lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Izabela84 (offline)

18-05-2012 23:16:10

Niszczewice
Posprzątałam chałupkę (dzięki za pamięć Ewcia :*)
Dzień jak co dzień chciałoby się rzec winking smiley Pół dnia na dworze. Posiałam fasolkę i zebrałam rzodkiewkę (mniam!!) Jutro na śniadanie twarożek z rzodkiewką, szczypiorkiem i ogórkiem.
Domiś zaczyna pomału chodzić przy meblach, ale wciąż jego największym zainteresowaniem cieszy się półka z płytami CD (układam je średnio 5 razy dziennie tongue sticking out smiley) i paprochy jak zamiatam, muszę przed nim uciekać winking smiley
Coraz więcej je, głodomorek się zrobił. Dzisiaj była taka śmieszna sytuacja, bo stał koło mnie opierając się o kanapę i nagle się przewrócił, uderzając główką w kaloryfer (ale na szczęście mamy ten taki cały, nie ten starego typu z żeberkami, więc za bardzo go nie bolało). No i go podniosłam i mówię "oj bam Dominiś zrobił?" A on się na mnie spojrzał z taką wściekłością i zaczął podniesionym głosem mówić: babam, baba, babam ba!! Ale się śmiałam, poskarżył się mój synek winking smiley

Igusia - doskonale Cię rozumiem.. miałam to samo jak musiałam wrócić na studia, tyle że Rozalka miała tylko 3 tygodnie sad smiley Prawdę mówiąc rodzina mnie wypchnęła z domu na zajęcia, bo ja byłam gotowa rzucić wszystko w cholerę.. Bałam się strasznie tego, że skoro babcia będzie Rózię karmić, przytulać itp to mała pomyśli, że to ona jest jej matką, a nie ja sad smiley Przepłakałam wiele dni, a z zajęć wracałam biegiem, a miałam do przejechania całą Bydgoszcz sad smiley Strasznie to przeżyłam, do tego ściąganie mleka w szkole i w domu żeby mała miała co jeść. Trudno było się uczyć, wyspać, ale i tak marzyło mi się olać studia i być z córcią w domku.. Ale najwazniejsze to to, że dałam jakoś radę. Po powrocie ze szkoły nie było świata, tylko ja i mała (i mąż winking smiley) Czasem tak jest, ale trzeba się wziąć w garść - teraz już wiem winking smiley Powodzenie Ci życzę, na pewno się Wam ułoży.

Aniu - ja uwielbiam kartki o płatności za obiady - dostaję je zazwyczaj 14 dnia m-ca, a płatne jest.. do 15 winking smiley To jest mniej więcej 100zł/mc. Aż się boję co będzie z książkami, Rozalka do pierwszej klasy.. bankructwo winking smiley

Monia - to jednak lepiej odłóż tą wizytę na później, będziesz pewniejsza że jest ok.
Wczasy.. ale Ci zazdroszczę!

Daria - kto się czubi ten się lubi winking smiley Mój ma tak samo, jak się zajmuje dziećmi to nic więcej nie zrobi, a jak musi coś zrobić to mnie woła, bo np musi napalić w piecu. Więc mu mówię, że ja też palę w piecu i to przy dzieciach. A jak czasem nie napalę i hrabia wróci z pracy to marudzi "czemu nie napaliłaś".. Bo przecież my mamy sto rąk i sto głów i możemy wszystko zrobić, tylko oni takie biedaki.. tongue sticking out smiley

Ewcia - a jak Twoja szafa? winking smiley
Ja dałam raz kanapkę z serkiem Danio, ale Domiś ulewał po niej, więc się wstrzymam z chlebkiem.

Ja na Dzień Dziecka chcę kupić Rozalce segregator na karteczki, Staszkowi kosiarkę zabawkową, a Domisiowi - nie mam pojęcia! Tyle tych rupieci mamy w domu że chyba nic mu nie brakuje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

ryli20 (offline)

19-05-2012 09:47:58

Poznań
Dzień dobry
jednak odłożyłam zrobienie badań chyba po wczasach
w piątek idę na to usg jamy brzusznej to może coś się z niego dowiem co mi dolega no chyba ze napiszą po łacinie smiling smiley

