lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Aisha34 (offline)

03-04-2013 13:26:53

Toruń
Hej Laseczki smiling smiley))

Witam się poświątecznie w ten zimowy ponury dzien.
U nas swieta minely w miare spokojnie, ni jechaliśmy nigdzie bo w 1 dzień swiat przyjechala do nas moja siostra z siostrzenica, a w drugi mielismy jechać do tesciow, ale dzwonili ze sa zasmarkani wiec sobie odpuściliśmy. Ale przynajmniej się wybyczylam i odpoczelam bo od piątku do niedzieli, to spedzilam praktycznie w kuchni sad smiley
A u mnie znowu maly szpital, od soboty Oskarowi zaczal się katar, doszło gardlo i mala temp. a wczoraj Iga obudzila się z temp. i katarem wiec już się boje, żeby się nie rozwinelo jak ostatnio na oskrzela. Spala w miare dobrze, tylko katar ja strasznie meczyl i dzisiaj rano temp. już nei miała, ale za to mnie zaczyna lamac w kościach i ledwie siedze w tej robocie, bo glowa mi peka i katar leci jak z kranu. Chyba wezme jutro i pojutrze urlop, bo nie wysiedzę przy takim stanie. Martwie się tylko o Mala żeby się nie rozchorowala na dobre sad smiley

Edytka czapeczki sa przeurocze, ja moja mam dostać w przyszłym tygodniu to tez się pochwale smiling smiley a ile placilas jeśli mogę spytac?
Gratki za DOBLA Norbusia :* Moja ostatnio mowi CICHOOO i ta koncowka CHOOO jej wychodzi najlepiej i zaczela tez odmieniać koncowki, jak pytam się kto to, to mowi np. ze Adzia (czyli Iga) z MAMĄ albo NIANIĄ (czyli Oskarem).
Widzisz ja nie mam takich dolegliwości przy wkladce, ale jak sama pisalas kazda kobieta inaczej znosi ciało obce, jakim jest spirala. JA jedynie bardziej odczuwam bole owulacyjne, niż menstruacyjne przy wkladce, ale jak dla mnie wiem ze to najlepsza i najskuteczniejsza metoda antykoncepcyjna, ale kazda z Was może mieć inne zdanie, bo wszystko zależy od organizmu kobiety.

Daria mieszkanko super sobie zrobiliście, ja tez mam zdjęcia przed i po remoncie i mimo ze minelo już 7 lat jak mieszkamy, to pamiętam jak się cieszyłam kiedy się wprowadzalaismy na takie swiezutkie i pachnące tynkiem mieszkanie grinning smiley Mala ma slicznie w tym swoim królestwie, ta tapeta z Kubusiem jest super, taka kolorowa wiosenna smiling smiley Podoba mi się tez bardzo lazienka. A ile ma razem metrow to Wasze mieszkanie?
A ja ten filimk z przerobka widziałam już wcześniej na fejsie jest meeega grinning smiley bo tego z linka już zlikwidowali, widać komus przeszkadzalo winking smiley

Mika ja mam podobnie co do nastroju patrzac za okno, po prostu rece opadają, już dawno nie pamiętam takiego kwietnia, żeby tak długo się utrzymwyal snieg! Niby mowia ze kwiecień plecien poprzeplata trochę zimy trochę lata, ale to co się kuzwa dzieje to już przegięcie :/

Catrinka nawet te dodatkowe kilogramy Tobie nic nie zrobia chudzielcu jeden winking smiley Ale najważniejsze ze swieta milo spędzone smiling smiley))

Igus ale musi być Wam dobrze u mamuni, ze nawet się nei odzywasz :***

Izunia jak z teściem, jest lepiej? A tesciowa szanowna nie robila Ci znowu wyrzutow, ze Twoi rodzice byli??? Pamietam jak sama z kuzynami na wsi u babci latałam w lany poniedziałek i się oblewaliśmy, czasem po 3-4 razy trzeba było się przebierac grinning smiley

Mycha mialas napisac jak spedziliscie swieta w rodzinnym domu? :*

Jak kogos pominelam to przepraszam, ale już nie ogarniam tej kuwety winking smiley

Dzisiaj dostalam wlasnie paczke z inhalatorem wiec będziemy się inhalować, ciekawa jestem czy mloda w ogole będzie zainteresowna tym urządzeniem :/ bo ostatnim razem bala się tego jak ognia.

