WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

24-05-2012 08:41:28

3city
Hej mamusie

U nas upały, ja Marcela na dwór ubieram w krótkie spodenki i t-shirt. Przedwczoraj było tak gorąco ze Młody spał w samym pampersie w południe bo inaczej był całkiem spocony. A uszków mu nie zakrywam, ma kapelusik, ale go co chwilę zdejmuje i już kilka razy ludzie mi zwracali uwagę że go wyrzucił i wracałam się kilka metrów po niego.

Nikita trzecia sypialnia jest dla Filipa, bo jak przyjeżdża do nas musi gdzieś mieć swój kąt, a nie jest wykluczone , ze będzie u nas w przyszłości mieszkał. Ale póki co będzie wolne miejsce smiling smiley Teraz tylko musimy dostać wycenę budowy i dostać kredyt i reszta to juz pójdzie. Ja juz mam urządzony cały dom grinning smiley wirtualnie.

renatas zazdroszczę tego urządzania, wybierania, kupowania, ja już nie mogę się doczekać kiedy będę latała po sklepach i wybierała dodatki, kafelki, podłogi, zasłony. Jak będę zakładała ogród grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Tylko tym teraz żyję. eM widzi wszystko w czarnych kolorach (jak nie on), a ja szaleje w necie jak wariatka. Muszę tylko mamę moja uczulić na nowoczesne rozwiązania bo ona w swoim mieszkaniu zrobi jakiś dziki wystrój z czasów PRLu.

No i koniec pisania, bo Młody próbuje leżaczkiem staranować głośniki.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

24-05-2012 09:20:45

Nowa Wieś k. Olsztyna
Hej!
Ja mam podobne problemy z mala.Ubieranie czy przebieranie to poprostu masakra krzyczy wygina sie a przy okazji tak kombinuje ze z przewijaka prawie mi spadla do łozeczka musze jedna reka trzymac a druga ubierac,w nocy tez mam problem z ubieraniem bo jak klade spac cieplo ,w nocy chlodno i nad ranem znow ciepło az sie poci.ja kombinowalam z ubiorem najpierw w samym bodziaku na krotki rekaw ale wydawalo mi sie ze tak bedzie jej za zimno wiec ubralam bodziaki na krotki rekaw i spiochy ale plecki byly wilgotne. wiec zaloze jej bodziaki na krotki rekaw i skarpetki i bede pilnowala aby byla przykryta.
u nas w nocy podobnie jak u Nikity zadne glaskanie, picie niepomaga musi byc cycus i kolysanie bo inaczej krzyk

milego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


marrina (offline)

24-05-2012 13:44:38

Ratunku! Respekt dla mam trojki dzieci bo ja zwariuje zaraz. W tamtym roku przerabialam to z Kacprem teraz z mala... Ciagle tylko mama i mama i na rece. Nie moze sie ode mnie odkleic. Wyjde do toalety to sie drze i pelznie za mna. czasem tylko ja sadzam na dywan to juz wrzask. A ja do holery mam syna, obiad do zrobienia i sprzatanie. I chce to robic! A nie siedziec z nia na rekach. I ten jej wrzask doprowadza mnie do szalu. Kacper az tak nie wrzeszczal jeszcze w jej wieku. wiem, wiem faworyzuje syna, ale kurcze jakos tak mi ciezko ta milosc podzielic. Zadzwonilam po F zeby posiedzial z dzieciakami, jak przyjedzie ja ide do sklepu bo zwariuje naprawde.

nikita ten tez fajnygrinning smiley na ebay jest tylko jeden model z tymi kwiatkami i troche drogi doliczajac przesylke do mojej siostry a potem do polski. na gumtree sa tansze ale odbior osobisty. zobaczymy moze tam sie uda cos zalatwicsmiling smiley tylko im dluzej na niego czekam tym mniej juz mi on potrtzebnytongue sticking out smiley ale jak go nie mam to szal tongue sticking out smiley




kasiaw30 (offline)

