Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

poodle4 (offline)

11-04-2013 19:58:38

Kraśnik
hej laski, wiosna wreszcie przyszła więc zalatane jesteśmy, wczoraj byłyśmy na zakupach i kupiłyśmy Natalce buciki na wiosnę, mała straszną frajdę miała w sklepie - najpierw przymierzała buty i przeglądała się w lustrze a później jak już zapłaciłyśmy to nie dała sobie reklamówki zabrać tylko tak niosła te buty sama az do samochodu taka dumna że hej, ale miałyśmy z siostrą z niej ubawsmiling smiley
później byłyśmy w meblowym rozejrzeć się za łóżeczkiem ale nic nie wybrałam, za to Natalka wdrapała się na bujany fotel i wcale nie chciała z niego zejśćsmiling smiley potem jeszcze jakieś tam drobne zakupy i popołudnie zleciało.
A dziś praktycznie od 10:30 do 17 na podwórku przesiedziałyśmy z przerwą tylko na obiadek i przebranie, najpierw czekałyśmy na kurierów (którzy przywieźli nam zestaw mebli do korytarza i meble do pokoiku Natki) później drzemka (Natalka spała w wózku na tarasie a ja się wzięłam za składanie mebli - udało mi się zmontować szafkę na buty i wieszakgrinning smiley), potem wreszcie wypróbowałyśmy rowerek czym mała była zachwycona!smiling smiley teraz usypia a a ja zaraz lecę się myć i wieczór z serialami mnie czeka bo dziś czwartekwinking smiley
buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

♥♥♥ I loved you yesterday... I love you still... I always have... I always will ♥♥♥

[link widoczny po zalogowaniu]

jula3343 (offline)

12-04-2013 11:20:17

Witam smiling smiley
No i Kochane doczekałyśmy się wiosny smiling smiley Codziennie spacerujemy i się dotleniamy. Już cienki płaszczyk ubieram i dzięki temu tak lekko się czuję smiling smiley
Dzieciaki obkupione w kurteczki, czapki i przede wszystkim w buciki wiosenne i suma sumarum buciki Mikusia kosztowały 90 zł, Rozalki 75zł a moje 60 zł! Wychodzi na to, że moje butki najtańsze i jestem najskromniejsza w utrzymaniu tongue sticking out smiley
Meg, cierpliwości. Doczekacie się ciąży. Renia super radzi, jak na czymś nam nie zależy to wtedy wszystko nam wychodzi, a jak za bardzo na coś czekamy to tym bardziej jest to nieosiągalne. Więc luz, spokojnie sobie żyj, nie myśl za dużo i na pewno się uda smiling smiley
Renia i jak z pracą, wracasz do niej? coś nowego znalazłaś? rzeczywiście sporo wydatków Wam się teraz nazbierało. A 300zł uważam, ze to dużo jak na prezent, wystarczy w zupełności. Z usypianiem Gabrynia w wózku, Kochana, ja to przechodziłam z MIkim. Przeszło mu około 1,5 roczku. Z czasem nauczył się sam zasypiać w łóżeczku. Przyjdzie lato, dziecko wyhasa się na dworze i będzie samo zasypiało i nie wiadomo kiedy smiling smiley
Poodle, ale frajdę macie z rozkładaniem mebli, to jest najfajniejsze w przeprowadzce smiling smiley ja planuję niebawem kupić łóżeczko piętrowe do pokoiku dziecięcego. Jeszcze Rozalka śpi z nami w naszej sypialni, w swoim łóżeczku, ale jeszcze troszke podrośnie i przeprowadzi się do pokoju dziecięcego i będzie spała z Mikusiem w pokoiku. Mikuś na górze, a ona na dole. Dlatego szukam łóżeczka z barierką, nie tylko na górze, ale i na dole. I z szufladami na zabawki. Już jedno łóżeczko mam upatrzone. Sama o takim marzyłam w dzieciństwie. Jaką frajdą dla Mikołaja będzie wchodzenie po drabince smiling smiley
Moniś 86, podziwiam za dietę, dzielna dziewczyna jesteś i masz silny charakter, dużo już zgubiłaś kilogramów smiling smiley
Moniczka, ja takie różne akrobacje przeżywałam z Mikim. Co on nie wymyślał, wszedzie było go pełno, wszędzie się wspinał, do dziś zresztą tak ma. Chłopcy uwielbiają adrenalinę, jak coś sie dzieje. Z czasem na szczęście robią się ostrożniejsi, więc będzie lepiej smiling smiley A Bartuś to rzeczywiście odważny jest, widać nie ma lęku wysokości smiling smiley ja w galeriach, jak patrzę przez szybę w poręczy na dolne piętra, to aż mam ciarki na plecach smiling smiley
Gonię sprzątać, o 15 po Mikusia idziemy i na plac zabaw. Buziaki smiling smiley