A my na zajączka kupilismy Malej kuchnie do zabawy i ekspres do kawy, który wydaje dzwieki mielenia kawy, gotowania się wody i nalewania i był to strzal w 10, bo mloda codziennie robi kawke, albo herbatke i czestuje wszystkich, może za jakiś czas będzie pomagala mi w kuchni winking smiley

Dobra dziewczynki spadam do domciu bo ledwo widze na oczy, mama nadzieje ze Mala będzie laskawa dla mnie i da mi chwile odpocząć, albo Oskar się nia zajmie, bo inaczej nie dotrwam do wieczora, a maz dopiero w piątek będzie zjezdzal sad smiley((

Buziaki i uwazajcie na siebie i nie chorujcie :***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Mycha86 (offline)

03-04-2013 13:52:34

Orzesze _ Żywiec
Witam i ja smiling smiley

Wiem ,wiem obiecałam ,że wczoraj coś nie coś odpiszę ale nawet nie wiem kiedy dzień nam minął ... Porządkowałam pranie , prasowałam , doprowadzałam dom do czystości i wieczorem padłam ...
Ale już jestem więc powoli zacznę może od świąt .

Święta piękne choć białe , pomijając mały incydent sobotni nie miałabym zastrzeżeń wogóle ... ale wyszło jak wyszło i troszkę zniesmaczyło mi to święta -ale ogólnie pięknie było . Judytka zadowolona z prezentów zajączkowych , dostała taczki w kształcie kwiatka , wózek dla lalek i mnóstwo słodkości grinning smiley Z słodościami pomagał w konsumpcji mój braciszek - poszło wszystko nawet kury i baranki także nic się nie zmarnowało smiling smiley
Wszystko sama przygotowywałam , ciasta sałatki- i to uwielbiam w świętach właśnie ! Wieczorem w sobotę byłam już tak wykończona ,że nie miałam żadnych problemów z zaśnięciem grinning smiley

Ja dopiero pojadę jutro odebrać mój prezent zajączkowy -a mianowicie bransoletkę bo przed świętami nie mieliśmy czasu tongue sticking out smiley
A kolejny -urodzinowy już mam zaplanowany , mianowicie robię 2 tatuaż ! Tylko muszę zrobić go tak żeby mój R. się nie dowiedział , tylko już po fakcie zobaczy tongue sticking out smiley Będzie to imię JUDYTKA na ręce może jeszcze do tego data ur, i współrzędne geograficzne miejsca urodzenia(coś pokombinuję ) , jeszcze nie wiem jak będzie wyglądał ,ale sama GO zaprojektuję , w przyszłym tygodniu jadę do Rybnika się rozejrzeć w salonie i o wszystko wypytać grinning smiley
Doczekac się nie mogę grinning smiley
Ja na dziś już mam obiados z głowy, na szybko spagetti zrobiłam , Judka śpi od 12;10 więc teraz kawka i czas dla Was smiling smiley
Pogoda okropna , od rana sypało ,teraz na chwilę przestało więc jak Judyś wstanie to myślę ,że pójdziemy na spacerek bo najgorzej nie ma a w domu nie wysiedzi ...


Teraz tak w skrócie ... bo czas nagli tongue sticking out smiley

Daria piękne macie mieszkanie ! Urządzone z klasą ! A łazienka --- ja też chcę taką ! Bajka po prostu smiling smiley)
Ale porównując z tym co było , och musieliście się napracować ale efekt końcowy NIESAMOWITY !