Grosia budziła się w nocy standard, kukała z łóżeczka na nas już po 5 więc wylądowała u nas w łóżku i tak jakoś poleżeliśmy i wstaliśmy przed 7.
wiecie rano pchała bardzo rączkę do buzi i ciągle mi się wydaje że coś jej idzie na dole
dopiero śmiesznie będzie wyglądać jak u góry nic nie ma a na dole będzie miała 3 zęby

Ewa no właśnie myślałam że moja Gagatka ma tylko jeszcze 2 zęby a Laurka też ma 2 smiling smiley
wiesz tak sobie myślę o przyczepce w sumie to i tak po chodniku bym z nią nie jeździła, jednak fotelik mniej miejsca zajmuje na drodze
a przyczepką to bym musiała z nią w jakimś bezpieczniejszym miejscu jeździć na jakiś trasach rowerowych

Daria no właśnie też zastanawiałam się nad tym kubkiem do spłukiwania ale chyba sobie podaruję
i życzę żeby Julii szybko zeszły te drożdżaki z pupci dupci

Iza uwielllbiam taki twarożek mniamm
w ciąży pamiętam to jadłam go ciągle a i teraz też bardzo lubię
Dominiś upatrzył sobie półkę z CD a Grośka głośniki i kabelki
hehe no widzisz babam zrobił i musiał się wyżalić
nadal są modne te kolorowe karteczki do segregatorów ?
pamiętam za moich dawnych dawnych czasów to się zbierało, wymieniało - to był szałł
pamiętam też że siora moja studiowała we Wrocławiu i przywoziła mi karteczki z wielkiego miasta wypasione których nie było u nas
achhh to były czasy

no więc moje spa tak bliżej końca od rana małż zabrał sie za malowanie sufitu
liczę na to że jutro będzie finito
trzeba będzie wszystko posprzątać na błysk

no nic mykam
chciałabym zrobić dziś ciasto jogurtowe ale nie wiem czy mi sie uda
miłego dnia
zapowiada się słoneczny


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

19-05-2012 13:19:33

Niszczewice
Ja tylko wpadłam pokazać suwaczek szkolny Rozalki, bo mnie córka męczy od tygodnia żeby jej zrobić winking smiley
Napiszę coś wieczorkiem.

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

melomanka (offline)

19-05-2012 21:20:13

Hej kochane...

Przepraszam, ale od wczoraj męczę się z koszmarnym bólem głowy ;/
Jak do jutra mi nie minie, to chyba pojadę na jakiś ostry dyżur...
...Tak czy siak jutro też mnie nie będzie, rano wraca P. wieczorem wyjeżdża.
Dobrego weekendu Wam życzę :*

ryli20 (offline)

19-05-2012 22:21:24

Poznań
Izato Rozalka mega nie może się doczekać pójścia do szkoły
fajnie że taka chętna, bo mój bratanek to nie chce iść do szkoły bo on nie wytrzyma tam siedzieć, bo trzeba będzie sie uczyć i coś tam jeszcze
mówiłam o tym siostrze że ma takie lęki przed pójściem do szkoły że mi o nich mówił (ja mu mówiłam że szkoła jest fajna, że on jest mądry chłopak że się nauczy czytać i będzie czytał Agatce, że się w szkole tylko nie uczy że się tez bawi, jest w-f itd ble ble ble)
no ale moje siostra mi powiedziała że dziwne bo on jej niby mówi że fajnie że pójdzie do szkoły
wiec już nie wiem o co chodzi

Powiedz Rozalce że suwaczek suuper i że razem z nią będziemy odliczać dni kiedy zostanie uczniem

Ewka ojj nieładnie że Cię ból głowy dopadł sad smiley oby szybko przeszło

a co u nas? dziś praktycznie od 11 do 21 byliśmy na dworze, a to do sklepu sobie poszłyśmy, rowerkiem na działkę, na działce grill obiadowy, trochę łobuzowania, potem powrót na godzinkę do domu na tarasie a potem znów na działce
jeszcze by sobie człowiek chętnie posiedział, ale po 1 - komary masakra, po 2 - Grosia już nie bardzo chciała
więc ja wróciłam rowerkiem a Grosia pojechała z małż autem ale jak się okazało i tak byłam pierwsza mimo że się rozstaliśmy na parkingu on miał zapakować Grosię i wózek smiling smiley fajjjnie się jeździ na rowerku smiling smiley

no i Gagatka zjadła mi teraz tylko 60 mleka - ciekawe co będzie w nocy ?

no to co zmykam
dobrej nocki
i miłej niedzieli


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

20-05-2012 11:08:00

Kraków
witajcie niedzielnie smiling smiley

U nas rosołek już prawie się ugotował, zapachniało w całym domku, mama właśnie kończy robić pulpeciki winking smiley

Iza wielgaśne uściski dla Twojej małej uczennicy :* niech jej zapału do nauki nie braknie przez następne 15 lat grinning smiley

Monia fajnie macie z działeczką smiling smiley Grosia śmiga cały dzień na świerzym powietrzu a to ważne dla rozwoju bobasków!