kwiatuszek521 (offline)

15-04-2013 21:00:27

Toruń
Hej hej Kochane!

Kajam się przed Wami bardzo mocno.
Jakoś ta przedłużająca się zima tak zadziałała, że się nic nie chciało, no i zagoniona trochę byłam. Przy tej mojej dwójce czas leci bardzo szybko. Praktycznie nie wiem kiedy, co i jak smiling smiley Od paru dni mamy piękną wiosnę. Słońce świeci, ptaszki śpiewają, a my korzystamy na maksa z tych dobrodziejstw pogody. Staramy się większość czasu spędzać na świeżym powietrzu, tak więc spacer w południe i pod wieczór to już norma. Na szczęście zima chyba już odeszła na dobre i jakoś tak obudziłam się do życia. Chyba i mnie lekko dotknęła jakaś deprecha w związku z tą przedłużającą się zimą, bo nic mi się nie chciało, i dziewczyny też przez to wszystko jakoś mnie denerwowały. Chyba nam wszystkim brakowało wiosny. Na spacerach robimy "kilometry". Dziewczyny siedzą w wózku i wędrujemy, a po południu na spacerku idą o własnych nogach. Dziś robiłam fotki, więc jak dam radę to kilka wrzucę. Wieczorami jestem wykończona.

Po dłuższym zastanowieniu postanowiłam przedłużyć urlop wychowawczy. Niestety ostatnio w mojej firmie były zwolnienia grupowe i boję się, że po powrocie też dostanę wypowiedzenie. Na razie będę na wychowawczym do końca czerwca, a co potem to się zobaczy smiling smiley

Wczoraj przyjechał do nas mój szwagier i przywiózł nam dla dziewczyn dwa wielkie wory ubrań. Tak więc dziś od rana wielkie pranie. Na szczęście mamy od kogo dostawać ubrania, bo jeśli by kupić to wszystko to nie wiem za co. Dokupujemy tylko i aż buty, a i to nie mały wydatek. Zwłaszcza, że ja na razie nie przynoszę dochodu.

Jak na złość psują się nam rozmaite sprzęty. I tak czeka nas kupno nowego odkurzacza, i niestety kupno nowej pralki, a model jaki sobie upatrzyłam niestety nie jest tani. Na szczęście nie mamy w tym roku żadnych wydatków związanych z Komuniami i ślubami. Był taki czas w naszym życiu, że miesiąc w miesiąc jak nie ślub to komunia, tak więc wiem o czym mówi Renia.

Dziewczyny dokazują ile wlezie. Szarpią się, wyrywają sobie zabawki, popychają się i tak dzień w dzień. Na szczęście, tak jak jedna z Was napisała z dnia na dzień są coraz bardziej samodzielne smiling smiley A i w końcu Natalce wychodzą ząbki. Mam nadzieję, że odbędzie się to w miarę bezproblemowo, ale zobaczymy smiling smiley

Ach rosną te nasze dzieciaki, czas płynie nieubłaganie.....

Meg - nie poddawaj się! na pewno się uda smiling smiley tylko może Renia ma rację, trochę może trzeba odpuścić? mniej się spinać? albo gruntownie się przebadać? A Natalka mała zadziora smiling smiley

Monika 86 - podziwiam Cię za wytrwałość smiling smiley ja niestety nie mam takiej silnej woli żeby gdzieś na siłownię chodzić, albo zwyczajnie mi się nie chce, a nie powiem, przydało by się zrzucić kilkanaście kilogramów nadwagi.

