WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

gadzielec (offline)

01-06-2012 09:05:05

Hej!

Sara gratulacje dla Miłoszka, dzielny chłopak. Prezenty super, szczególnie basen. My poczekamy jeszcze do przyszłego roku w tedy będzie basen i piaskownica. Miki też się skopuje, widocznie mu ciepło skoro się nie budzi i nie płacze.
Nikita śliczne zdjęcia, super przeżycia, a my jedynie na strefę kibica na Euro możemy liczyć winking smiley Współczuję zapalenia piersi, biedulko strasznie musi Cię boleć. Mam nadzieję, że Natuś dzielnie zniesie brak cycusia.

U nas u miarę ok. Auto tak zawładnęło Mikim, że najchętniej cały czas by jeździł. Gdy tylko się zatrzymujemy jest ryk na całego, a o wysiadaniu nie ma mowy. Dziś prawdopodobnie przyjedzie T ze swoją świtą, aż mi się normalnie nie chce na nią patrzeć. Z drugiej strony wolę z nią dziś posiedzieć niż miałaby mi długi weekend psuć swoją osobą. Dość narzekania, biorę się za Mikuśka w końcu to jego dzień. Ze spaceru nici, bo pada deszcz, więc pozostają zabawy w domu.

urodzinowe baloniki Buziaki i uściski dla wszystkich Wrześniątek i ich rodzeństwa z okazji Dnia Dziecka urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sara_85 (offline)

01-06-2012 12:17:42

Cześć mamusie
Teście wyjechali na weekend do Karpacza więc wolna chata smiling smiley

gadzielec super autko i nie dziwię się, że Mikiemu się podoba. Mój Miłosz też zadowolony z prezentów, dałam mu od rana zaraz jak się obudził i był w szoku smiling smiley Pilot z fisher price tak mu się spodobał, że nie chciał go puścić i zabrał do babci. Super jest, ma dużo dźwięków i mówi takim milutkim cieplutkim głosem smiling smiley Wstawie później zdjęcia.
Nikita współczuje, ja miałam zapalenie zaraz po urodzeniu, zaczynało sie dopiero a bolało, że masakra. Oby Ci szybko minęło. Miłosz jeszcze nie wstaje ale obawiam się, że to kwestia kilku dni.
renatas spokojnie, dasz radę smiling smiley

Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka nasze kochane WRZEŚNIATKA urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

gadzielec (offline)

01-06-2012 13:27:34

Sara taki pilot i nam by się przydał, bo wszystkie piloty są obślinione i obgryzione przez Mikiego. Na normalnym pilocie jest pewnie sporo bakterii, a tak to miałby swój i mógłby go gryźć i ślinić do woli. Wolna chata otwiera tyle możliwości winking smiley :romantic_dinner: zazdroszczę winking smiley

A tu dowód, że Miki cieszy się z prezentu. Póki co na klatce schodowej mamy nieszczęsny rowerek, a ten kolos wala się po korytarzu blokując dwoje drzwi, a najgorsze jest taszkanie po schodach, bo przecież po domu nie da się jeździć, a gdyby autko stało np w garażu Miki spędzałby tam większość czasu. Dziś nawet je siedząc w aucie i ciągle robi "buuuum buuum".



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

01-06-2012 22:54:17

ełk
Kochane Mamusie
Na pewno zapomniałyście mnie, ale sie przypominam. Nie było mnie bo musiałam się pozbierać w życiu realnym i odłączyłam się od for. Juz wychodze na prosta więc wracam.
Mam do nadrobienia z 50 stron więc wybaczcie, że nie odpiszę teraz, ale nadgonie Was by byc na bieżąco.
U nad dobrze, Filipek rosnie jak na drożdżach. Ma 4 ząbki i górne dwójki już widać, raczkuje i chodzi przy meblach. jest moją i tatusia radością


Wszystkim Dzieciaczkom beztroskiego dzieciństwa życze z okazji Dnia Dziecka


POZDRAWIAMY
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

02-06-2012 00:31:26

w koncu jestesmy w domusmiling smiley Jestem zbyt zmeczona by opisywac co sie dzialo, ale z calej wirusowki zostaly nam tylko lekkie plamki i katar. Takze mam teraz w domu pochorobowa Laure i przeziebionego Kacpra.

gadzielec fajna sprawa z tym autkiem kacper dostal na roczek, a w te wakacje bedzie siostre wozil smiling smiley




sara_85 (offline)

02-06-2012 16:42:10

marrina dobrze, ze już jesteś w domku, zdrówka życze całej rodzince i oby Kacprowi szybko minęło.
E_di nie zapomniałyśmy! Kilka razy pytałyśmy gdzie jesteś ale bez odzewu. Mam nadzieję, że teraz będziesz do nas częściej zaglądać. Filip przesłodki smiling smiley Miłoszek ma dopiero 2 ząbki, od 31 maja raczkuje więc świeża sprawa smiling smiley Wszystko u Ciebie ok?
gadzielec pilot 53 zł z przesyłką na allegro smiling smiley Miki nadal okupuje auto czy już się znudził?

