dnia, braku humoru - wierzę w ludzi i strasznie nie lubię ich oceniać tak ad hoc. Ale to, co teraz napisałaś - ja rozumiem wszystko. Że można być ładną, mieszkać w dużym mieście, mieć dużo pieniędzy, ale do cholery, trzeba zachować chociaż resztki kultury, jesteś przecież istotą rozumną, cżłowiekiem, a więc powinnaś znać pewne zasady, zwłaszcza te obowiązujące w kontaktach międzyludzkich. Jak możesz pisać dziewczynom takie rzeczy, niestety ale od razu widać, że próbujesz leczyć swoje kompleksy. Widocznie Ty nie mogłaś znaleźć pracy inaczej niż dzięki swoim wdziękom i wkurzają Cię kobiety, które pracę zawdzięczają swojej elokwencji i intelektowi. Widocznie Twój mąż jest z Tobą dla dziecka i dla Twojej urody, skoro nie możesz zrozumieć, że ludzie bez względu na swój wygląd mogą założyć szczęśliwą rodzinę i kochać się do szaleństwa. Uważasz, że pozjadałaś wszystkie rozumy a fakt, że pochodzisz z Warszawy uprawnia Cię do obrażania innych i naśmiewania się z wiejskiego pochodzenia - pojęcie o ludziach ze wsi masz chyba z TVN - u albo innego "rzetelnego" źródła informacji, jak na współczesnego warszawiaka przystało - czyli żadne. Nie znasz nas (tak, nas, bo ja też mieszkam na wsi, maleńkiej wioseczce - i tym bardziej jestem dumna, bo tu jest właśnie prawdziwe życie) wydaje Ci się, że jak przeczytasz o nas kilka zdań to wszystko o nas wiesz i możesz nas wrzucić do jednego worka.
Ja chcę Ci powiedzieć, że wygląd nie ma w ogóle znaczenia i pisząc takie straszne rzeczy do Jusi powinnaś też napisać do mnie, bo ważę 20kg za dużo, noszę okulary (skandal tongue sticking out smiley) i mam rozstępy. Ale wiesz co? Mój mąż jest mną zachwycony, wiem że mu się podobam i przez to świetnie się czuję w swoim ciele, czego niestety o Tobie powiedzieć nie można. I za moim mężem też chętnie uganiałoby się stado dziewczyn, bo jest przystojny, pracowity i dba o rodzinę (to aż niemożliwe, bo jest wieśniakiem z urodzenia tongue sticking out smiley).
Daj już sobie spokój z pisaniem tutaj i obrażaniem wszystkich, zwłaszcza Despiny która jest w ciąży i Magdi, która jest tysiąc razy mądrzejsza życiowo od Ciebie.
Jak chcesz proszę bardzo, napisz mi że jestem gruba, zezowata, że jestem kurą domową i ganiam za trójką rozwydrzonych bachorów smiling smiley Ja i tak będę to miała gdzieś, mówiąc Twoim językiem: zleję to ciepłym moczem.. Pozdrawiam smiling smiley
Aha, chętnie skorzystam z Twojej rady i założę Koło Gospodyń Wiejskich razem z dziewczynami, kretynki powinny trzymać się razem smiling smiley W sumie - wolę być kretynką niż taką smutną, zgorzkniałą i samotną dziewczyną jak Ty...

Gusia - być może to zależy od uczelni. O stypendia chodzi o to, że odbywały się zebrania po zakończeniu terminu składania wniosków, na którym wszyscy starostowie ustalali od jakiej średniej będzie naukowe i od jakich progów będzie socjalne, a po weryfikacji wniosków studentów ze swojego roku wpisywało czy i ile dostaną, zgodnie z ustalonymi progami. Nie wiem czy Was też tak jest - to się okaże smiling smiley
Wiesz, ile osób tyle opinii, jedni uważają że dziecko nie musi raczkować, inni że powinno. Jak dla mnie jedno jest pewne - do niczego nie powinno się dziecka zmuszać, powinno samo zacząć siadać, chodzić czy raczkować.

Akszeinga - dużo zdrówka dla chłopców!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-04 01:03 przez Izabela84.

MAMA (offline)

04-02-2013 08:30:55

Warszawa
Bardzo proszę o zakończenie tematu koleżanki, która "sieje burzę". To niczemu nie służy. Posty zostały skasowane


szczurzyca (offline)

04-02-2013 09:42:40

Oslo
kurcze a mnie post ominął sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

04-02-2013 09:55:48

Oslo
no i mamy poniedzialek ostatnio czas okropnie szybko mi ucieka sad smiley moje szczescie konczy dzis 9 miesiecy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

04-02-2013 09:56:00

Sieradz
Izabela - już można było się starać o stypendia socjalne, ale progi ustalała uczelnia sama smiling smiley. Dokładnie, powinniśmy pozwolić dziecku rozwijać się we własnym tempie smiling smiley

Aż nie wiem co napisać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

EwkaB (offline)

04-02-2013 11:08:02

Jawidz
GusiuNesta wielkie gratulacje !!!

Dziewczyny dla Waszych maluszków najlepsze życzenia dla 10, 11 miesięczniaków smiling smiley urodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki

akszeinga (offline)

05-02-2013 12:54:00

Bydgoszcz
Ja tylko tak na chwilke bo wpadłam do domu sie przebrać i wziąść prysznic poniewaz wczoraj wylądowaliśmy z Nikusiem w szpitalu - opturacyjne zapalenie oskrzeli. Nie wiem jak nas długo potrzymają. Jak wyjdziemy to napisze więcej. Oby to było jak najszybciej bo spanie na podłodze nie jest najwygodniejsze.
Pozdrowienia dla wszystkich.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

05-02-2013 14:57:54

Cobh
akszeinga-szybkiego powrotu do domu i dużo zdrowia!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.