Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

1806ania (offline)

31-01-2011 12:35:45

poznan
hej!
Ja też myślałam że monia już ma Kalinkę a tu jeszcze cisza.
Byłam już dzisiaj na ktg, które wyszło nieciekawie tętno małej dochodziło do 170-180 i pojawił się skurcz na 80% ale ja go nie czułam.
Jeszcze dzisiaj wizyta u gin na 16, ciekawe co ona na to jak zobaczy zapis ktg


[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KiniaMalinia (offline)

31-01-2011 13:16:07

Kraków
karolina_slonce - takie średnie, ale przy badaniu "ręcznym" wyszło, ze młody sie obniża a szyjka skraca. skurczom z ktg nie ma co wierzyć. moja koleżanka o 13tej była na ktg - nic nie wyszło, o 20.30 zaczęła rodzic smiling smiley

dzięki kochane za miłe słowa. trzymam za was kciuki!

to zgadania


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina_slonce (offline)

31-01-2011 13:52:43

Warszawa
Jestem po godzinnym spacerku smiling smiley
Madziusia dr kazał mi sie ruszać wiec sie ruszam, ale coś czuje ze nawet jakbym sie nachodziła to sie nic nie ruszy. Dziwne u mnie żadnych skurczy.. bólu brzucha też nie mam... obym nie przenosiła.
Mamira u Ciebie też dziwnie z tymi skurczami, raz sa silne, raz ich nie ma.... zagadka
Mamasita ja tez pierwsze co zrobie jak sie zacznie to pod prysznic i włos ułoże smiling smiley
1806ania koniecznie daj znać jak po wizycie, bo dziwne to ktg u Ciebie.. a tętno bardzo wysokie.
Kinia myślałam że ktg jest wiarygodne. 3maj sie, oby jak najszybciej Cię wzieło smiling smiley
Ktoś ma wieści od MONI ?????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

31-01-2011 14:04:33

Bielsko- Biała
Hej
naoglądalam się teraz filmików z porodow na youtube i wiecie co, mam dość. Muszę sie przewietrzyc. Teraz ja ide na spacerektongue sticking out smiley Albo chociaz jakieś zakupy i dziecko z przedszkola odbiorę. Tego się nie da spokojnie oglądac od drugiej stronywielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamira (offline)

31-01-2011 14:31:05

Karolina u mnie silnych skurczy nie było, znaczy się takich żeby mnie bolało. Tylko takie bóle jak na okres, a to to nic. Może w nocy miałam a ich nie czułam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

31-01-2011 15:22:56

Wołomin
cześć dziewczyny. po długiej nieobecności jestem. Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo stresujące i męczące. Dużo spraw na głowie, straszne zmęczenie i dlatego nic nie pisałam. Czasami tylko wchodziłam żeby zerknąć czy gromadka się powiększyła u nas. GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIĄsmiling smiley dziś byłam na ostatnim usg, mały waży 3.5 kg (+/-) jest ładnie ułożony, serduszko bije miarowo, szyjka jeszcze długa (nic się nie skraca). I z tego co pani gin powiedziała to nie spieszy mu się na świat. Chce jeszcze pobyć w brzuszku u mamusi. Skurczy w ogóle nie odczuwam, nie wiem czy je w ogóle mam. W poniedziałek 7.02 mam zgłosić się na oddział na ktg i tam zadecydują już co ze mną.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina_slonce (offline)

31-01-2011 15:43:05

Warszawa
Połyanka ja tem nie ogladam tych filmów bo potem sie stresuje, a jak pokazują krocze to masakra. Nie oglądaj już wiecej.. prosze Cię.
Mamira myslałam że miałaś je silne... widac jeszcze nie czas.
Radmag jak miło że się odezwałas! No ładnie Twój mały wazy smiling smiley Jak mozesz odzwyaj sie do nas częściej.

Wieści od Moni.
"MAM JUZ TRZECIĄ KROPLÓWKĘ OD RANA, SKURCZE CO 5 MIN ALE ROZWARCIE STANEŁO I NIE POSTĘPUJE. JAK NIC SIE NIE RUSZY ZA GODZINE TO ODŁĄCZĄ"


Kochane musimy 3mać kciuki by sie u Moni wreszcie ruszyło!!! thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

31-01-2011 15:55:27

Lublin/Uk
Monia do boju! Trzymam mocno kciuki!
Mam nadzieje ze da rade sn bo wiem ze jej na tym berdzo zalezy.
Polyanka jak ja sie takich filmow naogladalam na poczatku ciazy to rozchisteryzowana zadzwonilam do meza i powiedzialam ze rezygnuje z ciazy! (Idiotka LOL)
Radmag fajnie ze sie odezwalas juz sie o ciebie martwilam.
Karolinka to dobrze ze masz sily na spacer dziecko przynajmniej dotlenione.
Bylam na zakupach z mama na caly tydzien i znow mnie zaczely zebra bolec. Nie wiem czy to od chodzenia czy od ruszania rekami. Jestem padnieta. Teraz leze a mamusia mi zrobi obiadek grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 15:57 przez madziusiapl.

karolina_slonce (offline)

31-01-2011 16:22:53

Warszawa
Madziusia ja ostatnio o dziwo mam wiecej energi wiec to wykorzystuje. Spacerek był miły smiling smiley Potem miałam rozmowe z mężem... popłakałam sie ale już jest ok - wszystko wyjaśnione.
Mam nadzieje ze wreszcie u Moni sie ruszy, ciągle mącza ją skurcze a rozwarciew nie postępuje, może teraz powinna pobujać na tej porodówce smiling smiley
Uciekam, jade z mężem na zakupy, bo w lodówce tylko światło i titamisu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

31-01-2011 16:33:38

Kraśnik
Kurde Monia jeszcze w dwupaku... no trzymam kciuki... Monia dajesz.

Ja po wizycie u gina.. szyjka krótka, miękka ale ujście zmknięte... wszytsko wporzo. Nastepna wizyta za dwa tyg ale mogę jej nie doczekac tak gin powiedział.... także zobaczymy. Więcej napiszę jutro bo idziemy do mojej kuzynki z flaszką podziękować za stos ubranek... ja o soczku małż o flaszcze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548400, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.