Nazywam się Miś, Pluszowy Miś radość

Wysłane przez ptysiowa_mama 

b176210671 (offline)

24-11-2012 22:31:10

Radomyśl Wielki
Już kiedyś przedstawialiśmy ulubionego misia Antosia-Mimka. Dzisiaj chcemy powiedzieć, że Mimek ciągle króluje w sercu synka. Nadal jest nieodzownym przyjacielem zabaw i nocnego odpoczynku. Niekiedy widzę jak Antoś mocno przytula i całuje misia. Żaden inny miś nie zdobył takiej sympatii synka. Ja myślę, że Antoś kocha Mimka, dlatego bo jest mięciutki i super zastępuje podusię.

miniulka27 (offline)

25-11-2012 02:59:23

Gniezno



Moja lubi Misie i pluszaki.Wszystkie zdjecia urocze.Buziaki dla dzieciaków


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

25-11-2012 10:33:52

Skoczów
witam i cieszę się że mamy dzień pluszowego misia żartowniśchciałabym przedstawić Wam naszego misia ukochanego Uszatka.Nasz miś ma grubo po 30 i jego pierwszą właścicielką była moja mama (jeszcze jako młoda dziweczyna ) potem dostałam go ja byłam małą dziewczynką i został miom najlepszym przyjacielem ,sporo ze mną przeszedł i dłuuugie lata spał z mną i pocieszał a potem patrzył jak dorastam smiling smiley ostatnio pokazałam go mojej 4 letniej córci a ona przytuliła go i powiedziała że teraz ona się nim zaopiekuje i zabrała go do swojego łóżeczka i teraz nasz Uszatek jest najlepszym przyjacielem naszej córeczki a mnie się łezka wzruszenia w oku kręci jak widzę córkę tulącą naszego kochanego misiaczka smiling smileyz okazji dnia misia życzymy wszystkim pluszowym misiom aby zawsze były kochane i przytulane smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

mama_alusi (offline)

25-11-2012 11:38:41

Kętrzyn
"Nazywam się Miś, Pluszowy Miś"


Wszystkim Misiom!
Tym małym i dużym,
kolorowym i czarnobiałym,
nowym i tym, których czas już doświadczył,
życzymy, aby Wasze pluszowe futerko zawsze było czyste i zadbane,
aby wasze uszka nigdy nie były naderwane,
a Wasze błyszczące oczka wpatrywały się w osobę, którą kochacie
i która darzy Was tym samym pięknym uczuciem.

Życzy Alusia i jej Mamusia


A oto zdjęcie córci i jej misia:



Miś? - Jest!
Smok? - Jest!
Nic więcej do szczęścia nie potrzeba!

Tęczowy miś na zdjęciu ma 3 miesiące, 1 tydzień i 2 dni, czyli dokładnie tyle, ile moja córcia. To jej pierwszy w życiu prezent - dostała go od tatusia tuż po urodzeniu. Chciałabym, aby został jej ukochaną przytulanką, bez której ani rusz!!!

I kolejna foteczka


Misiu wezmę Cię za rękę i razem pójdziemy zwiedzać świat!!


Aby uczcić Dzień Pluszowego Misia, mamy dwa wierszyki

Mała Ala Misia miała,
wciąż go chętnie przytulała.
Bajki mu opowiadała.
Na wycieczki zabierała.
Bardzo mocno go kochała
i się z nim nie rozstawała.
Kochanieńki Mój - mówiła
i szczęśliwa bardzo była,
że Miś jest jej przyjacielem,
małym, cichym wielbicielem.
Autor: mama_alusi

Gdy Alusia śpi,
Miś chroni jej sny.
Robi czary - mary
i wygania złe koszmary!
Autor: mama_alusi

ivona85 (offline)

25-11-2012 18:06:32

Kraków
Historia MISIA zaczęła się dwa lata temu smiling smiley MIŚ spędza od wtedy ze mną bardzo dużo czasu, razem się śmiejemy, razem czasami sobie popłaczemy, a MIŚ rośnie jak na drożdżach, mimo, iż nie pozwalam mu surowych drożdży zjadać winking smiley No i przyszedł ten dzień i MIŚ dostał swojego MISIA smiling smiley Teraz sobie same dwa MISIE bawią się i tulą smiling smiley Dobrze, że czasami i mi pozwalają się do siebie przytulić, bo byłoby mi bardzo smutno :]


myszakik (offline)

25-11-2012 18:58:46

Mam to szczęście, że moja miłość z dzieciństwa "Śpioch" przetrwał do dziś. Żałuję, że nie mam z nim żadnego zdjęcia. Juleńka pokochała go od pierwszego wejrzenia. Tuli go, karmi i zawsze z nim śpi. Córka przechrzciła go na Anię, pewnie dlatego, że to jedyne imię jakie potrafi wypowiedzieć winking smiley. Ania nie jest może najładniejszym misiem, kolory wyblakły wraz z biegiem lat a włóczka na buzi się częściowo odpruła. Mam jednak wrażenie, że im bardziej sprany ten miś, tym bardziej kocha go mój Skarb.

AsienkaPL (offline)

25-11-2012 21:02:42

Stary Toruń
FRANIO – NAJLEPSZY PRZYJACIEL KSAWUSIA


Witam, jestem mamą trzyletniego urwisa, który ma swojego ulubionego przyjaciela o imieniu Franio. Miś ten to ulubieniec Ksawusia, z którym się nigdy nie rozstaje.

Rano, gdy razem wstają pierwsze co w duecie do sypialni rodziców zaglądają, później czas na wspólne śniadanko i mały spacerek.

Cały dzień im upływa na wesołej zabawie co uśmiech niesie i dobry humor.

Gdy sprawa jest najwyższej wagi zdrowia idą razem do doktora. Lekarz dokładnie przyjaciół bada i receptę na lekarstwa wypisuje. Trzeba poleżeć kilka dni w łóżeczku, lecz nasi przyjaciele wesołą minkę mają, bo w zespół w mig chorobę pokonają.

Ci dwaj przyjaciele, nigdy się nie rozstają, bo osobno wielkie płacze przeżywają. Raz kiedyś, gdy misio został u cioci na noc, nasz synek Ksawery długo usnąć nie mógł.

Nasz misiu podróżuje z nami wszędzie czy do parku, nad jezioro czy morze, a nawet na Gubałówce widoki podziwiał.

Franio to nie tylko przyjaciel naszego synka, lecz również oddany kolega całej rodziny.

Bo bardzo smutno byłoby bez naszego Franusia do którego możemy się śmiało wszyscy







kw84 (offline)

25-11-2012 21:32:34

Budy Komborskie
Na zdjęciu z lewej strony- mój kochany miś, a po prawej stronie mego synka miś smiling smiley

dan84 (offline)

25-11-2012 21:49:10

Budy Komborskie
Kiedy ja spię, misie czuwają i złe koszmary w mig odganiają!

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.