Mamusie ze Szczecina i okolic:wozek:

Wysłane przez diogeneska 

jopi (offline)

25-08-2010 19:35:35

stargard
Cytuj
avon76
Witaj rówieśniczko:-).a do tej doktor trzeba duzo duzo wczesniej sie rejstrowac?

Twój synek ma prawie 3 m-ce -prawda smiling smiley
To już można zacząć dzwonić winking smiley

Nie pamiętam ile ja czekałam na wizytę ,ale tak z 5 tygodni chyba zeszło grinning smiley

avon76 (offline)

25-08-2010 20:18:46

Stargard Szczeciński
za dwa dni konczy 3 miesiąc;-)spróbuje zadzwonic jutro




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

25-08-2010 21:41:11

stare brynki
diogeneska jakos sie trzymam, dzieki Kornelce bo przyniej nie da sie byc smutnymsmiling smiley a co u ciebie??? niunia bardzo dobrze daje sobie rade w przedszkolusmiling smiley jestem taka z niej dmna.
WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE SIEMANKO!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

efas (offline)

25-08-2010 23:01:53

Police
diagoneska a czemu tak długo czekasz?? Ja mialam wizytę po miesiącu od zarejestrowania się... Niestety nie znam żadnego nefrologa,bo my od razu trafiliśmy na oddział i tam nas zdiagnozowali. Życzę wszystkiego dobregosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

avon76 (offline)

26-08-2010 10:22:33

Stargard Szczeciński
hej...mój maluszek spi więc pozwoliłam sobie tu zajrzeć..wczoraj byliśmy na szczepieniu,Tomuś dzięki bogu zniósł dobrze..Ładnie przybiera na wadze-6260..powoli muszę zacząc się pakować-przeprowadzka;-).pozdrawiam




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

gabigaga (offline)

26-08-2010 21:12:35

dopiero zobaczylam watek o szczecinie smiling smiley to i ja dolaczam dziewczyny, obecnie Gryfino sie klania smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

31-08-2010 23:52:20

Szczecin
Witam mamusiewinking smiley szczegolnie te nowesmiling smiley
efas bo jak tylko zrobiłam usg to chciałam sie zapisać i to było 13 sierpnia , a pani z rejestracji od razu powiedziała,ze zapisy już tylko na październik- więc nie było rady i muszę czekaćsad smiley
agata19123 u nas dobrzesmiling smiley Tośka świetnie zniosła szczepieniesmiling smiley byliśmy tez nad morzem, co prawda krótki wyjazd, ale udany( szkoda,ze padal deszcz)

A jak tam Wasze maluszki? mam nadzieje, ze wszystko dobrzesmiling smiley
pozdrawiam






agata19123 (offline)

02-09-2010 13:55:09

stare brynki
WITAJCIE!!!
gabigaga mieszkam od ciebie 8 km. w gryfinie chodzilam dso szkół i pracowałam i ogolnie wszystkosmiling smileysmiling smiley fajnie ze jestes!!!!
a tak ogolnie, u nas zimno tak jaby listopad juz byl. masakra!!! A moja nuinia coraz chetniej chodzi do przedszkola!!! jest super. jeszcze rok i do POLSKI!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

06-09-2010 10:11:46

Szczecin
Hej Dziewczynysmiling smiley Co tu taka cisza...czyżby jeszcze na wakacjachsmiling smiley w szczecinie jest nawet ładna pogoda, ale ja juz czuje nadchodzącą zimęsad smiley miłego dnia






agata19123 (offline)

09-09-2010 15:33:08

stare brynki
diogeneska ja tu u siebie to juz z 2 tygodnie czuje sie jakby listopad juz był masakra.
chora jestem leze w łóżku grypka niestety mnie złapała.
Kornelka w przedszkolu czuje sie jak w domusmiling smileysmiling smileysmiling smiley
jak tam wasze dziewczyny dzieciaczki?????? noi co u was?????


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.