Ewuś słonko do szpitala marsz!! chcesz zemdleć??!! pewnie dadzą ci kroplówę ale przynamniej Ci ulżą!

IZUNIA-MALINKA co u Ciebie?? jak maleństwo???? daj znać - śniłaś mi się dziś!! spotkałyśmy się na plaży z wózkami grinning smiley


dziewczyny moje dziecko zbuntowało się i nie chce mleka! jedynie w nocy mogę jej podać butlę bo w ciągu dnia nie ma już ochoty! więc u nas zmiana menu... poranne mleko zastąpiłam kaszką ryżową a popołudniowe mleko kanapkami z szyneczką smiling smiley mam nadzieję, że krzywdy jej tym nie zrobię.


uciekam bo za momencik wpadną do nas goście na kawusie smiling smiley prawie 2 letnia Marysią ze swoją mamą grinning smiley

miłej niedzieli


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Edyta24 (offline)

20-05-2012 17:15:02

Dobrzyn
hej kochane

Nieogarne postow wiec wam nie odpisze ale bardzo sie ciesze ze tu TAKIII RUCHgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Co u nas???
W piatek mielismy grilla, narobilam sie -musze sie przyznac! i bylam padnieta po... mezowy byl wieczorem umowiony z kumplem wiec zostalam sama ze sprzataniem ....:/

Sobota spedzona na sprzataniu, myciu okien(szorowaniu), podług oraz porzadkach w szafie i pichceniu ciasta.

A dzis od ranca mielismy gosci (jak co niedziela) smiling smiley
Ciasto rabarbarowe zrobilo szałsmiling smileysmiling smileysmiling smiley A jak RYLI Twoje ciachoooo???????????grinning smiley

Z nowoscismiling smiley Norbi zaczal raczkowac do przodugrinning smileygrinning smileygrinning smiley chodzi za jedna raczke i UWAGA dzis przy gosciach zrobil swoje (nieswiadome) 2 kroczki samodzielnetongue sticking out smiley bylismy w szoku - wszyscy bez wyjatku!!!!!
Uwielbia siedziec w piaskownicy. raz sprobowal piasku i chyba mu nie zasmakowal bo juz wiecej do buzi nie bralsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Basen jednak tatus napompowalgrinning smiley i malutki jest szczesliwytongue sticking out smiley w tyg zrobie kilka foteczek to wam pokazesmiling smiley

uciekam bo wlasnie wybieramy sie rodzinnie na lodowa ucztegrinning smileytongue sticking out smiley
buziaczki


Marlenka zagladaj do nas czesciej!!!! Stesknilysmy sie za Toba! waga ZUZI cudna. Wklej nam jej aktualne zdjatko!!!

A co u KINI???? ANIU ty pewnie wiesz.....smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mycha86 (offline)

20-05-2012 20:53:50

Orzesze _ Żywiec
Hey dziewczyny !

Wpadam tylko na chwile bo jestem padnieta smiling smiley
Bylismy dzis we Wroclawiu smiling smiley Mega zadowolona jestem ! Ale tylek troszke bolal bo zrobilismy w sumie ponad 400 km a ja dzis dostalam @ ... wiec teraz umieram sad smiley

Nie bylo nas caly dzien i strasznie steskniona jestem za Judytka ... ♥

Jutro wpadne to poczytam co u Was !

Milego odpoczynku niedzielnego . Calusy :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

20-05-2012 21:33:27

Poznań
Się przywitam :*
Ryli no muszę Ci powiedzieć jeśli jeszcze nie robiłaś że ciasto jogurtowe poszło w mig winking smiley Dzięki za przepisik ;*

Iga moja też mało co mleka spija, ostatnio wogóle mało co je...Delikatesen i już winking smiley

Edyta bravo dla Norbiego za nowe osiągnięcia, moja to jednak leniwiec jest po mamie winking smiley
Nela też jets po pierwsze próbie piasku winking smiley Ale zdecydowanie jej nie smakuje, baaa ona wogóle boi się trawy tzn siedzieć na niej ale piasek ok może być winking smiley Zwłaszcza uwielbia nim sypać Adikowi w oczy winking smiley
Nie wiem co u Kini jakoś ostatnio nie mamy kontaktu ;( Wiem z opisu na gg że była na voyagach winking smiley Teraz chyba się uczy, to też wiem z opisów...

