majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

atena_82 (offline)

12-01-2011 19:50:47

Legnica
Dziewczyny dziękuje za dobre rady, dziś już rzadko kuje choć niekiedy się zdarza - coraz lepiej grinning smiley
Sysia co do kosmetyków to ja jeszcze nie kupuje i w ogóle mam jeszcze takie obawy lekkie to chyba po tym że pierwszą ciążę poroniłam około 6-8 tygodnia ale ciuszki już kupuje bo nie mogę się już powstrzymać winking smiley a wracając do kosmetyków to na pewno można kupować tylko sprawdzaj do kiedy ważne no i nie otwieraj bo niektóre mają tylko 6 miesięcy ważności po otwarciu smiling smiley kosmetyki są dobre 2-3 lata zależy co więc nie ma się co obawiać bo nam zostało już nie tak wiele ciąży i zaraz będziemy używać smiling smiley a co do nie za mocnych ruchów to nie musisz się obawiać bo każda z nas ma inna budowę ja np. nie czuję tak mocno ale to chyba dlatego że mam dość grubą skórę, znajomy jak mi kiedyś pępek przebijał to się śmiał że jestem gruboskórna winking smiley
a co do pępka to macie już lekko wystający czy nie ? ja nie wiem czy łożysko jeszcze nie doszło do tego poziomu czy po prostu mój zostanie taki jak był smiling smiley


pozdrawiam najserdeczniej majóweczki grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna21 (offline)

12-01-2011 21:30:53

Pabianice
Witam drogie mamusie,choć nie udzielam się zbyt często to zawsze czytam wszytskie wypowiedzi smiling smiley
dzisiaj miałam USG połówkowe i wszystko wporządeczku,no i będę mieć kobietkę grinning smiley
musiałam się pochwalić...

[link widoczny po zalogowaniu]

agusiaczek (offline)

13-01-2011 01:56:48

Irlandia
Dziewczyny,

Ostatnio u mnie w pracy nie dzieje się za dobrze. Niepotrzebnie się stresuję tylko i przejmuję. Byłam u lekarza z nadzieją na zwolnienie, ale dostałam tylko zaświadczenie o tym, że muszą zmienić mi stanowisko pracy, tak abym mogła siedzieć. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Już w najbliższy poniedziałek czeka nas szczegółowe usg - jeszcze niedawno wydawało mi się, że do 17-ego wieki, a tu proszę. I poznanie płci grinning smiley Nie mogę się doczekać!

Poza tym ruchy czuję już co noc, takie fajne kopanie w brzuszek. Czujemy się dobrze, tatuś o nas pięknie dba :-)

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

13-01-2011 08:58:12

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam majóweczki!

Mój pępek też jeszcze nie wyskoczył, zawsze miałam głęboki i teraz już widzę że bardziej się wysunął, ale nie wystaje, taka mała rzecz, ale też na nią czekam grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Agusiaczek jak najmniej nerwów, wiem że łatwo tak napisać, a trudniej zrobić, ale teraz nie ma nic ważniejszego niż Ty i dzidzia, dobrze że tatuś jest przy Was i tak pięknie dba smiling smiley

pozdrawiam wszystkich miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

13-01-2011 11:44:26

Małomice
Cześć dziewczynysmiling smiley
Mnie pępek jeszcze nie wyskoczył i pewnie nie wyskoczy,bo podobnie jak KUJAWIANKA mam głęboki i w pierwszej ciąży też mi nie wyskoczyłsad smiley a fajnie mieć taki wystającysmiling smiley.

Z tymi rozstępami to naprawdę problem ja po pierwszej ciąży mam straszny brzuch przytyłam 20 kilo i to niestety się obiło co prawda zbladły trochę,ale mimo to są widoczne i jak jadę na wczasy to niestety bikini nieco wyższe muszę założyćsad smiley teraz od samego początku używam kremu z firmy PHARMACERIS z kwasem foliowym dodatkowo i muszę powiedzieć,ze jak do tej pory nie pojawiły się żadne i mam nadzieję,że się nie pojawią już krem naprawdę rewelacyjny miły zapach i do tego szybko się wchłaniasmiling smiley przeczytałam wiele opini na jego temat i kobiety w ciąży polecałyciąża

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna21 (offline)

