majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

03-04-2012 13:37:52

woj.sląskie
czesc kobietki::smiling smiley

u nas nocka w miare tzn cos mi ciepla byla zmierzylam temp i bylo 37.4 zjadla mi tylko 100MM z kleikiem i poszla spac po 21, przebudzila sie na chwile po 1 dalam herbatki bo dalej byla ciepla i juz z nami zostala w lozku, o 4 mleczko ale tez wypila ok 100 i spalysmy do 8:30.Rano mierzez jej temp a tam juz ponad 38sad smiley dalam czopek i jest ok narazie , oprocz tego nie kaszle nie ma katarku tylko zrobila dwie rzadsze kupki, nie wiem czy zmiana klimatu i wody znwou czy beda zabki szly.Teraz drzemie sobie jak wstanie zmierze temp.

Pogoda beee, mrzy desz buuu iwec nici ze spacerku.

Dominiczko nie martw sie oni maja sposoby na duze wozki, my teraz jak lecielismy to nie przeswielalai nam na tasmie tylko przeslzlimsy z wozkiem tzn M tam gdzie przejezdzaj z wozkami inwalidzkimi, na akzdym lotnisku napewno maja takie rpzejscie obok.Jesli dasz do luku to musisz pamietac ze wozek musi byc w jednej czesci wiec musisz zwiazac go bo nie moze byc stelaz osobno a gora osobno.Nie wiem czy juz skladalas o paszport teraz doczyatlam ale ja jak zmienialam to placilam tylko roznice za lata tzn mialam wazny jeszcze 9 lat ale zmiana nazwiska wiec tylko 14 zlsmiling smiley

Justys super ze choc chwile znajdziesz zeby do nas wpascsmiling smiley zdrowka wam zyczymysmiling smiley

Auto zrobione iwec zaraz ide cos popakowac a M jak wroci moze cos przewiezie, siweta z przeprowadzka nas czekaja iwec trzeba sie wbic do kogos na swiateczny obiadeksmiling smiley

Na NK zdjecia wrzucialam bedzie chwila wrzucae na FB i na forum paresmiling smiley a teraz ide nastawic niuni zupke bo prawie 2 tyg na sloiczkach byla.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

03-04-2012 13:38:46

woj.sląskie
a temu koledze co tak panikowal ze male dziecko wczoraj prawie 2 tyg przed terminem urodzil mu sie synek wazyl 3050g i 51 cmsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

03-04-2012 13:43:47

woj.sląskie
moj wozek wazy 12.5kg i jest tez wiekszy i z takimi lataly matki i nie bylo problemusmiling smileytak njak pisze Natka wystarczy jesli beda chcieli rozlozyc sciagnac siedzisko i stelaz osobno.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

03-04-2012 13:47:27

Warszawa
Kami ja nadawalam na bagaz wozek teraz jak lecialam w Gdanska i nadalam w dwoch czesciach - osobno stelaz osobno buda i nawet jeszcze mi Pani ladnie zapokowala bude w worki ochronne i nie bylo zadnego problemu. Pod samolotem tez musialam zawsze rozlozyc na czesci jak oddawalam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

03-04-2012 13:50:37

Warszawa
Kami ja czekam i czekam tutaj na te Wasze zdjecia z niecierpliwosciasmiling smiley)) Uwielbiam ogladac zdjecia z wakacji!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

madziaKa (offline)

03-04-2012 18:16:44

Witajcie!!!
Dziewczyny, kurcze, jak ja tęsknie za Wami! Ale ciężko znaleźć czas na posiedzenie na necie, niestety mamy komputer stacjonarny (nie laptop) i czas jest wtedy jak Wojtek śpi...a komputer jest tu gdzie Wojtek śpi...więc rozumiecie! No a w ciągu dnia to wiadomo...praca, dom, pranie, prasowanie, sprzątanie, karmienie...itp.itd. Znacie to bardzo dobrze więc co ja tłumaczę!
Wybaczcie milczenie, chciałabym być na bieżąco ale nie daję rady...
Wojtuś rośnie, jest rozkoszny, śmieje się dużo, chodzi przy meblach ale puścić się boi więc póki co tak mu starcza...czas leci...za chwilę się zaczną ROCZKI na naszym forum! Szok!
Baaaaaaaaaaardzo Was serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt!!! Pamiętam o Was i często myślę... Wy czasem też o nas pomyślcie!!!
Ps. Dziękuję że co miesiąc składacie Wojtuniowi życzenia każdego 6-go dnia miesiąca! Dzięki!
Wklejam jeszcze zdjęcie żebyście nie zapomniały jak Wojtuś wygląda smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