Poodle - ach ta Natalka! mądra i bystra dziewczynka! Widać, że szybko się uczy i bez problemu jej to przychodzi. Ja muszę jeszcze poczekać na naukę jazdy na rowerku, bo wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie. Ale kto wie, może już niedługo ... smiling smiley

Emilkuś- naprawiaj kompa i wracaj. Ja nie przepadam za tabletem. Prawie w ogóle nie korzystam, choć mamy w domu taki sprzęt. Raz, że czasu brakuje, dwa jednak wolę laptopa.

Postaram się częściej zaglądać smiling smiley
Trzymajcie się Kochane smiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 9 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 22:18 przez kwiatuszek521.

moniczka123 (offline)

16-04-2013 13:20:38

Kraków
Witam Was :*
Wiosna nareszcie smiling smiley Zrzuciliśmy kurtki, płaszcze i śmigamy na letniaka hihi no może nie do końca na letniaka, ale już be rajtek, w bluzie, i bez tego całego godzinnego ubierania grinning smiley Dzisiaj u mnie 22 stopnie - na placu zabaw siedziałam w krótkim rękawku smiling smiley Od razu człowiek nabiera chęci do życia smiling smiley Już nie mogę się doczekać jak to będzie jak pojedziemy już na wieś smiling smiley
Kochane a co u Was? Też pewnie spacerujecie od rana do nocy? smiling smiley
Bartula teraz jest opętany piaskiem, więc nasz "spacer" najczęściej wygląda tak, że idziemy na plac zabaw i siedzi 2h w piaskownicy grinning smiley Fajnie teraz jest, bo poznaliśmy nowe dzieci i Bartula ma szansę na jakiś kontakt z maluchami smiling smiley

Wczoraj kupiłam nowy wózek - parasolkę, bo stwierdziłam, że jeżdżenie wszędzie z tym wielkim wózkiem jest bez sensu smiling smiley A teraz pewnie częściej będziemy sobie jakieś wycieczki urządzać - chociażby do zoo smiling smiley

W zachowaniu Bartka co się zmieniło? Hmm co chwila się coś zmienia, więc musiałabym cały czas siedzieć i zanudzać Was szczegółami hihihi

meg09 Wiesz, że ja Cię podziwiam za to wstawanie rano... ja sobie nawet tego nie mogę wyobrazić hihih Ale teraz już trochę lepiej co? Przynajmniej długie popołudnie, więc teoretycznie więcej czasu spędzisz z Natką tongue sticking out smiley
Co do ciszy na forum to dokładnie tak jest... czasem mi się odechciewa. Zmobilizuję się, napiszę posta i co? I nikt mi nie odpisuje :/ No to po co pisać myślę?! Z drugiej znów strony tęsknię za Wami smiling smiley Za postami długimi, ciekawa jestem co u Was, za zdjęciami... nasze maluchy rosną a ja nie wiem jak wyglądają sad smileysad smiley Ehhh szkoda wielka :/
Jeśli chodzi kochana o upragnioną ciążę, to w 100% zgadzam się z opinią, że nic na siłę smiling smiley Wiem, że nam łatwo tak mówić, ale tak naprawdę jest smiling smiley Niebawem na bank zajdziesz w ciążę i będziesz najszczęśliwszą mamą na ziemi :* Ja mocno w to wierzę smiling smiley

renia123mala Ja myślę, że ty masz typowe objawy zimowej depresji smiling smiley Ja mam tak samo :/ Nic mi się nie chce, byle co wyprowadza mnie z równowagi, o wszystko pretensje itp :/
Co do pieniędzy na komunie, to nie powinno się nic narzucać.. każdy daje tyle ile ma, albo tyle ile chce i to jest indywidualna decyzja każdego z nas... A z kasą to zawsze ciężko, ile by nie było to zawsze jest mało grinning smileygrinning smiley Przynajmniej ja tak mam grinning smileygrinning smiley
Też nie wiem czemu nie ma tematów.... przecież nasze dzieci "wychowywały" się razem przez rok a teraz nagle dupa :/
Jak oduczyć małego... siłą grinning smiley A tak serio to nie wiem, może "otulić" go w łóżeczku żeby czuł się jak we wózku?