24-05-2012 15:02:53

Nowa Wieś k. Olsztyna
Marrina dobrze Cie rozumiem ja co prawda niefaworyzuje swoich dzieci ale tez mam pranie,sprzatanie, gotowanie, ogrodek warzywny, skalniak itd a nic nie moge zrobic bo kruszyna krzyczy a co najgorsze przychodzi moj m i z pretensjami ze nic nie zrobilam ze balagan,ze pomieszczenia ktore teraz nam słoza jako przechowalnie roznych rzeczy nieposprzatane.ja jeszcze sama zajmuje sie dziecmi i co najgorsze sama je usypiam i to niestety jednoczesnie.teraz z tym usypianiem jest lepiej bo Piotrus juz rozumie ze musze Amelka tez sie zajac i ze jak ona spi to wiecej czasu mam dla niego i moge go przytulic.gorzej bylo na poczatku kiedy mala miala kolki a on nierozumial ze Amelka tez jest moja i nia tez musze sie zajac.ale coz mu sie dziwic jak byl sam i tylko ja sie nim zajmowalam bo tata niemial nigdy czasu a teraz tata chcalby a maly niechce ale ja rozumiem malego czemu tak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


gadzielec (offline)

24-05-2012 16:44:47

Hej!

Na wstępie przepraszam za słabą frekwencję. Jestem przerażona. Miki od kilku dni ma na policzkach takie drobniutkie krosteczki podobne do potówek ale nie tak czerwone. Dzisiaj na badaniu bioderek rozpłakał się strasznie i krostki pod oczkami pod wpływem łez zmieniły się w czerwone wybroczyny. Byliśmy u lekarza – pierwsze co to może sepsa?! Ja myślałam, że zejdę mój M cały zbladł. Później jednak okazało się, że wybroczyny są czerwone, a nie fioletowe i występują jedynie pod oczkami więc to nie sepsa. Dostaliśmy leki od alergii, bo wg lekarza Miki jest strasznym alergikiem (cholera, na co?! Przecież je wszystko i nic się nie dzieje, jedynie może na krem od słońca?) i mam to obserwować. Niby powinnam się nie martwić ale jak?! Mam nadzieję, że wszystko się zagoi. Z drugiej strony jestem tak wściekła na doktorka, że zasiał w nas taki strach, a później stwierdził, że to nie to. Ech, a do tego weekend w szkole. Na szczęście mój tata wraca dziś z pracy to pomoże przy Mikim. Ja już sobie tak wszystko rozplanowałam, aby jak najkrócej siedzieć na uczelni mimo, że to mój ostatni zjazd i zaplanowałyśmy z koleżankami wyjście na obiadek taki pożegnalny.

Nikita gratuluję raczkowania smiling smiley ja nadal czekam...
Sara uwierz mi jak Miłoszek podrośnie zmieni stosunek do Twojej T. Miki wczoraj powiedział na moją mamę "mama". Przykro mi się zrobiło, ale przecież to tylko dziecko. Jedyne co mnie rozbraja, to fakt, że wszędzie gada "mama mama", a ja dumna jak paw. Nocnik już kupiłam, póki co Miki go ogląda, ale siu siu jeszcze nie zrobił.
Madalena trzymam kciuka abyście jak najszybciej zamieszkali w domku z ogrodem smiling smiley
Przepraszam, że wszystkim nie odpiszę, ale po prostu nie mam do tego siły, wybaczcie

Odmeldowuję się pewnie do poniedziałku. Mam nadzieję, że Mikiemu przejdzie i że to nie jest to najgorsze...