To mój urwis obudzony o 6:20 w Dzień Dziecka – lekko zdziwiony smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

02-06-2012 17:56:59

3city
hej mamusie

u nas chaos na maksa. Wczoraj kupilismy dzialke i jak tylko zalatwimy formalnosci to zaczynamy budowe. Lubie dzien dziecka bo rok temu dostalam zmywarke a w tym dzialke budowlana. Pisze z komorki bo na lapku starszy oglada jakies cos a na gorze eM cos robi.

Fajne te wasze dzieciaki. Takie przystojne chlopaki.

Marina zdrowka, dobrze ze juz w domu jestescie.

Edi nikt tu o tobie nie zapomnial. Filip przeslodki jak malowany.

Czy jest jeszcze jakies szczerbate malenstwo? Marcel nadal nie ma ani jednego zeba. Za to nauczyl sie wchodzic na stol i na kanape. Ze schodzeniem jeszcze nie idzie ale sie uczymy tylem schodzic.

To na tyle, odezwe sie po weekendzie.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sara_85 (offline)

02-06-2012 21:17:37

madalena Marcel wymiata z tym chodzeniem smiling smiley Słyszałam, zę im później ząbki wyjdą tym będą zdrowsze więc się nie martw. Patrzyłaś mu na dziąsełka czy ma spuchnięte?

Dziewczyny wracajcie na forum!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

e_di (offline)

02-06-2012 23:49:06

ełk
u nie juz mozna powiedzieć, że ok

przeczytałam co tam u Was było słychać i tak

po 1 nie odpisze indywudualnie bo się nie daaaaaa

2 dzieci macie słodziutkie i takie duże, a takie bobaski były, ja niedawno oglądałam zdjęcia Filipa z pierwszego dnia w domu, normalnie sie popłakałam

3. Anexik Twojej choroby współczuję bardzo, popłakałam się, ale jesteś silną kobieta i dałaś radę, super i wierz, że wszystko będzie dobrze bo musi

4. Mój Mały, wydaje mi się, że mało je, ale skoro mu tow wystarcza to nie wciskam pokarmów, gotuje mu wszystko sama, robie tez deserki, zajada się kaszą - ulubiona to pyszne sniadanko-owsianka, zajada owoce

5. jak bylo cieplo ro zgłupiałam i nie wiedziaalm jak małrgo ubierać i kolezanka podpowiedziala mi by ubierac go jak siebie, jak mi jest goraca to jemu też, czapki nienawidzi i chodzi z gołą głowa

6. mój mały tez ma lekkiego zeza na lewym oczku, byłam u okulisty, ale tak jak wiedziałam ocza moga uciekac do roku, maja czas by się skorygowac i mamy przyjśc jak skończy rok a oczko nadal bedzie uciekać. Ale chyba mu się wyrówna bo juz widze , że są dni kiedy nie zezuje.

nie wiem co jeszcze tu skrobnąć
ale postaram sie byc na bieżaco


[link widoczny po zalogowaniu]

gadzielec (offline)

03-06-2012 09:07:40

Hej!

E_di fajnie, że jesteś i że u Was wszystko w porządku. Filip śliczny smiling smiley
Madalena gratki dla Marcelka sprytny jest smiling smiley
Sara Miłoszek szczęśliwy i jaki słodki. Miki non stop w aucie i ciągle robi "buuum buuum", póki co znów ładujemy akumulator, by wystarczył na popołudniową przejażdżkę.

Moje dziecię mnie rozczarowało.. pierwszy raz od 9 miesięcy poryczałam się jak głupia. Przyjechała T, Miki najpierw się jej opierał, gdy go dotykała chował rączki i się odwracał, a później coś mu odbiło i siedział u niej na kolanach, śmiał się i bawił. Mój M też zwariował, tak to olał mamuśkę w dzień matki, a teraz wlazłby jej do .... same wiecie gdzie. M trzymał Mikuśka na rękach, ja wołam "Mikuś chodź do mamy", a M się odwrócił i zabawiał T. Poza tym zrobił ze mnie totalną idiotkę i na niego nawrzeszczałam przy wszystkich, bo na to sobie nie pozwolę, a już na pewno nie jemu. M od kilku dni narzeka na bóle głowy, ma wysokie ciśnienie w granicach 148/87, a w piątek ledwo żył. Powiedziałam przy T, że muszę go dopilnować i wysłać do lekarza, bo z tymi dolegliwościami to coś niepokojącego może się dziać, a on i T mnie wyśmiali. Powiedziałam im, że mnie gin chciał do szpitala wysłać z ciśnieniem 134/80 i to jest już wysokie. Normalnie masakra, co prawda T przyznała mi rację, ale i tak powiedziałam co o tym myślę, może zbyt dobitnie, ale należało się im. Jestem tak wściekła, że z przytulaniem z M koniec! Wyżaliłam się... ufff

Miłej niedzieli Kochane


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.