poodle4 Jak ja Ci zazdroszczę tego ogrodu smiling smiley Natka mała strojnisia to co się dziwisz, że frajdę ma z zakupów hihi mój łobuz w sklepie to tylko ucieka :/ Więc u nas zakupy wyglądają tak, że ja kupuje, mąż za niem biega a na koniec się okazuje, że i tak połowy rzeczy zapomnieliśmy grinning smiley Kiedy w końcu ta przeprowadzka? smiling smiley Bo my jedziemy z Bartkiem na parapetówkę grinning smiley

jula3343 Widzę, że wszystkie nas ogarnęło szaleństwo wiosennych zakupów hihi ja też ostatnio kupowałam buty i torebkę do kompletu tongue sticking out smiley Jakoś tak człowiek lepiej się czuje jak sobie coś nowego kupi tongue sticking out smiley
No on lubi wszelkie szaleństwa, zwłaszcza jeśli chodzi o spadanie smiling smiley Chyba go wyślę na skok na bungee grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Taki urok chłopaków urwisy z nich jak nie wiem hihi

kwiatuszek No jeśli chodzi o garderobę maluchów to chyba właśnie najdroższe są buty smiling smiley Fajnie, że macie od kogo dostawać ciuchy, bo to serio wielka ulga dla portfela hihihi Co do sprzętów to jakas klątwa, bo u mnie zepsuł się mikser i blender przez święta grinning smiley Ale mam nadzieję, że to wszystko bo chciałabym zmieć auto i nie potrzebuję więcej wydatków grinning smiley
Kochana dziewczyny super na zdjęciach smiling smiley Dokazują... i dobrze smiling smiley Przynajmniej są we dwie i jakoś się sobą może zajmą smiling smiley
Heh teraz zobaczyłam właśnie, że masz wózek Jane smiling smiley Ja też mam taki tongue sticking out smiley Tzn ja mam pojedynczy hihih ale tej samej firmy smiling smiley

A to mój mały ratownik medyczny hihi



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 13:22 przez moniczka123.

meg09 (offline)

16-04-2013 13:50:40

Jastrzębie-Zdrój
Hej Mamusie smiling smiley

u nas wszystko oki ... tzn mamy bardzo malo czasu ale dajemy radę smiling smiley w pracy szlag mnie trafia bo roboty dużo a za oknem piękne slońce grinning smiley po połduniu nie zawsze mamy czas aby isc z Natalką na spacerek ale jak jest tylko mozliwość to chodzimy w najlepsze no i Natalak anwet w piaskownicy juz sie bawila grinning smiley Teraz jest taki czas ze duzo ofert z domami sie pojawia na naszym rynku nieruchomosic i co chwile ogladamy jakis domek smiling smiley ... moze wkoncu cos ruszy w tym temacie u nas ... grinning smiley Mielismy na długi weekend jechac do Torunia pozwiedzac ale teraz nie wiemy czy lepiej nie szastac kasa na prawo i lewo skoro w kazdej chwili mozemy sie na jakis dom zdecydowac ... Do tego 5 maja komunia Wojtka sisotrzenca, a 26 maja roczek mojego chrzesniaka grinning smiley no i w maja musimy wykupic OC mojego samochodu i OC Wojtkowego ... sad smiley wiec nie wiem jak to bedzie ....

monika-86 Gratuluję zrzuconych 10 kg i 3mam kciukaski za kolejne smiling smiley

Gwiazdi co u Was kobitki?

