majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

06-05-2012 13:49:47

woj.sląskie
hej mamusiki
a u nas nocka beee, niunia spala z nami bo o chwila wiercenie, placz i pielucha w buzi patrze dotykam dziaselek atyu ostre chyba ida dwie dwojki dolne na raz.Byla dluga przerwa wiec chyba sie znowu cos rusza.

Dzieki dziewczyny z amile slowa , ale nadal jest 5kg za duzo i najgorszy jest brzuch.

Iwonko poplakalam sie ze smeichu jak przeczytalam o JUlku szuwarkusmiling smiley Moja Weronisia tez uwielbia lazienke ehh i jak wylizala szczotke do kibla to tez zbaladlam. w ogole do kibielka tez probuje zagladac ehh te nasze bablesmiling smiley W ogole kuchnia, lazienka, to ulubione place zabaw.

A my bylismy w Ikei po stol do kuchni i odrazu wstapilismy do sklepu i klupilismy niuni biedrone na roczeksmiling smiley moja mami zakupila rowerek ktory tez juz przywiezlismiling smiley takze mamy prezenty na roczek z glowysmiling smiley torta zamowilam i dekoracje urodzinowesmiling smiley

Pogopoda dzis super ale nie za cieplo tylko 14 st ale sloneczko wiec po obiadku na spacereksmiling smiley

nic uciekam zjesc rosoleksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

06-05-2012 15:07:27

Ostrołęka
Hej..jeszcze raz dziękujemy za pamięć i życznia!!
10000 buziaków i 100 lat dla Wojtusia z okazji 1 urodzinek:*:*:*
Ps.MAM doła...jutro egzamin an prawko i czuję ,że nic z tego może nie wyjść..Niby umiem,ale wiel zależy od egzaminatorasad smiley
Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

06-05-2012 19:17:54

Bydgoszcz/Wojnowo
Justynko dasz radę!!!! trzymam kciuki!!!

Kamilko u mnie też brzuszysko szwankuje, dzisiaj rano było 64,5 na wadze a moje marzenie to 60 także walczę dalej zaczynam sobie gotować obiady do pracy i w ogóle takie takie no i kupiliśmy Julasowi fotelik rowerowy także więcej będziemy jeździć smiling smiley może się uda smiling smiley

Czekam bo koleżanka miała na wczoraj termin, synka ma mieć, jeszcze jest w domu bo nic się nie dzieje, a ja już nie mogę się doczekać smiling smiley

Julek dzisiaj przeciął sobie paluszka o toster... krew się lała niesamowicie, ale był dzielny.
Dziewczyny pomóżcie mi bo już sama nie wiem, jak to ogarnąć słuchajcie chodzi o roczek: przyjeżdżają goście i stawiam ciasto tort i śpiewamy sto lat a potem obiado kolacja czy stawiam obiad potem ciasto i ewentualnie to co zostanie po obiedzie to wystawić później dostawić jakąś sałatkę. Jejku nie mam pomysłu na to wszystko...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

06-05-2012 19:39:27

Świdnica/Legnica
Ignasiu i Wojtusiu

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy Milenka i Ciocia Kasia
urodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

06-05-2012 19:47:17

Świdnica/Legnica
A teraz po kolei, co pamiętam.

U nas o.k. Mała tak szaleje,ze juz sil nie mam. Jeszcze doszła papuga i sajgon ostry na chacie.

Madzik fajnie,ze sie odezwałaś. Adulek taki uśmiechnięty chłopczyk .W ogóle masz fajnych synków.

Wszystkie dzieciaczki są cudowne.

Kami faktycznie u was zimno, tak grubo poubierani jesteście.

Dziewczyny dajecie jeszcze wit. D?????????????? Bo lekarka coś mówiła,ze jak juz bedzie miala ręce odkryte i nogi to nie dawać. No ale jak bedzie znowu chłodniej i bedzie w długim rękawie to znowu mam dawać?????

Chce iść do kina na ten film o Agacie Mróz. Normalnie jak widzę reklamy to już mi sie beczeć chce.A zaraz w Uwagdze jest wywiad z jej mężem i jej córeczka.

Milenka jakies uczulenie ma na brzuchu. Nie wiem po czym.

Jak sobie przypomnę resztę to napiszę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

06-05-2012 21:25:51

woj.sląskie
Adus taki duzy kawaler aMilusia rozowa slodzinkasmiling smiley

No coz kobietki tylko moge Wam pozazdroscic pogody , u nas dzis ladnie sloneczko ale tylko 15 st bylo wkoncu, no ale wczoraj tylko 10sad smiley Arya ja daje co 2 dzien wit D.

Iwonko zalezy op ktorej przychodza goscie , jesli np na 15 to bym podala obiad, potem tort szmpan i kawa apotem jak chcesz to zimna plyte.\
My zjemy obiadek wlasnie po obiadku tort i szampan, potem kawa i inne ciasto, lody.

A ja mam pytanko czy dajecie [prezenty dzieciom w roczek czy w dniu imprezy? bo ja nie wiem M mowi zeby dac 16 a nie 19 jak bedziemy robic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata01 (offline)

06-05-2012 21:38:01

Lublin
Wojtusiu -sto lat smiling smiley

Jutro się odezwę bo jakoś nie mam weny sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.

marzen75 (offline)

07-05-2012 10:40:10

Połaniec
Witam majowe mamusie i przesłodkie maluchy


To już roczek minął, od kiedy Wasza
pociecha jest członkiem Rodziny.
W tym uroczystym dniu Pierwszego Roczku
Majowych dzieciaczków
FILIPKA, GABRYSI, ULEŃKI, DAWIDKA,
IGNASIA, WOJTUSIA, BŁAŻEJKA
składamy serdeczne życzenia.
Niechaj Wasze maleństwo nadal
wypełnia radością i śmiechem
każdy kącik mieszkania i serca.
Niech rośnie zdrowo, szczęśliwie
w otoczeniu najbliższych mu osób.


Życzenia od OLUSI i jej zabieganej mamy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548650, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.