13-01-2011 12:11:50

Pabianice
Drogie kobietki,można również jeść dużo białka co jest bardzo zdrowe w naszym stanie,a poza tym przyspiesza budowe włókien kolagenowych i zapobiega powstawaniu rozstępów,do tego regularnie stosować kremy,jakiś peeling i nie powinno być tak źle smiling smiley

Anka_rubia (offline)

13-01-2011 14:51:21

Pewnie, nie ma sensu się denerwować. Ja też jestem od stycznia na L4, bo choć atmosfera w pracy bardzo ok i tęsknię za nimi, to dojazdy mnie dobijały...zwłaszcza teraz zimą. Też się nudzę, ale jeszcze nigdy nie siedziałam w domu nic nie musząc robić i w dodatku dostając za to kasę smiling smiley
Dzisiaj miałam USG połówkowe. Zmiana terminu na 7 maja. Parametry ok, położenie główkowe smiling smiley Waga 680 g.
Pozdrawiam serdecznie !


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

13-01-2011 16:28:35

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
pracą nie ma się co denerwować w szczególności że nie jesteśmy same smiling smiley jak jeszcze nie byłam w ciąży i miałam poważne spięcie z szefostwem tak że się bardzo zastanawiałam nad rezygnacją (z 2 miesiące przed zajściem w ciążę) bo czułam się już pod bardzo ostrą presją tak że mój mąż stwierdził że mogłabym ich podać o mobbing - wracając byłam psychiczną dętką to mówiłam że jakbym była w ciąży to od razu L4. Natomiast jak zaszłam w ciążę chciałam jak najdłużej pracować być jednak między ludźmi niestety nie wyszło bo mnie czymś wkurzyli i chyba trochę z przemęczenia trochę z tych nerwów zaczęłam plamić i lekarka kazała mi iść na L4 - a może i dobrze się stało bo nieraz szło się jeść śniadanie nawet 15-16 a maluszek mógłby na tym ucierpieć więc na pewno się nie obwiniam że jestem na zwolnieniu w szczególności że na pewno nie zasiedziałam się w domu cały czas jest coś co trzeba zrobić gdzieś polecieć pomóc rodzince a poza tym jestem jakaś taka słabsza bardziej zadyszana i nie w każdy dzień samopoczucie mam dobre, w szczególności że szefostwo lubi naciągać zasady bo w końcu to nie oni są w ciąży smiling smiley

jeżeli chodzi o kremy na rozstępy to mi poleciła znajoma Gerbera i jestem zadowolona bo nic jak na razie mi się nie pojawiło a poza tym dużo nabiału też spożywam bo lubię grinning smiley choć nie wiedziałam że wspomaga nie występowanie rozstępów smiling smiley

a jak tam wasza waga bo moja wciąż tylko 2-2,5 do przodu i nie wiem czy się martwić czy nie mimo że doktórka nic nie mówiła tylko się śmiała że chyba nie objadłam się aż tak na święta winking smiley

Gratuluje następnych udanych połówkowych - byle do czwartku grinning smiley


pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna21 (offline)

13-01-2011 17:06:16

Pabianice
Ja też 2,5 do przodu...ale od wczoraj wiem że mała to już 480 g. smiling smiley

agusiaczek (offline)

13-01-2011 17:06:17

Irlandia
Dzięki, dziewczyny, za pocieszenie. Fajnie macie, że w Polsce o L4 tak łatwo. Ja przez jakiś czas chciałam pracować do końca ciąży, ale od grudnia wszystko się skaszaniło. Liczyłam też na zwolnienie, bo jak pomyślę, że jutro mam wrócić do pracy, to dostaję białej gorączki. Atmosfera była już bardzo niefajna. Niestety tutaj tych zwolnień specjalnie się nie praktykuje. Obowiązkiem pracodawcy jest dopasować stanowisko pod ciężarną, tylko z tym też różnie bywa. Zobaczymy jak będą mnie traktować od jutra. Jak coś będzie nie tak, to jeszcze raz pójdę po zwolnienie...

Ja też nie przytyłam za dużo, może z 2-3kg. Praktycznie nie widać po mnie, że jestem w ciąży. Szczególnie pod luźnymi, wełnianymi swetrami. Kto nie wie, ten może się nie domyślić. No chyba że ubiorę bardzo obcisłe ciuchy, to brzuch daje o sobie znać i się panoszy na lewo i prawo ;-)

Co do pępka, to nie zauważyłam żadnych zmian. Może w miarę zaawansowania będzie się to zmieniało.

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.