My już po podówjnych chrzcie, dziewczynka była mega dzielna bo chrzszczona jak dorosły tzn sama za siebie musiała odpowiadać,a chrześniak to diabełek wcielony nawet chrzest mu nie pomógł winking smiley Za dwa tyg komunia grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Nela tak hipnotyzowała księdza proboszcza że ten wpatrzony w nią zapominał co miał mówić winking smiley winking smiley Po mszy mówił że jest tak urokliwa, i tak grzeczna w kościele jak rzadko które dziecko winking smiley No wiadomix że po mamie winking smiley winking smiley
Muszę też choć raz pochwalić moich chłopców, przez cały weekend niczym aniołki nie wiem czy ktoś je podmienił czy jak winking smiley Ale normalnie ani razu ich nie wyzywałam, pełna harmonia, w zabawach żadnych przepychanek...aż miło.
Dziś też małe starcie z Dawisiem miało miejsce, ale musiałam mu co nie co uświadomić i chyba dało efekt. Facet musiał sobie przemyśle na spokojnie i już jest ok winking smiley
Chyba idę w kimono z kurami bo łeb mnie boli...
:* Spokojnej nocki ;*
Jeszcze Wam pokaże moją gwiazde winking smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

20-05-2012 21:38:41

Poznań
Cześć i czołem

Iga moja Grośka też czasami ma napady że nie chce mleka, czasami jak zje o 20 czy 21 noc nie je a rano zje mi tylko 10 ml, czasem 60 więc daję jej kawałek chlebka czy bułki z masełkiem albo robię jej na tym mleczku kaszkę
wczoraj zaś na noc nie chciała zjeść zjadła musem 50 i nie żeby wcześniej coś jadła więc też czasami na takie widzi mi się - a wydawało mi się że mleko to ona zawsze chętnie wciągnie a tu chyba dziewczyny poczuły inne smaki, konsystencje ... troszkę mało tego mleczka pije jak raz dziennie, musisz próbować może jej kaprys minie. A kaszkę robisz na mleku czy na wodzie ?
no działeczka gites sprawa, szkoda że tyle mrówek tam łazi i się boję żeby Grosię coś nie pogryzło jak śmiga po trawie
dziś pojechaliśmy rowerkami na obiadek grillowy i się zastanawiałam czy młoda zaśnie na kocyku ale jakoś się udało i drzemka była

Edytka kurcze nie udało mi się ciasta zrobić żadnego sad smiley a taką miałam ochotę jakoś dzień był za krótki, no ale może w tygodniu kiedyś bo tak za mną chodzi
A Ty samych gości przyjmujesz - a sami powinniście się czasami wybrać w gości będzie prościej heheheh

Norbercik GRATULACJE !!!

Sylwia @ nie będę Ci zazdrościć ale tego wypadu do Wrocka jak najbardziej
chyba muszę kiedyś małż namówić na Wrocław
w sumie jak jedziemy do rodziców to od nich do Wrocławia mamy 60 km więc nie daleko
tyle że jak już u nich się znajdziemy to ciągle czasu brakuje

Ewa jak sie czujesz ? przeszło Ci czy byłaś u lekarza

a co u nas ? nadal głównie na dworze byliśmy, rowerkami jeździliśmy, plac zabaw zaliczony więc fajnie dzionek spędzony szkoda że tak szybko się skończył

Pisałam Wam że sąsiadka ma 4 koty, i wypuszcza je na swój taras na wychodne, 2 chyba na smyczy przywiązane są, no i się te koty opalają a to na jakis półkach a to na parapecie i Grosia do niedawna ich nie widziała a też jak tylko je zobaczy to leci do barierki i się na nie wydziera i gada coś ko ko ko smiling smiley a kotki co ? spieprzają do domku heheheheh
chyba nie będą przyjaciółmi

oki mamuśki pokukam co to w necie słychać a potem kąpu kąpu i lulu
papapa


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-20 21:49 przez ryli20.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575315, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.