Moniczka123 i jak tam korzystasz z Bartusiem z lata tej wiosny i spacerkujecie? Fajnie ze macie takich sąsiadow ze mozecie spedzac z nimi czas smiling smiley Natuska tez sie wspina na wszystko i wszystkich ... smiling smiley Niezle akrobacje nie raz wyprawia ... oj czasem to oczy dookoła glowy nie wystarcza ....
Jak Wy pojedziecie na wies to wogole znikniecie z tego forum a ja tego nei chce !!!! sad smiley
Tez sie zastanawiam dlaczego nagle zabraklo nam wspolnych tematów?
Zdjecie Bartusia - ratownika bajera ... taki maly a juz podrywa laski na brykę i to jaką smiling smiley
No my nie siedzimy niestety całymi dniami na dworze ale jak jest chwilka to idziemy ...
Fajnie ze Bartus bedzie mial lepszy i wiekszy kontakt z równiesnikami dzieki piaskownicy smiling smiley
O nowy samochod .. jaki planujecie kupic? To mzoe przyjedziecie nim do Jastrzębia i opijemy nową brykę ... PS czytałam ze Bartus juz ma smiling smiley pochwal sie jego nowym wózkiem grinning smiley

renia123mala ja Ci powiem kochana ze żal tej Twojej pracy no ale cóż tak to czasami jest że z dnia na dzien wszystko sie zmienia ... moze to akurat dobry moment aby poszukac jakiejs innej lepszej, ciekawszej lepiej płatnej???
Apropo prezentu na komunie to my teraz idziemy do siostzrenca i kupilismy mu prezent za 300 zł - nie jest ani jednego ani drugiego chrzesniakiem wiec nie widzimy potrzeby przesadzania .... PS poza tym mojego m siostra dala na Chrzcinach Natalce 100 zł smiling smiley
Nie wiem jak Ci doradzic i co w kwesti spania Gabrysia w wózku ... sad smiley nie mialam wózka ani jjednego dnia w domu więc i Natka tego nie nauczona sad smiley
Apropo zajscia w ciaze dzieki za rady ... wiem ze psychika ma znaczenie ... przy Natce staralismy sie 6 miesiecy, teraz 4 .. wiec spoko ... tylko jak dostaje miesiaczke to czuje sie zawiedziona .... sad smiley ... w ciagu meisiac tyle sie u nas dzieje ze czlowiek nie mysli o checi bycia w ciazy .... sex uprawiamy bo go lubimy i nie patrzymy szczegolnie kiedy co i jak bo my czesto wiec na plodne na pewno trafiamy .... smiling smiley Badania tez robimy sobie w grudniu i raczej wyniki mam idealne .... wiec czas pokaze ....

Emilkuss jak tam napraiwlas laptopa?

poodle moja Natuska to tez uwielbia zakupy ciuszkowo - butowe smiling smiley i chyab to moja wina ... a w domu jak jej sie nudzi ... to ciagnie mnie do swojej szafy, otwiera i pokazuje ze mam jej cos sciagnac i wybiera cos innego ... a ja w zaleznosci do wolnego czasu nie raz ja stroje i chodzi aka mala modelka po domu smiling smiley
Ciesze sie ze duzo czasu spedzacie na dworze i zazdroszcze grinning smileysmiling smileygrinning smiley
Oj chcialabym zobaczyc Natalke zachwycona na rowerku grinning smileysmiling smiley
No i Brawo za skrecone mebelki ... czego to kobiety nei zrobia zeby bylo szybciej grinning smiley

jula oj zebys wiedziala ze te ciuszki i buciki dzieciece sa drozsze niz nasze sad smiley ale wazne ze Miki i Rózia obkupieni i gotowi na iwosnę grinning smiley

kwiatuszku ale super masz te swoje córeczki smiling smiley takie pocieszne grinning smiley no i mąż też robi bardzo dobre wrażenie smiling smiley zdjecia swietne i beda dobra pamiatka smiling smiley
Swietnie ze macie skad brac ubranka i ze nie musicie wszystkiego kupowac ... nie wyobrazam sobie podwojnych kosztow na raz ... choc teaz chcialam miec blizniaczki ....
Apropo psujacego sie sprzetu to faktycznie jest cos takiego ze jak sie wali to sie wali ... nieszczescia lubia niestety chodzic parami ....
To prawda ze nasze dzieci sa bardziej samodzielne z kazdym dniem ale i coraz bardziej cwansze sad smiley smiling smiley ... a to czasami w podwójnym wydaniu moze dac w kosc ... I nie ma co charakterne są te Wasze pociechy ... ale nie ma się co dziwic od 1 dni, sekundy zycia maja konkurencje ... smiling smiley

