KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

Justysia84 (offline)

07-01-2013 15:53:40

Z tą wit. D to niemal daję sobie rękę uciąć, że braki wynikają z dwóch rzeczy:
- propagandy, jakie to niezdrowe jest mleko krowie (nasze babki i prababki na mleku wychowane mają mniejszą osteoporozę niż nastolatki) a przecież niewielkie ilości są właśnie w mleku i niektórych jego przetworach
- propagandy filtrów słonecznych, których mamy używać już cały rok, bo słońce też zabija, prawie jak mlekowinking smiley
I kasa się trzepiegrinning smiley Mleko modyfikowane przez 4 lata, filtry, sztuczna wit. Dgrinning smiley A firmy farmaceutyczne pieją z radości i zacierają rączki co jeszcze ludziom wcisnąć jako niezbędnegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

07-01-2013 15:58:40

Izabela - nie diagnozowałam jej, bo chciałam spróbować czy ten preparat pomoże... skoro w rodzinie ta choroba występuje i jest właśnie dziedziczona jakoś tak dość skomplikowanie to była szansa, że się uda jej póki co oszczędzić tego wszystkiego, bo i tak ma strasznie dużo stresówsad smiley Jeśli kiedyś się rzut powtórzy to może wtedy pójdziemy gdzieś sprawdzić, ale oby nie było takiej potrzeby...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

07-01-2013 20:24:55

Łódź
Kaffi przystojniak z Kubusiasmiling smiley Wszystkiego naj z okazji 8 miesięcy.


Ja w temacie Wit D, tranów itd. powiem jeszcze że moim daniem to należy indywidualnie podejść do tematu a nie na zasadzie bezmyślnego dawania (bo wszyscy dają a nawet lekarze bezmyślnie odpowiadają dawać, już kilka razy pytałam o to lekarza i z automatu mówił dawać a po chwili pytali się co Dawid je i jak mówiłam że mm to że trzeba obliczyć ile mleka wypija i że nie ma konieczności) albo nie dawania. Dzieci różnie są żywione(wiec różne składniki mają z jedzenia dostarczane) i różnie się rozwijają i mają różne potrzeby. Ja uważam że dla dzieci karmionych mm podawanie dodatkowych witamin może mieć negatywny skutek ale i tak w tym przypadku trzeba ocenić ile jest tego mleka wypijane.

Ja dziś mam doła sad smiley Koleżanka z pracy poroniła. Była już praktycznie w 11 tygodniu i w tym tygodniu miała powiedzieć w pracy że jest w ciąży i iśc na zwolnienie. Cały czas o niej myślę;(


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

07-01-2013 21:36:44

Niszczewice
Justysia - znając temat powiem Ci, że lepiej jest samemu szukać czegoś, co działa (co Tobie się udało znaleźć), bo dermatolodzy unikają postawienia diagnozy i wdrożenia leczenia, chyba że choruje się tak jak moja mama, u której wykwity są na stałe.
Z tą propagandą firm żywieniowych i farmaceutycznych uważam tak jak Ty, dodałabym jeszcze producentów cudów takich analizator płaczu, śmietnik na pieluchy czy podgrzewacz do chusteczek, które to produkty jawią się niezbędnymi, jakby bez nich nie można było dziecka wychować tongue sticking out smiley

Marrys - masz rację, fajnie jest mieć lekarza, który dokładnie obejrzy dziecko i stwierdzi ile i czy w ogóle witD podawać.
Współczuję koleżance, ja tego na szczęście nigdy nie przeżyłam, ale i tak wiem że nic gorszego kobiecie się przytrafić nie może sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

jusi1107 (offline)

07-01-2013 23:17:25

Cobh
hej mamusie

Sorki że nie pisałam ale nie miałam kiedy praca dziecko i książka smiling smiley wczorej skończyłam czytać

gusiunesta-książka zajeła mi tydzień wczorej skończyłam i osobiście polecam mi się bardzo podobała i czuję niedosyt mąż zamówił mi 2 część smiling smiley

kaffi-zdjęcia Kubusia super rośnie Wam przystojniak .Moja Nicol najpierw zaczęła stawać przy meblach i stawiać pierwsze kroczke a dopiero potem zaczęła raczkować dziwnie trochę ale tak było i na was przyjdzie czas smiling smiley

szczurzyca-zdrowia życzę

ssylowia-gratuluję wygranej oby tak dalej

wiolisia-ale Emilka zdolna


[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

07-01-2013 23:35:35

Sieradz
jusi - mi książka zajęła 2 dni, już przeczytałam tongue sticking out smiley
Jutro napiszę więcej, bo teraz padam już winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