Mika u nas w górach też tyle śniegu ... bleeeeeeeee... Nie lubię tongue sticking out smiley

Edytko cieszy mnie ,że "przegląd" pozytywny grinning smiley Będziesz spokojniejsza grinning smiley Ja muszę się teraz zapisać , bo dalej mnie pobolewa podbrzusze , a okres mam mieć końcem tyg, ewentualnie początkiem ...

Czapki ZAJEBISTE ! Masz Słońce zdolności :* Nadusia i Norbuś CUKIERECZKI słodkie :*

Catarinko dekoracja przepiękna ! Czuć wiosnę od razu grinning smiley Chociaż jej nie widać za oknem ...
Gratki nagrody ! Ej wy z Edzią to ciągle coś wygrywacie tongue sticking out smiley Ja też chcę tongue sticking out smiley

Izuś oj teściowi zdrówka życzę smiling smiley A Tobie widzę święta pięknie minęły . Maluchy z prezentów mieli niezłą uciechę grinning smiley I tak ma być grinning smiley

Asiu jestem jestem i ja grinning smiley To znów się coś wam przypałętało ... byle tak jak piszesz nic poważniejszego z tego nie było :* Zdrówka dla Was :*

Igaaaaaaaaaaaaa ładnie to tak się BYCZYĆ u mamci tongue sticking out smiley Zazdroszczę , bo sama bym sobie została jeszcze u Tatuśka -ale mąż zażyczył sobie mieć żonę i córcię przy sobie -a ja nie miałam serca mu odmówić ...

No więc na razie na tyle -jak kogoś pominęłam - PRZEPRASZAM !
Nadrobię jeszcze :*

Miłego popołudnia Gwiazdy :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

03-04-2013 22:10:48

Kraków
noż kurrrrrr

napisałam się jak debil i pomyliłam przyciski!!!!!!!!!zamiast kopiuj zrobiło się cofnij!!!!!!!!!!!!!!!

kobity!!!!!!!! wybaczcie mi!!!! ale już nie mam siły!!! a mialałm takiego ślicznego posta! do każdej z Was się odniosłam! nie no kurrrrrrrrrrrr szlag by to trafił!

TĘSKNIĘ I KOCHAM WAS MOCNO!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Edyta24 (offline)

04-04-2013 08:43:48

Dobrzyn
hej hej

Wczoraj bardzo miło spedziłismy popoludniesmiling smiley
Dzis tez mamy zaplanowany dzień z tymi samymi znajomymi co wczorajsmiling smiley Nadusia ma dzis wolne od szkoły wiec maluchy obecnie szaleja w łóżkugrinning smiley

Catrinka jak miło popatrzec na tą zieleń!!! Nie moge sie doczekac wiosny!

Asia zdrówka kochani wam zycze. Moja Nadusia tez zaczyna na gardełko narzekac! Daje jej cholinki do ssania i tantum verde psikamy i miejmy nadzieje ze nic sie z tego nie wykluje! Mały odpukac zdrowy~!!!
A beznadziejna pogoda nie chce odpuscic! U nas wczoraj całe popoludnie snieżyca i wiatrzysko straszne!
Za czapeczki zapłaciłam 50zł (za obydwie)smiling smiley
Ja tez jestem za wkładka! Zdecydowanie najlepsza i najskuteczniejsza metoda przed niechciana ciążą.Ja od antykoncepcyjnych tabletek ktore bralam po Nadii przytyłam 10kg! A przy spiralce pieknie schudłamsmiling smileyI wogóle jest duzo innych plusów ale nie bede zanudzacsmiling smiley

Zakup dla Igusi genialny! Macie jeszcze miejsca na takie duze zabawkitongue sticking out smiley

