Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

lolcia (offline)

07-10-2011 16:15:10

GOSIU oj współczuje ci kochana biedny dziadek
co do tej karty to tak jakos mnie tkneło i własnie zrobiłam to co napisałas i sie udało karta działa
potem wchodze na forum czytam a ty mi to podpowiedziałas haha

gosiu ja juz oddałam głosy

ELEJKA moja pije 2 razy w dzien 180-210 ml
i w nocy raz czasami 2 razy to wszystko pije bebiko 2
co do kresu nie pomoge bo jak ja karmiłam to po miesiacu i tak dostałam@

MADZIA oj nie ładnie powodzenia u lekarza moze ma stres z tym twoim samopoczuciem zwiozane

KAROLA OJ wiem cos na temat remontow

a my dzis Małje juz zimowa kórtke ubrałam na nie za gruba bluzeczke i body z krótkim

mam focie






[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 16:18 przez lolcia.

sweethoney (offline)

07-10-2011 16:27:02

Poznań
Lolcia fajnie że karta działa smiling smiley czyli jednak zdolne babki jesteśmy winking smiley
A Paulinka pięknie wygląda w tej kurteczce!! nornalnie bosko na prawdę nie moge się napatrzyć i jak pięknie stoi smiling smiley
A raczkuje Ci ?


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

07-10-2011 16:31:31

o raczkowaniu nie ma mowy ....jak ja kłade na brzuszek oddalam zabawke i nozki podpieram to ciezko jej idzie oj ciezko z moja pomoca bo cama nie chce albo nie wie jak no nie wiem Paweł miał tak samo kochana nie raczkował tylko od 9 miesiecy juz robił pierwsze kroki szybko sie nauczył chodzic bo jak miał 10 to juz ładnie chodził sam ...nie miałam chodzika teraz tez nie mam
dzieki za miłe kometarze co do małej mam jeszcze taka jedna kórteczke fajna tez juz ubieram ....przynajmniej jej ciepło jest bo strasznie zimno sie zrobiło na dworze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

07-10-2011 16:34:49

Poznań
My dzisiaj też ciepłą kurteczkę ubraliśmy smiling smiley
Ja też zaczęłam chodzić jak miałam 9 miesiecy ciekawe jak Wiktorowi pójdzie winking smiley on też nie bardzo do raczkowania ale jak go stawiam to nie potrafi zrobić jeszcze kroku tylko kręci dupką grinning smiley hahah kosmicznie to wygląda winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anja1984 (offline)

07-10-2011 17:48:56

Ruda Śląska
Hej Marcóweczki smiling smiley

no i chyba przyszła do Nas jesień sad smiley ale oby dobry humor nam przez te zimniejsze dni dopisywał.
Madzik - koniecznie do lekarza, no i oby coś poradziła, w sumie to dobrze że Twój był przy Tobie ! zdrówka Kochan

Lolcia ale Paulinka śliczna i silna smiling smiley no ae nie porównuję bo przecież prawie 1,5 miesiąca różnicy smiling smiley
Sweethoney Wiki wymiata grinning smiley i z jabłkiem i w butach smiling smiley głosiki oczywiście oddane grinning smiley
Karola oby teraz było juz tylko z górki z tym remoncikiem
Elejka ja co do okresu nie pomogę tongue sticking out smiley a moja pije 3 albo 4 razy mleczko. 3 lub 4 razy dziennie ( w zależności czy w nocy się obudzi czy nie) ok. 150 ml i ok. 210 ml na noc smiling smiley Pije Bebilon2

miłego i spokojnego wieczorku


Anja1984
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

07-10-2011 20:40:09

Kraków
hej laski, nie zagladalam ostatnio, bo jakas rozlazla jestem jak guma w gaciach, ale zwalam to na @ :confused:
dzis pewnie nie doczytam Was, mam nadzieje ze jutro sie zbiore.
Paulinka sliczna i naprawde niezle na nozkach juz stoi smiling smiley
Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

07-10-2011 20:48:20

dziekuje wam za miłe słowa faktycznie mała juz ładnie stoi sobie twardo najlepiej to by cały czas tak chciała stac

ja sie juz melduje na plotki
moja 2 spi juz maz wybył sobie jeszcze go nie ma


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mary84 (offline)

07-10-2011 21:21:06

Kielce
cześć!!

elejka mój wypija w dzień 2x150 ml i na noc 180 oraz w nocy 180 nan pro2.a co @ to zapomnialam kiedy ja dostalam ile po porodzie;/ chyba pod koniec czerwca...tak!!!na bank!!smiling smileyi do tej pory jeszcze raz krwotok w lipcu a teraz nie ma.ale ja mialam zawsze nieregularne..

ja też mojego ubieram już w ciepłą kurtke dziś nawet doszły rajtuzki pod dzinsysmiling smileymusze fotke cyknąc i wam pokazac

lolcia ale fajna Paula,i jak stoi!!!

madzik proszę się zająć swoim zdrowiem...martwie sie...:*

dostalam dzis pake extra ubranek po wnuczku znajomej mojej mamy,jakie ślicznesmiling smileyale bede sortowac bo kolezanka ta co z nią byłam na piwie ma kolezanke co ma wczesniaka w wieku Filipa ale drobny jest i mają mało kasy,podzielę się bo ja też mam większość podarowanych takiego miałam farta,trzeba se pomagac,on koło 7 kg waży to porządną siate dla niego znajde.A ten chłopiec z racji,ze był wcześniakiem miał niedorozwinięty nerw wzrokowy czy coś takiego i ponoć badali mu oczy wyjmując je łyżeczką 6 razy!!!!!!!!!wyobrażacie sobie?sad smiley

narobiłam dziś.........dałam mu rano słoiczek suszone śliwki i walił kupska cały dzień tak go biednego wyczyściło.kazda pielucha-kupa.nigdy więcej nie zrobie takiego numerukupka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

07-10-2011 21:31:44

MARY ja juz rajstopki nosze od jakiegos czasu bo u nas w domku chlodno jest i na dwór tez ubierałam
człowiek uczy sie na swoich błedach haha
kochana jestes z e chcesz sie dzieli ja tez tak robie dzielimy sie ciuchami jedna 2 daje ja nic prawie nie kupiłam małej z ciuchów..nic.. moze jakie s 5 rzeczy

chyba jednak sie połoze farme oibrobiłam a tu pustki wiec zmykam spac DOBRANOC


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mary84 (offline)

07-10-2011 21:43:19

Kielce
ja też mykam spać jestem dziś strasznie zmeczona i chyba ta pogoda też dała po kościach dobranoc!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.