Miłego weekendu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-24 16:45 przez gadzielec.

sara_85 (offline)

24-05-2012 22:04:11

Wywolałam kolejną partię zdjęć Miłosza i album pęka w szwach smiling smiley Nie wiem czy do września miejsca starczy.

gadzielec lada moment przyjdzie chwila, w której Miki zrobi siusiu do nocnika smiling smiley Miłosz mówi tylko nana ale często to wykrzykuje jak wychodzę z pokoju więc może to znaczy mama? smiling smiley
Nikita dobrze, że Nati pije wodę, Miłosz niezbyt chce pić wodę, daje mu herbatki z Hipp lub BoboVity ziołowe lub owocowe po 4 lub 5 miesiącu i żłopie smiling smiley Filtr kupiła dobry, ja mam 20 i też wystarcza. Mały opalony ale nie spieczony a jak est ladnie to całymi dniami na dworze jest.

e.........koniec pisania, syn się budzi


[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

24-05-2012 22:54:16

Krk
hej kobietkiWytrzymałam dwie doby bez mojego Bartolinka,myślałam ze ściany wydrapie,i włosy z głowy powyrywam,ale cały czas tłumaczyłam sobie ze w każdej chwili mogę po niego jechać...100km.w sumie nie w każdej ale wszystkie moje zmechanizowane koleżanki postawiłam pod tel.w gotowości, bo mój M w pracy w tygodniu, wiec na niego liczyć nie mogłam.Bartuś oki,ale bardzo tęsknił, jakby nie było- nowe miejsce i pierwszy raz bez mamy,taty i brata.Jak mnie zobaczył to był zdziwiony i zadowolony,a ja jak nigdy dotąd miałam sile go nosić na rekach cały dzień, chociaż sobie troszkę wazysmiling smiley
Bartuś ma jakieś uczulenie po tych całych wakacjach,może to pyłkiconfused smiley przez trzy dni go smarowalam i podawałam fenistil + calcjium i nic:/ wiec dziś byliśmy u lekarza.
Poczytałam troszkę co tam u Wassmiling smiley)))u nas podobnie mały raczkuje a raczej pełza...wszędzie...mimo odkurzania zawsze znajdzie jakieś śmieci i ładuje do buzi:/ wstaje i siada w łóżeczku,je dosłownie już wszystko smiling smiley uwielbia pomarańczegrinning smiley
I juz wiem ze interesuje sie samochodami wiec na dzień dziecka kupuje jedziksmiling smiley)) tatuś w niewniebowzięty, bo starszego jak babcia pytała jaki będzie miał samochód jak dorośnie odpowiadał "zielony" do tej pory auta go nie interesujątongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

25-05-2012 00:52:41

hejka,ja wpadłam się tylko wyżalić na pogode..mi to chyba trudno dogodzić winking smiley ale taki upał dzisiaj był że z Natim dopiero po 17 z domu wyszłam!i było ok30stopni,miałam na sobie tylko cienką sukienke i myślałam że się wściekne angry smiley
Jestem wykończona,Natiś budzi się biliard razy w nocy a w ciągu dnia chce nie chce spać bo chce stać grinning smiley i mnie terroryzuje,już pare razy odczułam co to jest wymuszanie..a najgorsze że ulegam..odpisze sensowniej jak się ogarne :*


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

Olunia198989 (offline)

25-05-2012 10:16:52

Długopole Zdrój
Hejsmiling smiley

Ale dawno mnie tutaj nie byłosad smiley
Niestety wyprowadziłam się od rodziców w domu internet mi się zrypał i nie mam kontaktu ze światem.

U nas wszystko w jak najlepszym porządku. Marcel ma 2 zęby na dole(2 jedynki) raczkuję już od 6 miesiąca i uczy się chodzić wczoraj sam stał (trzymał się mnie jak wstawał i się puścił) .
Między mną ,a Doktorkiem super się układa. Dogadujemy się generalnie się nie kłócimy tylko od czasu do czasu następuje u nas mała wymiana zdań. Jutro wyjeżdżamy na wczasy (chociaż na parę dni nad morze) mamy do pokonania 600km ale damy radę.
ja wróciłam do pracy na pół etatu.
Następne dzieciątko planujemy jak Marcel skończy trzy lata. Jest bardzo grzecznym dzieckiem nie mam z nim już problemów.

postaram się częściej zaglądać do Was .

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO GORĄCO. the finger smiley


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaw30 (offline)

25-05-2012 13:34:33

Nowa Wieś k. Olsztyna
Hej pomozcie jakie sa objawy zapalenia pluc czy oskrzeli u dzieci?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.