Myszka małe sprostowanko kochana!!! To nie ja robiłam te czapeczkismiling smiley Juz wczesniej Darii pisałam, że to Nasza "ciocia". Znajoma mojej siostry wiec dla mnie to zupełnie obca osoba.
Pokazesz nam ta bransoletke jaka sobie zakupilassmiling smiley My na zajaca zaszalelismy i jak zadnego roku nie robimy sobie z mezem prezentów tak zakupilam stół z krzesłami i wypoczynek grinning smiley Ale jestem bardzo zadowolonasmiling smiley Pokój tez juz mam pomalowany (kolory na scianach z deluxa czekolada i harmonia) -bardzo ładne kolory, nawet nie spodziewałam sie ze az tak ładnetongue sticking out smiley
I w taki oto sposob zrobilismy sobie prezent za 3,5 tys. !!! !!! !!!
No ale im starsi jestesmy tym mądrzejsi i kolorki mebelków tez są ciemnewinking smiley bo przy moich dzieciach wszystko wiecznie upaprane.....

Tatuaż!!! JAk wiesz ja tez mialam sobie zrobic .....ale wizja tego ze bede go miala juz na zawsze mnie przeraza! Imie córeczki - to bardzo piekne. Bardzo mi sie podobaja tatuaze i pewnie jak mi cos odwali to na spontana sobie zrobie tak jak kolczykigrinning smiley
Ciekawa jestem reakcji Rafała jak juz bedziesz pogrinning smiley

Igulka nic nie szkodzi ze ci poraz któryś juz posta wjebałogrinning smileygrinning smileygrinning smiley My jestesmy cierpliwe i poczekamy grinning smiley Ale uwierz mi że wiem jakie zdenerwowanie czujesz tongue sticking out smiley

uciekam kochaniutkie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

04-04-2013 09:05:59

Hej! Mam prośbę ! Jeśli możecie zarejestrujcie się na tą stronkę [link widoczny po zalogowaniu]
i oddajcie głos w konkursie na ten projekt [link widoczny po zalogowaniu] points&where=pseudo&q=Konrad
zajmie to chwilkę a zależy mi na zebraniu jak największej liczby głosów, bo moja mama jest koordynatorem tego projektu a dzieciaki walczą o fajne nagrody głosowanie trwa tydzień, dziennie można oddać jeden głos, jakbyście znalazły minutkę dziennie przez ten tydzień byłabym baardzo wdzięczna!smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

04-04-2013 10:58:29

Godziesze Małe
Aisha jejku co to się dzieje, wszyscy chorzy. Wirusy się mnożą w oka mgnieniu i każdego w jakimś stopniu atakują. Mnie znowu rozkłada, ale zapewne znowu się nie wychoruje, bo ktoś mnie ubiegnie winking smiley Mój M się śmieje, że nabieram krągłości tylko w stanie błogosławionym, a później jestem chudsza od wieszaka. Wreszcie przekroczyłam magiczną 5 z przodu, bo długo po porodzie miałam tylko 4 :/

Mycha widzę, że się narobiłaś troszkę przy tych świętach. Co do dekoracji to bałam się obcinać moją własnoręcznie wyhodowaną wierzbę, żeby nie zmarzła, ale dla takiego widoku było warto smiling smiley

Iguś spokojnie, poczekamy. Mnie nie raz już zjadło całego posta i myślałam, że pogryzę kompa winking smiley

Edytko uwierz mi, że gdyby nie dzieci to wcale nie wstawałabym z łóżka przez tą pogodę. Nie chce mi się już patrzeć na tą obrzydliwą zimę. Potrzebuję trochę słoneczka, jakie trochę duuuużo smiling smiley

Wybaczcie, że nic więcej, ale mam lenia i nic mi się nie chce :/


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria1510 (offline)

04-04-2013 13:30:43

Rypin
Cześć Piękne mojesmiling smiley


Pogoda ładna, śnieżek pruszy, w miarę ciepło jest...ale dlaczego w kwietniu..?!?!;( Taka pogoda to w lutym powinna być..


