Nazywam się Miś, Pluszowy Miś radość

Wysłane przez ptysiowa_mama 

marzenka52115 (offline)

23-11-2012 14:15:58

Warszawa
Hej jestem miś polarny o imieniu Rozalka mam 3 lata to znaczy moja właścicielka ma mnie tyle. Moją właścicielką jest przeurocza 4-latka,od której w prezencje dostałam przezabawną koszulkę. Obiecuje nie jest prawdą to co na niej jest napisane w rzeczywistości jestem bardzo milutkim i grzeczniutkim misiakiem.

Aniczka (offline)

23-11-2012 14:35:00

Brenna
Nazywam sie miś,pluszowy Miś a na imię mi zdziś.
Mój misiaczek przytulaczek,pewnie chętnie go poznacie.
A zabawa jest z nim fajna czasem śmieszna i zabawna.
Każdy chciałby miec takiego misia słodziutkiego pysia.
Gdy przytulisz sie do niego to poczujesz magię jego.
Oj misiaczku ty mój przytulaczku.[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 14:50 przez Aniczka.

korale (offline)

23-11-2012 21:59:22

mój synuś Wojtuś ma swoje 2 ulubione misie,które towarzyszą mu od urodzeniasmiling smiley są jego kompanami w zabawie, i najlepszymi przyjaciółmi, razem z Wojtusiem oglądają bajeczki,jedzą-bo wojtuś je karmi, a wieczorem tuli do snu i sam zmyka do łóżeczkasmiling smiley jeden ma na imię śpioch bo ciagle jest w piżamce, drugi , ten którego wojtuś całuje na zdjęciu to Kubasmiling smiley



Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz.
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez, i wytarcia łez.

Miś ma łapy bardzo miękkie, po to misiem jest,
żeby trzymać go za rękę, kiedy tylko chcesz.
Miś ma wszystko, czego trzeba, żeby misiem być,
by do łóżka go zabierać, żeby o nim śnić


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

korale (offline)

23-11-2012 22:15:50

a tutaj Wojtuś ze swoja małą siostrą Oleńką i oczywiście towarzyszy im miś Kuba, miś potrafi też być podporą w trudnych chwilach smiling smileynp kiedy Olcią jeszcze sama nie siedzi i musi jej ktoś pomóc




[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 22:17 przez korale.

justyna_maciag (offline)

23-11-2012 23:15:16

U nas też w końcu pojawił się TEN JEDYNY PLUSZOWY MIŚ smiling smiley. Taka miłość z zaskoczenia. Musi być wyjatkowy, bo moja 4 letnia Ola kocha go całym sercem. Muszę niestety stwierdzić, że miłość Córki do misia objawia się w sposób bardzo dla niego męczący i czasami przykry. Jednak znosi to. Jest na spacer i do spania smiling smiley - do zabawy i w ciężkich, smutnych chwilach też. Jest karmiony, gotuje mu sama Ola, ale też dzieli się z nim objadkiem. Misio ma swój własny talerz - a zjeść musi dużo smiling smiley. Ola dba o jego sierść, czesząc go, smarując balsamami, szamponami, kąpiąc i susząc. Miś ma na imię - Dzidzia. Czasem nosi pieluchę. Bywa też, że ma zrobiony piękny makijaż i często zmienia stroje. Co tu dużo mowić - zdarzają mu się też wypadki, ale wówczas Ola wyciąga zestaw pierwszej pomocy i rana szybko jest opatrzona. To niesamowite, ale gdy teraz pomyślę nad tym, to moja Mała niesamowicie traktuje tego pluszaka. Niestety ja nigdy nie zaznałam takiej miłości. Nie udało mi się znaleźć odpowiedniego misia sad smiley.









Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 23:33 przez justyna_maciag.

kotus_123 (offline)

24-11-2012 10:59:48

świętowanie Urodzin Światowego Dnia Pluszowego Misia









Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 11:01 przez kotus_123.

mija23 (offline)

24-11-2012 13:22:23

Mostek


Mi się moje misie podabają smiling smiley

monika190p (offline)

24-11-2012 15:58:46

Gdynia
Nasz Miś nazywa się Miś smiling smiley
Antoś dostał Misia od taty jak był jeszcze w brzuszku.
Miś z Antosiem jest już 2 lata. Antoś nazywa jego swoim przyjacielem.
Razem śpią, chodzą na spacery, podczas urodzin siedział z nami przy stole. Miś jest częścią naszej rodziny.

50576 (offline)

24-11-2012 18:54:17

Toruń
Majka misia śpioszka dostała w prezencie i tak go polubiła że się z nim nie rozstaje do snu ukołysze a w dzień zabawismiling smiley
[ebobas.pl]
To jest miś fajowy
do zabawy wciąż gotowy
w głowie pełno pomysłów ma
jak Majce umilić czas każdego dnia
 
     
 
 
 

  
 



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 18:55 przez 50576.

malgosia_kowalska (offline)

24-11-2012 21:49:29

Małaszewicze
Misia dostała moja córeczka jak miała 3 latka żółty wielka głowa czerwona kokarda lezy sobie i patrzy bawiła się ona póżniej jej siostra o 5 lat młodsza a po 22 latach urodził się braciszek O skarek i dostał tego miśia, ile bylo radości lezy obok jego łóżeczka codziennie go całuje i mowi ze jest najpiekniejszym misiem na świecie .Nie mam zdjęcia misio nazywa się Uszatek Puchatek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 21:51 przez malgosia_kowalska.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.