lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

catrinka (offline)

28-05-2013 13:38:53

Godziesze Małe
Hej dziewczynki,
u nas pogoda do tyłka, żeby brzydko nie pisać, ciągle pada, wieje i ogólnie strasznie zimno. Szliśmy do sklepu i bardzo nieprzyjemnie jest.
Od dwóch dni chodzę nie wyspana, bo przedwczoraj do 12 walczyłam z muchą, a wczoraj od 12 do 5 nie spałam, bo tak lało i wiało, że w pokoju czułam się jak na jakiejś autostradzie, albo wyścigu formuły.
U nas ciągle robotnicy, już nie ma gdzie z dziećmi wyjść, bo wszędzie jakieś narzędzia, deski itp.

Izunia śmieszą mnie takie teksty, bo dziewczyna już chwyta się wszystkiego, a tu niestety nic jej z tego nie wychodzi. No cóż są i tacy ludzie.
Ja na szczęście mam 1 km do przedszkola także spacerkiem 20 minut i jesteśmy. Obawiam się tylko jednego, bo Lenka chodzi spać o 12, a o 13 trzeba będzie Nikosia z przedszkola odebrać i zastanawiam sie jak to pogodzić, by nie kolidowało to z planem dnia Lenki

Iguś cieszę się, że waga leci. Opłacało się smiling smiley

Zmykam, bo jak zwykle czas nagli


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

29-05-2013 20:30:51

Dobrzyn
hej dziewczynki

Sylwunia dla Twojej slicznotki WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO , NAJPIEKNIEJSZEGO .DUZO ZDRÓWKA I MNÓSTWA SZCZESCIA.WSZYSTKIEGO CO NAJ...ŻYCZY CAŁA MOJA CZWÓRECZKA TOBIE JUDYSIU DROGA:joliecouette:


Igus kg leca w dół!!! I tak byc powinnogrinning smiley SUPER , bardzo sie ciesze.
Bedziesz bardzooo sexi latemsmiling smiley
Tak trzymaj:*

Catrinka u nas jest sloneczniesmiling smiley Dzis wkoncu przestało padac. Nawet zaryzykowalam i pranie zrobiłam , wywiesilam na dwór winking smiley bo ostatnio u nas do poludnia slonko po poludniu deszcz. Ja wczoraj paliłam nawet w piecu bo tak zimno było!!!
muszyska teraz beda włazic do domów , niestety i ja tez walcze z tymi owadami winking smiley

u nas kochane sie dzieje , oj sie dzieje.... jak narazie tyle moge wam napisac. Całuje WAS kochane i piszcie piszcie to i ja bede wpadacwinking smiley

Nowe słowo Norbusia " dzenia" - do widzenia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

29-05-2013 23:32:50

Niszczewice
Dziewczynki, przepraszam ale nie mam czasu, napiszę coś jutro. Chciałam tylko złożyć życzenia
naszej Judysi, kwiatuszku nasz rośnij zdrowo i szczęśliwie,
uśmiechaj się często i bądź zawsze słoneczkiem dla swoich rodziców :** Sto lat!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

daria1510 (offline)

30-05-2013 20:19:49

Rypin
Dzień dobry!


Ładowarka już od dzisiaj jest, więc laptop działa, ale mąż w domu, a dzisiaj byliśmy na osiemnastce syna siostry męża, więc padam na twarz. Jutro jeszcze mamy gości, więc nie napiszę wcześniej niż w weekend.

Wpadam tylko,żeby złożyć najsterdeczniejsze życzenia Judyśce!

Ile w ulu pszczół robotnic,

ile pociąg mija zwrotnic,

ile kwiatów liczy łąka,

ile kropek ma biedronka,

tyle szczęścia i słodyczy

w Dniu Urodzin Tobie życzy ...e-ciocia Daria z Juliąsmiling smiley:*:*:*:*



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 20:20 przez daria1510.

catrinka (offline)

31-05-2013 13:16:38

Godziesze Małe
Hej Dziewczynki,
u mnie szkoda gadać. Dzisiaj kontaktowałam się ze swoim adwokatem, dostałam mnóstwo cennych rad i chyba jednak się rozstaniemy, bo nie pasujemy do siebie. Bałam się, że ze względu na to, że nie pracuję dzieci zostaną przy ojcu, ale prawnik mnie podbudował i zaczynam walczyć o swoje szczęście.
Koniec traktowania mnie jak śmiecia

A poza tym remonty ciągle trwają, ja zaczęłam pakować walizki i jak tylko będę mogła dostać się do samochodu zabieram dzieci i się wyprowadzamy.


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

31-05-2013 22:26:57

Niszczewice
Catrinka, coś się dzieje od jakiegoś czasu? Bo to chyba nie jest decyzja podjęta w jeden dzień? Cokolwiek zdecydujesz, trzymam za Ciebie kciuki i jesteśmy tutaj, także zawsze możesz na nas liczyć!!