Edytka, naprawdę fajne te czapeczki i za tą cenę warto. Taaa..ja się pytałam, bo blondynka nie zuważyłam napisu na fb "czapeczki od cioci basi" ...smiling smiley
Kochana..my tam też żadnych prezentów nie robiliśmy..i pewnie długo robić nie będziemysmiling smiley Ja też chciałam stół i krzesła do pokoju, ale kupiliśmy jednak kino domowe, bo nasz tv wisi we wnęce i tragicznie było cokolwiek oglądać, Strasznie tłumił się tam dźwięk, więc kasa poszła. Tym bardziej,że to mniejszy wydatek niż stół z krzesłamigrinning smiley

Aśka, sama bym się pobawiła taką kuchniąsmiling smiley Jak zdrówko dzieciaczków i Twoje??
Ten filmik jest wy*ebanysmiling smiley ale wiesz..ja oglądałam i jest tam nadal.. Na samej górzesmiling smiley

Catrinka, wierzba pierwsza klasasmiling smiley A Wasze zdrówko jak?
Mężowy grzecznysmiling smiley?

Myszka, przyznam Ci się,że bardzo, bardzo chciałabym tatuaż, ale taki na kilka lat. Na jakiś profesjonalny,żeby go później zmazywać mnie nie stać, więc pewnie sobie nie zrobię.. Ale zrób sobie, jeśli tylko masz ochotę. Fajny pomysł z tymi współrzędnymi. Nie wpadłabym na to. Poka, poka prezentsmiling smiley

Iguś, aj nie ma nic bardziej (oprócz tej zimy) wkurwiającego, jak znikające posty i teściowasmiling smiley Więc wybaczamy i odpoczywaj dalej u mamusi. ładuj akumulatory, bo dzisiaj czytałam,że wiosny ma w ogóle nie być..:/

Młodzież śpi, chyba ta pogoda ją dobija, bo znowu ucina drzemkę w ciągu dnia. Ja popijam kawę i muszę umyć podłogi..
Dziękuję Wam za miłe słowa co do mieszkaniasmiling smiley Fajnie,że Wam się podobasmiling smiley Tak przyjemnie jak ktoś mówi, że jest ładnie.. Nie to co moja koleżanka...weszła, pozglądała, pokręciła nosem i na koniec powiedziała: "ale łazienka też mała" smiling smiley Heee..większa niż jej, ale co tam.. Nie dogodzisz wszystkimsmiling smiley

Buziaczki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

04-04-2013 14:22:36

Godziesze Małe
Ja już nie wiem co mam z sobą zrobić. Tak mnie nosi, że na błysk wysprzątałam kuchnię łącznie z szufladami, szafkami i frontami. Umyłam podłogę i zajęło mi to całe 30 minut, a co z resztą czasu zrobić????

Dzieciaki co prawda o 12 się zbuntowały i nie poszły spać, ale o 13:30 zastałam ich w moim łóżku chrapiących na bajce. Jednak mama miała rację i dzieci zmęczone były, ale trzeba było postawić na swoim i się buntować.

Dzisiaj wygrałam kolejny konkurs - kosz przypraw już niedługo zagości w moim domu smiling smiley)

Daria na szczęście ten katar co dzieciaczki miały nie był groźny i obyło się nawet bez lekarstw. Po 3 dniach zniknął, chociaż u Nikosia jeszcze gdzieś tam głęboko siedzi, bo są momenty, że mówi przez nos. A Mężowy w miarę. Tak mnie przedwczoraj wkurzył, że mamy ciche dni i nie mam zamiaru pierwsza się odezwać.

Dziewczynki, może Wy mi pomożecie. Niby wietrzę tą swoją chałupę kilka razy dziennie, ale wiecznie - może mnie się tylko wydaje - nie za ładnie tu pachnie. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Odświeżaczy nie bardzo bym chciała używać, bo jednak nie wiadomo co w tym jest, a dzieci chodzą i wdychają.

