Mamy z woj. lubelskiego zapraszam smiling smiley

Wysłane przez Agatka46 

madziusiapl (offline)

27-03-2013 23:35:43

Lublin/Uk
Witam sie nocnie!
Pewnie pomyslalyscie ze znow zniknelam na dobre tongue sticking out smiley Pamietam o was tylko jakos mi znow moja przyjaciolka Pani Deprecha zycie utrudnia. Ehhhh
Dzis sie udalo malpe oszukac i juz o 12:30 wyszlam z domu LOL Nie bede was zanudzac moimi uczuciami bo sa niefajne.

W ostatnim tygodniu Olo byl chory ale juz chyba jest ok.
Mamy chlopcow czy zdaza sie waszym malym ze mowia ze ich siusiak boli? W zeszlym tygodniu Olo mial goraczke 40 stopni, wymioty i mowil ze go "siusiu al al". To ja w internet... Wujek internet mnie poinformowal ze ma zapalenie pecherza albo infekcje nerek. Olo nerke ma jedna wiec ja w samochod i na izbe bo to byla niedziela. Kazali mu nasiusiac do kubeczka. (On nadal robi w pieluche... Oczywiscie to moja wina bo jestem fatalna matka.) Siedzial bez pieluchy przez godzine na wielgachnym lozku i za kazdym razem jak mu siusiak sie podnosil atakowalam kubeczkiem a on mowil ze go siusiu Boli. W koncu po godzinie zrobil siusiu. Zbadali mu mocz. Zadnych oznak infekcji. Podobno w okolicy wirus panuje i stad ta goraczka. Martwi mnie tylko to ze on nadal mowi ze go siusiu boli.

Majka rozmawialam z kolezanka i podobno na Magnoliowej latwiej sie dostac do lekarza. ( Jezeli chodzi o orzeczenie)
Cysty sie wchlaniaja nawet w starszym wieku wiec badz dobrej mysli.

Przepraszam ze nie odniose sie od wszystkich wypowiedzi ale narazie troszke trudno mi sie tu ogarnac.

Buziole na dobranoc!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

28-03-2013 06:56:42

Lublin
dzień dobry bladym świtem

nie śpię już od 2 godzin....
madziusia - deprecha WON! więcej mam chłopców na naszym fo nie ma, więc odpowiadam. Moi nigdy nie mówili że ich frędzelek boli, chyba że w kąpieli odciągałam Miłemu skórkę, to wtedy sie bronił - że niby taki delikatny. Co do Olka to myślę, że albo właśnie odsuwałaś mu napletek i może coś go tam uraziło, albo próbowaliście z nocnikiem, a to jeszcze nie jego czas, więc podświadomie sie bronił, albo czuje, że mama smutna i tak sie to u niego objawia, że siusiu hamuje. Co do pieluchy i złej mamy, to ja w takim razie tez jestem zła, bo mój jak miał dwa late to o nocniku nawet mowy nie było.
Mam nadzieję, że i Ty i Olo już się lepiej macie smiling smiley

werka pospałaś dziś?

dziś Ignaś zrobił pobudkę o 4.45... stał w łóżeczku i się cieszył... kładłam, wstawał, kładłam, wstawał... więc go wyjęłam i do łóżka naszego wzięłam, mleko chciałam dać, ale się skończyło. No to stwierdziłam że do tesco pojadę, całodobowe jest. Pojechałam, kupiłam, wracam a on śpi... Małż go ululał jeszcze smiling smiley
maja mleko ryżowe w tesco widziałam, nie wiem po ile kupujesz, ale tak za około 13 zł było.

no i teraz ja oczy na zapałki, a dzidziol śpi w najlepsze... ciężki dzień przede mną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

28-03-2013 07:43:40

heloł

ja jak zwykle na szybko.
pediatra stwierdziła, że to nie cysta. bo gdzież w tym wieku. przecież hormony jeszcze nie buzują. wg niej to trochę płynu wq otrzewnej, co często się zdarza u dzieci z alergiami. za pół roku zleciła kolejne usg. nawet nie będę komentować.
orzeczenie w chełmie. Pola jest zameldowana u mojej mamy, a moja rodzinna mieścina podlega pod chełm

madziusiapl (offline)

28-03-2013 17:43:24

Lublin/Uk
Hejka
Ula ale z ciebie ranny ptaszek smiling smiley Maszracje Deprecha won!! Tez jej ni elubie grinning smiley
Majka Chelm to podobno piekne miasto grinning smiley Taki zarcik... Nie gniewaj sie! Mam nadzieje ze chociaz szybciej niz tu w Lbn!

