majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

19-04-2012 10:17:49

woj.sląskie
takie zdjeica to super pomysl!!!! Yala czekamy!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

19-04-2012 14:05:41

Świebodzin
MAJECZKO DLA CIEBIE TEZ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ BUZIACZKIurodzinowe baloniki

ehh Kamilko to widze zaczyna sie u Ciebie to samo co u mnietongue sticking out smiley zycze cierpliwosci tongue sticking out smiley

achh jak te nasze dzieciaczki rosna...Kitusiu byles i jestes przeslodki buziaczki nasz pierwszy ''dorosly''bobasku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

19-04-2012 14:33:24

woj.sląskie
[link widoczny po zalogowaniu]
dziewczyny zobaczcie tragedia normalnie!!!! biedne dziecko sad smiley a to wszytsko wina tego narodu i ich religii ze pozwalaja na sluby w rodzinie!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

19-04-2012 14:34:30

woj.sląskie
a moje dziecie spi juz 1.5h pewnie zaraz bedzie pobudka.

dalam jej dzis mleczko przez smoczek 3 i nie nauczona za szybko dla niej leci wiec narazie [pozostajemy przy 2


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

19-04-2012 14:59:55

Majeczko dla Ciebie także najlepsze życzonka od cioci i Monisi

A u nas noc ok, byłyśmy na spacerku i teraz od 2 godzin walczę z mega zmęczonym uparciuchem, aby usnęła.
Właśnie są chochliki abc na minimini, więc mam chwilę...
Z tym jedzeniem, to u nas są od jakiegoś czasu cyrki wieczorem przy kaszce. Zawsze się nagimnastykujemy i nawydurniamy, aby dziecię łaskawie otworzyło buzię...Za to z obiadkami nie ma najmniejszego problemu. Eh...

Kami nie mam ostatnio sił na takie tematy...Parę dni temu znajoma urodziła dziecko w 8mym miesiącu (była tak jak ja w 7 m-cu w szpitalu , bo coś się zaczynało dziać). Niestety dzieciątko zmarło po 2 dniach (płuca nie dały rady...sad smiley ) Na pogrzebie nie byłam, ale płakali wszyscy, a ojciec sam niósł tą maleńką trumienkę...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

19-04-2012 16:15:56

Ostrołęka
Cześć kobietkismiling smiley
Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie w ten deszczowy dzień i ślę 1000 buziaków:*:*:*

100 lat dla naszego Najstarszego bobaska!!!
Rośnij zdrowo kochany Filipku!!!!
Moc buziaków w dniu 1 urodzin od cioci Justysi i reszty ekipy:*:*:*



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 16:16 przez justine250877.

madziaKa (offline)

19-04-2012 18:32:09

Dziś taki ważny dzień na naszym forum, że nie mogłam nie zajrzeć!!!

Kitusiu, Filipku, nasz roczniaku!!!!!!!!!!!! Milion całusków, dużo słoneczka, zabawek i zdrówka...a dla rodziców, kolejnych cudownych, niepowtarzalnych lat z Waszym skarbem...tak niesamowitych jak ten pierwszy, który właśnie minął!!!!!! Wszystkiego dobrego od Wojtusia i ode mnie smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


Pozdrowienia dla Was wszystkich dziewczyny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

19-04-2012 21:23:52

Małomice
Hejsmiling smiley


FILIPKU KOCHANY DZISIAJ JEST NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W TWOIM ŻYCIU TWOJE PIERWSZE URODZINY WIĘC Z TEJ OKAZJI ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA ROŚNIJ DUŻY I DOSTARCZAJ WIELE SZCZĘŚCIA SWOIM RODZICOM DLA KTÓRYCH JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY!!!!!!!!!!! urodzinowe baloniki


MAJECZKO I DLA CIEBIE SŁONKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIESIĘCZNYCY CIOCIA Z JULCIĄ ŻYCZY!!!!!!!!

I dla NINKI zaległe wszystkiego najlepszego słoneczkosmiling smiley
Dziewczynki odezwe sie jutro,bo dzisiaj mi dnia małosad smiley na wszystko zebranie w szkole miałam i teraz musze przeprowadzić lekcje wychowawczą z synem oj trzeba trzebasmiling smiley miłego wieczorusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.