Styczeń 2012 ;-)

Wysłane przez Effa 

Maja85m (offline)

05-09-2012 20:26:10

Gdańsk
Hey hey a tu co bo jakas masakra taka cisz żadna mamuśka nie ma nic do powiedzenia?? Małemu wyszla wczoraj dolna jedynka a dziś druga ale bez marudzenia temperatury i biegunki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

06-09-2012 00:03:27

Starachowice
Maja, gratuluję! Szkoda że nie byliście w dniu ślubu we trójkę, no ale dobrze że już jest ok. Dobrze że jesteś zadowolona ;]
Zazdrościmy ząbków, u nas nadal nic winking smiley
Ja tam się nie odzywam bo jakoś ostatnio nie mam czasu ^^ Jak już mam chwilę dla siebie to wolę poczytać książkę albo iść na spacer z moimi chłopakami ;-)


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Adlenne (offline)

08-09-2012 22:37:23

Bielsko-Biała
Maja serdecznie gratuluję, chociaż faktycznie szkoda małego że nie był z Wami.
Paulinka ostatnie trzy dni miała kiepskie, marudna strasznie w dzień a w nocy imprezuje sad smiley Nie wiem... może to w końcu ząbki...
Wklejałam tu filmik z Paulinką? Obejrzałam go dziś i znów się uśmiałam... Nakręcony jak miała 5,5 miesiąca.
[link widoczny po zalogowaniu]


Tabelka styczniówek: [link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

18-09-2012 08:41:37

Starachowice
Adlenne, Krzychu też ostatnio imprezował po nocach. Teraz już drugi dzień jest ok, tylko około trzeciej zamarudzi i jak się nie uspokoi to daję mu smoczka i śpi. Ale wcześniej- ojeja! Jak noworodek, co 3 godziny pobudka, a jeszcze marudził podczas spania (co też mnie budzi, więc przez dwa tygodnie prawie cały czas niesamowity ból głowy z niewyspania)
Dodatkowa atrakcja- kłótnie z moim grinning smiley W końcu trudno nie wyrazić niezadowolenia w takim stanie i za ostro to zrobić na dodatek grinning smiley
Dziewczyny, jak karmicie dzieci? W sensie, pokarm stały. Ile jedzą :] Bo Krzyś dopiero teraz tak naprawdę zaczął więcej jeść, a i tak na koniec musi butle dostać, inaczej beczy...


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Adlenne (offline)

18-09-2012 22:03:20

Bielsko-Biała
Effa Paulinka zwykłe mleko je tylko rano jako pierwszy posiłek. Później koło 9-10 kaszka, ok 13 obiadek, 17 jogurcik a na wieczór ok 20 albo mleko zagęszczone kleikiem albo kaszka. Jak jest zmęczona to mleko z kleikiem z butli a jak daje radę to kaszkę łyżeczką.
Od poniedziałku idę na 2 tygodnie urlopu więc będę mogła spędzić z małą więcej czasu. Już nie mogę się doczekać smiling smiley


Tabelka styczniówek: [link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

19-09-2012 07:36:05

Starachowice
O a właśnie a propos pracy.
Ja dojrzewam do decyzji o wychowawczym grinning smiley Zwłaszcza po tym jak wyliczyłam że w tym miesiącu za samą opiekę nad Krzyśkiem (weekendy kiedy żłobek jest nieczynny nas zarzynają) muszę zapłacić o 100zł więcej niż zarobię. Także porażka. Już nie wspominając nawet o tym, że dwa miesiące minęły dopiero odkąd pracuję, a już 4 razy miałam L4 na Krzysia ;/ Ostatnie dwa tygodnie przechorował.
A usłyszałam wczoraj jeszcze, że teraz na wychowawczym też lecą wszystkie składki- w tym emerytalna, ale nie wiem czy w to wierzyć. Słyszałyście coś o tym? Bo że zdrowotne to wiem, ale żeby i emerytalna?..


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

19-09-2012 15:31:35

Gdańsk
Effa tak to prawda utrzymuje się stosunek pracy na wychowawczym przez 3 lata masz do tego prawo.


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

21-09-2012 13:05:45

Starachowice
Dzisiaj obkupiłam się na targu warzywnym jak głupia i korzystam z wolnego dnia- gotuję Krzysiowi awaryjne jedzonko do zamrożenia grinning smiley
Kupiłam mu kawałek dyni i ugotuję z niej zupkę. Ciekawe, czy mu będzie smakowała grinning smiley Ze słoiczka jadł, ale moja pewnie będzie inna grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

mama1988 (offline)

21-09-2012 14:34:47

tarnów
Witam wszystkie mamusie smiling smiley

Bambuska (offline)

27-09-2012 18:05:08

Małopolska
wiek mnie nie bylo...

co tam u was??

jakie duze dzieci wasze juz sawinking smiley ranyyy


MOJE KOCHANE DZIECI:

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.