A gdzie się reszta podziała?? Izunia???


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

04-04-2013 16:13:42

Niszczewice
Kochane,

nie wiem jak Wy to robicie że macie tyle czasu na forum, konkursy itp.. a może to ja jestem taka nieudolna? grinning smiley Jakoś nie wyrabiam z czasem, do tego ta pogoda mnie dobija!!! Felerny ten 13 rok.
U mnie dzisiaj zaczęło się ciekawie, nasza kotka zrobiła nam niespodziankę i powiła 4 piękne kocięta!! grinning smiley Ostatnimi dniami już mnie nachodziły myśli że jest w ciąży, bo trochę jej boczki wyszły - ale łudziłam się że po prostu przytyła, bo dużo jadła. I dzisiaj sprzątałam w szafce Dominika, ona tam weszła, to przymknęłam drzwi, myślałam że chce się zdrzemnąć - tymczasem za 10min słyszę cichutkie miauczenie, patrzę a tam kociak malutki smiling smiley Ona się przeniosła z nim do innej szafy i urodziła jeszcze 3, w międzyczasie wyścieliłam jej ręcznikami tą szafę żeby spokojnie się jej leżało. Ja myślałam, że koty rzeczywiście marcują, a ona musiała zajść w ciążę na początku stycznia. Tak to jest, szewc bez butów chodzi - ja wiem wszystko o rui u świni czy krowy, ale o kotach średnio wiem jak się okazuje tongue sticking out smiley Dzieciarnia oszalała, wciąż chcą zaglądać, głaskać, ale ich hamuję żeby jej nie stresować.
Poza tym u nas ok, wczoraj odwiozłam rodziców do domu (jeszcze ze świąt), i teraz cicho jest, a dzieciaki wróciły do "normy", czyli biegania, krzyczenia, szaleństwa - bo mój tata nie lubi hałasu tongue sticking out smiley

Catrinka, ja też myślałam że przytyłam przez święta, ale zważyłam się u rodziców i jest tak jak było, jestem zadowolona smiling smiley

Edzia, ja też mam takie zdanie o facetach, ja nawet sądzę, że jak chłop ma zbyt czyste ręce to jest dupa nie chłop smiling smiley A już śmieszą mnie rzeczy typu krem nawilżający dla mężczyzn, albo krem pod oczy... masakra, gdybym chciała być z kimś kto się smaruje kremami i robi maniciur to bym została lesbijką tongue sticking out smiley
Co do pistoletów, dzieciaki się bawią "na sucho", bez wody. U nas są stare mury, do tego duże pokoje (25m2) i ciężko nagrzać mocno mieszkanie, a w poniedziałek było zimno i się bałam że się pochorują, tym bardziej że teraz pełno zarazków wszędzie. Mają zapowiedziane, że latem się pobawią z wodą smiling smiley
Czapy są piękne, naprawdę świetny miałaś pomysł z takim zakupem.

Mika, ja też nie myślałam o pistoletach, ale byliśmy na zakupach w Kauflandzie, a tam średni wybór zabawek, wszystko mocno drogie. A pistoletów był spory wybór i W stwierdził, że to dobry pomysł. I w sumie ja też jestem zadowolona, bo Stacha jest spory, Domisia mniejszy a za oba daliśmy nieco ponad 10zł. A jaka frajda grinning smiley
Mi też się zdarza zasnąć przy dzieciach, w sumie razem z nimi, gdy one jeszcze nie zasnęły - ale bywam tak zmęczona, że nie mogę nad tym zapanować.

