Świętokrzyskie i okolice...

Wysłane przez violus 

kasiaitomeksztuka (offline)

26-08-2009 16:22:27

Promnik
no mało nas mało a to to pewnie dlatego że większość osób zalogowanych jest tylko żeby wziąć udział w konkursach a nie po to żeby np pogadać na forum a szkoda bo można fajnie spędzić czas i wymieniać jakieś poglądysmiling smiley

violus (offline)

26-08-2009 17:03:54

Kielce, NI
kasiu no niestety taki fakt. dodatkowo eBobas to dosyć młody portal więc czasu potrzebuje aby z każdej części kraju zebrało się troszkę aktywnych forumowiczek. w konkursach fotkowych brać udział przestałam. według mnie zbieranie głosów na forach "konkursowych" nie jest do końca uczciwe.
a jak Majeczka się ma? chodzi już sama? ile ma ząbków?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

kasiaitomeksztuka (offline)

27-08-2009 13:30:29

Promnik
Majcia chodzi sama od 10,5m-ca także dosyć wcześnie zaczęła, ale ona ruchowo się bardzo szybko rozwijała od małego, ma już 8 ząbków i czekamy teraz na tylne ząbkispinning smiley sticking its tongue out lubi teraz sobie przez to po marudzić, a mama wraca do pracy od pierwszego września i jest przez to bardzo zestresowana jak niania sobie z nią poradziconfused smiley

violus (offline)

27-08-2009 16:44:16

Kielce, NI
Kasia ooo to faktycznie szybko. Ola zaczęła chodzić kiedy miała roczek. Ząbek pierwszy w wieku ponad 10 miesięcy smiling smiley ale bezobjawowo się pojawił i kolejne tak samo. Co do niani...na początku pewnie będzie Wam (i Tobie i jej) trudno ale jakoś dacie sobie radę. Niania jak niania, ale jak mama sobie poradzi w pracy bez córeczki? hihi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

kasiaitomeksztuka (offline)

27-08-2009 21:57:07

Promnik
o to u Was późno ząbki zaczęły wychodzić u nas pierwsze 2 były w piątym miesiącu ale następne się tak nie spieszą.
masz rację twierdząc 'jak sobie mama poradzi' - chyba umrę z tęsknoty cool smiley
ależ jestem wściekła jakaś baba oskarżyła mnie pod zdjęciami z konkursu, że niby ściemniam i nie oddaje głosu normalnie mi tak ciśnienie podniosła, że szokangry smiley

violus (offline)

28-08-2009 10:40:20

Kielce, NI
kasiu ja też zastanawiam się nad jakąś pracą ale za cholerę nie wiem jak bym sobie dała radę bez Alexandry hihi smiling smiley tęskniłabym jak nie wiem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

kasiaitomeksztuka (offline)

28-08-2009 13:04:10

Promnik
ja idę do pracy troszkę ze względów finansowych ponieważ chcemy budować dom a tu wiadomo kasy potrzeba, no i wracam tez żeby utrzymać moje stanowisko bo teraz trudno jest się dostać na jakieś lepsze posady bez znajomościconfused smiley

violus (offline)

28-08-2009 16:11:52

Kielce, NI
no tak, jak to dobra praca to szkoda z niej rezygnować. Przyzwyczaisz się, a Twoja córcia mam nadzieję polubi nową opiekunkę


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza eBobasowa Galeria - Zapraszamy!

maciuska (offline)

06-02-2010 18:43:57

Kielce
WITAMY JESTEŚMY Z KIELCsmiling smiley

aneta198523 (offline)

07-02-2012 12:07:44

Iwaniska
Witam, ja też jestem z okolic Kielc, w których jestem prawie co tydzień ponieważ studiuję zaocznie. Do Kielc mam około 60 km. Mam dwie córeczki w wieku 4 i 6 lat, na forum jestem od dzisiaj więc jak ogarnę co i jak to powrzucam zdjęcia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.