Dzis bylam na zajeciach o wychowaniu dzieci. Ostatnie z 10 tygodniowego kursu. Troche szkoda bo przynajmniej raz w tygodniu od rana bylam w centrum. Wrocilam i tak siedze bez weny bo Olo spi.
Co do siusiaka Ola to kolezanka mowila ze czasem tak jest jak za duzo cukru dziecko ma w diecie wielkie oczy Nie wiem co ma jedno do drugiego ale olewam...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

28-03-2013 18:30:28

Madzia jak zrobili mi badania i nic nie wyszło to może faktycznie nie ma się czym martwić a 2 latek w pieluszce to nic wielkiego moja niby była bez pieluszki ale siusiała głównie na podłogę zanim to ogarnęła to pół roku minęło winking smiley
Ja dziś zaganiana jestem już bym spać poszła winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiktoria190610 (offline)

28-03-2013 21:36:22

Kraśnik
Madziusia moja też w wieku dwóch lat jeszcze pieluche nosiła winking smiley dopiero wtedy zaczynałam nauke sikania do nocnika, i ciężko jej to szło. z czasem opanowała, a potem nagle sie cofnęło, znowu w pieluche robiła, i tak naparwdę od niedawna już nie sika pod siebie. u nas jeszcze przejścia z kupą, wstrzymywała, nie chciała robić do wc. no ale wyprostowało sie wszystko. z czasem i Olo opanuje, jeszcze ma czas winking smiley i ja też mówie Twojej depresji WON grinning smiley




madziusiapl (offline)

29-03-2013 11:12:01

Lublin/Uk
Pewnie sprzatacie przed swietami LOL Udal mi sie zarcik?
Troszke mi sie dzis humor poprawil mimo wspomnianej wczesnej pobudki.
Mialam mezowi za kare kazac o chlebie i wodzie zyc ale sie zlituje i zrobie obiad.
Wkurzaja mnie te jego zlote mysli...angry smiley "bedziesz miala dluzszy dzien" Na cholere mi dluzszy dzien? Jak mam dlugi dzien to dluzej mysle a im wiecej mysle tym mi sie mniej cokolwiek chce. Dopdaja mnie takie zle mysli a juz moja najlepsza przyjaciolka Pani D nie odstepuje mnie na krok. Ehhh... No ale dzis jest inaczej!
Dzis jest lepiej. Juz jestem umyta ( zdazalo mi sie wcale nie myc przewracjący oczami ) umalowana grinning smiley Jeszcze musze sie az ubrac. Tak czy siak jestem dumna. Jestem dumna ze nie leze na sofie, ze nie rycze. Tak dzis mam dobry dzien. smiling bouncing smiley

Yvonta juz od kilku dni staram sie nie zapomniec i pogratulowac ci drugiego dzidziusia.
Weronika widzialam zdjecia Wiktori... sliczna pannica.
Majka Poldecja na zdjeciach, ktore widzialam jest cudna. Musze wstawic gdzies zdjecia Olka bo nadal widze ich podobienstwo grinning smiley

Musze troszke posiedziec i reszte dzieciaczkow popodgladac grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

29-03-2013 13:13:07

Madzik dzięki dzidziolek już daje o sobie znać winking smiley pamiętam jak pisałaś że nawet na porodówkę szłaś umalowana smiling smiley i teraz też tak trzymać
U mnie sypie śnieg świata nie widać ale będą białe święta winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

29-03-2013 14:31:57

Lublin/Uk
Yvonta dobrze ze mi przypomnialas grinning smiley To ja wariatka na porodowce miedzy skurczami poprawialam makijaz to jakas tam deprecha tego nie zmieni. A co moge sie nie myc ale makijaz musi byc LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548410, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.