Jesli moge Ci cos doradzic w kwestii powrotu do pracy po wychowawczym to jest teraz taki nowy przepis (musialabys poczytac Kodeks Pracy), który mowi o tym ze kobieta która wraca do pracy i nie wykorzystuje pelnego wychowawczego to mzoe wrocic np na 7/8 etatu (czyli prawie caly etat) i Pracodawca musi ja przyjac i nie moze zwolnic do dnia w ktorym traci prawo do wychowawczego ... smiling smiley Tylko wtedy chyba pisze sie takie podanie ze korzystajac z art. .... KP wracam do pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy .... od dni .. , zamiast urlopu wychowawczego ... i Pracodawca musi Cie przyjac z otwartymi ramionami ...
PS Super sa te buciki z CCC dla dziewczynek ... my tez Natusce kupilismy takie same jak Wasze córeczki maja smiling smiley

Oki musze uciekac ... buziaczki i wracajcie bo Was kijem do forum zagonie hi hi





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

16-04-2013 14:59:51

Kraków
meg09 Kochana myślałam o Tobie dzisiaj, bo planuję wypad do ZOO i tak wspominam nasze spotkanie hehe smiling smiley Fajnie byłoby się spotkać jeszcze raz i nie raz tongue sticking out smiley Jeśli chodzi o auto, no to nie ma z czym szaleć u nas więc Lexusa nie będzie smiling smiley Ale podoba mi się Mazda 6 Kombi oczywiście, no bo jakżeby inaczej tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Fajnie, że coraz więcej ofert domków jest, bo takim sposobem może w końcu uda się coś znaleźć fajnego - idealnego dla Was smiling smiley
Z sąsiadami mamy naprawdę super smiling smiley Maluchy się bawią a my z sąsiadką plotkujemy i pijemy kawusię hihi
Jeśli chodzi o piaskownicę to chyba najczęściej tam zawierają się znajomości bobasowe grinning smiley A i ja poznałam parę "mam" więc nie jest źle smiling smiley Spacerujemy ile się tylko da - korzystamy z pogody i łapiemy energię ze słoneczka smiling smiley Dzisiaj się chyba nawet troszkę opaliłam grinning smiley Na wieś pojedziemy, ale internet będę miała, więc obiecuję Was nie zaniedbywać, jeśli jeszcze będzie nasze forum istniało sad smiley Bo coś kiepsko to widzę :/
Bartuś nowy wózek ma taki: [link widoczny po zalogowaniu]
Kupiłam za 180zł nowy powystawowy - ale poza tym, że stał na wystawie nie był używany. Po prostu nowy, tylko bez gwarancji. Wózek mam tylko "doraźnie", więc nie szalałam z maclarenem hihihihi a ten jest fajny, łatwo się prowadzi i składa, no i Bartusiowi się podobał w sklepie grinning smiley
A jak Natulka? Choroby się uspokoiły? smiling smiley Mam nadzieję, że tak smiling smiley Jak ze żłobkiem - w wakacje też będzie mała chodzić? Planujecie urlop? Może w Krakowie? tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley
P.S. Ale Natka duża już jejku pannica aż miło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

meg09 (offline)