Asia, dużo zdrówka dla Was, oby nic gorszego się nie rozwinęło u dzieciaków!! Czy Oskar pisał test dzisiaj?
Zabawki dla Igusi super, ale rzeczywiście spore - macie jeszcze miejsce? smiling smiley

Sylwia, a powiedz mi - bo ja słyszałam, że jak się ma tatuaż to nie można zostać dawcą - to prawda? Bo mój W strasznie chce tatuaż, a ja mu zabraniam ze względu na dzieci, kto wie co nas spotka.. napisz mi czy coś o tym wiesz ok?

Daria, ehh.. tacy znajomi mnie leczą.. pewnie ją zazdrość zżerała i nie mogła słowa wydusić tongue sticking out smiley Macie super mieszkanko, zresztą po co ja Ci to mówię - to oczywiste smiling smiley precz z taką "koleżanką" smiling smiley
U mnie dzieciaki chyba na pogodę niewrażliwe, za to mnie już do szału doprowadza!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Iga_Krk (offline)

04-04-2013 22:22:41

Kraków
hej kochane

może mi się dziś uda wysłać te moje wypociny na forum i nic nie wcisnę po drodze sad smiley a wszystko przez głupią klawiaturę mojego brata...

Mary śpi smaczniutko w pokoju obok. wygląda jak aniołeczek choć ostatnio zachowuje się jak diabełek!! bunt jej się zaczyna chyba albo jakiś diabeł w nią wstąpił! krzyczy, piszczy i kładzie się na ziemi jak jest coś nie po jej myśli. ja nie ustępuję, ale czasem jestem przerażona co się z nią dzieje! dziś poszłyśmy na spacer po okolicy bez wózka bo przecież po tym śniegu i błocie się nie da chodzić z moim wózkiem, bo koła grzęzną. poszłyśmy a panna po 100 m zrobiła mi taką awanturę bo chciała już na rączki że się zaczęła tarzać w błocie na chodniku... łoj mówię Wam niekiedy ostatkiem nerwów staram się ją uspokoić i wytłumaczyć ale czasem mam ochote dać jej klapsiora w dupsko... tylko czy to pomoże??! bo po kilku chwilach robi się słodziutka normalna grzeczna dziewczynka!

mówi już fajnie - powtarza każde słowo smiling smiley na mojego brata woła : GESIEK!! na moją mamę KISIA a ja jestem MOJA MAMA! Kamil to TATUŚ (wyraźnie!) a mój tato to DADUŚ smiling smiley

jak wchodzi po schodach to liczy "tsiiii, pinć, osiem, dziędzięć! "

to tyle o nas terasz odpsuję WAM :

IZUŚ jak teść? wiesz co do tych kremów dla mężczyzn to po części się zgadzam - chłop to chłop i nie powinien se robić paznokci, brwi czy tam oczyszczać twarzy choć dla mnie np nie do zaakceptowania jest facet upocony ( który nie wie co to antyperspirant), z gobelinem na plecach grinning smiley albo z długimi brudnymi pazurskami, czy wystającymi kłakami z nosa winking smiley mój mąż nie jest z tych gejowatych ale wie do czego służy trymer, pilnik do paznokci itp...

ASIA SISTER jak syncio po testach?? pewnie był najlepszy grinning smiley no i jak zdrówko??

Daria wybacz koleżance winking smiley czasem człowiek z zazdrości głupstwo walnie winking smiley bo mu szkoda że to nie jego ;D mam też taką jedną koleżankę której sie nie spodobała moja pralka i telewizor (a po miesiącu miała identyczną w domu tongue sticking out smiley)

Edytko czapeczki są cudne!! no i czekam na fotkę ukończonego wyremontowanego pokoiku!!

Kasia ja mam odświeżacz ten który działa na ruch - mam go w łazience. w sypialni w szafie i na korytarzu w komodzie mam powkładane kilka saszetek zapachowych.

laseczki zmykam do wyrka bo jutro rano jadę z bratem do szmateksu - obiecałam że mu wygrzebię kurteczkę na wiosnę no i dla siebie coś wiosennego musze wygrzebać!!!

całussssssssski!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.