07-01-2013 23:56:24

Izabela - no włąśnie ta kuzynka nam to mówiła, że u niej diagnostyka trwała lata i głównie opierała się na metodzie prób i błędów. A jak w końcu doszli, że jednak laska miała rację i to łuszczyca, to zaproponowali jej leczenie (młodej kobiecie świeżo po ślubie) lekami, które wymagają nie zachodzenia w ciążę przez okres kilku lat, bo w przeciwnym razie dziecko będzie głęboko upośledzone. Więc grzecznie podziękowaławinking smiley brała właśnie ten olej który bardzo łagodził objawy i powodował że nie miała wysypów a przez ciążę miała dość długo spokój w ogóle.

A śmietnik na pieluchy mamy:p teściowie nam przywieźli z Francji, bo myśleli, że u nas takich cudów nie ma i zrobią nam super niespodziankę:p Fakt - nie cuchnie tak w domu jak normalniewinking smiley Więc mimo wszystko prezent trafionywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

07-01-2013 23:58:57

Hehe, dziewuszki to ja obydwa tomy 3 dni czytałamgrinning smiley Po czym okazało się, że na trzeci muszę dwa tygodnie czekać, bo nie zauważyłam wpisu że premiera 9.1.2013:p i teraz się wkurzam i czekam, ale siostra ma do mnie w czwartek przyjechać a że w empiku pracuje, mam nadzieję że ją kupi od razu po dostawie i będę miała na świeżo i ze zniżkąwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

EwkaB (offline)

08-01-2013 11:01:10

Jawidz
Witam w tym roku po raz pierwszy smiling smiley

Życzę wszystkiego NAJ oby ten rok był lepszy !!! I spełnienia marzeń każdej z nas !!!

Podczytuję Was, ale nie mam weny do pisania sad smiley Wszystko mnie osłabia...

Gratuluję nowych ząbków, nowych umiejętności wszystkim maluszkomsmiling smiley

U nas 8 zębów i na razie chyba cisza, chociaż 2 trójki górne chyba się szykuję bo dziąsła są rozpulchnione. Tobiasz przeszedł przed świętami trzydniówkę... Trzy dni temperatura ok 39 st i potem wysypka. Tak już pewnie raczkuje ,że praktycznie jest wszędzie. Zaczął od jakiś 2 tygodni stawać przy wszystkim co można. Mamy w pokoju dwa materace jeden na drugim i łobuz podchodzi do nich, wstaje, wdrapuje się na nie i staje przy meblach i oczywiście robi "porządki" smiling smiley Wszystko ściąga i rzuca za siebie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AQUAMARINKA (offline)

08-01-2013 11:33:28

Łódź
Hej dziewczyny.
Ja też Was podczytuję ale nie mam weny do pisania, chyba pierwszy raz.wieczory doprowadzają mnie do szału, mała ciężko zasypia, w nocy się zrywa,ja jestem osłabiona jakaś, wszystko do kitu.Dobijają nie podwyżki, przed swiętami mleko zdrożało 1zł i po swiętach kolejną złotówkę, czyli kosztuje już 21zł.(bebiko 500g w biedronce), ja muszę zacząć szukać pracy, bo zaraz skończy mi się zasiłek (marne pare groszy).kiepsko to widzę.
A Marika zwiedza mieszkanie jak nie spi, albo za rączkę a wtedy zatacza koła w pokoju i aż kręcisię w głowie;p, albo na czworaka albo po kilka kroczków samodzielnie.Ząbków nie ma nadal.Za to tańczy super=taka kręcidupka ;p śmiechu co nie miara;p no i śpiew nieraz na cały głos, a czasem mruczy delikatnie pod noskiem.Jej lista przebojów to : "ona tańczy dla mnie", Ewelina Lisowska i "gangam style "=to są jej ulubione ;p
Też muszę sprawdzić co i jak z tą witaminą.
Pozdrowionka;p


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.