18-04-2013 14:16:38

Jastrzębie-Zdrój
Moniczka123
Oj Kochana wybrałabym się z Wami do Zoo smiling smiley ale nie damy rady raczej przyjechać do Krakowa więc lipa sad smiley no chyba ze umówimy się w jakimś innym miejscu? moze macie ochotę na jednodniową wycieczkę? w majówkę ? tylko gdzie?
Autko fajniutkie będziecie miec jak tylko udam Wam się zmienić smiling smileysmiling smiley
Apropo domku to faktycznie czuję że jesteśmy blizej niż dalej w zakupie naszego domku wiec szykuj Bartulka i meza bo parapetówka będzie na pewno grinning smiley
Oj tez mi sie marza tacy fajni sąsiedzi a nie tak jak ja mam stare babcie i dziadki ... smiling smiley;/
Oj widzę że jest taka niestety "szansa", że juz nie bedzie forum bo widzę że coś tu sie wypaliłło totalnie sad smileysad smileysad smiley smutno mi bo myslałam ze nie tylko ja i Ty uwielbiamy to nasze "miejsce spotkan" no ale coz takie jest zycie ... a na wsi dobrze ze masz internet to chociaz bedizemy mialy ze soba kontakt na facebooku jak forum siadzie ....
Wózek dla Bartusia super i składa się tak jak ten nasz ... dla mnie rewelacja bo do mojego Matiza sie miesci i nie musze go wnosic na 3 pietro .. smiling smiley
Apropo Natuski to odpukac zdorwa tylko katarek ma czasami ... ale po 2 dniach mija i pozniej znowu ...
Jesli chodzi o wakacje to wiesz jak kupimy dom to nasze wakacje przez najblizsze 3 lata beda w domku ze wzgledu na finanse wiec nic nie planujemy ... no i ze wzgledu na chec bycia znowu w ciazy rowniez nie chcemy nic planowac ...
A Wy procz wsi wybieracie sie moze gdzies na wakacje? Moze by nam sie udalo razem gdzies pojechac? smiling smiley
No Natalacia faktycznie rosnie jak na drozdzach grinning smiley ale Bartus tez juz taki maly chlopiec a nie bobas grinning smileysmiling smileygrinning smiley ....

Oki ja uciekam milego dzionka ... PS Listopadowki 2011 zyjecie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilkusss (offline)

18-04-2013 21:31:29

Białystok
Witajcie kochane.ja nadal jestem odcięta od swiata z powodu awarii laptopa.zagladam ciagle na forum z tego cholernego tableta z którego teraz pisze wrrrr.widzie że mega cisza na forum,kochane wracajcie i piszcie juz bo naprawde nie chcialabym zeby nasze forum się rozpadło.
U nas ok,calymi dniami siedzimy na podworku wie. Na brak zajec nie narzekam.postaram sie jutro napisac wiecej bo dzisiaj juz padam i lece sie polozyc.pozdrawiam was kochane moje i przywołuję Was


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kwiatuszek521 (offline)

18-04-2013 21:53:38

Toruń
Dobry wieczór smiling smiley

Melduję się i ja smiling smiley

Meg - dzięki za info w sprawie powrotu do pracy, ale tak się składa, że już wcześniej zdążyłam się dowiedzieć co i jak, także wiem o takiej możliwości.

Moniczka - Wózek Jane jest genialny, idealny dla mojej dwójki, a przede wszystkim zwrotny i mega lekki smiling smiley

My spacerujemy ile się da, korzystamy ze słońca, ciepła. Dziś mieliśmy 22 stopnie, więc podobnie jak u Moniczki rajstopy, kurtki i cały ten badziew poszedł w odstawkę. Co do psujących się sprzętów, odkurzacz padł na dobre, więc postanowiłam kupić nowy, i tak ze sklepu wyszłam nie tylko z odkurzaczem, ale i z automatem smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] Teraz śmiało mogę powiedzieć, że mam w domu świetną pralkę smiling smiley M w poniedziałek jedzie na kolejną rozmowę w sprawie pracy. W sobotę przyjedzie do nas na kilka dni szwagier, także będę mogła trochę lepiej dom ogarnąć, bo zajmie się dziewczynkami smiling smiley I to tyle co u nas smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 22:06 przez kwiatuszek521.

andy (offline)

19-04-2013 12:39:11

Tworków
Cześć Wszystkim!
O jej ale mnie długo nie było, niemiałam neta bo zrezygnowaliśmy z neostrady i dzisiaj zamontowali nam inny, szybszy i tańszy smiling smiley
Narazie tak tylko na szybko napisze a potem się odezwe...
A więc u nas ok. troche mi dzieciaczki się pochorowały ale już jest coraz lepiej!
Przez te zime też troche z kasą było kruchobo na lekarstwa mase kasy mi poszło i też zaniedbałam prawko ale już ustawiłam sobie nowy termin na 9. maja mam nadzieje że już to zdam i spokuj!
Teraz się już wszystko rozkręca i jest coraz lepiej, no i w końcu wiosna przyszła smiling smiley
trzeba się cieszyćsmiling smiley
Ok. zmykam obiad robić,
buziaki dla wszystkich bobasków smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.