Styczeń 2012 ;-)

Wysłane przez Effa 

hanuschka (offline)

23-07-2012 09:13:29

Berlin
Ok probuje wkleic zdjecie, mam nadzieje ze mi sie uda smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

23-07-2012 14:41:06

Starachowice
Hanuschka, a ja byłam święcie przekonana póki Twojego posta nie przeczytałam że te naklejki były już na tym hełmie grinning smiley I sobie pomyślałam o jak fajnie, taki sympatyczny, z obrazkami... grinning smiley Louisek pięknie uśmiechnięty, widać nie przeszkadza mu hełmofon za bardzo teraz winking smiley

Ja po pracy odpoczywam nadal psychicznie. Przez te 14 miesięcy zdążyłam zapomnieć jaka to niewdzięczna praca, jak wielkim khe-khem jest przełożony, jak ludzie się tam na podwładnych wyżywają bo zupa była za słona a żona w nocy d.py nie dała...
Pomijając wszystko inne, siedziałam 8 godzin. 2 godziny za darmo. Jak protestowałam- "chcesz mieć tą pracę?!"
Masakra. Szukam czegoś innego, ale póki nie znajdę muszę tam wytrwać choćby dla tych kilku stów. Wkurzona jestem na swojego bo się niedawno przyznał że jak zamykali ten jego sklep to mu proponowali to samo stanowisko gdzieś w Wielkopolsce a ten dureń nie chciał... Bo mu się nie chciało wyprowadzać z Koszalina...


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

23-07-2012 16:11:18

Gdańsk
Hanska a mały miał robiony tomokomputer czy zwykły rtg?? No sukienka inna chciałm o takiej wcale nie myslalam bo myslalm ze moja wielka dupe jeszcze bardziejpowiekszy a tu na odwrót bardzo mnie wyszczupla.

Ja narazie mam L4 na małęgo wiec najszybciej bede msiala isc do pracy w pazdzierniku sad smiley ale i tak mi sie nie usmiech


[link widoczny po zalogowaniu]

hanuschka (offline)

23-07-2012 18:18:55

Berlin
Ewa wspolczuje sytuacji w pracy, szukaj intensywnie bo co sie n.a.w k.rwiasz w pracy to potem do domu zaniesiesz.
Widzialam dzisiaj dzieciaka w takim kasku i mial calkiem bialy. Wyglada to duzo gorzej, bo tak ortopedycznie i niepelnosprawnie, a z naklejkami calkiem zabawnie i slodko smiling smiley

Maja podobno dobry neurochirurg jest w stanie rozpoznac to po samych ogledzinach. Mi w tym Cranio pokazano, jak powinna wygladac glowka, ktorej za szybko zarosl ten szew i powinna byc taka jakby w szpic, a Louis ma tylko takie lekkie zgrubienie. Powiedzieli, ze dobrze, ze nasz pediatra zwrocil na to uwage ale ze nie mam sie martwic bo wszystko z nim ok. Tak, wiec nie mial ani rtg ani tomokomputera. Ja juz jestem calkiem glupia w temacie leczenia dziecka w Niemczech, generalnie tu wszystko zawsze jest ok i do obserwacji i sie "samo" zrobi. Nie mam sily i mam tylko nadzieje, ze bedzie dobrze, bo bylam juz u tylu lekarzy, ze albo oni maja racje albo wszyscy jak jeden maz mnie splawiaja.

Trzymajcie sie zdrowo kobitki
Ewa nie daj sie tym bucom grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

24-07-2012 20:11:21

Gdańsk
Hanuska to jakas paranoja ja miałam usg zrobione i neurolo powiedzial ze jestem nienormalna ze chce pokroic swoje dziecko, jak pojechalam dopiero do neurochirurga to on stwierdzil ze ma kranio. A z nami lezal chlopiec którego głowka jak dla mnie byla normalna i nasz neurochirurg po usg nie byl pewny i dopiero jak zrobil tomokomputer wyszlo ze ma kranio wiec dla mnie po ogledzinach to mozna zabe badac. Jakas paranoja ze sluzba zdrowia wszedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

03-08-2012 20:29:20

Starachowice
Heh, widzę że nie tylko tu w Polsce ciężko się dowiedzieć cokolwiek od lekarzy...