Ja jestem u rodziców, jutro mamy dzień dziecka w rodzinnym gronie. A póki co chodzimy na spacerki i dzieci widziały już bociana, bażanta i jeża grinning smiley I pomyśleć, że dziadkowie mieszkają w mieście smiling smiley

Udanego Dnia Dziecka życzę Wam wszystkim!! Buziaki kochane!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

03-06-2013 08:14:48

Dobrzyn
hej laseczki
Cos czuje ze forum nam upadnie , ale dobrze ze chociaz na fb bede miala z WAMI jakis kontakt tongue sticking out smiley

U nas Dzien Dziecka trwał az 3 DNI !!! od piatku do dnia wczorajszegosmiling smiley Dzieciaki Mega radosne , a nam tez nie schodziły usmiechy z twarzy.
Norbi dostał od nas owerek biegowy i smiga na nim jak szalony. Naduska kolejne lalki MHwinking smiley
Reszta prezencików od babc, cioc , wójków i reszty rodziny winking smiley

Igus trzymaj sie !!!!

Catrinka przykro mi.... mam nadzieje ze sobie poradzisz ze wszystkim. Poczatki sa bardzo trudne, niestety. Ale mysle ze warto zawalczyc o wlasne szczescie. Zycie jest zbyt krótkie....

Daria masz jeszcze mężowego????

Izunia przedłużylas sobie wyjazd do mamci?grinning smiley Czy wróciłas do codziennosciwinking smiley U mnie Artur odwiózł Nadulke do szkoły i pojechał....jestesmy sami!

Całujemy WAS kochane:* i zmykam do obowiazkówwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

03-06-2013 10:30:52

Niszczewice
Edyś, ja jestem. Zaglądam tu codziennie, no ale sama sobie nie będę odpisywać tongue sticking out smiley

Wróciliśmy wczoraj wieczorem, przez co Rozalka zaspała dziś i nie poszła do szkoły. Ale to nic, bo jutro mają wycieczkę więc dziś dzień taki luźniejszy. Martwi mnie trochę to, że Rozalka kategorycznie odmówiła wyjazdu na wycieczkę, powiedziała że beze mnie nigdzie nie jedzie - nie chcę naciskać, wysłałabym ją na siłę, ale wiem że by wrócili za pięć minut bo ona jak się uprze to koniec. No i odpuszczam, Kruszwica to nie jest miejsce niedostępne, możemy sami odwiedzić. Punktem kończącym wycieczkę miała być wizyta w McDonaldzie, więc żeby podkreślić swoją niechęć do wycieczki Rozalka stwierdziła, że przecież tam sprzedają niezdrowe jedzenie, więc po co ma ona tam jechać.. tongue sticking out smiley

U nas Dzień Dziecka był super, przyjechała do rodziców siostra z synkami i upominkami, zorganizowałyśmy kilka konkursów dla dzieci, za które dostawali nagrody i fajnie się bawili smiling smiley A potem spacerek i na koniec kolacja. Było bardzo miło smiling smiley Był też mój brat, z którym rzadko się widuję także miły weekend za nami.

Wczoraj po powrocie Staszek dostał swój prezent na Dzień Dziecka, bo przyszedł w piątek [link widoczny po zalogowaniu], wkrętarka działa na baterie także od rana Stach wszystko naprawia smiling smiley a Domiś wierci sobie policzki tongue sticking out smiley Rozalki prezent jeszcze nie dotarł, ale akurat koło rodziców jest Stokrotka i tam były puzzle Monster High 500 elementów po 11zł, także jej kupiłam, do tego rajstopki i skarpetki, bo już jej się kończyły.

Piszcie kobitki, bo szkoda naszego forum!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Iga_Krk (offline)

03-06-2013 13:52:35

Kraków
hej dziewczynki

jestem. cały czas... ale co mam pisać? że u mnie lipa? i lepiej nie będzie?
wybaczcie mi moją absencję... mam ciężki czas w życiu...

Kasia ściskam Cię!

Edytko dziękuję!

Izuś ja czasem wejdę, poczytam Was, chcę coś napisać ale co mam napisać? ciągle to samo? że mam lipę? wolę Wam darować codziennej porcji mojego wisielczego humoru...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

daria1510 (offline)

03-06-2013 14:07:46

Rypin
Cześć Laseczki!

Ja nie wiem, czy to jakieś fatum nad nami czy co...
U nas znowu lipa.. Znowu cięzkie dni w małżeństwie... Nie chcę Was tym męczyć, poza tym mam wrażenie,że ktoś się interesuje tym, co tutaj piszę, więc same wiecie..... Najchętniej przeniosłabym się na jakieś forum zamknięte hasłem..

Poza tym jest w miarę.. Młoda brojna, ale zdrowa. Ja odpoczywam po poprzednim tygodniu imprez, gości, osiemnastek....

Obiecuję,że jak tylko humor mi dopisze, to powrócę. Wybaczcie..:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.