03-04-2012 22:27:04

Warszawa
Kurcze ale tu cicho dzisiaj!sad smiley

MadziaKa super ze wpadlas, Wojtus rozkoszny a Nina ma identyczne krzesełkosmiling smiley

U nas dzisiaj o dziwo byla ladna pogoda, do poludnia pojechalysmy na zakupy do lidla zrobic male zapasy a po poludniu zaliczylysmy calkiem porzadny spacer. Ja teraz czekam na wojewodzkiego ale jestem padnieta bo mialysmy kiepska noc wiec chyba za dlugo nie posiedze zwlaszcza ze m wyjechal i nawet nie ma sie do kogo odezwac...
Ninie dzisiaj strasznie odparzyla sie pupa nie wiem dlaczego...tak odparzonej jeszcze nie miala,nasmarowalam sudokremem ktory zawsze w takich sytuacjach pomaga ale strasznie mi przykro ze tak sie musi meczyc biedactwo...

Aaaa padam....dobranoc dziewczyny,oby wszystkie maluchy spaly slodko do samego rana!
A trzydniowke my tez mamy za soba...


[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

04-04-2012 08:33:46

Świebodzin
Kami no to niezly juz wedrowniczek z Weronisi winking smiley trzeba teraz miec oczy do okoła glowy tongue sticking out smiley no to nie potzrebnie sie tak martwil winking smiley
hehe Ayra Zuza tez lubie jesc papierki winking smiley
Justine duzo zdrowka dla Was smiling smiley
Madziaka pewnie ze myslimy smiling smiley Wojtus super chloapk smiling smiley i jaki piekny usmieszek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

04-04-2012 12:28:31

woj.sląskie
Ulenko i Dawidku wszystkiego najlepszegosmiling smileyduzy buziaczek od nassmiling smiley

dziewczyny to juz jest lekka przesada u nas spadl sniegsad smiley i ciagle padasad smiley buuu nie wytrzymam tego!!!!!!!cos sie chyba pokrecilo!!!!!!!!!

u nas wczoraj caly dzien temperatura na wieczor bylo niecale 38j nie dawalam ale chyba w nocy rosla bo byla bardzo ciepla ale powiem Wam ze mimo tego nawet byla nocka spokojna tzn bez martudzenia.Zjadla kaszki moze ze 4 lyzeczki przed 19 i zacisnela buzke i koniec chciala cyca wiec dalam possala z 10 min i tyle .Jak zwykle daje jej przed snem butelke aona wypila moze max 5-10ml i zasnela mi na rekach.Odlozylam do lozeczka i tak do polnocy spala potem pobudka na piciu i sen z nami, o 3 znowu piciu wypila z pol butelki byla bardzo cieplasad smiley i doipiero ok 5 wypila niecale 150ml melczka.Po 8 dossala sie do cyca .Czopki na nia nie dzialaja , M rano pojechal po nurofen i teraz mierze i nie ma temp poki co wiec jest ok nawet zaczela troche broic.Dochodzi 11:30 wiec dam jej mleczko i sprobuje polozyc na drzemke.Mam nadziej ze jej minie ta temperatura.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

04-04-2012 12:33:33

woj.sląskie
MadziaKa jasne ,ze zawsze bedziemy pamietac, ale zagladaj do nas czesciejsmiling smiley Wojtus kochany slodziaczek i jaki juz duzy:0 buziaczki od ciocismiling smiley

My tez mamy kom p tam gdzie spimy poki co ale malej nie rpzeszkadza ze siedzimy jak spismiling smiley

Natka to tez duzo zalezy od linii lotniczych, jedne inaczej podchodza nie robia problemowa ainne beda widziwiac:0 no ale Wy latacie drogim LOtem wiec to inna sprawasmiling smiley

Natka jak dzisiejsza nocka?

Kurcze dziewczyny w sobote musimy kupic pralke bo M niestety pracuje w poniedzialek w drugi dzien Swiat i nei damy rady jechac, nie wspomne juz o meblach itp buuu nie wiem kiedy my to wszytsko pokupujemy , a mamy andzije ze uda sie juz w nast tyg byc w nowym domku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.