A Krzyś mówi już "mama"! ;] Na razie wprawdzie tylko jak coś chce, ale i tak fajnie smiling smiley

Pochwalę się zdjęciami Krzysia grinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 20:31 przez Effa.

Maja85m (offline)

18-08-2012 21:08:05

Gdańsk
Hey hey a tu już nikt nic nie napisze ?? smiling smiley U nas wszystko ok malemy beda szly ząbki na dole bo ma spuchnięte dziąsło i strasznie walczy z gryzakiami jak byliśmy u lekarza 10 sierpnia wazył 8700 i miał 74 cm .... no a u mnie za tydzień festyn rozinny zwany weselem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa (offline)

19-08-2012 08:24:33

Starachowice
No wreszcie się ktoś odezwał! Już myślałam że tylko ja tutaj zaglądam grinning smiley

Maja, chwal się jakby wyszedł pierwszy ząbek winking smiley U nas nadal nic, mimo że już od jakiegoś czasu mówią że się "zanosi" winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Adlenne (offline)

23-08-2012 20:55:17

Bielsko-Biała
Hej kochane,
dawno tu nie zaglądałam i postaram się szybko nadrobić co pisałyście. Ja już od 13 lipca pracuję, ale tak samo jak Effa ma prace która mnie wykańcza psychicznie więc szukam czegoś innego. Pierwsze dni w pracy były bardzo ciężkie, teraz już przywykłam bo w końcu co nas nie zabije to nas wzmocni.
Hanuschka całkiem całkiem ten kask, jak wcześniej o nim pisałaś to sobie go nie umiałam wyobrazić, a Lousiek przesłodki jest.
Paulinka odkąd poszłam do pracy nabrała jakiegoś rozpędu rozwojowego: siedzi już sama, zaczęła się w końcu obracać z plecków na brzuszek, podnosić na rączkach i pełzać (na razie nie poradnie ale z dnia na dzień idzie jej coraz lepiej). Rozgadała się też straszliwie, mówi: mama, tata, baba, dada i inne takie. Wszystko to w przeciągu miesiąca a wcześniej postępy robiła bardzo słabe i już się martwiłam. W przyszłym tygodniu idziemy do neurologa i mam nadzieję że nie będzie się miał do czego doczepić.




Tabelka styczniówek: [link widoczny po zalogowaniu]

Maja85m (offline)

30-08-2012 20:59:51

Gdańsk
Hey dziewczyny u Mnie się tyle działo że nie wiem od czego zacząć... No ogólnie w sobotę zmienił sie mój stan cywilny smiling smiley wesele super się udało wszyscy zadowoleni... gdyby nie to że mały dwa dni przed weselem trafil do szpitala... jakaś masakra i horror w nocy z srody na czwartek dostal temperatuty najpierw 38 stopni ale w dzien doszla az do 40.5 wiec pojechalam z nim do przychodni ale tam pediatra nic nie stwierdzil i wyslal nas do szpitala a tu sie okazalo ze ma zapalenie pęcherza... i tak walczyli z goraczka do soboty. dzięki Bogu bo przynajmniej bylam spokojna na weselu w szpitalu siedziala z nim niania z przedszkola mojej szwagieri wiec bylisy spokojni. Maly juz od ponad miesiac 1.5 siedzi nie przewracajac sie, jak sie go weszmie pod paszki tanczy i chodzi smiling smiley i wczraj zaczal sie przewracac na brzuch smiling smiley ogolnie wazy 9 kg hahah i jest małym siłaczem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.